Mannen lange cross, 10500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Khalid Choukoud | Haag Atletiek | 33:12 |
2 | Jesper van der Wielen | Cifla | 33:21 |
3 | Tom Wiggers | AV Haarlem | 33:31 |
4 | Michel Butter | AV Castricum | 34:19 |
5 | Edwin de Vries | AV Castricum | 34:25 |
6 | Ronald Schröer | Zaanland | 34:39 |
7 | Ricardo Floris | Pegasus | 34:45 |
8 | Bart van Nunen | Passaat | 34:46 |
9 | Mike Teekens | Achilles | 35:00 |
10 | Zac Freudenburg | AV '23 | 35:04 |
11 | Jorrit Cleij | Cifla | 35:18 |
12 | Noah Schutte | Leiden Atletiek | 35:23 |
13 | Vincent Mensen | Leiden Atletiek | 35:26 |
14 | Ambroise Uwiragiye | SAV | 35:27 |
15 | Alwin Roovers | Achilles | 35:32 |
16 | Jop van der Steen | Tilburg Road Runners | 35:49 |
17 | Wouter Jansen | Cifla | 35:55 |
18 | Erik Negerman | GAC Hilversum | 35:57 |
19 | Melvin Franken | Achilles | 36:06 |
20 | Remco Snippe | Unitas | 36:18 |
21 | Lars Gerritsen | Passaat | 36:22 |
22 | Pim Molenaar | Phanos | 36:24 |
23 | Bas van Hooren | Atletiek Maastricht | 36:26 |
24 | Jorik van Egdom | VAV | 36:32 |
25 | Milan Stawicki | Cifla | 36:38 |
26 | Roel Wijmenga | Unitas | 36:47 |
27 | Flores Weverling | Leiden Atletiek | 36:54 |
28 | Michiel van Nispen | Sprint | 36:54 |
29 | Jim Rothweiler | KAV Holland | 36:56 |
30 | Martijn de Kok | Dynamica | 36:56 |
31 | Ben Vriends | Achilles | 37:01 |
32 | Lauran Beijens | Tilburg Road Runners | 37:08 |
33 | Geert Tuinstra | SISU | 37:14 |
34 | Joost van den Ende | Cifla | 37:22 |
35 | Caimin Stevens | LAAC Twente | 37:33 |
36 | Mahadi Abdi Ali | Unitas | 38:05 |
37 | Erik van Rijsewijk | Cifla | 38:07 |
38 | Niels de Jong | Sprint | 38:12 |
39 | Erwin Harmes | González Running Tea | 38:24 |
40 | Lion van Egmond | Leiden Atletiek | 38:43 |
41 | Dennis de Freytas | Tilburg Road Runners | 38:50 |
42 | Jordi van de Sanden | Tilburg Road Runners | 39:06 |
43 | Pieter Houtekamer | Rijnsoever | 39:12 |
44 | Arjan Donkerbroek | Eindhoven Atletiek | 40:18 |
45 | Bram Kocx | Tilburg Road Runners | 41:00 |
46 | Jan de Kok | GVAC | 47:04 |
47 | Max Heijmans | Oss '78 | 48:16 |
Vrouwen lange cross, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ruth van der Meijden | Cifla | 26:34 |
2 | Irene van Lieshout | Cifla | 27:14 |
3 | Marlin van Hal | De Keien | 28:14 |
4 | Inge de Jong | Trias | 28:42 |
5 | Tirza van der Wolf | SC Reeuwijk | 28:50 |
6 | Jacelyn Gruppen | HAC '63 | 29:09 |
7 | Marije Peters | Cifla | 29:21 |
8 | Femke van der Pal | Zaanland | 30:41 |
9 | Jolanda Verstraten | Atletiek Helden | 30:43 |
10 | Arianne Beckers | OSS-VOLO | 30:57 |
11 | Karin Gorter | Phoenix | 31:34 |
12 | Michelle Mans | Unitas | 36:16 |
Mannen korte cross, 2600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Nils Pennekamp | Phanos | 8:05 |
2 | Sjoerd Weijers | Nijmegen Atletiek | 8:08 |
3 | Wouter Dilling | Cifla | 8:10 |
4 | Maikel van der Steen | Prins Hendrik | 8:11 |
5 | Mark Nouws | THOR | 8:17 |
6 | Neal Bouterse | AV Castricum | 8:27 |
7 | Tjerk Conijn | Lycurgus | 8:29 |
8 | Stefan Wessel | Groningen Atletiek | 8:32 |
9 | Yared Stifanos | Hellas | 8:33 |
10 | Jelle Kemper | Prins Hendrik | 8:34 |
11 | Robin Ruijter | Prins Hendrik | 8:34 |
12 | Simon Grannetia | De Spartaan | 8:36 |
13 | Youri Pessy | Cifla | 8:36 |
14 | Tom Koetsenruijter | THOR | 8:37 |
15 | Gijs Jacobs | HAC | 8:39 |
16 | Jeroen Rodenburg | Phoenix | 8:40 |
17 | Messaoud Dardouri | Atverni | 8:40 |
18 | Rob ter Burg | Groningen Atletiek | 8:42 |
19 | Mathias Meijer | Climax | 8:44 |
20 | Valentijn Weinans | Nijmegen Atletiek | 8:44 |
21 | Mischa Petie | Tartlétos | 8:44 |
22 | Arjen Sierd van der Lo | Phoenix | 8:46 |
23 | Niek den Exter | Scheldesport | 8:47 |
24 | Marijn van der Putten | Haarlemmermeer | 8:51 |
25 | Chris van Hensbergen | KAV Holland | 8:51 |
26 | Younes abu Stitan | NOVA | 8:52 |
27 | Antoon van Beek | GAC Hilversum | 8:53 |
28 | Fenno Polderman | Clytoneus | 8:55 |
29 | Younes Chaout | U-Track | 8:57 |
30 | Leon van der Lans | HAC '63 | 8:59 |
31 | Joep van der Zanden | Kronos | 9:03 |
32 | Jan van den Hoogen | Prins Hendrik | 9:04 |
33 | Donald Hillebregt | Unitas | 9:05 |
34 | Seppe van 't Westende | Leiden Atletiek | 9:05 |
35 | Jeroen Engels | Prins Hendrik | 9:09 |
36 | Maarten Plaum | Unitas | 9:14 |
37 | Thijs Doornwaard | De Gemzen | 9:17 |
38 | Greg van der Velde | Hercules | 9:19 |
39 | Tim Ernest | Achilles | 9:20 |
40 | Casper van Leeningen | AV '34 | 9:21 |
41 | Alwin Hoorn | HAC '63 | 9:29 |
42 | Joep van Oorschot | Prins Hendrik | 9:34 |
43 | Lennart Kleinjans | Tartlétos | 9:35 |
44 | Remco Bouchier | Haarlemmermeer | 9:35 |
45 | Puk van Gool | Attila | 9:51 |
46 | Joost Blokland | Atletiek Helden | 9:52 |
47 | Frank van Es | AV Haarlem | 10:05 |
48 | Mart Riksen | STB | 10:16 |
49 | Fabiaan Hendricks | avVN | 10:35 |
50 | Jan Pannekoek | Statina | 10:50 |
51 | Kai Stevelmans | STB | 10:53 |
52 | Dave Kil | STB | 11:08 |
53 | Rik Radstake | STB | 11:13 |
54 | Ivo Schmitz | STB | 12:58 |
Vrouwen korte cross, 2600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Manon Kruiver | NOVA | 9:20 |
2 | Julia van Velthoven | Cifla | 9:21 |
3 | Lotte Krause | AKU | 9:38 |
4 | Jill Holterman | Zaanland | 9:40 |
5 | Lorraine Ravestein | Phoenix | 9:46 |
6 | Yasmin Hillebrink | Loopgroep Aart Stigt | 9:57 |
7 | Lisanne Wever | Phanos | 10:06 |
8 | Dagmar Smid | AAV '36 | 10:17 |
9 | Karlijn van Es | PAC | 10:22 |
10 | Ingrid Grutters | Phanos | 10:24 |
11 | Judy Middelburg | Olympus '70 | 10:26 |
12 | Corinde van Es | PAC | 10:32 |
13 | Lysanne Wilkens | Prins Hendrik | 10:36 |
14 | Fleur Baljet | Horror | 10:37 |
15 | Lisa de Ruiter | Phoenix | 11:04 |
16 | Sharon Trienes | Unitas | 11:18 |
17 | Charlotte van Breukele | Atverni | 11:41 |
18 | Chantal Bos | Unitas | 12:56 |
19 | Maartje Kec | STB | 13:45 |
20 | Larissa op 't Hoog | Tilburg Road Runners | 15:24 |
Jongens junioren A, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Stan Niesten | DEM | 24:47 |
2 | Manuel de Backer | THOR | 25:05 |
3 | Kalid Amin | Triathlon | 25:13 |
4 | Freek van de Weerd | Loopvereniging TOF | 25:22 |
5 | Job de Feijter | RK HAV | 25:46 |
6 | Geart Jorritsma | Horror | 26:03 |
7 | Jelmer van der Linden | Statina | 26:19 |
8 | Mels Lambregts | THOR | 26:28 |
9 | Djurre Hoeksema | AAC '61 | 26:40 |
10 | Thaem Mous | PAC | 26:42 |
11 | Stan Zeegers | Lopersgroep Deurne | 27:02 |
12 | Calvin Kuijpers | GVAC | 27:11 |
13 | Sem van den Eijnde | Ciko '66 | 27:19 |
14 | Rick Lambregts | Achilles | 27:22 |
15 | Kilian van der Wolf | Tilburg Road Runners | 27:29 |
16 | Alvin Severijn | Ilion | 28:01 |
17 | Tom de Leeuw | Almere '81 | 28:06 |
18 | Michiel Lelie | RK HAV | 28:09 |
19 | Rik van der Sterren | Scopias | 28:15 |
20 | Koen Hijman | AV '47 | 28:35 |
21 | Dani van de Sanden | Tilburg Road Runners | 28:42 |
22 | Roel Verhagen | Tilburg Road Runners | 28:50 |
23 | Hielke Brus | HAC '63 | 28:57 |
24 | Pim Kocx | Tilburg Road Runners | 28:57 |
25 | Yorick Konijn | AV Castricum | 28:59 |
26 | Jesper Verbruggen | AV Castricum | 29:11 |
27 | Pim Tolmeier | Ciko '66 | 29:24 |
28 | Thijs van Aalten | Atletico '73 | 29:56 |
29 | Max van Gerrevink | Leiden Atletiek | 30:17 |
30 | Dennis Thuy | RK HAV | 30:23 |
31 | Kenneth Visseren | Caesar | 31:09 |
32 | Robin Baas | HAC '63 | 32:45 |
33 | Koen Bruning | Ciko '66 | 35:23 |
Meisjes junioren A, 4600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Diane van Es | PAC | 17:09 |
2 | Nisrine Masrhalmi | Energie | 17:44 |
3 | Veerle Bakker | Triathlon | 18:09 |
4 | Eline de Jong | De Liemers | 18:18 |
5 | Michelle Musumeci | Cifla | 18:59 |
6 | Josien Scheepens | KAV Holland | 19:03 |
7 | Puck de Gier | HAC '63 | 19:04 |
8 | Gerber Loman | Cialfo | 20:00 |
9 | Jeske van der Pal | Zaanland | 20:05 |
10 | Celine Ruiter | Trias | 20:14 |
11 | Maud ter Bogt | GVAC | 20:29 |
12 | Naomi van Hierden | Argo | 20:59 |
13 | Britt Mosselman | SAV | 21:36 |
14 | Tess Wegman | Triathlon | 21:43 |
15 | Zoe Mommers | Unitas | 21:55 |
16 | Dominique Claessens | Caesar | 23:30 |
Jongens junioren B, 4600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Bram Anderiessen | AKU | 15:47 |
2 | Tom Hendrikse | AAC '61 | 15:58 |
3 | Stef Dirks | Achilles | 16:06 |
4 | Robin Honebecke | ATC '75 | 16:21 |
5 | Ruard Smeenge | Groningen Atletiek | 16:22 |
6 | Mark Naaijer | Energie | 16:23 |
7 | Daan Dirks | Achilles | 16:27 |
8 | Luuk Nusselder | Argo | 16:31 |
9 | Tim Verbeek | Seven Hills Running | 16:37 |
10 | Tristan Valkenburg | Olympus '70 | 16:37 |
11 | Guus Winkelmolen | Swift | 16:40 |
12 | Auke Fennema | Horror | 16:47 |
13 | Gian Oerlemans | Triathlon | 17:00 |
14 | Corné Timmer | AV Aalsmeer | 17:00 |
15 | Peter-Jan de Jong | Horror | 17:01 |
16 | Jelte van Atten | Leiden Atletiek | 17:05 |
17 | Thijs Borcheld | Groningen Atletiek | 17:08 |
18 | Stan van Helmond | Lopersgroep Deurne | 17:08 |
19 | Stan Jansen | Rotterdam Atletiek | 17:15 |
20 | Jasper Janssen | Prins Hendrik | 17:17 |
21 | Thymon Houben | Unitas | 17:18 |
22 | Sam Kraaijeveld | Passaat | 17:20 |
23 | Niels Visser | Jahn II | 17:26 |
24 | Wilbert Dennekamp | AV Rijssen | 17:26 |
25 | Samuel Hofman | HAC '63 | 17:31 |
26 | Bob te Lindert | Argo | 17:44 |
27 | Ephrem Been | HAC '63 | 17:47 |
28 | Casper Van Leeuwen | Prins Hendrik | 17:50 |
29 | Mark van Ginkel | SV Veendam | 17:51 |
30 | Allard van Belois | Ciko '66 | 18:03 |
31 | Daan Notenboom | AV Castricum | 18:05 |
32 | Willem Beugelink | Ciko '66 | 18:09 |
33 | Stijn Roemer | AV Castricum | 18:14 |
34 | Cain Rutgers | Almere '81 | 18:19 |
35 | Youri Keulen | AVON | 18:22 |
36 | Rens Simons | Venloop Running Team | 18:25 |
37 | Mick Onrust | Zaanland | 18:28 |
38 | Marien van der Niet | PAC | 18:29 |
39 | Sietse van der Pal | Zaanland | 18:34 |
40 | Guus Heijnen | Atletiek Helden | 18:40 |
41 | Klaas Douwe Yska | Horror | 18:41 |
42 | Bouke van Belois | Ciko '66 | 18:52 |
43 | Jelle Graat | Unitas | 19:11 |
44 | Ruben van Herk | Unitas | 19:34 |
45 | Milan Verheugen | Ciko '66 | 19:53 |
46 | Koen van Duijnhoven | Achilles | 20:34 |
47 | Rowan Beun | Unitas | 20:55 |
Meisjes junioren B, 3350 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ashley Melcherts | Energie | 12:15 |
2 | Jasmijn Bakker | Triathlon | 12:17 |
3 | Jasmijn Lau | Ciko '66 | 12:21 |
4 | Merel van der Marel | Haarlemmermeer | 12:27 |
5 | Leonie Glazenborg | SV Veendam | 12:50 |
6 | Kristel van den Berg | Energie | 13:05 |
7 | Emmie Weekers | AV Weert | 13:11 |
8 | Annemarie Slangewal | Triathlon | 13:15 |
9 | Quinty Schoens | Unitas | 13:16 |
10 | Sophie Dielissen | Venloop Running Team | 13:17 |
11 | Danique Verdellen | Venloop Running Team | 13:21 |
12 | Sanne van Gils | Spado | 13:33 |
13 | Emma Kok | Phanos | 13:43 |
14 | Jetske van Kampen | Hylas | 13:56 |
15 | Babet Broekman | Cifla | 13:58 |
16 | Susan van Weperen | LSV Invictus | 14:02 |
17 | Tessa Nieuwenhuizen | Spirit Oud Beijerlan | 14:05 |
18 | Rani Škrabanja | Caesar | 14:05 |
19 | Lois Oldhoff | Lionitas | 14:09 |
20 | Sanne Mooldijk | PAC | 14:13 |
21 | Emma Verkaaik | SV Veendam | 14:16 |
22 | Laura Prins | HAC '63 | 14:22 |
23 | Dianne Conijn | DOKEV | 14:41 |
24 | Amber Olde | Seven Hills Running | 14:42 |
25 | Odile Verzantvoort | Triathlon | 14:45 |
26 | Selina van de Meerakke | PAC | 15:04 |
27 | Eline Zomer | HAC '63 | 15:09 |
28 | Rianne Nyenhuis | Lionitas | 15:13 |
29 | Julie Rossell | Unitas | 15:44 |
30 | Puck van Wiltenburg | PAC | 16:30 |
Mannen 35, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Erik Driesen | BB lopers | 25:38 |
2 | Rob Detert Oude Weme | Veluwe | 26:27 |
3 | Henry Rutgers | HAC '63 | 26:50 |
4 | Ruud van der Wal | AV '34 | 26:52 |
5 | Erwin Akkerman | HAC '63 | 27:02 |
6 | Roger Heiligers | Caesar | 27:14 |
7 | Bas Mekking | De Gemzen | 27:17 |
8 | Rik Wolswinkel | Altis | 27:28 |
9 | Ard Vlooswijk | AV '34 | 27:39 |
10 | Tjeerd Popkema | NOP | 27:56 |
11 | Ron Koster | Scopias | 27:56 |
12 | Jan Loosman | NOP | 29:00 |
13 | Maarten Kole | Ciko '66 | 29:03 |
14 | Harmen Perk | Rotterdam Atletiek | 29:45 |
15 | Chris de Smit | RK HAV | 30:22 |
16 | Erwin Koens | Rotterdam Atletiek | 30:34 |
17 | Edy da Silva | Rotterdam Atletiek | 33:51 |
Mannen 40, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marco Gielen | Scopias | 25:07 |
2 | Ron van Diepen | Hylas | 25:14 |
3 | Roger Smeets | Caesar | 25:51 |
4 | Patrick Franken | Unitas | 26:03 |
5 | Jean-Pierre Hoeboer | Sprint | 26:11 |
6 | Ronnie Duinkerken | Rotterdam Atletiek | 26:52 |
7 | Peter Gnodde | NOP | 27:45 |
8 | Kasper Wulff | HAC '63 | 28:14 |
9 | Cor Datema | Prins Hendrik | 28:19 |
10 | Andre Korpelshoek | NSL | 28:21 |
11 | Roland Besselink | Veluwe | 28:26 |
12 | Ronald de Jonge | Ciko '66 | 28:46 |
13 | Edwin de Jaeger | RK HAV | 29:34 |
14 | Ton Sweep | GAC Hilversum | 29:43 |
15 | Roger Vrancken | Caesar | 30:39 |
16 | John van Dijke | RK HAV | 30:49 |
17 | Dolf van de Voort | PAC | 31:31 |
18 | Mynko Peterink | Veluwe | 34:34 |
19 | Marcel Klein | STB | 37:57 |
Mannen 45, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Peter van der Velden | GVAC | 25:58 |
2 | Johan Kats | Daventria | 26:20 |
3 | Coen de Wit | Ciko '66 | 26:32 |
4 | Ad Verheijen | AVO 1983 | 26:35 |
5 | Ton Verbaandert | Eindhoven Atletiek | 26:43 |
6 | Arjen Driesen | BB lopers | 26:49 |
7 | Robert Willemse | Rotterdam Atletiek | 26:53 |
8 | Rachid Mohammadi | Atos | 26:59 |
9 | Nico Altorf | NSL | 27:06 |
10 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 27:11 |
11 | Richard van Oosterhout | AVR '90 | 27:16 |
12 | Tonnie Stouten | Veluwe | 27:38 |
13 | Bert Vanwersch | Achilles-Top | 28:01 |
14 | Lamko Hulzebos | HAC '63 | 28:05 |
15 | Stefan van der Pols | NSL | 28:22 |
16 | Abdelhamid Mohammadi | Atos | 28:30 |
17 | Jack van Avendonk | Attila | 28:34 |
18 | Edwin de la Ruelle | RK HAV | 28:35 |
19 | Fred Reitsma | NOP | 28:43 |
20 | Alfred Roelen | NSL | 28:50 |
21 | Ron van den Berg | Waterweg | 28:53 |
22 | Eric Baten | Veluwe | 29:20 |
23 | Erik Delpeut | Ciko '66 | 29:22 |
24 | Jean-Jacques Herings | Atletiek Maastricht | 29:49 |
25 | Maurice Winterman | Veluwe | 29:54 |
26 | Michel Deckers | Atletiek Maastricht | 31:02 |
27 | Theo van Puijvelde | Unitas | 32:01 |
28 | Johann-Frederick te Pe | Phanos | 34:23 |
Mannen 50, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Kees Lazeroms | Achilles | 27:59 |
2 | Han Wolsing | Altis | 28:21 |
3 | Peter van Zundert | Sprint | 28:31 |
4 | Bart Claessens | Caesar | 28:39 |
5 | Gerard Droog | Rotterdam Atletiek | 28:44 |
6 | Willem de Ruijter | Altis | 28:44 |
7 | Koen Martens | Running2000 | 29:00 |
8 | Hub Kurvers | Caesar | 29:03 |
9 | Mark Jillissen | Cifla | 29:09 |
10 | Hans Hendrickx | NOP | 29:13 |
11 | Joost Siere | Leiden Atletiek | 29:30 |
12 | Anton van den Heuvel | GAC Gemert | 29:41 |
13 | Rob Riksen | STB | 29:52 |
14 | Wim Ritsema | Gelre | 30:00 |
15 | Maurits de Ruiter | GAC Hilversum | 30:22 |
16 | Huub van Gerven | NSL | 30:33 |
17 | Frans Deenen | ATV Venray | 30:34 |
18 | Arjen Akkermans | AV Edam | 30:41 |
19 | Marijn Michels | Altis | 30:52 |
20 | Jan ten Cate | HAC '63 | 32:19 |
21 | Harry Kamphuis | Achilles-Top | 32:33 |
22 | Wil Goessens | Unitas | 32:55 |
23 | Ger Cruts | Caesar | 33:11 |
24 | Hugo Kusters | Achilles-Top | 33:23 |
25 | Cas Grannetia | De Spartaan | 35:37 |
26 | Peter Verhagen | Tilburg Road Runners | 41:34 |
27 | Theo Baljon | Ciko '66 | 41:40 |
Mannen 55, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Peter Rietveld | Hera | 29:05 |
2 | Wil Pepels | Caesar | 29:24 |
3 | Frank van den Branden | RK HAV | 29:27 |
4 | Peter Goos | Sprint | 29:38 |
5 | Ruud Woord | THOR | 29:44 |
6 | Izaäk de Bruijne | Altis | 29:50 |
7 | Jack Niessen | ATV Venray | 29:51 |
8 | Chris Henet | Running2000 | 29:58 |
9 | Henk van Eck | GAC Gemert | 31:12 |
10 | Adriaan Dekkers | GAC Gemert | 31:48 |
11 | Arno Škrabanja | Caesar | 32:05 |
12 | Jaap Vlaming | NOP | 32:13 |
13 | Hans van Driel | Veluwe | 33:03 |
14 | Willem de Vries | NOP | 35:28 |
15 | Peter Pelsma | THOR | 35:45 |
Mannen 60, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Hennie Punt | Trias | 29:43 |
2 | Ad Buijs | Phoenix | 29:56 |
3 | Bert van Exsel | Sprint | 31:28 |
4 | Gerard Wouters | Spiridon | 31:37 |
5 | Hans van Dijk | Altis | 32:44 |
6 | Nico Verstraten | Atletiek Helden | 33:04 |
7 | Toon Verkerk | avVN | 33:47 |
Mannen 65, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Cees Stolwijk | Altis | 30:39 |
2 | Hans Smeets | Achilles-Top | 32:48 |
3 | Cor Zegers | Oss '78 | 33:30 |
4 | Martien van de Ven | Atletiek Oirschot | 33:56 |
5 | Jan Muijrers | Achilles-Top | 36:28 |
6 | Ko van Kuijk | Sprint | 36:45 |
7 | Hein Bodelier | MarathonPlus | 36:59 |
8 | Cor Vaessen | Achilles-Top | 42:37 |
Mannen 70, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Joop Lasseur | Delta Sport | 34:55 |
2 | Jan Keijzers | Sprint | 35:53 |
3 | Ruud Nieuwenhuis | Kombijsport | 36:32 |
4 | Lammert Visscher | avVN | 40:05 |
5 | John van Gilst | avVN | 41:17 |
6 | Ad van Limpt | DES | 44:34 |
Vrouwen 35, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ingrid Versteegh | Sprint | 29:17 |
2 | Paddy Herijgers | Achilles | 31:07 |
3 | Ingrid Zwets-Pelkmans | Sprint | 31:58 |
4 | Nancy Sieling | NSL | 33:12 |
Vrouwen 40, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Mirjam Koersen | GAC Hilversum | 29:53 |
2 | Marjon de Kok | Prins Hendrik | 30:10 |
3 | Bianca Juffermans | NSL | 33:18 |
4 | Fannie van Bree | GAC Gemert | 34:08 |
5 | Paulien Rinsema-Jansen | Altis | 36:28 |
Vrouwen 45, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Agnes Schipper | Hellas | 31:28 |
2 | Lia Wijnberger | Ciko '66 | 31:35 |
3 | Astrid van Velden | ACO Van Elderen | 31:59 |
4 | Cora Sistermans | Zaanland | 33:23 |
5 | Anna Mazereeuw | NOP | 33:56 |
6 | Mira Blokland | Altis | 34:27 |
7 | Monique Allefs | RK HAV | 36:37 |
Vrouwen 50, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Nicole Loeve | HAC | 33:33 |
2 | Annie van Hoek | Spiridon | 35:41 |
3 | Jeanine van Overveld | THOR | 36:48 |
Vrouwen 55, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Ophorst | Olympus '70 | 31:20 |
2 | Cecile Jumelet | NSL | 33:13 |
3 | Ella Witjes | Altis | 33:24 |
4 | Thea Ottens | Eindhoven Atletiek | 35:42 |
5 | Jannet Vermeulen | Phoenix | 35:57 |
6 | Elly Visser | Altis | 36:54 |
Vrouwen 65, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Anne van Dijk | AV Gouda | 36:30 |
2 | Els Raap | Kombijsport | 38:54 |
3 | Marianne Knapen | Loopgroep PK | 40:03 |
4 | Trees Rutten | Nijmegen Atletiek | 40:45 |
5 | Wendy Houben | Atletiek Maastricht | 43:56 |
Mannen lange cross, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Cifla | Nijmegen | 55 |
2 | Achilles | Etten-Leur | 74 |
3 | Leiden Atletiek | Leiden | 92 |
4 | Tilburg Road Runners | Tilburg | 131 |
Mannen masters, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | HAC '63 | Hoogeveen | 100 |
2 | Caesar | Beek | 123 |
3 | Veluwe | Apeldoorn | 133 |
4 | NSL | Noordwijkerhout | 144 |
5 | Rotterdam Atletiek | Rotterdam | 149 |
6 | NOP | Emmeloord | 153 |
7 | Sprint | Breda | 171 |
8 | CIKO '66 | Arnhem | 172 |
9 | Alits | Amersfoort | 180 |
10 | RK HAV | Hulst | 250 |
11 | Achilles-Top | Kerkrade | 365 |
12 | GAC Gemert | Gemert | 385 |