Mannen lange cross, 12700 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marco Gielen | Scopias | 39:45 |
2 | Simon Vroemen | Sprint | 39:56 |
3 | Hicham Frey | PSV | 40:00 |
4 | Remco Kortenoeven | Prins Hendrik | 40:04 |
5 | Peter Visser | AV '34 Apeldoorn | 40:08 |
6 | Marcel Versteeg | Haag Atletiek | 40:13 |
7 | Jeroen Broekzitter | Hellas | 40:18 |
8 | Luc Krotwaar | Prins Hendrik | 40:24 |
9 | Ramses Bekkenk | Leiden Atletiek | 40:28 |
10 | Fransua Woldemariam | Zuidwal | 40:39 |
11 | Peter van der Velden | PSV | 40:44 |
12 | Paul Hagedoren | Unitas | 40:48 |
13 | Stan Rijken | Prins Hendrik | 40:50 |
14 | Marcel Laros | Sprint | 40:54 |
15 | Koen Raymaekers | Hellas | 40:57 |
16 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 41:02 |
17 | Robert Smits | Argo '77 | 41:11 |
18 | Erik Negerman | Lionitas | 41:31 |
19 | Hugo van den Broek | AV Castricum | 41:42 |
20 | Patrick Franken | Unitas | 41:45 |
21 | Jack van Avendonk | Attila | 41:47 |
22 | Ruud van den Oetelaar | PSV | 41:51 |
23 | Ronald Schut | PSV | 41:55 |
24 | Jeroen van Dijke | Leiden Atletiek | 41:58 |
25 | Rafik Boulaabi | Sparta | 42:00 |
26 | Danny in 't Veen | Ilion | 42:01 |
27 | Tim Brouwer tie Koning | Leiden Atletiek | 42:05 |
28 | Marco Glastra | Hellas | 42:06 |
29 | Bert van Bergen | Phanos | 42:09 |
30 | Jeroen van Damme | Achilles | 42:13 |
31 | Jaap de Knegt | Rotterdam Atletiek | 42:14 |
32 | Huub Kurvers | Caesar | 42:21 |
33 | Mohammed Raggani | Phanos | 42:28 |
34 | Rob Detert | AV '34 Apeldoorn | 42:32 |
35 | Jan Hendrik van Steensel | Leiden Atletiek | 42:34 |
36 | Mark van Maaren | Prins Hendrik | 42:38 |
37 | Ralph Courage | Caesar | 42:52 |
38 | Rene van Dijke | Leiden Atletiek | 42:54 |
39 | Ad Peeters | PSV | 42:57 |
40 | Colin Bekers | Sprint | 42:58 |
41 | Noel Keijsers | AV Nijmegen | 43:04 |
42 | Abdala Elmi Raffle | AVON | 43:07 |
43 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 43:11 |
44 | Henry Tibben | GVAV Rapiditas | 43:14 |
45 | Abdoel Mohammadi | Atos | 43:17 |
46 | Piet Wagemakers | THOR | 43:19 |
47 | Rob Hoevenaars | De Keien | 43:23 |
48 | Christiaan Hemstede | SISU | 43:35 |
49 | David van der Linden | PSV | 43:38 |
50 | Rik van Laarhoven | RK HAV | 43:47 |
51 | Ernst Hulsman | PEC 1910 | 43:50 |
52 | Remco Riebeek | AAC | 43:58 |
53 | Michel Doeser | Typhoon | 44:00 |
54 | Adrie ter Maat | Seven Hills Running | 44:06 |
55 | Wladimir Lopez Cardozo | Phanos | 44:07 |
56 | M'hamed El Aiche | Phanos | 44:08 |
57 | Rob Bravenboer | Prins Hendrik | 44:11 |
58 | Mark van Erp | Caesar | 44:12 |
59 | Eddy Wagner | Suomi | 44:13 |
60 | Renzo Roumen | Caesar | 44:15 |
61 | Jurriaan Galavasi | GAC Hilversum | 44:16 |
62 | Leo Herijgers | Sprint | 44:19 |
63 | Andy de Kort | Prins Hendrik | 44:23 |
64 | Wilbert Touw | Achilles | 44:35 |
65 | Joost La Lau | Leiden Atletiek | 44:36 |
66 | Christian de Lie | AV Castricum | 44:38 |
67 | Leonard van Putten | Rotterdam Atletiek | 44:39 |
68 | Frans Roelofs | Prins Hendrik | 44:43 |
69 | Dave Bekers | Asterix | 44:44 |
