03-03-1996 • Tilburg

Mannen senioren, 12000 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Tadessa Woldmeskel1972PSV36:18
2Getaneh Tessema1968Achilles Etten-Leur36:29
3Fransua Woldemariam1970Achilles-Top36:35
4Woldeslassa Milkessa1966Achilles-Top36:42
5Greg van Hest1973Tilburg RR36:45
6Marco Gielen1970Scopias36:52
7René Godlieb1966Zuidwal37:01
8Marcel Versteeg1965Haag Atletiek37:17
9Peter vd Velden1968PSV37:29
10Ron van Diepen1970Hera37:32
11Robert Smits1970Argo’7737:36
12Marcel Laros1971Sprint37:51
13Mohammed Baket1968Hellas38:01
14Ronald Schut1966PSV38:12
15Stan Rijken1973PH38:14
16Jack van Avendonk1967Attila38:18
17Remco de Bree1966Hellas38:21
18Peter Visser1963Daventria38:26
19Rens Eising1969AAC38:31
20Mark van Maaren1970Haag Atletiek38:31
21Hamont Frej1970AAC38:44
22Dennis Klasen1969Sprint38:46
23Martin Lauret1971Typhoon38:50
25Frank Assmann1966Prins Hendrik38:53
25Casper Vroemen1969Haag Atletiek38:57
26Sander Schutgens1975ADRT Peg.38:59
27Herman Hofstee1963DOS39:02
28Johan de Koning1974Sprint39:07
29Koos Verwey1971OSS-VOLO39:09
30Bennie Verstege1968AV '34 Apeldoorn39:11
31Jeroen van Damme1972THOR39:13
32Edo Baart1968AV '2339:15
33Robin Punt1969RRA39:19
34Ad de Bruyn1970LADB39:30
35Peter Jansen1964Sprint39:32
36Michiel Otten1968PH39:38
37Joost La'Lau1970De Bataven39:42
38Toon Heeren1967Achilles39:45
39Mohamed Akoudad1972Haag Atletiek39:51
40Gert van Bergen1964AAC39:53
41Wilbert Touw1969Achilles39:54
42Fred van Zoest1960AV '4739:55
43Jan Kortekaas1963De Bataven39:56
44Leo Herijgers1968Sprint40:00
45Ad Peeters1966PSV40:01
46Erik Bakker1970De Spartaan40:05
47Joost Vollaard1972AAC40:06
48Marco Ramaekers1975AV Weert40:08
49Michel Roomeyer1964AAC40:11
50Freddy Nijstad1966Noordkop40:16
51Reyer Klopman1963GVAV Rapiditas40:18
52Rob Hoevenaars1974De Keien40:23
53Martin Delleman1968Typhoon40:23
54Maurits vd Veen1967Haag Atletiek40:23
55Jeroen van Erp1970't Haasje40:24
56Jaap de Knegt1971Rotterdam Atletiek40:28
57Cor Olieman1971AAC40:29
58Tim Brouwer de K.1961Holland40:31
59Joost Wessels1963GVAV Rapiditas40:33
60Hugo vd Broek1976AV Castricum40:41
61Marcel Kijkuit1972Typhoon40:44
62Michiel Doeser1969Typhoon40:44
63Henri Tibben1962GVAV Rapiditas40:47
64Peter Hopman1965Trias40:50
65Theo Rabout1973Atletica40:52
66Clemens Vollebergh1963De Keien40:58
67Rene van Dijke1974Parthenon40:59
68Jeroen Deen1968SAV41:02
69Henk van Velzen1952De Bataven41:10
70Rene vd Bosch1966Achilles41:16
71Rachid Mohammadi1967Atos41:19
72Hein Hurkmans1963AAC41:20
73Hans Bader1965Phoenix41:22
74Harry Kamphuis1962Achilles Top41:25
75Ronald van Holsteyn1961Olympus 7041:35
76Evert Gielen1971Achilles Top41:38
77Henk Ravensbergen1956De Bataven41:38
78Wilfried van Meer1966Scorpio41:44
79Ger Ettes1958AAC41:45
80Noel Keysers1973AV Weert41:45
81Louran van Keulen1968AAC41:52
82Gerrit Visser1962Avantri41:56
83Abdul Mohammadi1967Atos41:56
84Edwin de Leeuw1974AV '5642:00
85Anton vd Heuvel1964GAC Gemert42:05
86Juriaan Galavazi1973Zuidwal42:06
87Bernard Heshof1970Typhoon42:10
88John Philipsen1974LGD42:12
89Marc Jilissen1964Hellas42:14
90Jeffrey Sullivan1970Haarlem42:15
91Leon vd Meyden1968AAV 3642:17
92Wim Koevoets1971Parcival42:19
93Christian Bakker1969PSV42:20
94Edgar Vermaas1976Haag Atletiek42:20
95Frank vd Made1968Sprint42:23
96Christian Mol1973Sprint42:27
97Ton Sjerps1958SAV42:28
98Bert van Galen1971De Bataven42:39
99Dimitri de Vries1970Altis42:43
100Kees de Jong1966Haag Atletiek42:51
101Paul Kaldenberg1972Typhoon42:54
102Siem Boekel1961Trias42:58
103Werner de Haan1968SAV43:00
104Jeen Kempenaa1963AAC43:01
105Ernest Kox1958DES43:10
106Wilfried vd Bliek1971Sprint43:18
107Ronald Reiche1965Sparta43:19
108Michel Hodenius1969Achilles Top43:23
109Edwink Koopman1967AV Castricum43:32
110Walter Zuyderduin1964AAC43:34
111Frank Vergeldt1965Pallas 6743:35
112Jos Sukel1975Prins Hendrik43:39
113Martin vd Zwet1965Spartaan43:49
114Jos Kaptein1965Trias43:53
115Robert vd Hooren1970AAV '3643:55
116Toin vd Broeck1963Sprint43:58
117Arno vd Vlugt1968Lycurgus44:02
118Hassan Jaray1963Atos44:05
119Ton Bakhuis1963Sparta44:12
120Pieter van Dam1966AV Nijmegen44:14
121Arend de Jager1965Parthenon44:19
122Arie van Wilgen1965Typhoon44:22
123Camiel Verwey1966Hellas44:22
124Chris vd Neut1961Startbaan44:25
125Erik van Zessen1969Tartletos44:27
126Jos Schinkel1963Avantri44:30
127Edwin Spangenberg1968Achilles44:38
128Richard Kloetstra1968Sparta44:38
129Rob vd Meijs1962Hellas44:51
130Willem Dubbelman1973Sprint44:56
131Kees Greidanus1958Hellas45:02
132Willem Hoogstraten1965PSV45:07
133Gerard Pasmans1959LADB45:11
134Nico Plaatzer1957De Bataven45:16
135Svenno Hylkema1972AV Gouda45:20
136Gerrie Holzkens1962LGD45:24
137Jempy vd Veeken1975AVO 198345:25
138Marco Janssen1969Hellas45:27
139Jan van Hellemond1960Sprint45:59
140Hans van den Dungen1965Achilles46:16
141Rik Bisschop1967AV '4046:27
142Martin Knotter1962Prins Hendrik47:16
143Abdelrazak Ralkain1971Rotterdam Atletiek47:22
144Jeroen Hilhorst1961GAC47:23
145Gertjan vd Harst1962AV '4047:41
146Ad Straub1967AV '4047:52
147Gerard vd Bovenkamp1956Atsylos47:57
148Wolter Schapelhouman1944Start '7848:13
149Johan Fokkinga1968AAV '3648:37
150Ad Niederer1951Spado48:47
151Dennis van Middelaar1976Altis49:22
152Johan Stokkel1963Attila49:25
153Johan Huver1963NOP50:42
154Arnold Kok1968KAV Holland51:01
155Marcel Winters1956LAAC Twente52:35
156Sjaak Stevens1963LGD52:57
 Ayduna Aitnafa1974PSVDSQ

