Mannen lange cross, 12055 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Khalid Choukoud | Haag Atletiek | 39:58 |
2 | Gerwin van den Hurk | Prins Hendrik | 40:10 |
3 | Mohamed Ali Mohamed [BM] | Eindhoven Atletiek | 40:14 |
4 | Jesper van der Wielen | Nijmegen Atletiek | 40:47 |
5 | Thomas Poesiat | Haag Atletiek | 40:57 |
6 | Jorit van Malsen | Hellas | 41:30 |
7 | Tim Pleijte | Dynamica | 41:52 |
8 | Rob Detert Oude Weme | AAC | 41:58 |
9 | Joost van den Ende | Seven Hills Running Team | 42:06 |
10 | Jeroen Veldhuis | AAC | 42:12 |
11 | Michel Schrier | Dynamica | 42:20 |
12 | Alwin Groen | NOVA | 42:29 |
13 | Michiel van Nispen | Sprint | 42:47 |
14 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 42:58 |
15 | Ronald Bassa | Prins Hendrik | 43:00 |
16 | Peter Heusschen | GAC Gemert | 43:03 |
17 | Noël Keijsers | Prins Hendrik | 43:08 |
18 | Rik van Laarhoven | RK HAV | 43:09 |
19 | Tom van Oorschot | Seven Hills Running Team | 43:19 |
20 | Jorrit Pels | Rotterdam Atletiek | 43:20 |
21 | Koen Vossers | Hanzesport | 43:22 |
22 | Jelle Kemper | Prins Hendrik | 43:26 |
23 | Jarno van Miltenburg | Hellas | 43:46 |
24 | Pascal van Troost | Haag Atletiek | 43:47 |
25 | Maikel van Eekelen | Attila | 43:53 |
26 | Wesley van der Gouw | Prins Hendrik | 43:57 |
27 | Wouter Dilling | Seven Hills Running Team | 44:02 |
28 | Evert Scheltinga | Seven Hills Running Team | 44:12 |
29 | Bart van Aalst | Prins Hendrik | 44:16 |
30 | Ralph Apeldoorn | DEM | 44:17 |
31 | Maarten Jumelet | Leiden Atletiek | 44:19 |
32 | Tim Brouwer de Koning | Leiden Atletiek | 44:37 |
33 | Michael Groeneweegen | Loopteam Velocitas | 44:44 |
34 | Ruud van der Wal | AV '34 | 44:54 |
35 | Harmen Perk | Rotterdam Atletiek | 44:59 |
36 | Oskar de Kuijer | Leiden Atletiek | 45:06 |
37 | Jan-Jouke Vos | AV Heerenveen | 45:13 |
38 | Frans Pasmans | Loopgroep PK | 45:44 |
39 | Ronnie Overgaauw | Dynamica | 46:08 |
40 | Dorus Arts | Seven Hills Running Team | 46:13 |
41 | Elmer Jansen | Haag Atletiek | 46:31 |
42 | Daan van den Ende | Atletiek Maastricht | 46:47 |
43 | Arnold Klieverik | LAAC Twente | 47:01 |
44 | Erwin Harmes | Dynamica | 47:24 |
45 | Marcel Kwakkel | Phoenix | 47:31 |
46 | Maarten Prins | Hellas | 48:05 |
47 | Joost Bouwman | Eindhoven Atletiek | 49:59 |
48 | Sander Hilferink | Ciko '66 | 53:07 |
49 | Harold van den Enk | ACO Van Elderen | 54:28 |
50 | Cees van Reemst | TION | 59:12 |
Vrouwen lange cross, 7990 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Miranda Boonstra | Nijmegen Atletiek | 29:29 |
2 | Andrea Deelstra | AV Heerenveen | 29:53 |
3 | Ruth van der Meijden | Asterix | 30:24 |
4 | Sabine van de Reijt | Sprint | 30:43 |
5 | Corine Spaans | Eindhoven Atletiek | 31:12 |
6 | Sanne Broeksma | PAC | 31:25 |
7 | Marieke Falkmann | Groningen Atletiek | 31:29 |
8 | Jolanda Verstraten | Scopias | 31:35 |
9 | Lindy Burgman | Phanos | 31:59 |
10 | Reina Visser | Nijmegen Atletiek | 32:10 |
11 | Stefanie Bouma | Impala | 32:23 |
12 | Ingrid Versteegh | Sprint | 32:28 |
13 | Annelies Homma | Prins Hendrik | 32:53 |
14 | Marjolein Frietman | Phoenix | 33:31 |
15 | Lisanne Groen | Phanos | 33:33 |
16 | Kim Fairley | Nijmegen Atletiek | 34:15 |
17 | Jacelyn Gruppen | HAC '63 | 34:22 |
18 | Laura Huijbregts | Asterix | 34:31 |
19 | Renata Haring | Rotterdam Atletiek | 34:50 |
20 | Hellen de Vries | PEC 1910 | 35:22 |
21 | Kelly Schouten | NOVA | 35:26 |
22 | Arenda Abbink | Atletics Nijverdal | 36:14 |
23 | Juriena de Vries | AV '40 | 36:45 |
