Mannen lange cross, 12000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Kamiel Maase | Leiden Atletiek | 36:15 |
2 | Marco Gielen | Scopias | 36:22 |
3 | Marcel Versteeg | Haag Atletiek | 37:04 |
4 | René Godlieb | GAC Hilversum | 37:11 |
5 | Fransua Woldemariam | Zuidwal | 37:22 |
6 | Martin Lauret | Ciko'66 | 37:23 |
7 | Robert Smits | Argo'77 | 37:42 |
8 | Peter vd Velden | DES | 38:00 |
9 | Marcel Laros | Sprint | 38:07 |
10 | Tonnie Dirks | Prins Hendrik | 38:18 |
11 | Luc Krotwaar | Hellas | 38:22 |
12 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 38:36 |
13 | Paul Hagedoren | Unitas | 38:51 |
14 | Casper Vroemen | Haag Atletiek | 38:53 |
15 | Frank Assmann | Prins Hendrik | 38:54 |
16 | Michael Doeser | Typhoon | 38:55 |
17 | Koos Verwey | OSS-Volo | 38:57 |
18 | Hein Hurkmans | AAC | 39:05 |
19 | Stan Rijken | Prins Hendrik | 39:08 |
20 | Edo Baart | Prins Hendrik | 39:09 |
21 | Casper Dirks | Argo'77 | 39:15 |
22 | Peter Hopman | Trias | 39:18 |
23 | Ad de Bruyn junior | LADB | 39:20 |
24 | Jaap de Knegt | Rotterdam Atletiek | 39:23 |
25 | Robert Jongh | Hellas | 39:27 |
26 | Huub Pragt | Leiden Atletiek | 39:29 |
27 | Robert Hoevenaars | Keien | 39:32 |
28 | Ad Peeters | PSV | 39:37 |
29 | Hugo vd Broek | Castricum | 39:38 |
30 | Christian Bakker | PSV | 39:39 |
31 | Joost la Lau | Leiden Atletiek | 39:47 |
32 | Willem Faber | AV'55 | 39:48 |
33 | Henri Tibben | GVAV-Rapiditas | 39:49 |
34 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 39:52 |
35 | Tim Brouwer de Koning | Leiden Atletiek | 39:54 |
36 | Freddy Nijstad | Noordkop | 40:04 |
37 | Martin Delleman | Typhoon | 40:05 |
38 | Reyer Klopman | GVAV-Rapiditas | 40:07 |
39 | Paul de Brie | AAC | 40:09 |
40 | Edwin van Dort | AAC | 40:19 |
41 | Stefan Hulisz | Leiden Atletiek | 40:23 |
42 | René van Dijke | Parthenon | 40:25 |
43 | Henk van Velzen | Leiden Atletiek | 40:26 |
44 | John Philipsen | LG Deurne | 40:28 |
45 | Marco Ramaekers | Weert | 40:32 |
46 | Evert Gielen | Achilles-Top | 40:33 |
47 | Niels van Veen | Hellas | 40:37 |
48 | Rob Bravenboer | Prins Hendrik | 40:46 |
49 | Marcel Kijkuit | Typhoon | 40:51 |
50 | Mohammed Raggani | Leiden Atletiek | 40:53 |
51 | Leo Hereijgers | Achilles Etten-Leur | 41:01 |
52 | Joost Wessels | GVAV-Rapiditas | 41:03 |
53 | Patrick Franken | Caesar | 41:06 |
54 | Bob Schut | Athlos | 41:07 |
55 | Fouad Fertoute | Spirit | 41:19 |
56 | Peter Heusschen | HAC Helmond | 41:21 |
57 | Sip Stal | Hellas | 41:25 |
58 | Noël Keijsers | AAC | 41:29 |
59 | Jeffrey Rijnders | PSV | 41:31 |
60 | Jan-Willem Baselmans | PSV | 41:32 |
61 | Jack Hopmans | Spado | 41:34 |
62 | Mark van Erp | Caesar | 41:35 |
63 | Abraham Zewdie | Hellas | 41:37 |
64 | Erik van Zessen | Tartlétos | 41:37 |
65 | Jan Zijderlaan | Avantri | 41:38 |
66 | Jurriën Galsward | AAC | 41:39 |
67 | Ed van Dijk | Noordkop | 41:40 |