Vrouwen senioren, 6000 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Mieke Aanen1963Haag Atletiek20:50
2Gabriëlle Vijverberg1968Caesar20:55
3Kristijna Loonen1970AAC21:03
4Irma Heeren1967Walcheren21:08
5Erika vd Bilt1971AAC21:09
6Grete Koens1967Ciko '6621:11
7Marjan Freriks1961AV'34 Apeldoorn21:14
8Henny Zantinga1951AV'5521:27
9Marianne van Linde1962Hellas21:30
10Sandra Hofmans1971Sprint21:46
11Edith Kortekaas1974Kimbria21:55
12Sylvia Kruyer1974Nova22:00
13Vivian Ruijters1971PSV22:01
14Elise Elbert1961LAAC22:08
15Miranda Boonstra1972AAV'3622:19
16Haike Lemmink1963Argo '7722:28
17Florence van Rijsbergen1964Thor22:55
18Anjolie Wisse1976AV'5623:06
19Jolanda Vos1958Sprint23:07
20Majelle Laman1972Castricum23:13
21Karin Bastian1974Walcheren23:16
22Karin Witte1961AAC23:18
23Karin Harmelink1967GVAV Rapiditas23:22
24Loes Delleman1966AV Nijmegen33:25
25Linda Valent1971AAC23:38
26Wilma vd Eng1961Lycurgus23:39
27Liesbeth Thurlings1964ADRT Peg.23:40
28Christien Breukink1968Astylos23:41
29Suze Groen in 't W.1955De Bataven24:00
30Josette Schoenmaker1971Prins Hendrik24:18
31Joleen Jansen1952Spado24:20
32Silvia Pepels1975Caesar24:21
33Inge Verhagen1973Sprint24:26
34Doreth Teunissen1966GAC Gemert24:29
35Arielle van Meurs1974Lycurgus24:35
36Monique Mathijssen1976OSS-VOLO24:39
37Agnes Schipper1968Hellas24:41
38Patricia Heymen1965Hellas24:51
39Inge Nijhoving1972Hellas25:01
40Ineke Kempen1964De Bataven25:06
41Auke van Heuzen1960KAV Holland25:30
42Rita van Nunen1960De Keien25:43
43Ada de Bruyn1960De Bataven25:44
44Esther Buurman1976Avantri25:55
45Tanja de Klein1974De Keien26:16
46Juliette de Winter1973OSS-VOLO26:50
47Jose Damsma1967GAC27:32