24 | Floor Perquin | Ciko '66 | 46:49 |
Mannen korte cross, 2685 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Guus Janssen | Nijmegen Atletiek | 8:29 |
2 | Tom Wiggers | AV Castricum | 8:31 |
3 | René Stokvis | TION | 8:37 |
4 | Tijs Groen | De Liemers | 8:43 |
5 | Michiel de Ruiter | Hera | 8:50 |
6 | Jesse van Burg | Ilion | 8:50 |
7 | Ron van Diepen | Hera | 8:50 |
8 | Ate van der Burgt | Tartlétos | 8:52 |
9 | Luc Schout | GAC Gemert | 8:56 |
10 | Wouter Jansen | Nijmegen Atletiek | 9:00 |
11 | Dennis Weijers | Phoenix | 9:01 |
12 | Gijs Groen | Haag Atletiek | 9:02 |
13 | Robert Planting | Sprint | 9:03 |
14 | Erik Niemeijer | Sprint | 9:03 |
15 | Marcel Mangnus | RK HAV | 9:07 |
16 | Mark Buiks | Sprint | 9:08 |
17 | Gijs Peters | Nijmegen Atletiek | 9:11 |
18 | Jan Roos | Tartlétos | 9:12 |
19 | Ron Szigetti | GAC Gemert | 9:13 |
20 | Guido Jonkers | Sprint | 9:14 |
21 | Marijn van der Putten | Haarlemmermeer | 9:14 |
22 | Michiel Hulleman | Phanos | 9:14 |
23 | Simon Beemsterboer | Cialfo | 9:16 |
24 | Joost de Klerk | Leiden Atletiek | 9:16 |
25 | Guus Reijngoud | Hellas | 9:17 |
26 | Stefan Wessel | De Sperwers | 9:20 |
27 | Ferdy van der Heide | Hera | 9:22 |
28 | Sven Grundeken | Leiden Atletiek | 9:23 |
29 | Niels Verwer | AV Castricum | 9:24 |
30 | Marinus Winters | KAV Holland | 9:24 |
31 | Jorrit Cleij | Nijmegen Atletiek | 9:25 |
32 | Christiaan Bosselaar | KAV Holland | 9:25 |
33 | David Bronsveld | Leiden Atletiek | 9:25 |
34 | Jeroen vd Biggelaar | GAC Gemert | 9:26 |
35 | Solomon van Blokland | VAV | 9:26 |
36 | Dave Klink | Leiden Atletiek | 9:27 |
37 | Sjoerd Engels | AV Helden | 9:28 |
38 | Michael van der Kroon | De Liemers | 9:28 |
39 | David Vonk | Zuidwal | 9:32 |
40 | Marcel de Jong | AKU | 9:33 |
41 | Sjoerd van Marrewijk | Olympus '70 | 9:34 |
42 | Jens Verschuren | GAC Gemert | 9:35 |
43 | Maarten Blokland | Antilope | 9:36 |
44 | Nout Jansen | Tartlétos | 9:36 |
45 | Imo Muller | AAC | 9:39 |
46 | Laurens den Ouden | Nijmegen Atletiek | 9:40 |
47 | Cor Datema | Prins Hendrik | 9:41 |
48 | Willem Dudink | SAV | 9:42 |
49 | Werner Helvensteyn | Rotterdam Atletiek | 9:43 |
50 | Florentijn Proost | Zuidwal | 9:44 |
51 | Nils Daas | Atverni | 9:44 |
52 | Arnout Salome | Prins Hendrik | 9:44 |
53 | Mischa Petie | Tartlétos | 9:44 |
54 | Jorian Damen | Ciko '66 | 9:45 |
55 | Roel van Opdorp | Leiden Atletiek | 9:45 |
56 | Dennis van Esch | GAC Gemert | 9:45 |
57 | Bart Uiterwijk | Hellas | 9:48 |
58 | Arne Mulder | PEC 1910 | 9:49 |
59 | Seran Nijkamp | Veluwe | 9:50 |
60 | Koen Voermans | Spiridon | 9:51 |
61 | Sam Krop | Asterix | 9:51 |
62 | Dirk-Jan Demkes | De Liemers | 9:53 |
63 | Bas van Oorschot | Seven Hills Running Team | 9:57 |
64 | Camiel Kruiswijk | BAV | 9:57 |
65 | Sam de Vor | GAC Hilversum | 9:59 |
66 | Bart Klaver | Hera | 9:59 |
67 | Björn Kristian Nat | Hera | 10:01 |
68 | Evert van Nigtevecht | Sprint | 10:02 |
69 | Ernst van Beekhuizen | AV '23 | 10:03 |
70 | Lennart Kleinjans | Tartlétos | 10:05 |
71 | Tariq van Rooijen | Haag Atletiek | 10:05 |
72 | Dirk-Jan Linsen | Eindhoven Atletiek | 10:07 |
73 | Jorim Scheele | Nijmegen Atletiek | 10:08 |
74 | Gideon Kok | Hera | 10:08 |
75 | Kelvin Hilgeholt | Tartlétos | 10:10 |
76 | Michiel Molevelt | Leiden Atletiek | 10:10 |
77 | Cosmo van Berkel | AV Gouda | 10:12 |
78 | Wouter van der Graaf | Atverni | 10:15 |
79 | Arjen Hart | Hera | 10:22 |
80 | Frank van Haastrecht | Antilope | 10:23 |
81 | Remco Sprenger | AKU | 10:28 |