68 | Antoon vd Heuvel | HAC Helmond | 41:45 |
69 | Ben Kerkvliet | Leiden Atletiek | 41:50 |
70 | Lahouline Armins | Rotterdam Atletiek | 41:54 |
71 | Jody Tesselaar | Hera | 41:54 |
72 | Jeen Kempenaar | AAC | 41:55 |
73 | Ronald Groot | AAC | 41:58 |
74 | Ronald de Jonge | Ciko'66 | 42:03 |
75 | Remco Kleinrensink | Attica | 42:12 |
76 | Alfons van Geel | Achilles Etten-Leur | 41:15 |
77 | Geordie Klein | Noordkop | 42:19 |
78 | Laurence van Keulen | AAC | 42:21 |
79 | Bernard Heshof | Typhoon | 42:21 |
80 | Hans vd Mortel | LG Deurne | 42:30 |
81 | Adri ter Maat | Seven Hills | 42:31 |
82 | Jeroen vd Biggelaar | HAC Helmond | 42:32 |
83 | Christiaan de Lie | Castricum | 42:39 |
84 | Wil Goessens | Unitas | 42:43 |
85 | Fred Regeer | Leiden Atletiek | 42:46 |
86 | John Janssen | Unitas | 42:51 |
87 | Henk Janssen | Atletiek Helden | 42:54 |
88 | Toine vd Broeck | Sprint | 43:03 |
89 | Rini Bruggeman | AV'56 | 43:11 |
90 | Sander Thomassen | HAC Helmond | 43:21 |
91 | Ronald Voeten | Achilles Etten-Leur | 43:23 |
92 | Daan Kers | Ciko'66 | 43:24 |
93 | Hans Peeters | Atletiek Helden | 43:24 |
94 | Gerwin Heijne | PSV | 43:35 |
95 | Jos Kaptein | Trias | 43:38 |
96 | Arthur Ratering | Ciko'66 | 43:44 |
97 | Roel Raaymakers | HAC Helmond | 43:45 |
98 | Marco de Gardeijn | Scorpio | 43:49 |
99 | Jeffrey Sullivan | Haarlem | 43:50 |
100 | Wilbert Touw | Achilles Etten-Leur | 43:51 |
101 | Edwin de Regt | Scorpio | 43:51 |
102 | Gerrie Hölzken | LG Deurne | 43:54 |
103 | Peter Stolk | PSV | 43:57 |
104 | Jack Boerekamp | Jasper Sport | 44:00 |
105 | Edwin vd Heijden | GAC Hilversum | 44:03 |
106 | Marco Janssen | Hellas | 44:04 |
107 | Joël Geurts | Parcival | 44:07 |
108 | Frank Vergeldt | Attica | 44:11 |
109 | Fons van Leuven | Holland | 44:18 |
110 | Piet Raaymakers | HAC Helmond | 44:21 |
111 | Peter Roothans | Valkenswaard | 44:33 |
112 | Marhein vd Wiel | DAK | 44:38 |
113 | Jempy vd Veeken | Typhoon | 44:40 |
114 | Abdelkazar Belkaïd | Rotterdam Atletiek | 44:47 |
115 | Marc van Rooy | Heythuysen | 44:56 |
116 | Jos Beelen | Heythuysen | 45:24 |
117 | Eddy Vocht | LG Deurne | 45:24 |
118 | André Matthijssen | LG Deurne | 45:27 |
119 | Chris vd Neut | Startbaan | 45:30 |
120 | Frans Aarden | Asterix | 45:33 |
121 | Henri Verberne | LG Deurne | 45:38 |
122 | Ad Meeuws | Jasper Sport | 45:41 |
123 | Henry Sunder | AV'40 | 45:51 |
124 | Jeroen Hilhorst | GAC Hilversum | 45:52 |
125 | Johan Senssen | Heythuysen | 46:00 |
126 | John Pannekoek | Atletiek Helden | 46:01 |
127 | Ab Straub | AV'40 | 46:05 |
128 | Paul Fergus | LG Deurne | 46:19 |
129 | Edwin Spangenberg | Achilles Etten-Leur | 46:37 |
130 | Huub Hendrickx | Heythuysen | 46:42 |
131 | Piet Jaspers | Jasper Sport | 46:48 |
132 | Hans Vissers | Jasper Sport | 47:09 |
133 | Casper Bruins | GAC Hilversum | 47:17 |
134 | Rens vd Elst | Parthenon | 48:15 |
135 | D Boterenbrood | Zuidwal | 48:55 |
136 | Wolter Schapelhouman | Start'78 | 49:11 |
137 | Wiel van Lier | Atletiek Helden | 49:45 |
138 | Rob Gielen | Heythuysen | 49:56 |
139 | Paul Kaldenberg | Typhoon | 50:23 |
140 | Marco de Grauw | Asterix | 50:41 |
141 | Arnold Kok | Holland | 50:45 |
142 | Theo Baljon | Leiden RRC | 51:24 |
Vrouwen lange cross, 6000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Grete Koens | Prins Hendrik | 20:18 |
2 | Gabriëlle Vijverberg | Caesar | 20:39 |
3 | Erika vd Bilt | Leiden Atletiek | 20:49 |
4 | Sandra Hofmans | Sprint | 21:03 |
5 | Mieke Aanen | Haag Atletiek | 21:05 |
6 | Kristijna Loonen | AAC | 21:12 |
7 | Marianne vd Linde | AAC | 21:21 |
8 | Annette Bezemer | Keien | 21:27 |
9 | Erika Souverein | Hollandia | 21:29 |
10 | Yvonne vd Kolk | Rotterdam Atletiek | 21:40 |
11 | Joke Kleyweg | Leiden Atletiek | 21:41 |
12 | Jaqueline Rustidge | Isala | 21:41 |
13 | Liesbeth vd Heuvel | Haag Atletiek | 21:52 |
14 | Anja Bunthof | HAC | 21:56 |
15 | Conny vd Ouweland | Sprint | 21:59 |
16 | Sandra ter Horst | Ciko '66 | 22:02 |
17 | Wilma Rusman | Unitas | 22:08 |
18 | Marian Peeters | Kimbria | 22:14 |
19 | Saskia Kooiman | Ciko '66 | 22:23 |
20 | Anita Looper | AV'55 | 22:29 |
21 | Carla Beurskens | Atletiek Helden | 22:34 |
22 | Nicole van Grieken | Spartaan | 22:35 |
23 | Iris Wullems | Leiden Atletiek | 22:37 |
24 | Jolanda Vos | Sprint | 22:41 |
25 | Inge Verhagen | Sprint | 22:48 |
26 | Karin Harmelink | Rapiditas | 22:52 |
27 | Agnes Schipper | Hellas | 22:56 |
28 | Suzanne Wiertsema | Castricum | 23:00 |
29 | Els Rovers | Unitas | 23:15 |
30 | Wilma vd Eng | Castricum | 23:17 |
31 | Marian Hoogerbrugge | Haag Atletiek | 23:18 |
32 | Anja vd Heijden | LG Deurne | 23:19 |
33 | Rian vd Burgt | Valkenswaard | 23:23 |
34 | Anjolie Wisse | Hellas | 23:27 |
35 | Belinda Heusschen | PEC 1910 | 23:35 |
36 | Majelle Laman | Castricum | 23:43 |
37 | Karla vd Bogaard | Ciko'66 | 23:48 |
38 | Monique Bruins | Leiden Atletiek | 23:50 |
39 | Ariëlle van Meurs | Lycurgus | 24:01 |
40 | Karin Bastian | Dynamica | 24:07 |
41 | Claartje Raedts | Parthenon | 24:10 |
42 | Yvonne Ketelaars | LGD | 24:11 |
43 | Stefanie Nijenhuis | Ciko'66 | 24:21 |
44 | Marion vd Veerdonk | Prins Hendrik | 24:32 |
45 | Liesbeth Oud | Rotterdam Atletiek | 24:35 |
46 | Patricia Heijnen | Hellas | 24:43 |
47 | Doreth Teunissen | HAC Helmond | 24:46 |
48 | Drien Hendrix | LG Deurne | 24:47 |
49 | Estella Kloudh | Hellas | 24:58 |
50 | Patty Wenmekers | Unitas | 25:04 |
51 | Judith de Bruin | Atletiek Helden | 25:05 |
52 | Maria van Dintner | LGD | 25:15 |
53 | Gemma van Nijnanten | Leiden Atletiek | 25:41 |
Mannen korte cross, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Sander Schutgens | Pegasus | 15:20 |
2 | Joost la Lau | Leiden Atletiek | 15:24 |
3 | René Jacobs | Prins Hendrik | 15:36 |
4 | Mark van Maaren | Haag Atletiek | 15:49 |
5 | John Aalbers | Seven Hills | 15:51 |
6 | Paul Verkley | Gouda | 15:55 |
7 | Gerben IJpelaar | Attila | 15:59 |
8 | Jeroen Beumer | AV'34 Apeldoorn | 16:10 |
9 | Kor vd Bij | Vitalis | 16:17 |
10 | Saïd Achbiti | Parthenon | 16:25 |
11 | Fred de Ruiter | Athlos | 16:28 |
12 | Folkert vd Krol | Energie | 16:29 |
13 | Wouter Timmer | Hellas | 16:32 |
14 | Geurt Rozendaal | GAC Hilversum | 16:37 |
15 | Jimmy Schulten | Prins Hendrik | 16:39 |
16 | Jeroen Deen | SAV | 16:40 |
17 | Leonard van Putten | Flakkee | 16:44 |
18 | Remco Ymker | AV'34 Apeldoorn | 16:48 |
19 | Christian Bergmans | Hellas | 16:50 |
20 | Olaf Bos | Tartlétos | 16:51 |
21 | Peter Res | Castricum | 16:59 |
22 | Steven Tito | Parthenon | 16:59 |
23 | Mark Jongeneelen | Prins Hendrik | 17:01 |
24 | Randolph Nicia | Attila | 17:04 |
25 | Alfred Rekers | PEC 1910 | 17:07 |
26 | Dolf vd Voort | Hellas | 17:11 |
27 | Leon vd Weijden | AAV'36 | 17:20 |
28 | Marcel Waaning | Spartaan | 17:25 |
29 | Jeroen de Korte | Holland | 17:27 |
30 | Barry Bergisch | Haarlem | 17:30 |
31 | Rikkert van Assouw | Parcival | 17:31 |
32 | Jeroen van Dijke | Typhoon | 17:31 |
33 | Han van Leuven | Holland | 17:35 |
34 | Gerrit vt Land | Hellas | 17:46 |
35 | Harm Zijlstra | NOP | 17:51 |
36 | Maarten Nachtegaal | Hellas | 17:53 |
37 | Mark Rijsouw | Prins Hendrik | 17:54 |
38 | Michiel Croon | Rotterdam Atletiek | 18:08 |
39 | Robert Vissers | Parcival | 18:13 |
40 | Marcel de Wit | SAV | 18:14 |
41 | Peter van Zaalen | Sparta | 18:22 |
42 | Maikel Mahieu | Rotterdam Atletiek | 18:23 |
43 | Bas Verduyn | AV'34 Apeldoorn | 18:36 |
44 | Ricardo Kortekaas | Olympus'70 | 18:36 |
45 | Ronald Mahieu | Rotterdam Atletiek | 18:40 |
46 | Edwin Stolk | Flakkee | 18:44 |
47 | Jurg Portengen | GAC Hilversum | 18:50 |
48 | Pieter vd Heijden | Prins Hendrik | 19:15 |
49 | Rob vd Werken | AAA | 19:35 |
50 | Frank de Graaff | AV'34 Apeldoorn | 19:55 |
51 | Machiel Pronk | Holland | 20:02 |
52 | Joost Nijssen | Holland | 20:12 |
53 | Jeroen Kieft | Rotterdam Atletiek | 20:53 |
54 | Erwin Bralten | Attica | 21:16 |
55 | Gert Velthuizen | Voorschoten | 22:58 |
Meisjes junioren B, 3000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Lio Hogenbosch | Nijmegen | 10:56 |
2 | Ingrid Kuijpers | Seven Hills | 11:03 |
3 | Sanne vd Berg | Ciko'66 | 11:25 |
4 | Corine van Beek | Athlos | 11:31 |
5 | Judith vd Beek | PEC 1910 | 11:34 |
6 | Vanessa van Voskuilen | AAV'36 | 11:35 |
7 | Sabine vd Reijt | Sprint | 11:39 |
8 | Loes Jacobs | Unitas | 11:43 |
9 | Rachida Moerman | Wielingen | 11:45 |
10 | Maartje Kardol | Seven Hills | 11:50 |
11 | Suzanne Buijtenhek | Tilburg RR | 11:52 |
12 | Sandra de Block | RKHAV | 11:56 |
13 | Francine den Teuling | Achilles-Top | 11:57 |
14 | Chantal Klein Gunnewiek | Argo | 12:00 |
15 | Anne Joosten | LG Deurne | 12:04 |
16 | Inge Vermorken | Castricum | 12:05 |
17 | Sabine Gorter | Leiden Atletiek | 12:06 |
18 | Ivonne de Jong | Scopias | 12:09 |
19 | Hetty vd Pennen | Prins Hendrik | 12:11 |
20 | Marieke Boekestijn | Olympus'70 | 12:15 |
21 | Christel Dekkers | Valkenswaard | 12:27 |
22 | Wendy Mutsaars | GM Best | 12:33 |
23 | Sadie Zwikker | Ciko'66 | 12:35 |
24 | Maaike van Kessel | LG Deurne | 12:36 |
25 | Kim Denessen | Scopias | 12:39 |
26 | Haytske Zijlstra | Sliedrecht | 13:25 |
27 | Karin de Korte | LG Deurne | 13:30 |
28 | Marieke van Leeuwen | Keien | 13:54 |
29 | Marije Itter | OSM'75 | 14:24 |
Jongens junioren B, 6000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Stefan Beumer | AV'34 Apeldoorn | 19:47 |
2 | Maarten vd Heuvel | Hanzesport | 19:54 |
3 | Patrick Stitzinger | AV'34 Maastricht | 19:58 |
4 | Barend Derriks | Castricum | 20:07 |
5 | Syben Vermeulen | Startbaan | 20:25 |
6 | Geert-Jan Wassink | Rotterdam Atletiek | 20:33 |
7 | Joost Blokland | Antilope | 20:39 |
8 | Arnoud Okken | Atletico | 20:42 |
9 | Job Dusch | Scopias | 20:46 |
10 | Klaas Smit | Edam | 20:47 |
11 | Remi de Olde | Vriezenveen | 20:52 |
12 | Abdi Wieland | Atletiek Helden | 21:04 |
13 | Ad Sluyter | AV'56 | 21:09 |
14 | Ruben van Leeuwen | Keien | 21:25 |
15 | Patrick Tas | AV'40 | 21:36 |
16 | Mark Pacqué | Sparta | 21:42 |
17 | Rob Janssen | GM Best | 21:53 |
18 | Luuk van Lier | Atletiek Helden | 21:56 |
19 | Willy van Zundert | DJA | 21:57 |
20 | Sander vd Broek | Athlos | 21:59 |
21 | Raymond Koen | Noordkop | 22:05 |
22 | Jurgen Elands | Tilburg RR | 22:13 |
23 | Willem de Jong | Dokve | 22:21 |
24 | Anne Veenstra | BAV | 22:26 |
25 | Robbert-Jan Aartsen | Aquilo | 22:37 |
26 | Jan-Jouke Vos | AV'55 | 22:33 |
27 | Robert Planting | Dynamica | 22:43 |
28 | Jeroen Hermans | HAC Helmond | 23:08 |
29 | Michel de Corte | LG Deurne | 23:16 |
30 | Peer Pulles | DES | 23:24 |
31 | Stefan Leeflang | BAV | 23:26 |
32 | Niels Hovy | OSM'75 | 23:32 |
33 | Bart vd Putten | LG Deurne | 23:36 |
34 | Peter Wallers | Castricum | 23:51 |
35 | Martijn Wagenmakers | Kimbria | 23:54 |
36 | Martijn van Leeuwen | Castricum | 24:02 |
37 | Paul Schauten | HAC Helmond | 24:21 |
38 | Raymond vd Berg | Prins Hendrik | 24:43 |
39 | Noud van Heijst | Atletiek Helden | 25:38 |
40 | Johan Hermans | Atletiek Helden | 27:25 |
41 | Wiljan Seuren | Jasper Sport | 27:31 |
Meisjes junioren A, 4000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Huria Riadi | LAAC | 14:29 |
2 | Rosa Pieltjes | Gemzen | 14:44 |
3 | Nadia Riadi | LAAC | 14:49 |
4 | Leezan van Wijk | Spado | 15:01 |
5 | Femke Rietveld | AAV'36 | 15:19 |
6 | Eline Rijkenberg | Lycurgus | 15:37 |
7 | Lilian Fennema | Spark | 15:38 |
8 | Helen Hofstede | SAV | 15:59 |
9 | Anne vd Hurk | DAK | 16:02 |
10 | Mechtild Panhuysen | Kimbria | 16:17 |
11 | Katja Broers | Venray | 16:21 |
12 | Marieke Coppens | Keien | 16:45 |
13 | Femke Morsch | Castricum | 17:11 |
14 | Barbara van Oorschot | Prins Hendrik | 17:32 |
15 | Corine Haak | Parthenon | 17:42 |
16 | M Penning de Vries | Attica | 18:09 |
17 | Milou Beelen | Oirschot | 18:40 |
18 | Marieke vd Eshof | BAV | 18:40 |
Jongens junioren A, 8000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Koen Raymaekers | Ron Clarke | 25:33 |
2 | Ruud vd Oetelaar | PSV | 26:07 |
3 | Celoi van Deutekom | Nijmegen | 26:39 |
4 | Bram Som | Atletico'73 | 26:51 |
5 | Mark Peters | Caesar | 27:04 |
6 | David Hemstede | Climax | 27:14 |
7 | Rafik Boulaabi | Sparta | 27:36 |
8 | Luc de Rooy | Caesar | 27:39 |
9 | Bas Gevaert | Haarlem | 27:40 |
10 | Christiaan Hemstede | Climax | 27:43 |
11 | Jurjen Coenen | PAC | 27:49 |
12 | Luc Smeets | Swift | 27:53 |
13 | Remco Pouwels | Cifla | 28:00 |
14 | Eddy Wagner | Suomi | 28:00 |
15 | Ronald Boomkamp | ASV | 28:01 |
16 | Raymond Ploum | PSV | 28:01 |
17 | Jeroen Burgmeyer | Gemzen | 28:09 |
18 | Thijs Leentvaar | Climax | 28:10 |
19 | Guido van Weeren | Hanzesport | 28:23 |
20 | Werner Helvensteyn | Parthenon | 28:26 |
21 | Nils Tiebosch | Keien | 28:28 |
22 | Frank Wouters | AVO'83 | 28:31 |
23 | Guy Schurgers | Valkenswaard | 28:31 |
24 | Stefan Krijnen | Wielingen | 28:31 |
25 | Jasper Voskuilen | Fortuna | 28:38 |
26 | Joost Pluijmen | Hylas | 28:41 |
27 | Corné Daane | Dynamica | 28:45 |
28 | Marco Barendrecht | Spark | 28:55 |
29 | Niels de Bruin | BAV | 28:57 |
30 | Ronald Wagenaar | PAC | 29:03 |
31 | Daan van Weenen | Isala | 29:04 |
32 | Berno Overbeek | Atletico'73 | 29:11 |
33 | Harald Doedee | Prins Hendrik | 29:12 |
34 | Leo Faassen | Valkenswaard | 29:14 |
35 | Patrick Jansen | Nijmegen | 29:17 |
36 | Aziz Assakkali | Venray | 29:18 |
37 | Richard Kruyskamp | Sparta | 29:19 |
38 | Coen Driessen | Valkenswaard | 29:22 |
39 | Bart van Aalst | Taxandria | 29:29 |
40 | Jochem Cals | Caesar | 29:34 |
41 | Sebastiaan te Kloese | GAC Gemert | 29:38 |
42 | Arno de Boer | Noordkop | 29:38 |
43 | Michael de Lie | Castricum | 30:06 |
44 | Frank Stam | Lycurgus | 30:12 |
45 | Imo Muller | AV'34 Apeldoorn | 30:17 |
46 | Ruud Stam | Lycurgus | 30:20 |
47 | Bo Menning | Pijnenburg | 30:34 |
48 | Patrick Vleghels | Spado | 30:37 |
49 | Frank Stobbe | NOP | 30:55 |
50 | EJ Zwijnenberg | Zuidwal | 33:35 |
51 | Thijs Mennen | LG Deurne | 33:50 |
52 | Huibert van Bussel | Jasper Sport | 34:11 |
53 | Matthijs Buist | LG Deurne | 36:52 |
Jongens junioren C, 8000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Maurice van Veldhoven | Olympus'70 | 25:45 |
2 | Bob Winter | Lycurgus | 26:00 |
3 | Erik Jans | Keien | 26:11 |
4 | Rob Detert | AV'34 Apeldoorn | 26:33 |
5 | Jelle Sietsema | AV'34 Apeldoorn | 26:38 |
6 | Twan Lensen | Venray | 26:54 |
7 | Rogier Rijkenberg | Lycurgus | 27:09 |
8 | Mike Tesselaar | Hera | 27:35 |
9 | Rik van Laarhoven | RKHAV | 27:36 |
10 | Ruud vd Wal | AV'34 Apeldoorn | 29:30 |