Mannen lange cross, 12000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Kamiel Maase | Leiden Atletiek | 35:39 |
2 | Sander Schutgens | Pegasus | 37:13 |
3 | Stan Rijken | Prins Hendrik | 37:21 |
4 | Patrick Stitzinger | Pegasus | 37:36 |
5 | Koen Raymaekers | Hellas | 37:39 |
6 | Guus Janssen | AV Nijmegen | 38:10 |
7 | Sullivan Smith | Phanos | 38:28 |
8 | Roger Smeets | Caesar | 38:32 |
9 | Colin Bekers | Loopteam Ed Sligcher | 38:39 |
10 | Jeroen van Dijke | Leiden Atletiek | 38:46 |
11 | Casper Dirks | Phanos | 38:50 |
12 | Robert Smits | Leiden Atletiek | 38:57 |
13 | Bob Winter | Phanos | 38:58 |
14 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 39:02 |
15 | Ronald Bassa | De Keien | 39:08 |
16 | Jody Tesselaar | Hera | 39:11 |
17 | Rob Bravenboer | Prins Hendrik | 39:19 |
18 | Jeroen Zeinstra | Loopgroep PK | 39:22 |
19 | Noel Keijsers | Prins Hendrik | 39:26 |
20 | Bernard te Boekhorst | Phoenix | 39:29 |
21 | Alex van der Meer | Tartlétos | 39:33 |
22 | Reinier Burgemeester | Parthenon | 39:36 |
23 | Jaco Luijendijk | Leiden Atletiek | 39:39 |
24 | Alex van Tilburg | Spado | 39:46 |
25 | Mark van Maaren | Prins Hendrik | 39:49 |
26 | Ralf Courage | Caesar | 39:55 |
27 | Roy van Son | Pegasus | 39:59 |
28 | Paul Hagedoren | Loopteam Ed Sligcher | 40:00 |
29 | Christian de Lie | AV Castricum | 40:01 |
30 | Tim Brouwer de Koning | Leiden Atletiek | 40:05 |
31 | Gert van Bergen | Phanos | 40:16 |
32 | Robert Jongh | Spiridon | 40:20 |
33 | Richard Clevett | GAC Hilversum | 40:25 |
34 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 40:26 |
35 | Ruud Beerepoot | Hera | 40:30 |
36 | Abdoel Mohamadi | Atos | 40:41 |
37 | René van Dijke | Leiden Atletiek | 40:42 |
38 | Martijn Maas | Phanos | 40:42 |
39 | Eric Borg | Marathon Pim Mulier | 40:43 |
40 | Benjamin Kok | Impala | 40:52 |
41 | Erwan Piriou | Phanos | 40:54 |
42 | Frans Roelofs | Prins Hendrik | 40:55 |
43 | Christiaan Hemstede | Atletico '73 | 41:01 |
44 | Ronald van Lanen | Hellas | 41:05 |
45 | Vincent Trinthamer | Sparta | 41:05 |
46 | Rob Adriaens | Climax | 41:13 |
47 | Ruud van der Wal | AV '34 Apeldoorn | 41:26 |
48 | Erik Bakker | De Spartaan | 41:45 |
49 | Ron Wijnen | Caesar | 41:49 |
50 | Hub Kurvers | Caesar | 42:00 |
51 | Wilfred van Mill | PSV | 42:01 |
52 | Steven Murenbeeld | Phanos | 42:06 |
53 | Tonnie Stouten | Veluwe | 42:22 |
54 | Paul de Brie | Phanos | 42:33 |
55 | Leon Sanderman | AV Rijssen | 42:35 |
56 | Michel Goossens | Hellas | 42:36 |
57 | Christian Bakker | PSV | 42:39 |
58 | Jonathan Hebly | Altis | 42:40 |
59 | Bert van Driesten | Athlos | 42:43 |
60 | Jan de Groot | Hellas | 42:44 |
61 | Barak Achaki | Caesar | 42:58 |
62 | Martijn Vos | Loopgroep PK | 43:16 |
63 | Frans Jorna | Hellas | 43:23 |
64 | Dave Bekers | Asterix | 43:36 |
65 | Anton Costeris | Athlon Loopgroep Hee | 43:40 |
66 | Matthijs Künzel | Hera | 43:43 |
67 | Raymon van den Berg | Prins Hendrik | 43:43 |
68 | Rob Hooning | Attila | 43:44 |
69 | Jim Mooij | Hollandia | 43:48 |
70 | Marc Rotsaert | AV '40 | 43:50 |