82 | Sebastiaan Boertien | Haag Atletiek | 10:29 |
83 | Greg van der Velde | Hercules | 10:31 |
84 | Wilco Steenwijk | PEC 1910 | 10:35 |
85 | Emiel Harder | Vitalis | 10:47 |
86 | Richard Holstege | AV '40 | 11:17 |
87 | Frans van den Hoek | Waterweg | 12:01 |
Vrouwen korte cross, 2685 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Yvonne Hak | Hera | 9:42 |
2 | Manon Kruiver | NOVA | 9:44 |
3 | Marije te Raa | AAC | 9:46 |
4 | Lotte Jacobs | HAC | 9:48 |
5 | Helen Hofstede | Atverni | 9:58 |
6 | Machteld Mulder | Hollandia | 10:05 |
7 | Lotte van den Boom | THOR | 10:39 |
8 | Esther Albers | Prins Hendrik | 10:41 |
9 | Ingrid Grutters | Prins Hendrik | 10:48 |
10 | Hester Lingsma | Rotterdam Atletiek | 10:54 |
11 | Brechtje Kraan | Seven Hills Running Team | 10:55 |
12 | Chantal Baartse | HAC | 10:57 |
13 | Rian van der Burgt | Eindhoven Atletiek | 10:59 |
14 | Karin Nieuwenhuijsen | Hellas | 11:01 |
15 | Marieke van Leeuwen | Rotterdam Atletiek | 11:06 |
16 | Lotte van Dinther | Nijmegen Atletiek | 11:22 |
17 | Cindy vd Avoort | GAC Gemert | 11:32 |
18 | Ellen Kuiper | Haag Atletiek | 11:34 |
19 | Mirjam van Ouwerkerk | AV Aalsmeer | 11:44 |
20 | Rianne Breedijk | Zaanland | 11:53 |
21 | Robi van Leersum | Rotterdam Atletiek | 12:00 |
22 | Marije Wever | NEA Volharding | 12:09 |
23 | Bianca van Osch | Haag Atletiek | 12:18 |
24 | Loes Lavrijsen | Hellas | 12:21 |
25 | Lotte Spraakman | Rotterdam Atletiek | 12:22 |
26 | Alicia van Doorn | Vitalis | 12:24 |
Jongens junioren A, 7990 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Wouter Warndorff | THOR | 27:42 |
2 | Timothy Vergauwen | Loopteam Velocitas | 27:55 |
3 | Hans Dilling | Seven Hills Running Team | 28:06 |
4 | Jordi Baars | AV Aalsmeer | 28:22 |
5 | Frank Blikslager | Groningen Atletiek | 28:25 |
6 | Alwin Roovers | Loopteam Velocitas | 28:28 |
7 | Wouter Timmermans | Unitas | 28:44 |
8 | Vincent Maalderink | Hanzesport | 29:02 |
9 | Joeri Wolf | Flevo Delta | 29:11 |
10 | Jeffrey timothy Spaltman | Hylas | 29:16 |
11 | Gerben Tiekstra | De Sperwers | 29:17 |
12 | Edwin de Vries | Almere '81 | 29:27 |
13 | Milan Stawicki | Prins Hendrik | 29:28 |
14 | Jeroen Habers | De Spartaan | 29:32 |
15 | Hans van Hateren | De Spartaan | 29:34 |
16 | Tony Mauritz | Haag Atletiek | 29:38 |
17 | Roel Wijmenga | Unitas | 29:42 |
18 | Lex Sinnige | AV Weert | 29:45 |
19 | Thijs Theunissen | Marathon Pim Mulier | 29:50 |
20 | Tim Bolink | Hellas | 29:55 |
21 | Maico Suijkerbuijk | THOR | 30:08 |
22 | Lars Paardekooper | AV '56 | 30:14 |
23 | Arjen Venema | Climax | 30:15 |
24 | Jim Kruiver | NOVA | 30:32 |
25 | Seb Wiggemans | Hanzesport | 30:46 |
26 | Bram Kocx | Attila | 30:52 |
27 | Marwin Iedema | Impala | 30:54 |
28 | Ayoub Benchaabane | Atos | 31:11 |
29 | Wietse Bouwknegt | AV '34 | 31:13 |
30 | Arjan Weijenborg | AVA '70 | 31:18 |
31 | Frank Futselaar | Ciko '66 | 31:22 |
32 | Gertin Roke | ACO Van Elderen | 31:22 |
33 | Lars Cazander | Hellas | 31:27 |
34 | Koen Veldhuis | Atletics Nijverdal | 31:37 |
35 | Simeon Weeda | Atverni | 31:48 |
36 | Sander van Alphen | Phoenix | 31:51 |
37 | Bart van Gent | De Spartaan | 32:28 |
38 | Jorrit B A Welling | Trias | 33:16 |
39 | Jasper Smits | Pijnenburg | 33:28 |
40 | Krijn Schagen | AV Castricum | 33:43 |
41 | Erwin Wamelink | AVA '70 | 35:07 |
Meisjes junioren A, 5865 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Maureen Koster | AV '47 | 22:50 |
2 | Marjon van der Wansem | LADB | 23:30 |
3 | Celine de Wild | THOR | 23:38 |
4 | Marleen Loman | NOP | 23:46 |
5 | Neiske Becks | ATV Venray | 23:50 |
6 | Jeanine vd Klashorst | U-Track | 24:03 |
7 | Merel van Steenbergen | AV '47 | 24:39 |
8 | Lisanne Wever | NEA Volharding | 25:02 |
9 | Inge Sengers | AVV | 25:28 |
10 | Renée Tijdink | Seven Hills Running Team | 25:37 |
11 | Suzanne van Wijck | U-Track | 26:11 |
12 | Lisa te Molder | Atletico '73 | 26:19 |
13 | Lindsey Faken | Energie | 26:39 |
14 | Maud Schijven | Nijmegen Atletiek | 27:08 |
15 | Ashley Schouwenaar | SV Sportlust | 27:58 |
16 | Lotte Krause | AKU | 28:16 |
Jongens junioren B, 5865 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Brian Kamstra | AAC '61 | 20:46 |
2 | Tom Koetsenruijter | THOR | 20:46 |
3 | Tommy Staal | AV '56 | 20:54 |
4 | Ivo Bijl | Passaat | 21:15 |
5 | Neal Bouterse | AV '56 | 21:16 |
6 | Freek Lier | Hanzesport | 21:37 |
7 | Nick Hoogedoorn | Running2000 | 21:45 |
8 | Cas Lutz | GAC Hilversum | 21:46 |
9 | Jesse van de Ven | Spado | 21:54 |
10 | Sander Brouwers | Prins Hendrik | 22:01 |
11 | Jelle Sijm | KAV Holland | 22:05 |
12 | Curtis Burks | GAC Hilversum | 22:09 |
13 | Lucas Nieuweboer | KAV Holland | 22:09 |
14 | Jesse Nijboer | Start '78 | 22:11 |
15 | Daan Reintjes | De Liemers | 22:12 |
16 | Mitchell Thiel | Pijnenburg | 22:14 |
17 | Bob Heersping | Hellas | 22:17 |
18 | Ewout Kraakman | Hera | 22:18 |
19 | Fenno Polderman | Clytoneus | 22:20 |
20 | Wouter Jansen | AV Holten | 22:23 |
21 | Simon Grannetia | De Spartaan | 22:26 |
22 | Richard Douma | Zaanland | 22:28 |
23 | Ivo Meijer | Marathon Pim Mulier | 22:29 |
24 | Jim Rothweiler | KAV Holland | 22:31 |
25 | Frank Tijdink | Caesar | 22:32 |
26 | Yared Stifanos | Hellas | 22:33 |
27 | Tim Klaassen | THOR | 22:34 |
28 | Jordy Vijfschaft | Groningen Atletiek | 22:40 |
29 | Joris Warndorff | AV Standdaarbuiten | 22:41 |
30 | Melvin Seevinck | De Liemers | 22:50 |
31 | Casper van Well | Nijmegen Atletiek | 22:52 |
32 | Lion van Egmond | Loopteam Velocitas | 22:52 |
33 | Jorin Kamps | Hellas | 23:07 |
34 | Rens Veeke | Sprint | 23:08 |
35 | Rik van der Steen | Lopersgroep Deurne | 23:16 |
36 | Jaro Bellekom | Hanzesport | 23:18 |
37 | Bas de Waal | Almere '81 | 23:21 |
38 | Tomas Baars | AV Aalsmeer | 23:22 |
39 | Erik van Rijsewijk | Seven Hills Running Team | 23:33 |
40 | Jordi Hoek | Loopteam Velocitas | 23:35 |
41 | David Hofstee | Impala | 23:36 |
42 | Frank Schumm | Rotterdam Atletiek | 23:37 |
43 | Erik Tesselaar | Hera | 23:41 |
44 | Milan Mazurel | AV Edam | 23:48 |
45 | Tim Koenis | Hera | 23:48 |
46 | Enno Kivits | DAK | 23:53 |
47 | Houd Benyahya | Suomi | 23:55 |
48 | Joran Klaver | Hera | 23:55 |
49 | Daan Vos | PEC 1910 | 23:55 |
50 | Ashwin Wemmers | Nijmegen Atletiek | 23:57 |
51 | Luke Heijnen | AV Helden | 24:07 |
52 | Omar Cornelis | AV Holten | 24:12 |
53 | Olaf van den Bergh | Prins Hendrik | 24:15 |
54 | Remco Smits | De Keien | 24:16 |
55 | Jurriaan Vogel | Dynamica | 24:16 |
56 | Daniël Andriessen | AV Castricum | 24:20 |
57 | Niels Aarns | Nijmegen Atletiek | 24:24 |
58 | Sjuul Postulart | Seven Hills Running Team | 24:27 |
59 | Jesper Mannie | THOR | 24:28 |
60 | Thomas Wamsteker | Atletics Nijverdal | 24:36 |
61 | David van Bergen | Argo | 24:40 |
62 | Thomas Beelen | AV '56 | 24:42 |
63 | Jeffrey Smetsers | De Keien | 24:44 |
64 | Luuk Wagenaar | Phanos | 25:03 |
65 | Daan Schalk | AAC '61 | 25:05 |
66 | Arjan broer Feenstra | AV Heerenveen | 25:20 |
67 | Dennis Habers | De Spartaan | 25:30 |
68 | Stijn Uijen | AV Holten | 25:33 |
69 | Arne te Nijenhuis | Marathon Pim Mulier | 25:48 |
70 | Bas Vreugdenhil | Olympus '70 | 25:48 |
Meisjes junioren B, 3990 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marlies Huigen | Hanzesport | 15:16 |
2 | Marlin van Hal | De Keien | 15:42 |
3 | Irene van Lieshout | De Keien | 15:45 |
4 | Jip Vastenburg | GAC Hilversum | 16:01 |
5 | Laura Wientjens | THOR | 16:11 |
6 | Anne Luijten | AV '40 | 16:25 |
7 | Hannah Regeer | Leiden Atletiek | 16:27 |
8 | Anouk Trooster | AAC '61 | 16:33 |
9 | Tirza van der Wolf | SC Reeuwijk | 16:40 |
10 | Lysanne Wilkens | Oss '78 | 16:41 |
11 | Marit Plat | AV Aalsmeer | 16:43 |
12 | Jolien de Waard | Groningen Atletiek | 16:51 |
13 | Saskia Weinans | Atletico '73 | 16:53 |
14 | Judi Becx | Attila | 16:55 |
15 | Marije Hulzebos | HAC '63 | 17:10 |
16 | Marlijn van der Mei | AV Heerenveen | 17:13 |
17 | Anke de Boer | Almere '81 | 17:13 |
18 | Femke van der Pal | Zaanland | 17:13 |
19 | Kirsty Jacobi | AVON | 17:21 |
20 | Tinka Offereins | Startbaan | 17:22 |
21 | Anouk Everts | AAC '61 | 17:22 |
22 | Irene van der Reijken | Antilope | 17:23 |
23 | Marijke Brilman | Triathlon | 17:32 |
24 | Rebecca Atteveld | Atverni | 17:32 |
25 | Mirthe Overkamp | Hanzesport | 17:33 |
26 | Suzanne Timmermans | Unitas | 17:53 |
27 | Pauliena Rooijakkers | 't Jasper Sport | 17:57 |
28 | Anna Wientjens | THOR | 18:14 |
29 | Ruby Wantia | ASV | 18:14 |
30 | Charissa Zijlstra | Friesland | 18:31 |
31 | Rianne van Slooten | AVV | 18:34 |
32 | Daphne Everhard | TION | 19:03 |
33 | Anne van der Put | Leiden Atletiek | 19:03 |
34 | Wenke Brouns | AV Weert | 19:22 |
35 | Sanne van Mourik | Delta Sport | 19:23 |
36 | Anouk van den Ouweland | AVV | 19:34 |
37 | Elise van den Berg | HAC '63 | 19:35 |
38 | Marije Peters | Seven Hills Running Team | 19:35 |
39 | Loes Oudenhuijsen | AV '34 | 19:49 |
40 | Ilona Hogenkamp | ACO Van Elderen | 20:48 |
41 | Elke Brouwer de Koning | Leiden Atletiek | 21:10 |
Mannen 35, 12055 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Remco Grasman | Running2000 | 42:58 |
2 | Michel van der Klein | PAC | 43:05 |
3 | Björn Geerdink | Marathon Pim Mulier | 43:44 |
4 | Peter Bruinsma | Atletics Nijverdal | 44:39 |
5 | Maarten Klein | Sparta | 45:07 |
6 | Fouad Fertoute | Spirit Oud Beijerland | 45:46 |
7 | Jean-Pierre Hoeboer | Spado | 46:14 |
8 | Henk hj Smalbrugge | PEC 1910 | 46:19 |
9 | Jan Albert Veenema | Horror | 46:49 |
10 | Marcel Fiering | Pallas '93 | 47:14 |
11 | Ronald Oostdam | NSL | 48:00 |
12 | Peter Gnodde | NOP | 49:11 |
13 | Arnoud van Garderen | Triathlon | 49:50 |
14 | Sicco Bus | Altis | 49:54 |
15 | Job Zijderlaan | Avantri | 51:16 |
16 | Dolf van de Voort | PAC | 51:36 |
17 | Manfred Kooy | Ciko '66 | 52:00 |
18 | Vincent Sloterwijk | Altis | 52:53 |
19 | Dennis Lambalk | Atos | 53:36 |
20 | Gerard Kroes | Cialfo | 54:02 |
21 | Maikel Mardjan | AV '34 | 57:46 |
Mannen 40, 12055 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Simon Vroemen | Groningen Atletiek | 41:59 |
2 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 42:44 |
3 | Rachid Mohammadi | Atos | 43:12 |
4 | Wim Opten | SV Veendam | 43:39 |
5 | John Aalbers | avVN | 43:47 |
6 | Richard Clevett | Zuidwal | 44:20 |
7 | Peter van der Velden | AVV | 44:47 |
8 | Jack van Avendonk | Attila | 45:03 |
9 | Jack Hopmans | Spado | 45:35 |
10 | Eric Borg | Marathon Pim Mulier | 45:39 |
11 | Abdoel Mohammadi | Atos | 46:03 |
12 | Stefan van der Pols | NSL | 46:07 |
13 | Ad Peeters | AVV | 46:18 |
14 | Bertil Krukkert | Atletics Nijverdal | 46:19 |
15 | Nico Altorf | NSL | 46:23 |
16 | Peter Mijsberg | Cifla | 47:01 |
17 | Alfred Roelen | NSL | 47:26 |
18 | Harry van Elk | Leiden Atletiek | 47:49 |
19 | Eric Korver | Atverni | 48:11 |
20 | Corné van Kempen | PAC | 48:47 |
21 | Paul de Brie | Phanos | 49:19 |
22 | Addy Versluis | Atverni | 50:32 |
23 | Ton Berghout | Veluwe | 50:50 |
24 | Rob Verploegh | PAC | 51:42 |
25 | Jan Jansen | AV Rijssen | 51:46 |
26 | Erik van Leeuwen | Leiden Atletiek | 54:09 |
27 | Bernhard Kootstra | ACO Van Elderen | 54:58 |
28 | Johann-Frederick te Peele | Phanos | 55:53 |
29 | Harry Veldkamp | Cialfo | 59:36 |
30 | Egbert Vink | Start '78 | 1:00:34 |
Mannen 45, 12055 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Abraham Zewdie | Loopgroep Aart Stigter | 42:41 |
2 | Peter van Egdom | Loopgroep PK | 45:29 |
3 | Theo Peeters | AVV | 45:51 |
4 | Hans van de Mortel | Lopersgroep Deurne | 46:09 |
5 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 46:30 |
6 | René Korpershoek | Hera | 47:29 |
7 | Daan Noteboom | NSL | 47:43 |
8 | Mark Jillissen | Cifla | 48:00 |
9 | Bart Claessens | Caesar | 48:08 |
10 | Anton van de Heuvel | GAC Gemert | 48:22 |
11 | Dirk Hoekman | AV Holten | 48:31 |
12 | Marijn Michels | Altis | 48:39 |
13 | Marcel Klamer | LAAC Twente | 49:07 |
14 | Jeen Kempenaar | Phanos | 49:26 |
15 | Jacques Wouda | Nijmegen Atletiek | 49:41 |
16 | Kor van der Kooi | Groningen Atletiek | 50:02 |
17 | Lucas Buikema | Groningen Atletiek | 50:04 |
18 | Erik-Jan van de Voort | 't Jasper Sport | 50:44 |
19 | Ron Aardenburg | avVN | 51:07 |
20 | Hans Rawee | Triathlon | 51:11 |
21 | Dick Leseman | Ciko '66 | 51:20 |
22 | Ron van der Linden | Statina | 51:22 |
23 | Rubert Rietkerk | Altis | 51:34 |
24 | Archie Staal | Delta Sport | 51:51 |
25 | Piet van Mourik | Delta Sport | 51:54 |
26 | Jan Groot | Spurt '88 | 52:03 |
27 | Fer Bouwens | AV '56 | 52:07 |
28 | Bert Kamphorst | Phoenix | 52:09 |
29 | Rian v.d. Broeke | Dynamica | 53:18 |
30 | Hilbrand van de Belt | Spurt '88 | 53:26 |
31 | Freddie Bouma | Start '78 | 53:52 |
32 | Jos Hilberding | PAC | 55:06 |
33 | Harry Breukelman | Spurt '88 | 55:14 |
34 | Peter Honcoop | Spiridon | 55:35 |
35 | Leo Meijerink | ACO Van Elderen | 57:30 |
36 | Norbert Piket | Eindhoven Atletiek | 59:01 |
37 | Ruud Verhoef | Ron Clarke | 59:40 |
38 | Theo Baljon | Ciko '66 | 1:07:00 |
Mannen 50, 8770 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Aart Stigter | Loopgroep Aart Stigter | 32:46 |
2 | Didier Senay | SV Veendam | 33:06 |
3 | Chris c.j.a.l. Henet | Running2000 | 33:17 |
4 | Wim De Weerdt | Cialfo | 33:30 |
5 | Bert van Nunen | De Keien | 33:42 |
6 | Jack Niessen | ATV Venray | 33:44 |
7 | Peter Witlox | Oss '78 | 34:23 |
8 | Jan de Wilde | AV '56 | 34:23 |
9 | Klaas Talma | Impala | 34:32 |
10 | Adriaan Dekkers | GAC Gemert | 34:52 |
11 | Harry Dijk | TION | 34:58 |
12 | Peter Huls | Cifla | 35:22 |
13 | Roelf Hutten | Spurt '88 | 35:28 |
14 | Rudy Woord | THOR | 35:29 |
15 | Gerrit van Diepen | Hera | 35:30 |
16 | Albert Oldehinkel | Spurt '88 | 35:38 |
17 | Paul Fergus | Lopersgroep Deurne | 35:40 |
18 | Jose Hoppenbrouwers | PAC | 35:44 |
19 | Chris Daanen | Phoenix | 35:48 |
20 | Leo Jansen | PAC | 35:52 |
21 | Arnold van Sonsbeek | Oss '78 | 36:00 |
22 | Ger Kragten | Atos | 36:08 |
23 | Izaak de Bruijne | Altis | 36:15 |
24 | Sjaak Smetsers | Loopgroep PK | 36:23 |
25 | Dirk Ekkelboom | Atos | 36:27 |
