Mannen lange cross, 12000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Kamiel Maase | Leiden Atletiek | 39:33 |
2 | Jeroen van Damme | Loopteam Ed Sligcher | 40:11 |
3 | Simon Vroemen | Sprint | 40:35 |
4 | Sander Schutgens | Pegasus | 40:45 |
5 | Jim Svenoy | Rotterdam Atletiek | 41:02 |
6 | Remco Kortenhoeven | Prins Hendrik | 41:07 |
7 | Erik Negerman | Phanos | 41:08 |
8 | Hugo den Broek | AV Castricum | 41:09 |
9 | Ron van Diepen | Hera | 41:11 |
10 | Bob Winter | Phanos | 41:17 |
11 | Robert Smits | Leiden Atletiek | 41:37 |
12 | Fransua Woldemarian | Zuidwal | 41:39 |
13 | Toon Heeren | Loopteam Ed Sligcher | 41:42 |
14 | Koen Raymaekers | Hellas | 42:00 |
15 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 42:04 |
16 | David Hemstede | Atletico '73 | 42:05 |
17 | Patrick Stitzinger | Pegasus | 42:20 |
18 | Jeroen van Dijke | Leiden Atletiek | 42:27 |
19 | Evert Gielen | Achilles-Top | 42:28 |
20 | John Aalbers | Prins Hendrik | 42:42 |
21 | Abdala Elmi Rafle | AV Castricum | 42:47 |
22 | Mark van Maaren | Prins Hendrik | 42:54 |
23 | Noel Keijsers | AV Nijmegen | 42:57 |
24 | Miquel van Tongeren | Dynamica | 43:09 |
25 | Koos Verwey | OSS-Volo | 43:11 |
26 | Roger Smeets | Caesar | 43:13 |
27 | Dave Rost | Loopgroep PK | 43:14 |
28 | Rob Bravenboer | Prins Hendrik | 43:26 |
29 | Danny in 't Veen | Ilion | 43:34 |
30 | Gert van Bergen | Phanos | 43:37 |
31 | Jaap de Knegt | Rotterdam Atletiek | 43:40 |
32 | Tim Brouwer de Konink | Leiden Atletiek | 43:42 |
33 | Roy van Son | Pegasus | 43:50 |
34 | Twan Lensen | Venray Regio | 43:51 |
35 | Ron Wijnen | Caesar | 43:59 |
36 | Richard Clevett | GAC Hilversum | 44:03 |
37 | Rene van Dijke | Leiden Atletiek | 44:07 |
38 | Mark Jongeneelen | Hellas | 44:09 |
39 | Rob Hoevenaars | De Keien | 44:15 |
40 | Ruud Berepoot | Hera | 44:23 |
41 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 44:29 |
42 | Martijn van Leeuwen | AV Castricum | 44:37 |
43 | Nabil Karimi | Typhoon | 44:40 |
44 | Raymon van den Berg | Prins Hendrik | 44:41 |
45 | Eric Borg | Marathon Pim Mulier | 44:42 |
46 | Juriaan Galewazi | Phanos | 44:45 |
47 | Erwan Piriou | Phanos | 44:57 |
48 | Michel van der Klein | PAC | 45:02 |
49 | Mark van der Meer | Tartlétos | 45:20 |
50 | Edwin van Dorst | Phanos | 45:42 |
51 | Renzo Roumen | Caesar | 45:34 |
52 | Pieter Mans | Oss '78 | 45:38 |
53 | Erik Jans | De Keien | 45:46 |
54 | Arthur Schramade | Cifla | 46:00 |
55 | Arie Lucas | Scorpio | 46:02 |
56 | Frans Roelofs | Prins Hendrik | 46:04 |
57 | Frank Woyets | Typhoon | 46:15 |
58 | Joop Pauw | Hellas | 46:20 |
59 | Bernard Heshof | Typhoon | 46:24 |
60 | Gerwin Heijne | PSV | 46:41 |
61 | Mark Rietveld | Tartlétos | 47:01 |
62 | Guido Vroemen | Triathlon | 47:10 |
63 | Twan van den Broeck | Sprint | 47:28 |
64 | Sander van den Broek | Athlos | 47:51 |
65 | Bert van der Geest | Attica | 48:02 |
66 | Michel Drijfhout | Lycurgus | 48:15 |
67 | Edwin van de Berg | Phoenix | 48:24 |
68 | Berno Overbeek | Atletico '73 | 48:55 |
69 | Patrick Temming | AVA '70 | 49:24 |
70 | Christiaan van Meurs | Atletics | 49:40 |
71 | Bart Claessens | OSS-Volo | 49:43 |
72 | M'Barek Achaki | Caesar | 50:07 |
73 | Henry Sunder | AV '40 | 50:15 |
74 | Rolf de Jong | AV '40 | 50:31 |
75 | Harry Veldkamp | Cialfo | 50:43 |
76 | Maarten Meeuwsen | AV Nijmegen | 51:25 |
77 | Johan te Peele | Phanos | 51:31 |
78 | Ed Jakobsen | Altis | 53:16 |
79 | Ben van Zundert | Phoenix | 54:18 |
Vrouwen lange cross, 7500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Irma Heeren | Cialfo | 29:39 |
2 | Erika vd Bilt | Leiden Atletiek | 30:25 |
3 | Edith Kortekaas | Hellas | 31:00 |
4 | Sandra ter Horst | Ciko '66 | 31:16 |
5 | Marlies Kort | AV '56 | 31:23 |
6 | Femke Klous | AV Castricum | 31:33 |
7 | Sandra Hofmans | Sprint | 31:37 |
8 | Inge Nijhoving | Prins Hendrik | 31:48 |
9 | Daphne Panhuyzen | Cifla | 32:11 |
10 | Suzanne Wiertsema | AV Castricum | 32:22 |
11 | Miranda Boonstra | Leiden Atletiek | 32:40 |
12 | Claartje Raedts | Leiden Atletiek | 33:11 |
13 | Jenette Tolhoek | Typhoon | 33:29 |
14 | Silvia Pepels | Caesar | 33:30 |
15 | Pauline Claessen | Attica | 34:38 |
16 | Femke Schuurman | KAV Holland | 35:54 |
17 | Paddy Herijgers-Heijst | Loopteam Ed Sligcher | 36:00 |
18 | Roos Tji | Hellas | 37:29 |
19 | Lara Klaassen | Hellas | 38:53 |
20 | Mariette Spoelder | Triathlon | 39:40 |
21 | Jacomina Eijkelboom | Hellas | 39:50 |
22 | Jolanda Muusse | Hellas | 45:49 |
Mannen korte cross, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Eric van der Linde | Hera | 16:39 |
2 | Stefan Beumer | AV Nijmegen | 16:52 |
3 | Eelco de Voogt | Ilion | 16:54 |
4 | Wouter Timmer | Prins Hendrik | 17:02 |
5 | Marko Koers | AV Nijmegen | 17:03 |
6 | Johan de Koning | Sprint | 17:04 |
7 | Ruud van den Oetelaar | PSV | 17:05 |
8 | Jeroen Pals | Sprint | 17:15 |
9 | Latta Jiru Wago | Argo '77 | 17:16 |
10 | Rik Bisschop | AV '40 | 17:17 |
11 | Ate van der Burght | Tartlétos | 17:18 |
12 | Ronald Bassa | De Keien | 17:19 |
13 | Guus Janssen | AV Nijmegen | 17:20 |
14 | Daan Kers | Ciko '66 | 17:24 |
15 | Michiel Löschner | Hellas | 17:25 |
16 | Jody Tesselaar | Hera | 17:26 |
17 | Rob Detert | AV '34 Apeldoorn | 17:33 |
18 | Ronald van de Blink | AV Nijmegen | 17:36 |
19 | Sander Hilferink | Ciko '66 | 17:36 |
20 | Stefan Ymker | Argo '77 | 17:42 |
21 | Geert-Jan Wassink | Rotterdam Atletiek | 17:46 |
22 | Pip Tesselaar | Hera | 17:47 |
23 | Casper Dirks | Phanos | 17:50 |
24 | Christian de Lie | AV Castricum | 17:51 |
25 | Rens Dekkers | Hera | 17:52 |
26 | Sacha Muhlebach | AV Monnickendam | 17:54 |
27 | Cor Datema | AV '40 | 17:55 |
28 | Sander van den Hoogen | 't Haasje | 17:56 |
29 | Peter Res | AV Castricum | 17:57 |
30 | Patriek Franken | Unitas | 17:58 |
31 | Peter Heusschen | GAC Gemert | 17:59 |
32 | Stephan Kreykamp | De Keien | 18:03 |
33 | Bastiaan Boschker | Rotterdam Atletiek | 18:05 |
34 | Harold van Eerde | Haag Atletiek | 18:06 |
35 | Wobbe van der Meulen | Tartlétos | 18:08 |
36 | Jeroen vd Biggelaar | GAC Gemert | 18:10 |
37 | Geert Immerzeel | De Keien | 18:11 |
38 | Olivier Heimel | Hellas | 18:15 |
39 | Marcel Fekkes | Kronos | 18:18 |
40 | Joost Blokland | AV Gouda | 18:19 |
41 | Arthur Ratering | Ciko '66 | 18:20 |
42 | Henri Havinga | AV '40 | 18:21 |
43 | Arjan Beije | Delta Sport | 18:22 |
44 | Gaby van Caulil | 't Haasje | 18:23 |
45 | Hessel Posthuma | AV Castricum | 18:24 |
46 | Rob Adriaens | Climax | 18:26 |
47 | Patrick Tas | AV '40 | 18:31 |
48 | Hilbert de Vries | Argo '77 | 18:33 |
49 | Wilfried van Meer | Scorpio | 18:34 |
50 | Daan Hoek | Rotterdam Atletiek | 18:37 |
51 | Ruud van de Wal | AV '34 Apeldoorn | 18:38 |
52 | Leon Sanderman | AV Rijssen | 18:39 |
53 | Pieter van der Luyt | Leiden Atletiek | 18:40 |
54 | Joost La Lau | Leiden Atletiek | 18:41 |
55 | Jack Hopmans | Spado | 18:42 |
56 | Kor van der Bij | Hellas | 18:43 |
57 | Ronald van den Dungen | Tartlétos | 18:48 |
58 | Peer Pulles | Atletico '73 | 18:54 |
59 | Niels Zebregs | Attila | 18:58 |
60 | Sander de Korte | Hellas | 18:59 |
61 | Michiel van Nispen | Sprint | 19:00 |
62 | Patrick Snijders | AV Heythuysen | 19:02 |
63 | Jaap van Hooydonk | Loopteam Ed Sligcher | 19:05 |
64 | Bram Duivenvoorden | Olympus '70 | 19:06 |
65 | Hakim Najib | Haag Atletiek | 19:07 |
66 | Ceiloi van Deutekom | AV Nijmegen | 19:08 |
67 | Pim Vergunst | Scorpio | 19:09 |
68 | Ronald Veerbeek | Hellas | 19:10 |
69 | Wim van Velden | Olympus '70 | 19:11 |
70 | Ronald Weevers | Prins Hendrik | 19:12 |
71 | Ronald Boomkamp | ASV Eibergen | 19:16 |
72 | Christian Loeffen | Oss '78 | 19:17 |
73 | Alfred Rekers | PEC 1910 | 19:18 |
74 | Willem Dubbeldam | Phanos | 19:20 |
75 | Ron Beurskens | Loopgroep PK | 19:21 |
76 | Seran Nijkamp | AV '34 Apeldoorn | 19:22 |
77 | Wilco Steenwijk | PEC 1910 | 19:23 |
78 | Dirk-Jan Demkes | Atletico '73 | 19:27 |
79 | Marc Rotsaert | AV '40 | 19:28 |
80 | Niels Hovy | Hellas | 19:30 |
81 | Guy Schurgers | Tartletos | 19:32 |
82 | Remi Bouwmeester | AKU | 19:36 |
83 | Boy Hayen | AVON | 19:38 |
84 | Bert-Jan Haarkamp | AV Rijssen | 19:40 |
85 | Joran van Bokhorst | GAC Hilversum | 19:42 |
86 | Edy da Silva | Rotterdam Atletiek | 19:44 |
87 | Erwin van der Velden | AV '40 | 19:45 |
88 | Marcel de Wit | SAV | 19:49 |
89 | Maarten Hofstra | Typhoon | 20:03 |
90 | Imo Muller | AV '34 Apeldoorn | 20:07 |
91 | Arjen Eggink | Kronos | 20:16 |
92 | Ruud Stam | Lycurgus | 20:20 |
93 | Ronald de Roos | Hellas | 20:22 |
94 | Marcel Hofman | De Sperwers | 20:24 |
95 | Michiel Boonstra | Ciko '66 | 20:29 |
96 | Henrik Barendregt | Energie | 20:32 |
97 | Mike Ververgaert | AVON | 20:33 |
98 | Jan Willem Testerink | Leiden Atletiek | 20:34 |
99 | Tariq van Rooijen | Vitalis | 20:39 |
100 | Ernst van Beekhuizen | Athlos | 20:40 |
101 | Manfried Kooij | Ciko '66 | 20:43 |
102 | Maaikel Mardjan | AV '34 Apeldoorn | 21:04 |
103 | Tijmen Hennink | AV '34 Apeldoorn | 21:27 |
104 | Daan Verberne | AV '40 | 21:47 |
105 | Sander Eggenhuizen | AV Nijmegen | 21:57 |
106 | Frank de Graeft | AV '34 Apeldoorn | 22:21 |
Vrouwen korte cross, 3500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Suzanne Wiertsema | AV Castricum | 14:31 |
2 | Anjolie Wisse | Haag Atletiek | 14:40 |
3 | Carina van Dorp | Hellas | 14:46 |
4 | Marlies Overbeeke | PAC | 14:51 |
5 | Sylvia Kruijer | Hellas | 15:06 |
6 | Iris Wullems | Rotterdam Atletiek | 15:13 |
7 | Helen Hofstede | Hellas | 15:23 |
8 | Sabine van der Reydt | Sprint | 15:34 |
9 | Eva Janssen | GAC Hilversum | 15:46 |
10 | Frederique Versluys-Bu | De Wielingen | 15:50 |
11 | Simone Bouwman | GVAV Rapiditas | 15:53 |
12 | Mirjam Pietersma | Ciko '66 | 15:55 |
13 | Karin Bastian | Dynamica | 16:05 |
14 | Marloes Penning de Vri | Attica | 16:06 |
15 | Wendy Detert | Ciko '66 | 16:13 |
16 | Sandra Voesenek | Sprint | 16:25 |
17 | Rachel Wouters | Typhoon | 16:27 |
18 | Marleen van de Graaft | Typhoon | 16:35 |
19 | CEH Verrijt | PAC | 16:47 |
20 | Kommerien Broderick | Hellas | 16:52 |
21 | Paulina Rath | Tilburg Road Runners | 16:54 |
22 | Sandra de Block | RK HAV | 16:57 |
23 | Kirstn Driessen | Unitas | 17:10 |
24 | Angelique vd Linden | PSV | 17:20 |
25 | Evelien Broeke | Triathlon | 18:19 |
26 | Marieke van Leeuwen | Rotterdam Atletiek | 18:33 |
Jongens junioren A, 7500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marc van der Koelen | AV Nijmegen | 28:10 |
2 | Martijn Maas | Phanos | 28:16 |
3 | Dennis Licht | AV '34 Apeldoorn | 28:22 |
4 | Ronald Schroer | Hera | 28:32 |
5 | Remco Ammerlaan | Olympus '70 | 28:46 |
6 | Youri Severin | Almere '81 | 28:58 |
7 | Wijnand Rijkenberg | Lycurgus | 29:21 |
8 | Jonathan Hebly | Altis | 29:25 |
9 | Rens Janssen | AV Nijmegen | 29:46 |
10 | Robbert Roodakker | Sparta | 29:47 |
11 | Leon Ineke | Nova | 29:49 |
12 | Jeroen Ribbink | Cialfo | 29:52 |
13 | Arno Hoevink | AV '34 Apeldoorn | 29:57 |
14 | Ruben Postma | Athlos | 30:29 |
15 | Wouter Ammeraal | Hera | 30:37 |
16 | Herman Mooy | AV '34 Apeldoorn | 30:48 |
17 | Wouter Kegge | Clytoneus | 30:51 |
18 | Gert-Jan Lauret | RK HAV | 30:55 |
19 | Guus Gilsing | GAC Gemert | 31:19 |
20 | Bart van Gurp | AVON | 31:33 |
21 | Maikel Stolwijk | Leiden Atletiek | 31:47 |
22 | Paul Dekkers | GAC Gemert | 31:48 |
23 | Vincent Anker | Leiden Atletiek | 32:16 |
24 | Jaco Booij | Typhoon | 32:41 |
25 | Bob Hekking | PAC | 32:58 |
26 | Guus M Bol | Clytoneus | 33:14 |
27 | Pascal Noort | Leiden Atletiek | 33:19 |
28 | Sjors Kampen | Argo '77 | 33:25 |
29 | Martijn Arts | Oss '78 | 33:29 |
30 | Wouter Visch | Argo '77 | 35:31 |
Meisjes junioren A, 6000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Adrienne Herzog | Fit | 23:11 |
2 | Jolanda Verstraten | Scopias | 23:44 |
3 | Margret Hink | NOVA | 24:06 |
4 | Selma Borst | Hera | 24:33 |
5 | Natasja Brusik | AV Nijmegen | 25:05 |
6 | Brechje de Ruyck | RK HAV | 25:28 |
7 | Ingrid Kuijpers | Seven Hills Running | 25:35 |
8 | Karen Wezeman | Argo '77 | 25:52 |
9 | Carianne van der Zee | Attila | 25:56 |
10 | Janneke Honings | PEC 1910 | 25:57 |
11 | Yvonne Groenen | AVV | 26:30 |
12 | Kirsten de Vries | SAV | 28:13 |
13 | Leanne Kruiskamp | SISU | 28:22 |
Jongens junioren B, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Herco van Beek | Athlos | 18:24 |
2 | Robert Ton | AV Gouda | 18:35 |
3 | Mitchell Butter | DEM | 18:37 |
4 | Luis Keizer | Fit | 18:42 |
5 | David Meijer | AV Wijchen | 18:44 |
6 | Michel Kerkdijk | Atletics | 18:49 |
7 | Gerwin van de Hurk | Oss '78 | 18:53 |
8 | Wouter van Caspel | Dynamica | 18:59 |
9 | Dorus Arts | Seven Hills Running | 19:00 |
10 | Cees van Maanen | Arena | 19:02 |
11 | Marijn Geurken | De Keien | 19:09 |
12 | Peter Janssen | Typhoon | 19:18 |
13 | Cees Onderwater | Lycurgus | 19:24 |
14 | Gerco Schuitenmaker | AV Rijssen | 19:27 |
15 | Rob Cissen | Seven Hills Running | 19:30 |
16 | Melvin Disco | Sportlust | 19:37 |
17 | Gijs Peters | Attila | 19:40 |
18 | Alexander vd Vooren | Hellas | 19:42 |
19 | Rens Huijben | Attila | 19:45 |
20 | Peter Engels | AV Valkenswaard | 19:53 |
21 | Timo Beemster | SAV | 20:00 |
22 | Marcel de Jong | AKU | 20:03 |
23 | Erwin van Voskuilen | SC Reeuwijk | 20:08 |
24 | Corné Boutkam | Typhoon | 20:11 |
25 | Ron Szigetti | Attila | 20:13 |
26 | Jacco Koot | AV Castricum | 20:14 |
27 | Coos van Buuren | Pijnenburg | 20:22 |
28 | Kevin Janssen | Seven Hills Running | 20:23 |
29 | Richard Reijnhout | AV '56 | 20:24 |
30 | Rogier Wezeman | Argo '77 | 20:26 |
31 | Willem van Doorn | AV Valkenswaard | 20:30 |
32 | Ronald van Meurs | Clytoneus | 20:37 |
33 | Ralf van Leeuw | Achilles Top | 20:41 |
34 | Gideon Kok | Hera | 20:48 |
35 | Werner Wessels | Goor '75 | 20:53 |
36 | Joep van Oorschot | Seven Hills Running | 20:57 |
37 | Vincent Boers | Gelre | 21:02 |
38 | Tjeerd Moes | Gelre | 21:03 |
39 | Tom Bellord | Hylas | 21:11 |
40 | Roel van Opdorp | SC Reeuwijk | 21:13 |
41 | Marnix van der Valk | Clytoneus | 21:18 |
42 | Erwin Boschmans | Attila | 21:23 |
43 | Menzo Tanis | AAC | 21:25 |
44 | Thijs Braber | Seven Hills Running | 21:26 |
45 | Seppe Stax | AV Nijmegen | 22:07 |
46 | Eddy Roodakker | Sparta | 22:32 |
47 | Jordy Smilde | Attila | 23:01 |
Meisjes junioren B, 3500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Susan Kuijken | Seven Hills Running | 14:51 |
2 | Esther Schrijvers | Seven Hills Running | 15:17 |
3 | Nikki Fairly | AV Nijmegen | 15:47 |
4 | Andrea Deelstra | DOS | 15:55 |
5 | Kim Fairly | AV Nijmegen | 16:02 |
6 | Anna Hageman | AV Castricum | 16:19 |
7 | Isabel Sticker | De Liemers | 16:20 |
8 | Romy Kraaijenveld | Phanos | 16:26 |
9 | Marjolein Rutgers | Clytoneus | 16:36 |
10 | Karin Kuipers | Seven Hills Running | 16:43 |
11 | Joyce Vrijenhoek | SC Reeuwijk | 16:54 |
12 | Lienke Nieuwenhuis | Atletics | 17:09 |
13 | Yvonne Hak | Hylas | 17:30 |
14 | Karin Schelle | Marvel | 17:33 |
15 | Suzan Ruyters | Unitas | 17:43 |
16 | Astrid den Herder | AV '56 | 18:03 |
17 | Fieke Cappendijk | De Keien | 18:16 |
18 | Ilonka van den Hengel | AV Nijkerk | 18:31 |
19 | Sanneke Maas | Gelre | 19:17 |