05-03-1995 • Wassenaar

Mannen senioren, 11190 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Getaneh Tessema1968Achilles35:01
2Fransua Woldemariam1970PSV35:10
3Tadesse Wholdemeskel1972PSV35:13
4Marcel Versteeg1965Haag Atletiek35:25
5Greg van Hest1973Schuurmans35:42
6Woldeslassa Milkessa1966PSV35:50
7Peter vd Velden1968PSV35:55
8John Vermeule1961Dynamo'7036:06
9Aart Stigter1956Hellas36:13
10Marcel Laros1971Sprint36:19
11Marti ten Kate1958Tion36:22
12Stan Rijken1973Prins Hendrik36:28
13Tonny Dirks1961Schuurmans36:33
14Patrick Aris1956Haag Atletiek36:34
15Robert Smits1970Argo'7736:37
16Herman Hofstee1963DOS Dwingeloo36:42
17Robin Punt1969RRA36:46
18Marc van Rooy1960AAC36:54
19Ronald Schut1966PSV36:59
20Casper Vroemen1969Haag Atletiek37:12
21Mark Hilberts1973GAC Hilversum37:15
22Paul Hagedoren1967Unitas37:16
23Dennis Klasen1969Sprint37:18
24Koos Verweij1971OSS-Volo37:22
25Peter Jansen1964Sprint37:27
26Joost la Lau1970Bataven37:30
27Peter Hopman1965TRIAS37:33
28Mark van Maaren1970Haag Atletiek37:36
29Jan Korevaar1961Avantri37:39
30Remco de Bree1966Hellas37:43
31Hans Wubben1963AAV'3637:55
32Reyer Klopman1963Rapiditas37:55
33Martin Lauret1971Typhoon37:58
34Michael Stiemer1967Altis38:01
35Johan de Koning1974Sprint38:03
36Michiel Otten1968Prins Hendrik38:05
37Evert Gielen1971Achilles-Top38:08
38Wilbert Touw1969Achilles38:11
39Erik Bakker1970De Spartaan38:14
40Fred van Zoest1960AV'4738:18
41Jaap de Knegt1971Rotterdam Atletiek38:19
42Rachid Mohammadi1967Atos38:20
43Jan Kortekaas1968Bataven38:20
44Jo Ferket1954Bataven38:23
45Robert Jongh1971Sprint38:26
46Han Kulker1959Bataven38:29
47Tim de Brouwer de Koning1961Holland Leiden38:31
48Bert van Nunen1957De Keien38:33
49Henk van Velzen1952Bataven38:35
50Roel de Jong1959AV'5538:35
51Michael Meyler1970AAC38:36
52Abdulm Mohammadi1967Atos38:37
53Joost Vollaard1972AAC38:45
54Cock vd Hulst1960Hera38:48
55Danny Hendrix1970Unitas38:58
56Michel Hodenius1969Achilles-Top39:00
57Edo van Uchelen1964Altis39:00
58Jeroen van Damme1972Thor39:05
59Martin Delleman1968Typhoon39:09
60Edwin Alferink1973Ciko'6639:12
61Jaap van Duyvenvoorde1963Bataven39:13
62Wil Goessens1962Unitas39:13
63Sip Stal1954Hellas39:15
64Dennis van Bakel1971AAC39:18
65Theo Rabout1973Atletica39:18
66Andries Nelemans1967Sprint39:21
67Remco Kortenoeven1972Hellas39:25
68Marcel de Groot1968Sparta39:27
69Taco Wehrung1971Unitas39:34
70René van Dijke1974Parthenon39:37
71Jeroen van Schayik1961AAC39:39
72Louis Dam1962AAC39:43
73Leo Herijgers1968Sprint39:43
74Pieter Oldenhove1963AAC39:44
75Gerard Klein1970Zaanland39:45
76Jielis Visser1967Avantri39:48
77Marcel Kijkuit1972Typhoon39:48
78Taco Spanbroek1970Zuidwal39:48
79Marco van Dongen1969Sprint39:50
80Leon vd Meijden1968AAV'3639:55
81Hylke vd Gaast1966Bataven40:04
82Pascal Vroemen1967Caesar40:06
83Michel Doeser1969Typhoon40:07
84Edwin van Port1963AAC40:12
85Marcel Boor1970Hollandia40:12
86Ernest Kox1958DES40:13
87Tiddo Ekens1966Sisu40:13
88Ad Peeters1966PSV40:15
89Peter Jongsma1968Rotterdam Atletiek40:22
90Bernard Heshof1970AVO'8340:23
91Peter Bergmans1964Sprint40:25
92Gert van Bergen1964AAC40:27
93Erik van Tooren1956AAV'3640:27
94Remko Riebeek1969PSV40:29
95Dave Rost1971De Komeet40:32
96Noël Keijsers1973Weert40:35
97Hein Hurkmans1963AAC40:40
98Bert de Boer1960AAV'3640:47
99Sjaak van Tilborg1963Typhoon40:50
100René Gielen1972Scopias40:53
101René vd Bosek1966Achilles40:54
102Henk Ravensbergen1956Bataven40:55
103Ronald Verten1972Achilles40:59
104David vd Linden1968PSV41:03
105Rob van Schooten1955AAV'3641:05
106Walter Zuyderduin1964AAC41:09
107Fred Regeer1958Holland Leiden41:10
108Kees Wijts1954NSL41:13
109Nico vd Heuvel1955Avantri41:15
110Nico Plaatzer1957Bataven41:20
111Jan-Willem Baselmans1975GVAC41:27
112Marc Wijsman1961Sparta41:32
113Paul Lange1964De Keien41:36
114Toine vd Broeck1963Sprint41:39
115Ron Jansen1960Blauw-Wit41:50
116Paul Kaldenberg1972Typhoon42:06
117Jan van Hellemomd1960Sprint42:09
118Peter de Rooden1964Holland Leiden42:13
119Jos Sukel1975Prins Hendrik42:14
120Camiel Verweij1966Hellas42:23
121Martin vd Zwet1965De Spartaan42:25
122Joep Barten1963Sparta42:35
123Hassan Jaray1963Atos42:44
124Aschwin Vermeulen1968AAV'3642:49
125Ronald Gordijn1964De Koplopers42:51
126Marinus van Meeteren1975Lycurgus42:58
127Ron vd Pol1968Prins Hendrik43:02
128Jos Schinkel1963Avantri43:05
129Jempy vd Veeken1975AVO'8343:07
130Robert Boer1965Rotterdam Atletiek43:21
131Jos Karstanje1959Hellas43:55
132Harm Zijlstra1961NOP43:56
133Chris vd Neut1961Starbaan43:56
134Leo Nobel1971Spark44:06
135Raymond Oorthuis1967Altis44:19
116Theo vd Veek1951De Spartaan44:26
137Ad Straub1967AV'4045:11
138Stan Klink1958Holland Leiden45:25
139Jeroen Hilhorst1961GAC Hilversum45:48
140Rob van Rooijen1965De Spartaan45:59
141Marijn Frijters1975Spiridon46:12
142Nico Volker1950Holland Leiden46:14
143Dick Aanen1959Typhoon46:36
144Johan Stokkel1963Attila46:56
145Seth Dijkstra1971Lionitas47:07
146Marcel Vlot1974Sliedrecht47:59
147Johan te Peele1969AAC48:07
148Arno Kok1968Holland Haarlem48:51
149Wolter Schapelhouman1944Start'7849:01
150Raymond Goddijn1960Bataven50:48
151Hendrik Lens1958Zaanland51:28
152Theo Baljon1961Holland Leiden53:19
153Jan Tiemens1951Sparta54:20