Mannen korte cross, 5000 meter (onofficieel)
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Remco Kortenoeven1972Hellas15:18
2Gerben IJpelaar1972Attila15:30
3Casper Dirks1973Argo’7715:31
4Stijn Boek1975Hellas15:39
5Arnoud Seldenthuis1975Argo’7715:47
6Stefan Hulisz1974De Bataven15:50
7Wouter Timmer1971Hellas15:51
8Marijn vd Ploeg1973Hellas15:55
9Mark van Bel1972De Bataven16:03
10Patrick Bouten1974ADRT Peg.16:05
11Frans Jorna1968Hellas16:07
12Henk van Eck1956GAC Gemert16:09
13Kor vd Bij1973GVAV Rapiditas16:13
 ...   

Jongens junioren A, 7000 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Gert-Jan Liefers1978AV'34 Apeldoorn20:40
2Jeroen Broekzitter1977Hellas21:46
3Ruud Moelands1977Sprint22:06
4Niels van Veen1977NOP22:18
5Rob Detert1978Goor22:21
6Raymond Lotz1977Caesar22:24
7Hans Kerkhofs1977PSV22:26
8Stevan Leppink1977GAC Gemert22:31
9Ingo Rolff1977Pegasus22:32
10René Steutel1978Zuidwal22:33
 ...   

Meisjes junioren A, 4000 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Daphne Panhuysen1977Kimbria14:11
2Paulina Rath1978Tilburg Road Runners14:55
3Brenda vd Laan1978AAV'3615:06
4Jany van Gerwen1977PSV15:18
5Stefanie Nijenhuis1978Ciko’6615:35
6Marloes van Lierop1977HAC Helmond15:49
7Kirsten Snijder1977Sprint15:59
8Ardien Weterings1978OSS-Volo16:02
9Olga Zwikker1977Ciko’6616:19
10Karla vd Bogaard1978Ciko’6616:23
11Merel Wullems1978AVN16:25
12Claartje Raedts1978Parthenon16:28
13Myke Bruijn1977AV Castricum16:32
14Sonja Schalker1978Hera16:43
15Willemijn Broeze1978Altis17:11
16Anita Simons1978ADRT Peg.17:22
17Nienke Gosens1977Atverni17:49
18Tessa van Rossenberg1978Pijnenburg18:17
19Rachel Wouters1978Achilles18:28
20Mirjam de Vries1978Parthenon18:39