26 | Rob van Zanten | Fortuna | 36:40 |
27 | Klaas van der Veen | Start '78 | 36:41 |
28 | Piet Stroek | PAC | 36:44 |
29 | Hans de Veer | Oss '78 | 36:49 |
30 | Henk Flipsen | AV Weert | 36:59 |
31 | Pieter jan Vlaming | NOP | 37:10 |
32 | André Roelofs | Loopgroep Aart Stigter | 37:22 |
33 | Egbert Roodbol | PAC | 37:39 |
34 | Jan-Hendrik Hutten | Spurt '88 | 37:47 |
35 | Sander Rietveld | Atos | 38:07 |
36 | Adri Groen | Atos | 38:40 |
37 | Egbert Meilink | Spurt '88 | 39:19 |
38 | Jaap Vlaming | NOP | 39:21 |
39 | Henk Braad | NSL | 39:29 |
40 | Willem de Vries | NOP | 39:43 |
41 | Arie van Heeren | Parthenon | 40:02 |
42 | Jan Jacobs | AVO 1983 | 40:15 |
43 | Nico Vlaar | PAC | 40:49 |
44 | Gerard van de Bovenkamp | avVN | 41:11 |
45 | Will Conijn | Lycurgus | 42:24 |
46 | Jan Tijhuis | AV Rijssen | 44:41 |
47 | Herman Lenferink | Phoenix | 45:25 |
Mannen 55, 8770 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | John van der Wansem | LADB | 33:46 |
2 | Ad Buijs | Phoenix | 35:20 |
3 | Hennie Punt | Trias | 35:58 |
4 | Gijs vanden Hurk | avVN | 36:06 |
5 | Gerard Wouters | Spiridon | 36:34 |
6 | Frank Schneijderberg | Altis | 36:50 |
7 | Leo van Leeuwen | AV '40 | 36:59 |
8 | Theo den Herder | AV '56 | 37:05 |
9 | Dick Ramerman | LAAC Twente | 37:22 |
10 | Wim Liefers | AV '34 | 38:18 |
11 | Hans Janssen | Oss '78 | 38:41 |
12 | Nico van Lent | Oss '78 | 38:57 |
13 | André Koeslag | Triathlon | 39:00 |
14 | Carl Sas | Cifla | 39:20 |
15 | Dirk Wigmans | avVN | 39:27 |
16 | Kees de Crom | Spado | 39:59 |
17 | Henk van Duuren | Spurt '88 | 40:02 |
18 | Ed de Graaf | Spark | 40:25 |
19 | Eppie Oosterhuis | Friesland | 40:33 |
20 | Rob de Swart | Spirit Lelystad | 43:36 |
21 | Peter Bartels | Atos | 43:47 |
22 | Dolf Bartels | Spirit Lelystad | 46:38 |
23 | Herman Hommen | Wieringermeer | 48:01 |
24 | Marinus Baltus | AV Holten | 48:47 |
Mannen 60, 8770 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Cees Stolwijk | Altis | 36:15 |
2 | Cor Zegers | Oss '78 | 36:43 |
3 | Bert Streumer | Hellas | 36:57 |
4 | Arie van den Akker | Eindhoven Atletiek | 37:44 |
5 | Gerard Joosten | ACW '66 | 38:55 |
6 | Dick Bravenboer | Energie | 39:02 |
7 | Hans van Kampen | NSL | 39:43 |
8 | Jaap - Vallentgoed | Altis | 39:50 |
9 | Bertus Vrielink | De Veenlopers | 40:33 |
10 | Frank Duking | Atletico '73 | 41:06 |
11 | Arie Snoek | Hera | 41:09 |
12 | Ko van Kuijk | Sprint | 41:24 |
13 | Karst Anema | Friesland | 41:37 |
14 | Eddy van Essen | LAAC Twente | 42:32 |
15 | Theo Kosters | Goor '75 | 43:14 |
16 | Friedhelm Claassens | GVAC | 44:57 |
17 | Cor Boeijen | Nijmegen Atletiek | 45:49 |
18 | Arie Smedinga | Friesland | 47:20 |
19 | Piet Wijnsema | Energie | 48:50 |
20 | Fred van der Raaf | Spark | 49:15 |
21 | Klaas Nienhuis | HAC '63 | 49:29 |
22 | Anne Bartelds | Start '78 | 50:50 |
Mannen 65, 8770 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Joop Lasseur | Delta Sport | 38:49 |
2 | Jan Keijzers | Sprint | 40:44 |
3 | Frans Dijkman | Generaal Michaelis | 42:53 |
4 | Ruud Nieuwenhuis | Kombijsport | 45:13 |
5 | Bertus Schutte | ACO Van Elderen | 46:07 |
6 | Hans Klomp | LAAC Twente | 46:09 |
7 | Wolter Schapelhouman | Start '78 | 50:30 |
Vrouwen 35, 5060 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ester Eikendal-Zijderlaan | Avantri | 20:43 |
2 | Mirjam Koersen | GAC Hilversum | 20:50 |
3 | Sandra de Jonge | Ciko '66 | 20:57 |
4 | Judy van den Berg | SV Sportlust | 21:04 |
5 | Claudia van Rijn | Leiden Atletiek | 21:24 |
6 | Annet van der Linde | AV '56 | 23:03 |
7 | Jannemien Bosman | Ciko '66 | 23:43 |
8 | Geke Tempelman | Spurt '88 | 29:40 |
Vrouwen 40, 5060 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Agnes Schipper | Hellas | 20:38 |
2 | Marlien van Beek | LADB | 20:51 |
3 | Lucienne l Groenendijk | SV Sportlust | 21:22 |
4 | Sabine de Vries | Altis | 22:21 |
5 | Marleen Heemels | Zaanland | 22:28 |
6 | Astrid van Velden | Spurt '88 | 22:36 |
7 | Anita van den Bogert | Altis | 22:39 |
8 | Patricia Heijmen | Cifla | 23:28 |
9 | Mira Blokland | Altis | 23:55 |
10 | Marietta van Anrooij | AV '56 | 24:11 |
11 | Giny Dunnewind | ACO Van Elderen | 24:13 |
12 | Janneke Willems | Spurt '88 | 24:18 |
13 | Jacoba Marinus | SV Sportlust | 25:43 |
14 | Brigitte Hoekstra | SV Sportlust | 26:12 |
15 | Ineke Nawijn | Spurt '88 | 26:58 |
16 | Lisette van Zundert | Altis | 27:12 |
Vrouwen 45, 5060 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Petra Hasper-ten Kate | De Sprinter | 21:23 |
2 | Liset van Oosterhout | AVO 1983 | 22:13 |
3 | José Nouws | THOR | 22:25 |
4 | Haike Nillesen | ATC '75 | 22:33 |
5 | Karin Klamer | LAAC Twente | 22:59 |
6 | Florence van Rijsbergen | THOR | 24:08 |
7 | Jeanet Overweg-Rosink | Spurt '88 | 24:39 |
8 | Astrid Glorie | Loopgroep PK | 25:00 |
9 | Rita van Nunen | De Keien | 25:02 |
10 | Roelie Lennips | Spurt '88 | 25:31 |
11 | Toos de Vries | Start '78 | 25:43 |
12 | Esther Zaat | Tilburg Road Runners | 29:00 |
Vrouwen 50, 5060 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Ophorst | Olympus '70 | 21:15 |
2 | Ella Witjes | Altis | 21:57 |
3 | Ingrid Coster | AV '23 | 22:05 |
4 | Eveline Botter | De Spartaan | 23:01 |
5 | Bernadette Schuurman | Aquilo | 23:30 |
6 | Marja Mulder | SV Sportlust | 23:35 |
7 | Anne Rindt | Eindhoven Atletiek | 23:46 |
8 | Ineke Visser | ASV | 24:56 |
Vrouwen 55, 5060 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Tilly van de Laar | AV Weert | 23:07 |
2 | Angnetta van 't Wout-merkx | Oss '78 | 23:23 |
3 | Joke van Bruggen | Wieringermeer | 23:40 |
4 | Jeannine Liebrand | Cifla | 25:01 |
Vrouwen 60, 5060 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Anne van Dijk | avVN | 23:50 |
2 | Els Raap | Kombijsport | 24:41 |
3 | Ria Hoksbergen | Arena | 25:02 |
4 | Martha van Hal | Pijnenburg | 27:04 |
5 | Mieke Toorenaar | Cifla | 27:18 |
6 | Trees Rutten | Nijmegen Atletiek | 27:43 |
7 | Marianne Renckens-Klok | Cifla | 28:56 |
Mannen senioren lange cross, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Prins Hendrik | Vught | 48 |
2 | Haag Atletiek | Den Haag | 71 |
3 | Seven Hills Running Team | Nijmegen | 83 |
4 | Dynamica | Vlissingen | 101 |
Mannen senioren korte cross, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Nijmegen Atletiek | Nijmegen | 59 |
2 | Sprint | Breda | 63 |
3 | GAC Gemert | Gemert | 104 |
4 | Hera | Heerhugowaard | 105 |
5 | Leiden Atletiek | Leiden | 121 |
6 | Tartlétos | Wageningen | 123 |
Mannen 35/40/45, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | NSL | Noordwijkerhout | 114 |
2 | PAC | Rotterdam | 173 |
3 | Altis | Amersfoort | 224 |
Mannen 50+, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | OSS '78 | Oss | 102 |
2 | PAC | Rotterdam | 122 |
3 | Spurt '88 | Hardenberg | 137 |
4 | Atos | Amsterdam | 154 |
5 | Altis | Amersfoort | 156 |
Vrouwen 35+, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Altis | Amersfoort | 76 |
2 | SV Sportlust | Den Helder | 86 |
3 | Spurt '88 | Hardenberg | 135 |
4 | Cifla | Nijmegen | 170 |