Vrouwen senioren, 6065 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Helle Vullings1966PSV21:59
2Mieke Aanen1963Haag Atletiek22:08
3Marianne vd Linde1962Haarlem22:16
4Silvia Kruijer1974Nova22:23
5Annelieke vd Sluis1966Haag Atletiek22:35
6Hennie Zantinga1951AV'5522:43
7Carla Beurskens1952Scopias22:55
8Elise Zijderlaan1969Avantri23:11
9Marlien van Beek1965LADB23:13
10Elise Elbert1961LAAC23:16
11Marja Verhoef1963Phoenix23:23
12Vivian Ruijters1971PSV23:34
13Joke Spikman1965Argo'7723:37
14Annet Bezemer1969De Keien23:45
15Erika vd Bilt1971AAC23:48
16Corina Dekker1961Hera23:50
17Christin Toonstra1966AAC24:01
18Haike Lemmink1963Argo'7724:08
19Irmgard Goud1963PSV24:08
20Sonja Klein1973AV'4724:17
21Jolanda Vos1958Sprint24:22
22Suze Woud1955Bataven24:31
23Loes Delleman1966Nijmegen24:38
24Karin Harmelink1967Rapiditas24:41
25Monique Bruins1963Bataven24:44
26Hanneke vd Velde1966Blauw-Wit24:46
27Leny vd Plas1950Bataven24:51
28Carla Bouwhuis1971PEC 191024:52
29Marja Hoogenboom1958Bataven24:57
30Majelle Laman1972Castricum24:58
31Jenny Commandeur1960Haag Atletiek25:05
32Florence Rijsbergen1964Thor25:11
33Rian vd Burgt1975Valkenswaard25:15
34Petra Serne1966AKU25:20
35Ariëlle van Meurs1974Lycurgus25:22
36Ilja Bolderdijk1975AAC25:24
37Rita van Nunen1960De Keien25:26
38Bianca Winkel1975Hera26:04
39Liesbeth Vergeer1961NSL26:11
40Hedi van Hest1973Attila26:25
41Brigitte Wassenaar1960Sprint26:54
42Miranda Janssen1968LRRC27:19
43Auke van Heuzen1960Holland Haarlem27:22
44Jaqueline Hassink1966Hellas27:32
45Ada de Bruin1960Bataven27:35
46Marijke Kegge1957Reeuwijk28:15
47Claudia Grundel1975Iphitos28:29
48Sandy Hundepool1972Haag Atletiek28:36
49Ine vd Oetelaar1965De Keien29:53

