Mannen senioren, 12100 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Tonnie Dirks | Keien | 36:31 |
2 | Cor Lambregts | Unitas | 37:06 |
3 | Aart Stigter | AAV’36 | 37:16 |
4 | Kim Reijnierse | Dynamo | 37:20 |
5 | Marcel Versteeg | V<C | 37:25 |
6 | Gerard Nijboer | Daventria | 37:30 |
7 | Herman Hofstee | DOS | 37:31 |
8 | Adri Hartveld | AAV’36 | 37:34 |
9 | Patrick Aris | V<C | 37:38 |
10 | Huub Pragt | V<C | 37:43 |
11 | Mark Borghans | Unitas | 37:46 |
12 | Sam Volovics | AAC | 37:55 |
13 | Ed van Gemeren | AAV’36 | 38:10 |
14 | Michel Franssen | Unitas | 38:13 |
15 | Menno Groenendaal | Liemers | 38:14 |
16 | Marc van Rooy | AAC | 38:24 |
17 | Marco Soeterman | GVAV-Rapiditas | 38:33 |
18 | John van Wansum | Phoenix | 38:39 |
19 | Ron Vlenterie | Unitas | 38:40 |
20 | Pieter Fris | V<C | 38:42 |
21 | René Stam | Sprint | 38:43 |
22 | Henk Mentink | Athlos | 38:53 |
23 | Gerard Smit | AAC | 38:55 |
24 | Jack van Bladel | Unitas | 39:00 |
25 | Aart Bakker | Tartlétos | 39:04 |
Vrouwen senioren, 4500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Beurskens | Festina | 15:08 |
2 | Elly van Hulst | PAC | 15:30 |
3 | Margreet Verbeek | Olympia’48 | 15:52 |
4 | Marian Freriks | Daventria | 15:53 |
5 | Annie van Stiphout | LG Deurne | 16:00 |
6 | Rita Delnoye | Kimbria | 16:02 |
7 | Wilma Rusman | Unitas | 16:05 |
8 | Carla Ophorst | Olympia’48 | 16:10 |
9 | Ilse Riedeman | Noordkop | 16:11 |
10 | Greta Jansen | Impala | 16:17 |
11 | Joke Kleyweg | Olympia’48 | 16:21 |
12 | Eefje van Wissen | Hollandia | 16:24 |
13 | Carolien Lucas | Sagitta | 16:26 |
14 | Tonnie Boons | Sprint | 16:30 |
15 | Marleen vd Laan | Sagitta | 16:31 |
16 | Lilian Veerman | Edam | 16:35 |
17 | Ine Valentin | Hague RR | 16:45 |
18 | Anne van Schuppen | Hague RR | 16:46 |
19 | Wilma van Onna | Diomedon | 16:47 |
20 | Marianne Stolk | Sprint | 16:50 |
Mannen senioren korte cross, 2300 meters (onofficieel) | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Gert vd Weele | AV’56 | 6:39 |
2 | Jan Zelhof | AVA’64 | 6:40 |
3 | Erik Hopman | Trias | 6:41 |
4 | Johan Kuijpers | Festina | 6:42 |
5 | Wybo Lelieveld | Bataven | 6:43 |
6 | Jaap Flötman | Zaanland | 6:45 |
7 | Sjaak van Zuylen | Nijmegen | 6:47 |
8 | Nico Ruiter | Trias | 6:48 |
Jongens junioren A, 6300 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Luc Krotwaar | PSV | 23:53 |
2 | Eyob Muller | Spark | 23:54 |
3 | Steven Wijker | Trias | 24:38 |
4 | Roderik vd Wardt | Oss’78 | 24:48 |
5 | Arnold Huisman | Horror | 24:50 |
6 | Erik Punt | Rotterdam | 24:52 |
7 | Bertold Berger | DOS | 24:53 |
8 | Erwin Groenendaal | Liemers | 24:57 |
9 | Berry Pallada | Unitas | 24:58 |
10 | Richard Beumer | Ciko’66 | 24:59 |
11 | Paul Hagedoren | Unitas | 25:02 |
12 | Peter Gubbels | Tegelen | 25:07 |
13 | Peter Wielaard | Flakkee | 25:10 |
14 | Peter vd Velden | Rotterdam | 25:12 |
15 | Marcel de Groot | Sparta | 25:17 |
Meisjes junioren A, 3100 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Yvonne vd Kolk | Sagitta | 10:59 |
2 | Carlien Harms | Sparta | 11:07 |
3 | Annet Bezemer | HAC Helmond | 11:25 |
4 | Karin Wybenga | Sisu | 11:34 |
5 | Rens van Roosmalen | Keien | 11:34 |
6 | Luciënne Groenendijk | Noordkop | 11:42 |
7 | Mirella Brinkkemper | Lycurgus | 11:46 |
8 | Ellen Hogenbrink | Typhoon | 11:51 |
9 | Elise Zijderlaan | Avantri | 11:55 |
10 | Kristel Logghe | Marathon | 11:59 |
11 | Jacqueline Wissekerke | Marathon | 12:03 |
12 | Jolanda van Heusden | DEM | 12:04 |
13 | Ellen Herlaar | DEM | 12:04 |
14 | Annet van Veldhuizen | Spartaan | 12:14 |
15 | Ingrid Zwart | Olympia’48 | 12:16 |
Jongens junioren B, 4500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | John Sloot | Start’78 | 14:27 |
2 | Rens Eising | Zaanland | 14:35 |
3 | Clemens van Ostayen | Keien | 14:41 |
4 | Bernhard Hulst | Spark | 14:54 |
5 | Roelant Verbeek | Olympus’70 | 14:57 |
6 | Louis Pearson | NOP | 14:59 |
7 | Bart Hamelijnck | Keien | 15:01 |
8 | Ton Verbaandert | GVAC | 15:05 |
9 | Rino Raaymakers | HAC Helmond | 15:07 |
10 | Wilbert Touw | Achilles Etten-Leur | 15:11 |
Meisjes junioren B, 2300 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Karen Glerum | Marathon | 7:52 |
2 | Marinka Moerman | Spirit | 8:06 |
3 | Kristijna de Hart | Zaanland | 8:09 |
4 | Monique Timmermans | Oss’78 | 8:13 |
5 | Brenda Sleeuwenhoek | Avantri | 8:13 |
6 | Nynke van Zorge | Unitas | 8:19 |
7 | Esther van Hoof | AVR’69 | 8:28 |
8 | Wendy Hendrix | Tegelen | 8:31 |
9 | Hanneke Verschuuren | Valkenswaard | 8:34 |
10 | Leonie Bos | PAC | 8:34 |
Mannen senioren, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Unitas | Sittard | 53 |
2 | V<C | The Hague | 55 |
3 | AAC | Amsterdam | 93 |
4 | AAV’36 | Alphen upon Rhine | 94 |
5 | De Keien | Uden | 154 |
6 | Sprint | Breda | 157 |
7 | Phoenix | Utrecht | 161 |
8 | AVR’69 | Reusel | 204 |
9 | Tartlétos | Wageningen | 210 |
10 | PSV | Eindhoven | 236 |
11 | Ciko’66 | Arnhem | 245 |
12 | Scorpio | Oosterhout | 255 |
13 | De Spartaan | Lisse | 271 |
14 | Pijnenburg | Soest | 293 |
Vrouwen senioren, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Olympia’48 | The Hague | <22 |
2 | Sagitta | Amsterdam | 24 |
3 | Sprint | Breda | 27 |
4 | Road Runners | The Hague | 31 |
5 | Hollandia | Hoorn | 32 |
6 | Pijnenburg | Soest | 51 |
Jongens junioren A, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Unitas | Sittard | 16 |
2 | AAC | Amsterdam | 20 |
3 | Marathon | Vlissingen | 20 |
4 | De Keien | Uden | 28 |
5 | Oss’78 | Oss | 31 |
Meisjes junioren A, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Marathon | Vlissingen | 10 |
2 | Sagitta | Amsterdam | 11 |