70 | Kempenaar | Phanos | 44:48 |
71 | Martin Zwinkels | Olympus '70 | 44:50 |
72 | Bastiaan Boscker | Rotterdam Atletiek | 44:56 |
73 | Remco Spigt | Hollandia | 45:03 |
74 | Jack Hopmans | Spado | 45:05 |
75 | David Knapstein | Aquilo | 45:14 |
76 | Remco Kleinserink | Attica | 45:19 |
77 | Hans Rawee | Triathlon | 45:20 |
78 | Carl de Bont | Caesar | 45:34 |
79 | Rene Bergsma | Phanos | 45:37 |
80 | Casper Bruins | GAC Hilversum | 45:39 |
81 | Danny Hendriks | Unitas | 45:49 |
82 | Werner Helvensteyn | Rotterdam Atletiek | 45:54 |
83 | Bert van Galen | Leiden Atletiek | 46:00 |
84 | Frans Jorna | Hellas | 46:01 |
85 | Mar-Hein vd Wiel | DAK | 46:04 |
86 | David Hemstede | Atletico '73 | 46:06 |
87 | Wil Pepels | Caesar | 46:12 |
88 | Edgar Creemers | Loopgroep PK | 46:19 |
89 | Chris Neut | Startbaan | 46:21 |
90 | Casper Grondel | Hellas | 46:22 |
91 | Guy Schurgers | Tartletos | 46:28 |
92 | Ron Jansen | Phanos | 46:36 |
93 | Joost Wessels | GVAV Rapiditas | 46:46 |
94 | Rikkert van Assouw | Parcival | 46:49 |
95 | Alfred Rekas | PEC 1910 | 46:50 |
96 | Mark Huisman | Rotterdam Atletiek | 46:52 |
97 | Luc Koning | Prins Hendrik | 47:06 |
98 | Jan de Groot | Hellas | 47:17 |
99 | Jempy van der Veeken | Typhoon | 47:30 |
100 | Guus Claessens | AAC | 47:37 |
101 | Joel Geurts | Dynamica | 47:47 |
102 | Leenderd van Aken | Athlos | 47:56 |
103 | John Pfaff | Clytoneus | 47:58 |
104 | Edwin van der Heijden | GAC Hilversum | 48:13 |
105 | Aart van Beek | Athlos | 48:25 |
106 | Berno Overbeek | Atletico '73 | 48:27 |
107 | Alex van der Meer | Tartletos | 48:29 |
108 | Gerwin Heijne | PSV | 48:34 |
109 | Ralph Berendsen | Asterix | 48:46 |
110 | Jielis Visser | PSV | 49:07 |
111 | Kees de Vrieze | PSV | 49:16 |
112 | John Pannekoek | AV Helden | 49:31 |
113 | H Heykers | AVON | 49:59 |
114 | Ronald van den Dungen | Tartletos | 50:09 |
115 | Edy da Silva | Rotterdam Atletiek | 50:20 |
116 | Abderrazak Belkaid | Rotterdam Atletiek | 50:28 |
117 | Johan te Peele | Phanos | 51:22 |
118 | Michiel de Boer | AAC | 51:27 |
119 | Frans Hool | AVON | 51:52 |
120 | Rob Gielen | AV Heythuysen | 52:06 |
121 | Theo Baljon | Leiden Road Runners | 53:52 |
122 | Johan Stokkel | Attila | 54:21 |
123 | Wolter Schapelhouman | Start '78 | 54:26 |
124 | John Vliegen | Unitas | 55:33 |
Vrouwen lange cross, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Wilma van Onna | PAC | 25:28 |
2 | Nadesjda Wijenberg | Tilburg Road Runners | 26:00 |
3 | Kristijna Loonen | Phanos | 26:06 |
4 | Erika vd Bilt | Leiden Atletiek | 26:09 |
5 | Miranda Boonstra | Leiden Atletiek | 26:20 |
6 | Irma Heeren | AV '34 Apeldoorn | 26:23 |
7 | Conny van den Ouweland | LADB | 26:26 |
8 | Sandra ter Horst | Atletico '73 | 27:09 |
9 | Anita Looper | Argo '77 | 27:25 |
10 | Inge Nijhoving | Hellas | 27:35 |
11 | Vivian Ruijters | Zuidwal | 27:43 |
12 | Arielle van Meurs | Lycurgus | 27:57 |
13 | Iris Wullems | Leiden Atletiek | 28:00 |
14 | Daphne Panhuijsen | AV Nijmegen | 28:08 |
15 | Wilma Rusman | Unitas | 28:18 |