Jongens junioren A, 7540 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Gert-Jan Liefers1977AV'34 Apeldoorn25:02
2Ralph Zeetsen1977Caesar25:35
3Jeroen van Dijke1976Typhoon25:37
4Marcel van Langen1976Argo'7725:41
5Ramses Bekkenk1976Sporting Walcheren25:59
6Ralf Courage1976Caesar26:08
7Hakim Najib1977Sparta26:29
8Raymond Lotz1977Caesar26:35
9Jaco Luyendijk1976Energie26:39
10Thijs Abbiak1976Argo26:45
11Hugo vd Broek1976Castricum26:47
12Niels van Veen1977NOP26:48
13Ruud Moelands1977Sprint26:50
14Hans Kerkhofs1977PSV27:03
15Jeroen vd Bos1977Sliedrecht27:13
16Erik Jans1976De Keien27:19
17Bob Winter1977Lycurgus27:25
18Johan Gerrits1977HAC'6327:27
19Mohammed Raggani1976AAC27:50
20Martijn vd Meij1976AV'4727:56
21Achmed Sajid1977AAV'3628:00
22Samson Berami1977Altis28:03
23Twan Lensen1976Venray Regio28:07
24Arno Herrewegh1976RKHAV28:10
25Gijs Termeer1977Tilburg RR28:12
26Joost van Stralen1977Hera28:14
27Roelof Flierman1976Sliedrecht28:15
28Edward vd Heyden1976Zaanland28:21
29Marijn Bogels1976Altis28:23
30Willem Bouwhuis1976Goor'7528:52
31Rik Rardon1977Sisu29:13
32Klaas Molenaar1977NOP29:18
33Huub Tankink1977Haaksbergen29:28
34Dennis Middelaar1976Altis29:44
35Jeroen Dierkes1977NOP30:08
36Jurg Portengen1976GAC Hilversum30:26
37Jan van Tol1977AAV'3630:27
38Joris Jonker1977Castricum30:38
39Daniel Hake1977Castricum30:49
40Rob de Moor1977AV'34 Apeldoorn31:12
41Dennis Froon1977Atverni32:40
42Marcel Weber1977AAA34:35

Meisjes junioren A, 4400 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Eva Janssen1977Pijnenburg16:52
2Daphne Panhuysen1977Kimbria16:59
3Emily van Hagen1976Rotterdam Atletiek17:14
4Karin Dekkers1976Prins Hendrik17:33
5Anjolie Wisse1976AV'5617:54
6Anja Bunthof1976GAC Gemert18:30
7Ellen de Groot1976Sparta18:45
8Kirsten Snijder1977Sprint18:52
9Marloes van Lierop1977HAC Helmond19:00
10Monique Mathijssen1976OSS-Volo19:05
11Nicole Taalman1976Caesar19:14
12Nienke Gosens1977Atverni19:18
13Myke Bruijn1977Castricum19:24
14Fietan Marisa1976HAC'6319:25
15Olga Zwikker1977Ciko'6619:26
16Miriam van Hees1976Sprint20:23

Jongens junioren B, 6065 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Michel Schrier1979Atletica21:10
2Raymond Pet1978AAV'3621:13
3Rob Detert1978Goor'7521:24
4René Stentel1978Zuidwal21:30
5Melvin Deugd1978Lycurgus21:49
6Robin de Geus1978Tilburg RR21:58
7Raymond Ploem1979PSV22:11
8Jelle Sietsma1978AV'34 Apeldoorn22:20
9Patrick Jansen1979Nijmegen22:34
10Menno Kooman1979Almere'8122:39
11Rogier Rijkenberg1978Lycurgus22:46
12Pim Vergunst1979Scorpio22:48
13Rik van Laarhoven1978RKHAV22:51
14Rafik Boulaabi1979Sparta22:53
15Werner Helvensteijn1979AAA23:15
16Guy Schurgers1979Valkenswaard23:21
17Jeroen Meijer1978GAC Hilversum23:25
18Patrick Vleghels1979Spado23:27
19Remco Pouwels1979Cifla23:28
20Ger Baron1978Invictus23:31
21Luc Smeets1979Swift23:38
22Jain Somers1978Atverni23:38
23Walter van Soest1978Atverni23:42
24Vincent Trinthamer1978Sparta23:42
25Stef Jacobs1978OSS-Volo24:00
26Nico van Leeuwen1978Gouda24:05
27Ronald Boomkamp1979ASV24:08
28Berry Mostert1979Altis24:36
29Ruud van Gerven1979Prins Hendrik25:34
30Nordin Machichy1978Bataven25:38
31Sander Bos1978Altis25:43
32Jacques van Drumpt1978Altis26:36

Meisjes junioren B, 2940 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Paulina Rath1978Tilburg RR11:06
2Stefanie Nijenhuis1978De Liemers11:15
3Marleke Muskens1979HAC11:17
4Brenda vd Laan1978AAV'3611:21
5Imen Laroussi1979Gouda11:25
6Willemien Broeze1978Altis11:32
7Leonie vd Berg1978De Liemers11:34
8Maaike van Dijk1979Sporting Walcheren11:36
9Ardien Weterings1978OSS-Volo11:39
10Anita Simons1978Scopias11:43
11Marlies Jongerius1979Rotterdam Atletiek11:47
12Charissa Kokx1978LADB12:02
13Marieke Coppens1979De Keien12:05
14Paula Notenboom1979AAV'3612:08
15Sonja Schalker1978Hera12:20
16Rachel Wouters1978Achilles12:28
17Marieke Hoeksma1978DVA-HtW12:39
18Nathalie Volwater1979Bataven12:45
19Femke Morsch1979Castricum12:58
20June Goossens1979OSS-Volo13:02
21Ilona Meter1978HAC'6313:06
22Gaby Schouten1979HAC13:13
23Hanneke Voskuilen1979Altis13:22

Vrouwen senioren, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1PSV Eindhoven Eindhoven13
2Haag Atletiek Den Haag18
3AAC Amsterdam27
4De Bataven Leiden30
5De Keien Uden38

Mannen korte cross, 5240 meter (onofficieel)
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Rik Bisschop1967AV'4016:56
2Mark van Bel1972Bataven17:00
3Patrick Bouten1974Scopias17:16
4Stijn Boek1972Hellas17:25
5Eelco de Voogt1969Ilion17:29
6Roeland de Waerdt1973Altis17:34
7Stefan Hulisz1974Bataven17:35
8Daan Hoek1974Rotterdam Atletiek17:36
9Marijn vd Ploeg1973Hellas17:42
10Erik Negerman1975Horror17:43
11Ad vd Plas1968Bataven17:45
12Chris Henet1959Ciko'6617:47
13Jeroen Punt1975RRA17:48
14Danny Paardekooper1971Bataven17:49
15Leo van Houten1968Thor17:54
16Arnold van Atten1966Bataven17:58
17Erik van Heijningen1970Olympus'7018:05
18Stefan Beerepoot1971Hollandia18:09
19Christian Loeffen1971Oss'7818:12
20Stephan Prael1971AAC18:13
21Pascal Meerman1975Atletica18:14
22Bob Schut1975Athlos18:15
13Niels Steyn1970Bataven18:15
24Harry van Elk1968Bataven18:15
25Frans Jorna1968Hellas18:17
26Jan Raaphorst1968Olympus'7018:20
27Michel Drijfhout1970Zaanland18:20
28Alfred Rekers1965PEC 191018:22
29Matthijs Riemens1974Rotterdam Atletiek18:25
30Ted Smit1972Nova18:29
31Roderick van Rens1973Scopias18:30
32Arnoud Seldenhuis1975Argo'7718:39
33Dennis Lambalk1971Atos18:40
34Hans Wesseling1961Bataven18:45
35Patrick van Dop1970Olympus'7018:50
36James Lawrence1974De Delvers18:58
37Erwin Weber1968Rottredam Atletiek18:58
38Joël Geurts1975Parcival19:06
39Ernst Hulsman1970PEC 191019:08
40Hans Molenaar1967AV'4019:11
41Jeroen van Korte1974Holland Haarlem19:12
42Pieter van Dam1966Nijmegen19:17
43Martien Hoogenboom1948Bataven19:18
44Robbert Kamphorst1966Parthenon19:19
45Michel Jehae1964Attila19:22
46Eric van Zessen1969De Delvers19:23
47Gerrit vt Land1968Hellas19:24
48Mark van Elk1973Holland Haarlem19:25
49Bert van Galen1971Bataven19:28
50Sjirk Koekebakker1967De Delvers19:28
51Kees Haasnoot1965Bataven19:31
52Richard de Kok1970Rotterdam Atletiek19:31
53Fransesco Lamadrid1971Rotterdam Atletiek19:31
54Jeroen Looyen1973Ciko'6619:35
55Arno Hulshof1964Horror19:40
56Eric de Putter1968Haag Atletiek19:41
57Jan de Groot1966Bataven19:44
58Arie van Tol1944Bataven19:58
59Gertjan Schaatsbergen1965Bataven20:11
60Marcel Obermeijer1973Sisu20:25
61Remi Kolf1973Holland Haarlem20:27
62Jeroen Keizer1969Ciko'6620:28
63Manfred Kooy1970Ciko'6620:34
64Martien van Vliet1949Bataven20:38
65Jaco vd Brink1965LGPK20:41
66Arnold Schipper1945Bataven20:44
67Dick vd Sijs1965Hellas20:45
68Marco Jansen1969Hellas21:01
69Machiel Pronk1970Holland Haarlem21:13
70Bert van Lith1963Bataven21:18
71Jan Verlind1948Bataven21:54

Mannen senioren, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1PSV Eindhoven18
2Sprint Breda58
3De Bataven Leiden84
4AAC Amsterdam109
5Hellas Utrecht130
6Typhoon Gorinchem157
7AAV'36 Alphen aan den Rijn188
8Holland Leiden252

Jongens junioren A, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1Caesar Beek6
2Altis Amersfoort22
3NOP Emmeloord23
4AV Castricum Castricum27
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl