Mannen senioren, 12000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Klaas Lok | Phoenix | 40:06.7 |
2 | Tonnie Luttikhold | ASV | 40:19.6 |
3 | Cor Lambregts | Unitas | 40:23.7 |
4 | Bram Wassenaar | Bataven | 40:27.9 |
5 | Rudy Verriet | AV Nijmegen | 40:46.4 |
6 | Peter Rusman | Unitas | 41:04.6 |
7 | Henk Mentink | Daventria | 41:07.9 |
8 | Piet Vonk | RKHAV | 41:10.5 |
9 | Jan van Oss | AVV | 41:22.4 |
10 | Armando Houtveen | Altis | 41:44.1 |
11 | Remie van Oosterhout | AV Nijmegen | |
12 | Wim Zegers | AV '34 | |
13 | Martin vd Ven | Attila | |
14 | Dick ten Bruggencate | Trias | |
15 | John Vermeule | Dynamo '70 | |
16 | Martin ten Cate | DOS | |
17 | Jos Schout | RKHAV | |
18 | Jac Smeets | Unitas | |
19 | Frans Verberne | Tartlétos | |
20 | Jan van Laarhoven | RKHAV |
Vrouwen senioren, 4500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Beurskens | Festina | 16:16.6 |
2 | Annie van Stiphout | HAC | 16:34.5 |
3 | Saskia Brouwer | Ciko '66 | 17:28.9 |
4 | Wilma Rusman | Unitas | 17:33.7 |
5 | Marga Wiegman | AV '55 | 17:44.9 |
6 | Joke van Bruggen | Trias | 17:52.0 |
7 | Brigit de Nijs | Sparta | 17:59.8 |
8 | Elly van Hulst | Olympia '48 | 18:04.0 |
9 | Petra van Limpt | Prins Hendrik | 18:20.0 |
10 | Margreet Verbeek | Olympus '70 | |
11 | Anjo van Kreukingen | Sparta | |
12 | Karin de Nijs | Sparta | |
13 | Sjouke Dijkstra | DOS | |
14 | Jacqueline Olsthorn | Ciko '66 | |
15 | Leida Kamps | Sagitta | |
16 | Marian van Schie | Bataven | |
17 | Irene Wentzel | Hellas | |
18 | Josefien Niesten | DEM | |
19 | Ricky Schout-van Gilst | PSV | |
20 | Marita Wouters | THOR |
Jongens junioren A, 7500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Herman Hofstee | DOS | 26:51.7 |
2 | Ronald Klomp | Groene Ster | 27:03.5 |
3 | Otto Spliet | Horror | 27:40.6 |
4 | Louis Dam | Zaanland | 27:51.1 |
5 | Jos Verbeek | Olympus '70 | 27:57.2 |
6 | Rob Druppers | Hellas | 28:09.3 |
7 | Cyriel Timmermans | Kimbria | |
8 | Peter Jan Mulder | Gemzen | |
9 | Henry vd Helm | AV '40 | |
10 | Richard Kooyman | AVR | |
11 | Hans van Voerden | Sparta | |
12 | Adri Weijenberg | Achilles-Top | |
13 | Paul Kraakman | AV Edam | |
14 | Ron Burger | Olympus '70 | |
15 | André van Kesteren | De Liemers | |
16 | Bert Hederik | Energie | |
17 | Peter Marrewijk | Olympus '70 | |
18 | Huub Stammers | Hera | |
19 | Veron Lust | Nea-Volharding | |
20 | Pieter Baljet | Horror |
Meisjes junioren A, 3000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Jacky Winkelman | HAC | 11:26.9 |
2 | Elke Spierenburg | Fortis | 11:37.9 |
3 | Madeleine van Gils | PSV | 11:38.1 |
4 | Marleen Niesten | DEM | 11:49.6 |
5 | Margot de Nijs | Sparta | 11:56.9 |
6 | Ceciel van Dongen | Scorpio | 12:07.3 |
7 | Liesbeth Vanmaris | Tegelen | |
8 | Linda vd Vliet | Olympus '70 | |
9 | Jacqueline Vermeulen | Olympus '70 | |
10 | Nicole Engels | HAC | |
11 | Janneke Hermans | HAC | |
12 | Yolanda Adams | Tegelen | |
13 | Loulou de Bruijn | Thor | |
14 | Jacqueline Mol | Dynamo '70 | |
15 | Lisette Stadhouders | Scorpio |
Jongens junioren B, 4500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marcel Honsbeek | Bataven | 15.51.3 |
2 | Johan Kuijpers | Festina | 16:00.4 |
3 | Rogér Klingensteijn | Unitas | 16:06.9 |
4 | Frits van Schaik | PSV | 16:31.1 |
5 | Ferry ten Hove | Spark | 16:34 |
Meisjes junioren B, 2000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Maureen Freelink | ATOS | 7:38.0 |
2 | Regina van Duyn | AV Leiden | 7:44.3 |
3 | Marjon Roefs | De Keien | 8:02.0 |
4 | Wilma Musson | Casear | 8:05.0 |
5 | Cathy van Loon | Bataven |