71 | Thys Feuth | Phanos | 43:53 |
72 | Mar-Hein van de Wiel | DAK | 44:06 |
73 | Dirk Jan Bijvoet | PSV | 44:13 |
74 | Stefan IJmker | Phanos | 44:28 |
75 | Fahoud el Hihi | Atos | 44:38 |
76 | Rolf de Jong | AV '40 | 44:58 |
77 | Harry Veldkamp | Cialfo | 45:00 |
78 | Ben Plantiga | Groningen Atletiek | 45:18 |
79 | Dennis Lambalk | Atos | 45:21 |
80 | Jan Jouke Vos | Athlon Loopgroep Hee | 45:23 |
81 | Patrick Temming | AVA '70 | 45:35 |
82 | Bart Claessens | Caesar | 46:58 |
83 | Johann te Peele | Phanos | 47:40 |
84 | Ramon Holtus | Parcival | 48:21 |
85 | Mario Verwer | Phoenix | 48:49 |
86 | Ad Straub | AV '40 | 49:01 |
87 | Theo Baljon | Leiden Road Runners | 51:27 |
Vrouwen lange cross, 7500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Irma Heeren | Cialfo | 26:24 |
2 | Marlies Jongerius | AV '56 | 26:49 |
3 | Miranda Boonstra | Leiden Atletiek | 26:55 |
4 | Anita Looper | ARGO '77 | 27:03 |
5 | Sandra ter Horst | Ciko '66 | 27:23 |
6 | Pauline Claessen | NSAV 't Haasje | 27:42 |
7 | Claartje Raedts | Leiden Atletiek | 28:13 |
8 | Marleen van der Graaff | Typhoon | 28:25 |
9 | Linda van Wely | Phanos | 28:25 |
10 | Barbara Zutt | Hera | 28:39 |
11 | Marianne Hoogerbrugge | Haag Atletiek | 28:47 |
12 | Edith Kortekaas | Hellas | 28:59 |
13 | Ingrid van Lubek | Hellas | 29:04 |
14 | Esther van Heerde | KAV Holland | 29:10 |
15 | Jenette Tolhoek | Typhoon | 29:36 |
16 | Rian van der Burgt | AVV | 29:48 |
17 | Petra Sloots | Spark | 29:56 |
18 | Stephanie Kortekaas | Sportvereniging Spor | 30:40 |
19 | Grada Boschker | Loopgroep Aart Stigt | 30:53 |
20 | Annelies Homma | Attila | 31:20 |
21 | Wendy Mutsaarts | Generaal Michaelis | 31:22 |
22 | Rosa Pieltjes | De Gemzen | 31:33 |
23 | Nadine Oldfield | Phanos | 31:58 |
24 | Susanne Leunk | Cialfo | 34:27 |
Mannen korte cross, 4000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Gert-Jan Liefers | AV '34 Apeldoorn | 11:35 |
2 | Marko Koers | AV Nijmegen | 11:53 |
3 | Rob Detert Oude Weme | AV '34 Apeldoorn | 12:03 |
4 | Cor Datema | Prins Hendrik | 12:11 |
5 | Ate van der Burgt | Tartlétos | 12:12 |
6 | Jeroen Pals | Sprint | 12:21 |
7 | Daan Kers | Ciko '66 | 12:22 |
8 | Rik Bisschop | AV '40 | 12:22 |
9 | Ruben Scheurwater | Parthenon | 12:23 |
10 | Bastiaan Boschker | Rotterdam Atletiek | 12:23 |
11 | Pip Tesselaar | Hera | 12:29 |
12 | Jeroen van de Biggelaa | GAC Gemert | 12:31 |
13 | Erik Niemeijer | Vitalis | 12:32 |
14 | Peter Heuschen | GAC Gemert | 12:33 |
15 | Jaap van Hooydonk | Loopteam Ed Sligcher | 12:34 |
16 | Leon Ineke | NOVA | 12:35 |
17 | Adnan Naanaa | AAC | 12:35 |
18 | Arno Hoevink | AV '34 Apeldoorn | 12:38 |
19 | Patrick Tas | AV '40 | 12:42 |
20 | Cris Bergmans | Hellas | 12:44 |
21 | Martijn van Leeuwen | AV Castricum | 12:49 |
22 | Rens Dekkers | Hera | 12:50 |
23 | Mark Leeman | De Sperwers | 12:51 |
24 | Maarten van Baardwijk | AAC '61 | 12:53 |
25 | Wouter Ammeraal | Hera | 12:53 |
26 | Arjan Beije | Delta Sport | 12:56 |
27 | Remco Ammerlaan | Olympus '70 | 13:01 |
28 | Evert Gielen | Achilles-Top | 13:01 |
29 | Olfert Molenhuis | AAC '61 | 13:05 |
30 | Ronald Boomkamp | ASV | 13:09 |
31 | Werner Helvensteijn | Rotterdam Atletiek | 13:09 |
32 | Marcel de Wit | SAV | 13:10 |
33 | Sierk Ybema | AV '23 | 13:10 |
34 | Lamko Hulzebos | HAC '63 | 13:13 |
35 | Boyd Declercq | Almere '81 | 13:15 |
36 | Leo van Gent | Sprint | 13:16 |
37 | Michel vd Wal | Unitas | 13:18 |
38 | Tom Doesburg Smits | AAC '61 | 13:19 |
39 | Ronnie Jeeninga | Lionitas | 13:19 |
40 | Arnout Salome | Kronos | 13:19 |
41 | Olaf Bos | Tartlétos | 13:20 |
42 | Ronald van den Dungen | Tartlétos | 13:22 |
43 | Sander Berk | GAC Hilversum | 13:26 |
44 | Matthieu Spekkers | NEA Volharding | 13:27 |
45 | Wietse Bouma | AV Nijmegen | 13:28 |
46 | Dirk-Jan Demkes | Atletico '73 | 13:28 |
47 | Dirk-Job Vrijenhoek | Rotterdam Atletiek | 13:29 |
48 | Ron Beurskens | Loopgroep PK | 13:31 |
49 | Toine Groot | SAV | 13:32 |
50 | Paul Swart | Gelre | 13:33 |
51 | Dennis Boelen | AAC '61 | 13:34 |
52 | Pieter Berends | Tartlétos | 13:38 |
53 | Roger Heiligers | Caesar | 13:39 |
54 | Fulco de Heus | AV '23 | 13:40 |
55 | Michael Weber | AV '23 | 13:42 |
56 | Michael Stolwijk | Leiden Atletiek | 13:43 |
57 | Marijn van Schoote | Kronos | 13:44 |
58 | Jeroen Brandts | Ciko '66 | 13:44 |
59 | Michel van Kruchten | AAC '61 | 13:45 |
60 | Geert Immerzeel | De Keien | 13:47 |
61 | Ronald de Roos | Hellas | 13:52 |
62 | Johan de Visser | Sparta | 13:53 |
63 | Gerco Schuitemaker | AV Rijssen | 13:55 |
64 | Wouter Kreeft | Ciko '66 | 13:56 |
65 | Jurre Laven | Hellas | 14:02 |
66 | Jaco Booij | Typhoon | 14:03 |
67 | Ronald Weevers | Prins Hendrik | 14:05 |
68 | Hamid Terfaoui | ACW '66 | 14:15 |
69 | Hans Klanker | De Delvers | 14:22 |
70 | Harm Zijlstra | AV '55 | 14:24 |
71 | Ferand Slootjes | Scorpio | 14:26 |
72 | Sebastiaan Boertien | Vitalis | 14:27 |
73 | Pascal Noort | Leiden Atletiek | 14:33 |
74 | Jelle vd Velde | Friesland | 14:40 |
75 | Sander Metsemakers | AV '34 Apeldoorn | 14:43 |
76 | Janwillem Testerink | Leiden Atletiek | 14:45 |
77 | Michiel Ruiter | AV Rijssen | 14:54 |
78 | Michiel Boonstra | Ciko '66 | 14:57 |
79 | Albert Lucas | Hylas | 14:59 |
80 | Manfred Koog | Ciko '66 | 14:59 |
81 | Frans vd Hoek | Waterweg | 15:00 |
82 | Richard Holstege | AV '40 | 15:31 |
83 | Sander Eggenhuizen | AV Nijmegen | 15:40 |
84 | Frank de Graeff | AV '34 Apeldoorn | 15:49 |
85 | Richard van Klooster | Triathlon | 16:38 |
86 | Jan Fokke Oosterhof | Leiden Atletiek | 17:12 |
Vrouwen korte cross, 4000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Anjolie Wisse | Haag Atletiek | 13:33 |
2 | Grete Koens | Ciko '66 | 13:34 |
3 | Iris Wullems | Rotterdam Atletiek | 14:08 |
4 | Lotte Visschers | Unitas | 14:21 |
5 | Helen Hofstede | Hellas | 14:28 |
6 | Sabine van de Reijt | Sprint | 14:39 |
7 | Silvia Kruijer | Hellas | 14:43 |
8 | Jolanda Verstraten | Scopias | 14:43 |
9 | Frederique Versluijs B | De Wielingen | 14:51 |
10 | Wendy Detert | Ciko '66 | 14:58 |
11 | Lio Hogenbosch | AV Nijmegen | 15:02 |
12 | Karin Bastian | Dynamica | 15:04 |
13 | Simone Bouwman | Phanos | 15:34 |
14 | Jessie Hulst | Rotterdam Atletiek | 15:44 |
15 | Gunilla Boomsma | KAV Holland | 15:46 |
16 | Ellen Uitterhoeve | PSV | 16:03 |
17 | Lindsay van Marrewijk | Olympus '70 | 16:23 |
18 | Sandra de Block | RK HAV | 16:24 |
19 | Hella Yntema | Lionitas | 16:29 |
20 | Birgit Berk | GAC Hilversum | 16:31 |
Jongens junioren A, 8000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Jeroen van Haastrecht | Generaal Michaelis | 26:10 |
2 | Michel Butter | Lycurgus | 26:30 |
3 | Ronald Schröer | Hera | 26:35 |
4 | Wijnand Rijkenberg | Lycurgus | 26:49 |
5 | Erik Sanders | AV Nijmegen | 26:54 |
6 | Robert Ton | AV Gouda | 27:05 |
7 | Gert Jan Wassink | Argo | 27:08 |
8 | Peter Janssen | Typhoon | 27:30 |
9 | Mark Kwakernaak | Parthenon | 27:34 |
10 | Luc van Es | Caesar | 27:49 |
11 | Pim Gouw | Zuidwal | 27:54 |
12 | Dennis Licht | AV '34 Apeldoorn | 28:01 |
13 | Marijn Geurken | De Keien | 28:04 |
14 | Richard Pleeth | Leiden Atletiek | 28:07 |
15 | Gijs Peters | Attila | 28:08 |
16 | Herman Mooij | AV '34 Apeldoorn | 28:18 |
17 | Vincent Anker | Leiden Atletiek | 28:35 |
18 | Wouter Kegge | Clytoneus | 28:42 |
19 | Femmo Hermans | HAC | 28:56 |
20 | Dave Klink | Ilion | 29:14 |
21 | Bram Rouwen | Hanzesport | 29:17 |
22 | Rob Cissen | Seven Hills Running | 29:46 |
23 | Luis Keijzer | Fit | 30:12 |
24 | Alexander van der Voor | Hellas | 30:37 |
25 | Richard Reijnhout | AV '56 | 30:51 |
26 | Maarten de Cock | RK HAV | 30:52 |
27 | Menzo Tanis | AAC | 31:44 |
28 | Wouter Visch | ARGO '77 | 32:45 |
29 | Tjeerd Moes | Gelre | 33:16 |
30 | Peter Jansen | Argo | 33:33 |
Meisjes junioren A, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Adrienne Herzog | Fit | 17:29 |
2 | Susan Kuijken | Seven Hills Running | 18:26 |
3 | Lesley van Miert | Sprint | 18:35 |
4 | Margret Hink | NOVA | 18:45 |
5 | Roxanne Weeda | Waterweg | 19:04 |
6 | Andrea Deelstra | Athlon Loopgroep Hee | 19:20 |
7 | Christine Bosch | GAC Hilversum | 20:28 |
8 | Kim Fairley | AV Nijmegen | 20:42 |
9 | Manon Loeffen | Seven Hills Running | 21:16 |
10 | Vicki Häger | AV '34 Apeldoorn | 22:40 |
Jongens junioren B, 6000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Gerwin van de Hurk | Oss '78 | 19:51 |
2 | Cees Onderwater | Lycurgus | 19:59 |
3 | Cees van Maanen | Arena | 20:13 |
4 | Dorus Arts | Seven Hills Running | 20:18 |
5 | René Stokvis | TION | 20:24 |
6 | Gijs Jacobs | HAC | 20:33 |
7 | Tom Wiggers | Hylas | 20:43 |
8 | Joep van Oorschot | Seven Hills Running | 20:48 |
9 | Werner Gentle | Lopersgroep Deurne | 20:50 |
10 | Rens Huijben | Attila | 21:02 |
11 | Gerbert van den Biggel | AVO 1983 | 21:08 |
12 | Paul Zwama | AAC '61 | 21:11 |
13 | Luc Schout | Generaal Michaelis | 21:15 |
14 | Corné Boutkam | Typhoon | 21:18 |
15 | Reinoud Kruithof | Hanzesport | 21:19 |
16 | Marinus Winters | KAV Holland | 21:20 |
17 | Rogier Wezeman | Groningen Atletiek | 21:22 |
18 | Roel Haeren | AVON | 21:37 |
19 | Tjerk Conijn | Lycurgus | 21:38 |
20 | Menno Franken | Loopteam Ed Sligcher | 21:40 |
21 | Werner Wessels | Goor '75 | 21:51 |
22 | Maarten Blokland | Antilope | 21:56 |
23 | Jack Luteijn | De Wielingen | 21:58 |
24 | Gideon Kok | Hera | 22:00 |
25 | Vincent Boers | Gelre | 22:00 |
26 | Nico Tilburgs | AV Helden | 22:05 |
27 | Martijn Bartelson | NEA Volharding | 22:07 |
28 | Roel van Rie | AVON | 22:15 |
29 | Niels van Haperen | Loopteam Ed Sligcher | 22:20 |
30 | Edwin Ruumpol | De Cloese | 22:24 |
31 | Marcel de Jong | AKU | 22:40 |
32 | Jaspers Erik | 't Jasper Sport | 22:54 |
33 | Jeroen Duif | Generaal Michaelis | 22:56 |
34 | Rik Minkjem | ACO Touwen | 23:03 |
35 | Luuk ten Have | De Liemers | 23:09 |
36 | Raimo Westerhof | Athlos | 23:11 |
37 | Thijs Onderwater | Lycurgus | 23:12 |
38 | Michel Mooij | Clytoneus | 23:21 |
39 | Tim van den Berg | Prins Hendrik | 23:24 |
40 | Justin Mannot | ACO Touwen | 23:27 |
41 | Arjan de Munnik | Zuidwal | 23:31 |
42 | Erwin Boschmans | Attila | 23:42 |
43 | Ronald van Meurs | Clytoneus | 24:03 |
44 | Tom Bellord | Hylas | 24:22 |
45 | Tim Janssen | Clytoneus | 24:25 |
46 | Jacco van der Weijden | De Spartaan | 25:08 |
47 | Tom Splitthoff | De Liemers | 25:14 |
Meisjes junioren B, 4000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Nikki Fairley | AV Nijmegen | 15:03 |
2 | Simone Gouw | Zuidwal | 15:11 |
3 | Ilona Schra | De Sprinter | 15:33 |
4 | Ashley van de Leemkolk | AV '34 Apeldoorn | 15:41 |
5 | Karin van Vroonhoven | 't Jasper Sport | 16:02 |
6 | Carolien Wegstapel | AV '34 Apeldoorn | 16:03 |
7 | Corelien Kloek | NOP | 16:08 |
8 | Nikki van Oorsouw | Oss '78 | 16:09 |
9 | Yvonne Hak | Hylas | 16:28 |
10 | Suzan Ruijters | Unitas | 16:35 |
11 | Saskia Uittenbosch | Arena | 16:49 |
12 | Annoek Vennix | Attila | 17:21 |
13 | Mandy van Es | DOKEV | 17:34 |
14 | Klaske Bosma | Groningen Atletiek | 17:42 |
15 | Leonie van der Plas | De Spartaan | 17:58 |
16 | Lisanne Groen | NOVA | 17:59 |
17 | Sanne Zwijsen | Hellas | 19:04 |
18 | Marion Luther | Groningen Atletiek | 19:14 |
19 | Marleen Herbert | Spurt '88 | 19:15 |
Mannen 40, 9000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Henry Tibben | AAC '61 | 29:17 |
2 | Hub Kurvers | Caesar | 29:26 |
3 | Alex Mutsaars | AV Sliedrecht | 29:44 |
4 | Jan Willemse | Tilburg Road Runners | 30:04 |
5 | Wil Peppels | Caesar | 30:19 |
6 | Peter Huls | Cifla | 30:52 |
7 | Jan de Bart | AV '56 | 30:56 |
8 | Corne Haast | Spado | 31:01 |
9 | Adri Deemter | HAC '63 | 31:37 |
10 | Fridthjof Koomen | Trias | 31:47 |
11 | Bert Hederik | Energie | 31:51 |
12 | Rob van Pelt | AV Papendrecht | 31:58 |
13 | Amit de Vogel | Veteranen Nederland | 32:15 |
14 | Erik van den Elsen | AV Wijchen | 32:21 |
15 | Aart Rietveld | AV '56 | 32:27 |
16 | John Vaessen | Caesar | 33:07 |
17 | Titus Mulder | Veluwe | 33:08 |
18 | Hans Ravensberg | Leiden Atletiek | 33:10 |
19 | Chris Daanen | Phoenix | 33:25 |
20 | Wolter van der Veen | Start '78 | 33:46 |
21 | Fred Lataster | Cifla | 34:23 |
22 | Arjan Korteland | AV Papendrecht | 34:35 |
23 | Wieger Wiggemans | Daventria | 34:48 |
24 | Bert Bouma | Hollandia | 35:24 |
25 | Leo Doornbos | Hylas | 35:35 |
26 | Paul Jansen | AV Wijchen | 35:55 |
27 | Jan Smit | Hollandia | 35:58 |
28 | Ferry Zwerver | Kombijsport | 36:04 |
29 | Sjaak van Kampen | Hera | 36:17 |
30 | Jan Bon | Leiden Atletiek | 36:39 |
31 | Johan van Breda | Typhoon | 36:46 |
32 | Gerard Klifman | Pijnenburg | 37:29 |
33 | Wilko de Bruin | GAC Hilversum | 37:38 |
34 | Henk Nijhuis | Cifla | 38:15 |
35 | Stan Klink | Leiden Atletiek | 40:19 |
Mannen 45, 9000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Sjaak Luteijn | De Wielingen | 30:21 |
2 | Ruud Woord | THOR | 30:24 |
3 | Henk van Eck | GAC Gemert | 30:53 |
4 | Cees Kraayeveld | Cialfo | 31:19 |
5 | Jack Niessen | Swift | 31:20 |
6 | Gerard Hendriks | Cialfo | 31:27 |
7 | Rob van Zanten | Fortuna | 31:37 |
8 | Jan de Wilde | AV '56 | 31:50 |
9 | Theo van der Veer | Climax | 31:54 |
10 | Herman Akkerman | Hollandia | 32:11 |
11 | Wim Liefers | AV '34 Apeldoorn | 32:34 |
12 | Harry Dijk | TION | 32:46 |
13 | Jos van Giersbergen | AV Sliedrecht | 32:52 |
14 | Aart van Beek | Athlos | 32:55 |
15 | Tjibbe de Vries | Cialfo | 33:16 |
16 | Ger Kragten | Atos | 33:26 |
17 | Kees Bertijn | Athlos | 33:53 |
18 | Peter Mettes | Hollandia | 34:10 |
19 | Peter Groen in 't Woud | Leiden Atletiek | 34:26 |
20 | Elbert Voogt | Veluwe | 34:30 |
21 | Carl Sas | Cifla | 34:41 |
22 | Frans Looijer | GAC Hilversum | 34:47 |
23 | Harm van Bruggen | Veteranen Nederland | 34:49 |
24 | Jaap Kooiman | Cialfo | 34:53 |
25 | Bart Damen | Loopgroep PK | 34:58 |
26 | Piet Verbruggen | Triathlon | 35:31 |
27 | Reijer Demoet | VAV | 35:48 |
28 | André Peer | GAC Hilversum | 36:00 |
29 | Hans de Goede | Pijnenburg | 36:10 |
30 | Sietse van der Mei | Athlon Loopgroep Hee | 36:24 |
31 | Eppie Oosterhuis | Friesland | 37:05 |
32 | Hans Koppelman | Almere '81 | 37:22 |
33 | Frans de Waal | AV Nijmegen | 37:44 |
34 | De Bruin | Cifla | 38:03 |
35 | Simon Laan | Hollandia | 38:06 |
36 | Gerard van de Bovenkam | Loopgroep PK | 38:08 |
37 | Henk Blom | Cifla | 38:44 |
38 | Peter de Groot | Pijnenburg | 38:51 |
39 | Luuk Gijselhart | Altis | 39:11 |
40 | Herman Wegerif | Cifla | 39:16 |
41 | Toon Woertman | Daventria | 41:14 |
42 | Evert Leunk | Cialfo | 41:39 |
Mannen 50, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | John vd Wansem | LADB | 23:46 |
2 | Henk van Velzen | Leiden Atletiek | 24:27 |
3 | Jan Cammeraat | Veteranen Nederland | 24:37 |
4 | Frans Govers | Oss '78 | 25:04 |
5 | Auke Postma | Lionitas | 25:14 |
6 | George van Gorkum | AV Nijmegen | 25:17 |
7 | Leo van Leeuwen | AV '40 | 25:28 |
8 | Piet Hopmans | Loopteam Ed Sligcher | 25:40 |
9 | Paul Vos | Triathlon | 25:47 |
10 | Jan de Lange | Start '78 | 25:56 |
11 | Doeke de Jong | Olympus '70 | 26:02 |
12 | Piet Jaspers | 't Jasper Sport | 26:21 |
13 | Azelarab- Alj | Typhoon | 26:23 |
14 | Paul ten Hag | Triathlon | 26:24 |
15 | Tonnie Tissen | AV Nijmegen | 26:24 |
16 | Henk Cretier | OSS-VOLO | 26:26 |
17 | Koen Kiestra | Lionitas | 26:27 |
18 | Frans Bekers | Sprint | 26:30 |
19 | Peter Vlaarkamp | AV Castricum | 26:34 |
20 | Cees Kooman | Spado | 26:35 |
21 | Cees Meijer | Hollandia | 26:41 |
22 | Cees Weeda | AV '34 Apeldoorn | 26:48 |
23 | Ricardo Pengel | Cifla | 27:05 |
24 | Jan Kreuk | SAV | 27:07 |
25 | Bert Zijlstra | Triathlon | 27:14 |
26 | Nico Wenker | Hollandia | 27:17 |
27 | Cees Vermeulen | Voorschoten '97 | 27:28 |
28 | Jan Wessels | Goor '75 | 27:34 |
29 | Arie Snoek | Hera | 27:39 |
30 | Henk van Driel | Leiden Atletiek | 27:54 |
31 | Wim van Winsen | Impala | 28:12 |
32 | Frans van de Leemput | Oss '78 | 28:21 |
33 | Willy Verbist | Dynamica | 28:34 |
34 | Aad van Arken | De Gemzen | 28:36 |
35 | Eelke Slootheer | Hylas | 29:18 |
36 | Martien Foppen | Loopgroep PK | 29:49 |
37 | Philip Wheeler | Cifla | 30:01 |
38 | Kik Huisman | Hollandia | 30:02 |
39 | Dolf Bartels | Spirit Lelystad | 30:50 |
40 | Choe Claessens | Loopgroep PK | 31:03 |
41 | Flip Nijhoff | De Gemzen | 31:16 |
42 | Kosters Theo | Goor '75 | 31:26 |
43 | Hein Bodelier | STB | 31:50 |
44 | Harm Klifman | Voorschoten '97 | 31:56 |
45 | Piet Wijnsema | Energie | 33:07 |
46 | Ruud Ambags | Pijnenburg | 33:52 |
47 | Marinus Baltus | AV Holten | 33:53 |
48 | Ben Kersbergen | Pijnenburg | 33:55 |
Mannen 55, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Jo van Waesberghe | RK HAV | 26:00 |
2 | Wil Sparreboom | Loopgroep PK | 27:11 |
3 | Nico Brakenhof | AV Castricum | 27:56 |
4 | Bauke de Jong | Veteranen Nederland | 28:18 |
5 | Hans vd Linden | Triathlon | 28:20 |
6 | Nico Moesman | Haag Atletiek | 28:22 |
7 | Chris Driessen | GAC Hilversum | 28:25 |
8 | Jan Conijn | Hollandia | 28:27 |
9 | Arie Smedinga | Friesland | 28:41 |
10 | Gerard Smink | Triathlon | 28:49 |
11 | Frits Claassens | Attila | 28:58 |
12 | Ron van Weezep | Spirit Lelystad | 29:33 |
13 | Klaas Kooistra | Horror | 29:36 |
14 | Aad Vink | Energie | 30:58 |
15 | Ed Zijl | the Hague Road Runne | 31:04 |
16 | Anne Bartelds | Start '78 | 32:55 |
17 | Wolter Schapelhouman | Start '78 | 33:37 |
Mannen 60, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Frans Goudart | De Liemers | 26:22 |
2 | Trijnko Veenhuis | Artemis | 27:24 |
3 | Joop Lasseur | Delta Sport | 27:38 |
4 | Abdoe- Fatih | OSS-VOLO | 28:16 |
5 | Walter van Gelderen | Hera | 28:17 |
6 | Nico Knol | Hollandia | 28:22 |
7 | Jan Tenbult | LADB | 28:24 |
8 | Bernard van Bladel | Lopersgroep Deurne | 29:25 |
9 | Adrie de Jong | Scorpio | 30:38 |
10 | Bertus Kerkvliet | Leiden Atletiek | 31:11 |
11 | Jos van Tilburg | Spado | 32:26 |
12 | Adri Noordijke | Veteranen Nederland | 32:34 |
13 | Christiaan Mettrop | Spark | 33:11 |
14 | Jan Draaijer | De Gemzen | 33:25 |
Mannen 65, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Jan Olieslagers | Gloria | 28:29 |
2 | Harry Francken | Scorpio | 30:05 |
3 | Ko Elerie | Hanzesport | 30:06 |
4 | Sjoerd Couperus | Veteranen Nederland | 30:34 |
5 | Piet Loverbosch | Lopersgroep Deurne | 30:45 |
6 | Herman den Boer | Spado | 33:01 |
7 | Hans Pluijlaar | Dynamica | 33:23 |
8 | Onno Drent | Runners Stadskanaal | 33:45 |
9 | Tjeerd vd Jest | AV '55 | 33:55 |
Mannen 70, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Siem Herlaar | DEM | 31:35 |
2 | Kees van Gastel | Veteranen Nederland | 32:22 |
3 | Wijbe Wijngaarden | AV Monnickendam | 36:33 |
4 | Cor Hardenbol | Parthenon | 37:02 |
Vrouwen 35, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Conny vd Ouweland | LADB | 18:05 |
2 | Anja van der Heijden | Lopersgroep Deurne | 18:10 |
3 | Anne-Mieke van der Pol | AV Wijchen | 18:27 |
4 | Monique Bruins | Haag Atletiek | 18:41 |
5 | Marlien van Beek | LADB | 18:46 |
6 | Maaike Hoornstra | Friesland | 19:36 |
7 | Inge Wulffelé | Lionitas | 20:49 |
8 | Ineke Burger | Astylos | 21:46 |
9 | Anthoinette Molegraaf | GAC Hilversum | 21:51 |
10 | Cathy van Loon | Voorschoten '97 | 21:54 |
Vrouwen 40, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Ophorst | Olympus '70 | 18:49 |
2 | Corina Dekker | Hera | 19:40 |
3 | Titia Visser | Impala | 20:15 |
4 | Marijke van Campen | Phoenix | 20:33 |
5 | Gemma van Nijnanten | Loopgroep Aart Stigt | 20:38 |
6 | Annette Voets | Veluwe | 20:42 |
7 | Frouke Feenstra | Lionitas | 21:17 |
8 | Margriet Hoekstra | the Hague Road Runne | 21:24 |
9 | Willy Heidinga | Lionitas | 22:21 |
10 | Marie-Anne Vos-Ertel | Triathlon | 23:18 |
11 | Conny Disco | Sportvereniging Spor | 27:04 |
12 | Trudy Veldboer | Sportvereniging Spor | 28:44 |
Vrouwen 45, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ingrid Coster | Atos | 20:24 |
2 | Els Roovers | Caesar | 20:31 |
3 | Joekie de Hoog | Spark | 20:46 |
4 | Marja Mulder | Sportvereniging Spor | 20:59 |
5 | Petra van Marrewijk | Olympus '70 | 21:02 |
6 | Ria Harmens | Climax | 21:09 |
7 | Godelieve Bouwes | Flevo Delta | 21:23 |
8 | Dorothe Fairley | AV Nijmegen | 21:35 |
9 | Jannet Vermeulen | Phoenix | 21:42 |
10 | Suze Groen in 't Woud | Leiden Atletiek | 22:43 |
11 | Joyce in 't Veld | Sportvereniging Spor | 23:01 |
12 | Els Gelok | Voorschoten '97 | 23:14 |
13 | Rennie Talsma | Friesland | 24:23 |
14 | Adri van der Zon | Pijnenburg | 25:10 |
Vrouwen 50, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Tilly vd Laar | AV Weert | 20:27 |
2 | Leny van der Plas | Leiden Atletiek | 20:38 |
3 | Marian Mijwaard | GAC Hilversum | 20:47 |
4 | Diny Detert | LAAC Twente | 20:57 |
5 | Lini Strijker | Daventria | 21:23 |
6 | Josien vd Zee - de Roo | AVON | 21:59 |
7 | Betty Tempel | Veteranen Nederland | 22:54 |
8 | Jeltsje van der Wal | Lionitas | 23:14 |
9 | Dineke Kok | GAC Hilversum | 24:01 |
10 | Bab Roeleveld | SC Reeuwijk | 24:37 |
11 | Gerda Vergeer | Ron Clarke | 25:25 |
Vrouwen 55, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Els Raap | Kombijsport | 21:29 |
2 | Han Vos | Achilles-Top | 22:29 |
3 | Ria van Weezep-Brusche | Spirit Lelystad | 22:30 |
4 | Mirjam Brugman | SC Reeuwijk | 23:11 |
5 | Marianne Renckens-Klok | Cifla | 23:47 |
6 | Annie de Jong-Joosen | Scorpio | 24:20 |
7 | Trees Rutten | AV Nijmegen | 24:41 |
8 | Ria van der Schoot | Lionitas | 25:03 |