16 | Karin Harmelink | GVAV Rapiditas | 28:33 |
17 | Claartje Raedts | Leiden Atletiek | 28:37 |
18 | Marlies Kort | Delta Sport | 28:40 |
19 | Monique Bruins | Leiden Atletiek | 28:47 |
20 | Jojanneke Berendsen | Atletico '73 | 29:04 |
21 | Marjolein Secreve | Vitesse | 29:25 |
22 | Femke Klous | AV Castricum | 29:27 |
23 | Gemma van Nijnanten | Leiden Atletiek | 29:35 |
24 | Brigitte Pletting | Leiden Atletiek | 29:55 |
25 | Manon Wenmeekers | Caesar | 30:24 |
26 | Paddy van Heyst | Sprint | 30:38 |
27 | Estella Klouth | Hellas | 30:52 |
28 | Diny Detert | AV '34 Apeldoorn | 31:01 |
29 | Jessica Kok | Cifla | 31:16 |
30 | Drien Hendrix | Loopgroep Deurne | 32:27 |
Mannen korte cross, 4100 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Sander Schutgens | Pegasus | 12:12 |
2 | Gert-Jan Liefers | AV '34 Apeldoorn | 12:21 |
3 | Bob Winter | Lycurgus | 12:22 |
4 | Maurice van Veldhooven | Olympus '70 | 12:27 |
5 | Gerben IJpelaar | Attila | 12:35 |
6 | Jeroen Pals | Sprint | 12:41 |
7 | Cor Datema | GVAV Rapiditas | 12:42 |
8 | Stijn Boek | Lycurgus | 12:42 |
9 | John Aalbers | Seven Hilss Running | 12:43 |
10 | Sander van den Hoogen | 't Haasje | 12:44 |
11 | Jeroen Beumer | AV '34 Apeldoorn | 12:46 |
12 | Jeroen vd Biggelaar | HAC | 12:47 |
13 | Stefan Ymker | AV '34 Apeldoorn | 12:50 |
14 | Joost La Lau | Leiden Atletiek | 13:05 |
15 | Daan Kers | Ciko '66 | 13:06 |
16 | Nabil Karmi | Typhoon | 13:07 |
17 | Steven Titi | Leiden Atletiek | 13:10 |
18 | Rogier Rijkenberg | Hellas | 13:12 |
19 | Marcel Tesselaar | Hera | 13:14 |
20 | Peter Res | AV Castricum | 13:18 |
21 | Ceiloi van Deutekom | AV Nijmegen | 13:21 |
22 | Jan Willemse | Tilburg Road Runners | 13:21 |
23 | Joost de Klerk | AV '56 | 13:23 |
24 | Ad Verweij | Typhoon | 13:25 |
25 | Peter Heusschen | HAC | 13:27 |
... |
Vrouwen korte cross, 4100 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Grete Koens | Ciko '66 | 14:13 |
2 | Anjolie Wisse | Hellas | 14:21 |
3 | Anja Bunthof | HAC | 14:37 |
4 | Karin Bastian | Dynamica | 14:42 |
5 | Suzanne Wiertsema | AV Castricum | 14:52 |
6 | Annet Bezemer | De Keien | 15:06 |
7 | Sylvia Kruijer | AV Castricum | 15:09 |
8 | Nicole van Grieken | De Spartaan | 15:19 |
9 | Marlies Verbeeke | PAC | 15:26 |
10 | Eva Janssen | GAC Hilversum | 15:35 |
11 | Nicole Bouma | GVAV Rapiditas | 15:43 |
12 | Majelle Laman | AV Castricum | 15:49 |
13 | Wendy Detert | AV '34 Apeldoorn | 15:53 |
14 | Astrid Joziasse | AV '34 Apeldoorn | 15:56 |
15 | Hilde Poolen | Kimbria | 16:06 |
16 | Femke Schuurman | AKU | 16:09 |
17 | Femke Morsch | AV Castricum | 16:21 |
18 | Mechtild Panhuysen | Kimbria | 16:26 |
19 | Paulina Rath | Tilburg Road Runners | 16:28 |
20 | Marleen van der Graaff | Typhoon | 16:32 |
21 | Marloes Penning-de Vries | Attica | 16:48 |
22 | Liselore van Nunen | Tartletos | 16:50 |
23 | Annemieke Peet | Leiden Atletiek | 17:12 |
24 | Sylvia Berghouwer | SAV | 18:06 |
25 | Ria Smit | Attica | 18:21 |
Jongens junioren A, 7400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Stefan Beumer | AV '34 Apeldoorn | 23:34 |
2 | Patrick Stitzinger | AV '34 Maastricht | 23:35 |
3 | Joep Tigchelaar | Seven Hills Running | 23:58 |
4 | Job Dusch | Scopias | 24:08 |
5 | Mark Pacque | Haag Atletiek | 24:13 |
... |
Meisjes junioren A, 5550 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Vannesse van Voskuilen | Ilion | 20:33 |
2 | Lio Hogenbosch | AV Nijmegen | 20:48 |
3 | Sabine van de Reijt | Sprint | 20:58 |
4 | Corine van Beek | Athlos | 21:08 |
5 | Maartje Kardol | Seven Hills Running | 21:40 |
... |
Jongens junioren B, 5550 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Michel Brons | Almee '81 | 18:22 |
2 | Dennis Licht | AV '34 Apeldoorn | 18:33 |
3 | Remco Ammerlaan | Olympus '70 | 18:34 |
4 | Job Meijer | GAC Hilversum | 18:35 |
5 | Dieuwer Duijf | GAC Hilversum | 18:36 |
6 | Ronald Schroer | Hera | 18:42 |
7 | Herman Mooy | AV '34 Apeldoorn | 18:46 |
8 | Vincent Martens | Achilles-Top | 18:51 |
9 | Rens Janssen | AV Nijmegen | 19:08 |
10 | Niels Raaphorst | AV Nijmegen | 19:16 |
11 | Marco Weijland | Dynamica | 19:20 |
12 | Martijn Fonville | Lycurgus | 19:26 |
13 | Stef Derriks | AV Castricum | 19:32 |
14 | Luke Toonen | AV Nijmegen | 19:45 |
15 | Harm Bruins | Impala | 19:46 |
16 | Mick van Amelsvoort | Atletics | 19:50 |
17 | Gerco Schuitenmaker | Rijssen | 19:52 |
18 | Jeroen Engels | Prins Hendrik | 19:56 |
19 | Guus Gilsing | HAC | 20:05 |
20 | Marcel Kuintjes | AV '34 Apeldoorn | 20:06 |
21 | Mark Verhoeven | Prins Hendrik | 20:07 |
22 | Arno Hoevink | Goor '75 | 20:13 |
23 | Rob Cissen | Seven Hills Running | 20:24 |
24 | Bram van Duivenvoorden | Olympus '70 | 20:30 |
25 | Herco van Beek | Athlos | 20:31 |
26 | Jeroen Ribbink | Cialfo | 20:33 |
27 | Jeffrey de Groot | Caesar | 20:51 |
28 | Bram van Ooijen | AV Nijmegen | 21:14 |
29 | Sander Steyvers | AV Weert | 22:40 |
30 | Pascal Noort | Leiden Atletiek | 23:09 |
31 | Patrick Putman | Wijchen | 23:44 |
Meisjes junioren B, 3450 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ester Schrijvers | Seven Hills Running | 12:51 |
2 | Susan Kuijken | Seven Hills Running | 13:03 |
3 | Ingrid Kuijpers | Seven Hills Running | 13:09 |
4 | Jolanda Verstraten | Scopias | 13:13 |
5 | Brechje de Ruyck | RK HAV | 13:14 |
6 | Kim Dillen | GVAC | 13:18 |
7 | Femke Sintnicolaas | AV '34 Apeldoorn | 13:23 |
8 | Natasja Brusik | AV Nijmegen | 13:26 |
9 | Joanneke Schulenburg | AV Rijssen | 13:33 |
10 | Kelly Schepers | Unitas | 13:38 |
11 | Arlette van der Wal | Seven Hills Running | 13:39 |
12 | Loes van der Wal | Seven Hills Running | 13:47 |
13 | Janneke Coolen | Seven Hills Running | 13:48 |
14 | Marieke Robert | Unitas | 13:49 |
15 | Marije te Raa | Goor '75 | 13:51 |
16 | Sabine Gorter | Leiden Atletiek | 13:53 |
17 | Maaike Donker | AV '34 Apeldoorn | 14:08 |
18 | Laukje Steenstra | 't Jasper Sport | 14:19 |
19 | Carolien Dekkers | GVAC | 14:21 |
20 | Nicolette de Jager | Attica | 14:22 |
21 | Jessy Lim | Zuidwal | 14:34 |
22 | Joke Broekmans | Scopias | 15:28 |
23 | Jose de Vreede | Leiden Atletiek | 16:20 |