Jongens junioren B, 6000 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Ronald vd Blink1979Cialfo19:43
2Barend Derriks1981AV Castricum20:23
3Rutger Veerman1980Wielingen20:28
4Patrick Janssen1979AV Nijmegen20:39
5Ceiloi van Deutekom1980AV Nijmegen20:48
6Eddy Wagner1979Suomi20:55
7Werner Helvensteyn1979AAA20:59
8Jasper Nozza1980Springbokken21:03
9Richard Kruijskamp1979Sparta21:10
10Luc de Rooy1979Caesar21:14
11Remco Pouwels1979Cifla21:15
12Guy Schurgers1979AVV21:16
13Mat Laurijsen1980AVR '6921:17
14Coen Driessen1980AVV21:25
15Rene de Groot1980NOVA21:32
16Patrick Vleghels1979Spado21:33
17Pim Vergunst1979Scorpio21:35
18Carl de Bont1980Caesar21:36
19Ronald Boomkamp1979ASV21:40
20Luc Smeets1979Swift21:44
21Raymond Ploem1979PSV21:53
22Jochem Cals1980Caesar21:53
23Mark Peters1980Casear21:53
24Corne Daane1979Atletica22:03
25Matthijs de Groot1979NOVA22:07
26Rein-Jan Kroes1980Ilion22:12
27Maurice Niessen1980ADRT Peg.22:15
28Eric Ackermans1979Kimbria22:15
29Marco Hakker1979AV Gouda22:18
30Bo Menning1980Pijnenburg22:20
31Niels Rienstra1980GAC22:20
32Harald Doedee1979Prins Hendrik22:21
33Frank Wouters1980AVO 198322:23
34Boudewijn Emo1979Atverni22:32
35Jeroen Derde1980OSS-VOLO22:42
36Sander van Vliet1979Atverni22:59
37Vincent Hoffmann1980Pijnenburg23:04
38Arno de Boer1980Noordkop23:05
39Sander Kossen1980Tilburg Road Runners23:23
40Anjo de Leeuw1980Lycurgus23:49
41Peter Loopik1980Parthenon23:54
42Maarten Immerzaal1980Pallas '6724:00
43Kees van Eck1980Astylos24:22
44Frank Stam1979Lycurgus24:25
45Michiel de Jong1979Hylas25:30
46Ruud Stam1979Lycurgus25:38
47Leo Faassen1980AVV25:57

Meisjes junioren B, 3000 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Leezan van Wijk1980Spado9:54
2Rosa Pieltjens1980De Gemzen10:00
3Janine Stutterheim1979Impala10:16
4Marieke Muskens1979HAC10:20
5Katja Broers1980Venray Regio10:22
6Jifke Heijster1980Rotterdam Atletiek10:40
7Selma Maggé1979Nijmegen10:45
8Eline Rijkenberg1980Lycurgus10:52
9Helen Hofstede1979SAV10:52
10Maaike van Dijk1979Walcheren11:00
11Jessica Rosbergen1979SC Voorne11:01
12Anne vd Hurk1980DAK11:02
13Marian vd Velde1980Spado11:07
14Marieke Coppens1979De Keien11:07
15Pauline Claessen1980Pallas 6711:09
16Femke Morsch1979AV Castricum11:13
17Corine Haak1980AAA11:19
18Gaby Schouten1979HAC11:25
19Maaike de Louw1980HAC11:32
20Marlo Penning de Vr.1980Pallas '6711:46
21Esther Mathijssen1980OSS-VOLO11:52
22Nathalie Volwater1979De Bataven12:27
23Esther van Dam1979GAC Gemert12:42

Mannen senioren, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1Sprint Breda89
2PSV Eindhoven92
3Haag Atletiek The Hague93
4AAC Amsterdam112
5Achilles-Top Kerkrade145
6Achilles Etten-Leur151
7Typhoon Gorinchem164
8Prins Hendrik Vught177
9De Bataven Leiden178
10Hellas Utrecht189

Vrouwen senioren, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1AAC Amsterdam9
2Sprint Breda18
3Hellas Utrecht24
4De Bataven Leiden35

Jongens junioren A, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1Lycurgus Krommenie16
2Parthenon Dordrecht17
3AV '34 Apeldoorn22
4NOP Emmeloord33
5Tilburg Road Runners Tilburg35
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl