Mannen lange cross, 12000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Kamiel Maase | Leiden Atletiek | 36:44 |
2 | Koen Raymaekers | Hellas | 37:13 |
3 | Marco Gielen | Scopias | 37:14 |
4 | Patrick Stitzinger | Pegasus | 37:17 |
5 | Sander Schutgens | Pegasus | 37:28 |
6 | Guus Janssen | AV Nijmegen | 38:00 |
7 | Jeroen van Damme | Loopteam Ed Sligchers | 38:02 |
8 | Roger Smeets | Caesar | 38:39 |
9 | Hugo van den Broek | AV Castricum | 39:00 |
10 | Toon Heeren | Loopteam Ed Sligchers | 39:19 |
11 | Niels de Bruin | BAV | 39:33 |
12 | Colin Bekers | Loopteam Ed Sligchers | 39:34 |
13 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 39:36 |
14 | Robert Smits | Leiden Atletiek | 39:42 |
15 | Peter Res | AV Castricum | 39:55 |
16 | Twan Lensen | Venray Regio | 40:00 |
17 | Noël Keijsers | Prins Hendrik | 40:02 |
18 | Tim Brouwer de Koning | Leiden Atletiek | 40:05 |
19 | Casper Dirks | Phanos | 40:09 |
20 | Jeroen Zeinstra | Loopgroep PK | 40:11 |
21 | Bernard te Boekhorst | Phoenix | 40:17 |
22 | Patrick Franken | Unitas | 40:23 |
23 | Ruben Scheurwater | Prins Hendrik | 40:25 |
24 | Rob Bravenboer | Prins Hendrik | 40:28 |
25 | Ronald Schröer | Hera | 40:36 |
26 | Björn Geerdink | Marathon Pim Mulier | 40:44 |
27 | René van Dijke | Leiden Atletiek | 40:47 |
28 | Huib Rost | Loopgroep PK | 40:48 |
29 | Wim Nieuwkerk | Tilburg Road Runners | 40:49 |
30 | Mark Leeman | De Sperwers | 40:49 |
31 | John Aalbers | Prins Hendrik | 40:54 |
32 | Raymon van den Berg | Prins Hendrik | 40:55 |
33 | Pieter Mans | Oss '78 | 40:59 |
34 | Dave Rost | Loopgroep PK | 41:00 |
35 | Gert van Bergen | Phanos | 41:02 |
36 | Edgard Creemers | Leiden Atletiek | 41:02 |
37 | Ralph Apeldoorn | Leiden Atletiek | 41:04 |
38 | Jaco Luijendijk | Leiden Atletiek | 41:18 |
39 | Ron Wijnen | Caesar | 41:21 |
40 | Jack van Avendonk | Attila | 41:22 |
41 | Bernard Heshof | Typhoon | 41:33 |
42 | Joost Blokland | AV Gouda | 41:37 |
43 | Ad Peeters | PSV | 41:38 |
44 | Raymond Lotz | Caesar | 41:40 |
45 | Stefan Hulisz | Leiden Atletiek | 41:42 |
46 | Luc van Es | Caesar | 41:43 |
47 | Eric Borg | Marathon Pim Mulier | 41:43 |
48 | Wilfred van Mill | PSV | 42:13 |
49 | Thijs Feuth | Phanos | 42:14 |
50 | Abdoel Mohammadi | Atos | 42:14 |
51 | Marco Ramaekers | PSV | 42:15 |
52 | Harm-Jan Martens | HAC '63 | 42:16 |
53 | Leon Sanderman | AV Rijssen | 42:34 |
54 | Frans Roelofs | Prins Hendrik | 42:42 |
55 | Andre Oude Elferink | Dionysos | 42:54 |
56 | Ronald van Lanen | Hellas | 43:02 |
57 | Jeroen Machielsen | Atletics Nijverdal | 43:23 |
58 | Fouad Lakhal | Atos | 43:23 |
59 | Boike Kropman | PSV | 43:28 |
60 | M'barak Achaki | Caesar | 43:29 |
61 | Jeroen Ribbink | Cialfo | 43:40 |
62 | Wilbert Touw | Loopteam Ed Sligchers | 43:43 |
63 | Mark Rietveld | Pallas '67 | 43:45 |
64 | Alex van der Meer | Tartl?tos | 43:59 |
65 | Mar-Hein van de Wiel | DAK | 44:22 |
66 | Alexander Berding | TION | 44:39 |
67 | Jan Jouke Vos | Athlon Loopgroep Hee | 44:54 |
68 | Rob Hooning | Parcival | 45:07 |
69 | Bart Gerrits | Hellas | 45:12 |
70 | Pascal van Norden | AV Gouda | 45:24 |
71 | Hendrik-Jan Doevendans | Start '78 | 45:48 |
72 | Rolf de Jong | AV '40 | 45:51 |
73 | Thijs Rood | Hera | 46:02 |
74 | René van der Kruk | Phanos | 46:09 |
75 | Detmar Roessink | TION | 46:41 |
76 | Rob de Bruin | AV Holten | 46:55 |
77 | Johan te Peele | Phanos | 47:00 |
78 | Melvin van der Voet | TION | 47:29 |
79 | Leendert Dorst | the Hague Road Runne | 47:41 |
80 | Wim B Tijssen | Loopgroep PK | 48:52 |
81 | Peter Bakker | AV Daventria 1906 | 49:14 |
82 | Gertjan de Haan | HAC '63 | 49:28 |
83 | Jan Roosink | AV Rijssen | 50:03 |
84 | Ben van Zundert | Phoenix | 50:57 |
85 | Edwin Spangenberg | Achilles | 51:48 |
BM | Latta Jiru Waqo | PSV | 37:08 |
BM | Gadesa Abebe | PSV | 38:31 |
BM | Sullivan Smith | Phanos | 39:09 |
BM | Gustave ombouma Ngoye | AV Gouda | 40:42 |
BM | Adilson da Silva | Rotterdam Atletiek | 43:46 |
BM | Hamid Terfaoui | DAK | 46:49 |
Vrouwen lange cross, 6000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Anita Looper | Groningen Atletiek | 20:52 |
2 | Miranda Boonstra | Prins Hendrik | 21:31 |
3 | Barbara Zutt | Hera | 22:02 |
4 | Selma Borst | Hera | 22:05 |
5 | Suzanne Wiertsema | AV Castricum | 22:21 |
6 | Edith Kortekaas | Hellas | 22:28 |
7 | Jolanda Verstraten | Scopias | 22:32 |
8 | Kristijna Loonen | Phanos | 22:48 |
9 | Femke Klous | AV Castricum | 23:00 |
10 | Anneke de Wolff | Leiden Atletiek | 23:01 |
11 | Silvia Kruijer | Hellas | 23:10 |
12 | Pauline Claessen | Seven Hills Running | 23:15 |
13 | Marleen van de Graaff | Typhoon | 23:20 |
14 | Karin Harmelink | Groningen Atletiek | 23:28 |
15 | Esther van Heerde | KAV Holland | 23:31 |
16 | Marjolein Secrève | Phoenix | 23:35 |
17 | Isabelle Heusinkveld | DEM | 23:42 |
18 | Hanneke Schipper | Groningen Atletiek | 23:43 |
19 | Paddy Herijgers | Loopgroep PK | 23:48 |
20 | Jacqueline Rustidge | Isala '96 | 23:50 |
21 | Grada Boschker | Cialfo | 23:52 |
22 | Eline Rijkenberg | Altis | 24:04 |
23 | Jenette Tolhoek | Typhoon | 24:14 |
24 | Ingrid van Lubek | Hellas | 24:18 |
25 | Rian van der Burgt | AVV | 24:26 |
26 | May M M Kerstens | Hellas | 24:36 |
27 | Rosa Pieltjes | De Gemzen | 24:48 |
28 | Be van Lottringen | Phanos | 24:58 |
29 | Nicole Bouma | Groningen Atletiek | 25:18 |
30 | Sylvia de Vries | Leiden Atletiek | 25:56 |
31 | Estella Klouth | Phanos | 26:12 |
32 | Joyce Oude Rengerink | Marathon Pim Mulier | 26:36 |
33 | Julia Bisschops | Hellas | 26:36 |
34 | Petra Boorsma | Phanos | 26:38 |
35 | Heidi de Ridder | Leiden Atletiek | 28:19 |
BM | Willy Heidinga | Lionitas | 27:36 |
BM | Jeltsje van der Wal | Lionitas | 30:04 |
Mannen korte cross, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Gert-Jan Liefers | AV '34 Apeldoorn | 14:58 |
2 | Simon Vroemen | Sprint | 15:22 |
3 | Erik Negerman | Phanos | 15:30 |
4 | Bob Winter | Phanos | 15:42 |
5 | Michiel Löschner | AAC | 15:48 |
6 | Ronald Bassa | De Keien | 15:49 |
7 | Stefan Beumer | Prins Hendrik | 15:56 |
8 | Jody Tesselaar | Hera | 15:57 |
9 | Johan de Koning | Sprint | 16:00 |
10 | Dennis Licht | AV '34 Apeldoorn | 16:03 |
11 | Evert Gielen | Achilles-Top | 16:06 |
12 | Marcel Versteeg | Loopgroep PK | 16:09 |
13 | Wijnand Rijkenberg | Lycurgus | 16:11 |
14 | Erik Sanders | AV Nijmegen | 16:12 |
15 | Erik Niemeijer | Vitalis | 16:14 |
16 | Roy van Son | Pegasus | 16:15 |
17 | Jeroen Pals | Sprint | 16:17 |
18 | Rik Bisschop | AV '40 | 16:19 |
19 | Bastiaan Boschker | Rotterdam Atletiek | 16:21 |
20 | Pip Tesselaar | Hera | 16:23 |
21 | Pieter van der Luijt | Leiden Atletiek | 16:25 |
22 | Martijn van Leeuwen | AV Castricum | 16:25 |
23 | Ad Verwey | Typhoon | 16:30 |
24 | David Hemstede | Atletico '73 | 16:30 |
25 | Peter Heusschen | Venray Regio | 16:32 |
26 | Erik Jans | De Keien | 16:33 |
27 | Kor van der Bij | Hellas | 16:35 |
28 | Joost de Klerk | Phanos | 16:37 |
29 | Dave Baars | Phanos | 16:38 |
30 | Patrick Tas | AV '40 | 16:43 |
31 | Cris Bergmans | Hellas | 16:44 |
32 | Youri Severin | Lycurgus | 16:45 |
33 | Cor Olieman | Phanos | 16:47 |
34 | Arno Hoevink | AV '34 Apeldoorn | 16:54 |
35 | Ard Vlooswijk | Kronos | 16:56 |
36 | Olivier Heimel | GAC Hilversum | 16:58 |
37 | Vincent Anker | Leiden Atletiek | 17:03 |
38 | Wouter Ammeraal | Hera | 17:05 |
39 | Pieter van Langen | De Spartaan | 17:10 |
40 | Bart van Gurp | AVON | 17:11 |
41 | Vincent Groen | Hera | 17:12 |
42 | Michiel Molevelt | Leiden Atletiek | 17:12 |
43 | Olaf Bos | Tartl?tos | 17:16 |
44 | Imo Muller | Kronos | 17:22 |
45 | Wouter Kegge | Clytoneus | 17:23 |
46 | Dave Klink | Leiden Atletiek | 17:23 |
47 | Alfred Rekers | PEC 1910 | 17:24 |
48 | Robbert Roodakker | the Hague Road Runne | 17:25 |
49 | Bert-Jan Haarkamp | AV Rijssen | 17:28 |
50 | Marijn vd Putten | Haarlemmermeer | 17:30 |
51 | Hans Klanker | Leiden Atletiek | 17:32 |
52 | Bob de Vries | Veluwe | 17:34 |
53 | Ronald van den Dungen | Tartl?tos | 17:35 |
54 | Jesse Kayser | Phoenix | 17:36 |
55 | Wobbe van der Meulen | Tartl?tos | 17:36 |
56 | Marijn van Schoote | Kronos | 17:37 |
57 | Boyd Declercq | Almere '81 | 17:37 |
58 | Rik Groenendijk | Haarlemmermeer | 17:39 |
59 | Matthieu Spekkers | NEA Volharding | 17:47 |
60 | Arnout Salomé | Kronos | 17:48 |
61 | Pieter Westers | Leiden Atletiek | 17:51 |
62 | Geert Immerzeel | De Keien | 17:52 |
63 | Niek Linckens | ACO Touwen | 17:58 |
64 | Herman Mooij | AV '34 Apeldoorn | 18:01 |
65 | Rob Steegink | AV Holten | 18:06 |
66 | Wietse Bouma | AV Nijmegen | 18:13 |
67 | Ernst van Beekhuizen | Athlos | 18:16 |
68 | Pascal Noort | Leiden Atletiek | 18:17 |
69 | Manfred Boer | ACO Touwen | 18:22 |
70 | Ronald Kleine Koerkamp | Hanzesport | 18:25 |
71 | Yennick Wolthuizen | DOKEV | 18:26 |
72 | Ronald de Roos | Hellas | 18:33 |
73 | Frans van den Hoek | Waterweg | 18:43 |
74 | Norbert Eelman | Ciko '66 | 18:49 |
75 | Ronald Rumawatine | Marathon Pim Mulier | 18:59 |
76 | Michiel Boonstra | Ciko '66 | 19:09 |
77 | Sander Hilferink | Ciko '66 | 19:10 |
78 | Erik van Leeuwen | Leiden Atletiek | 19:11 |
79 | Harm Zijlstra | AV '55 | 19:17 |
80 | Pim ten Brinke | AV Holten | 19:29 |
81 | Edwin van Laar | De Sperwers | 19:33 |
82 | Wouter Kreeft | Ciko '66 | 19:35 |
83 | Michiel Ruiter | Isala '96 | 19:42 |
84 | Jan Willem Testerink | Leiden Atletiek | 19:59 |
85 | Kees Haasnoot | Leiden Atletiek | 20:03 |
86 | Patrick van den Bragt | Loopgroep PK | 20:07 |
87 | Gerben Kreuger | AV Rijssen | 20:11 |
88 | Marco Rensen | AV Holten | 20:13 |
89 | Sander Eggenhuizen | AV '23 | 20:17 |
90 | Frank de Graeff | AV '34 Apeldoorn | 20:28 |
91 | Jan Fokke Oosterhof | Leiden Atletiek | 20:31 |
92 | Maikel Mardjan | AV '34 Apeldoorn | 20:50 |
93 | Hans te Nijenhuis | LAAC Twente | 20:53 |
94 | Vincent Tunzi | Haarlemmermeer | 21:07 |
95 | Paul van der Tuuk | Marathon Pim Mulier | 21:10 |
96 | Theo Verboort | Fortuna '67 | 21:19 |
97 | Richard van Klooster | Triathlon | 21:40 |
98 | Ron Sloof | AV Rijssen | 22:40 |
BM | Adnan Naanaa | AAC | 15:45 |
BM | Marc Rotsaert | AV '40 | 17:31 |
BM | Carl Tipton | PSV | 17:35 |
Vrouwen korte cross, 3000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Adrienne Herzog | Fit | 10:30 |
2 | Anjolie Wisse | Haag Atletiek | 10:37 |
3 | Iris Wullems | Rotterdam Atletiek | 10:43 |
4 | Lindy Burgman | PEC 1910 | 10:50 |
5 | Sabine van de Reijt | Sprint | 11:07 |
6 | Esther Schrijvers | Prins Hendrik | 11:16 |
7 | Anne van den Hurk | Prins Hendrik | 11:20 |
8 | Marije te Raa | AV '34 Apeldoorn | 11:29 |
9 | Brechje de Ruyck | RK HAV | 11:43 |
10 | Olga Muller | Vitalis | 11:53 |
11 | Sandra de Block | RK HAV | 12:07 |
12 | Yvonne Hak | Hera | 12:18 |
13 | Ingrid Grutters | Atverni | 12:18 |
14 | Ellen Schepel | Ciko '66 | 12:34 |
15 | Ester Eikendal-Zijderl | Avantri | 12:45 |
16 | Annelies Cornel | Phanos | 12:58 |
17 | Brechje Kaastra | Atletiek Maastricht | 13:34 |
18 | Joke Stevens | AV Holten | 14:22 |
19 | Ans Meijerink | AV Holten | 14:40 |
BM | Sharon Tavengwa | Zimbabwe | 10:56 |
Jongens junioren A, 8000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Michel Butter | Lycurgus | 26:02 |
2 | Gert-Jan Wassink | Argo | 26:50 |
3 | Gijs Peters | Attila | 27:06 |
4 | Cees van Maanen | Arena | 27:11 |
5 | Mick Amelsvoort | Atletics Nijverdal | 27:11 |
6 | Robert Ton | AV Gouda | 27:19 |
7 | Gerwin van de Hurk | Oss '78 | 27:26 |
8 | Robin van der Linde | Almere '81 | 27:34 |
9 | Marijn Geurken | De Keien | 27:52 |
10 | Cees Onderwater | Lycurgus | 28:09 |
11 | Wouter van Caspel | Energie | 28:13 |
12 | Jordy Smilde | Attila | 28:18 |
13 | Werner Gentle | Lopersgroep Deurne | 28:19 |
14 | Dorus Arts | Seven Hills Running | 28:23 |
15 | Sander Halin | PSV | 28:26 |
16 | Pim Gouw | Zuidwal | 28:36 |
17 | Jacco Koot | AV Castricum | 28:45 |
18 | Gideon Kok | Hera | 28:48 |
19 | Mark Smit | AV Castricum | 28:56 |
20 | Rens Huijben | Attila | 29:10 |
21 | Jilles Wittebrood | Trias | 29:31 |
22 | Joris de Man | PSV | 29:35 |
23 | Femmo Hermans | HAC | 29:44 |
24 | Lennart Kleinjans | Unitas | 29:55 |
25 | Ferdy van der Heide | Hera | 30:01 |
26 | Werner Wessels | Goor '75 | 30:06 |
27 | Wesley Kerr | Leiden Atletiek | 30:52 |
28 | Richard Reijnhout | AV '56 | 30:59 |
29 | Lukas van de Wetering | Leiden Atletiek | 31:32 |
30 | Arjen Hart | Hollandia | 31:38 |
31 | Reinoud Kruithof | Hanzesport | 31:48 |
32 | Richard Holstege | AV '40 | 31:54 |
33 | Jan Roos | AAV '36 | 33:05 |
34 | Gijs Marissink | AV Holten | 33:16 |
BM | Richard Pleeth | Leiden Atletiek | 29:14 |
BM | Niek Hietberg | Ciko '66 | 31:06 |
Meisjes junioren A, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Susan Kuijken | Seven Hills Running | 18:25 |
2 | Lesley van Miert | Sprint | 18:31 |
3 | Andrea Deelstra | Athlon Loopgroep Hee | 19:21 |
4 | Wendy Mullink | Argo | 19:42 |
5 | Kim Fairley | Seven Hills Running | 19:53 |
6 | Manon Loeffen | Seven Hills Running | 19:58 |
7 | Christine Bos | GAC Hilversum | 20:15 |
8 | Suzan Ruijters | Unitas | 20:42 |
9 | Roxanne Weeda | Waterweg | 20:53 |
10 | Marleen Herbert | Spurt '88 | 22:40 |
11 | Renske Verboort | Fortuna '67 | 24:20 |
12 | Sanne Zwijsen | Hellas | 24:28 |
Jongens junioren B, 6000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Tom Wiggers | Hylas | 19:48 |
2 | René Stokvis | TION | 20:27 |
3 | Jorit van Malsen | Atverni | 20:31 |
4 | Gijs Jacobs | HAC | 20:42 |
5 | Arnoud Brugge | Groningen Atletiek | 20:59 |
6 | Paul Zwama | AAC '61 | 21:12 |
7 | Sven van der Vliet | Almere '81 | 21:13 |
8 | Mike Teekens | AV '40 | 21:22 |
9 | Ron Szigetti | Attila | 21:23 |
10 | Tibor Peters | Attila | 21:31 |
11 | Sam Lavrijsen | Seven Hills Running | 21:42 |
12 | Alwin Groen | NOVA | 21:54 |
13 | Roel van Opdorp | Leiden Atletiek | 22:03 |
14 | Maarten Gouda | Trias | 22:05 |
15 | Jeroen Vister | De Liemers | 22:06 |
16 | Jelle Kemper | OSS-VOLO | 22:13 |
17 | Paul Smit | AV Castricum | 22:14 |
18 | Menno Franken | Loopteam Ed Sligchers | 22:15 |
19 | Vincent Boers | Gelre | 22:24 |
20 | Nout Jansen | Pallas '67 | 22:34 |
21 | Alex Bouwmeester | Zaanland | 22:37 |
22 | Guus Reyngoud | Hellas | 22:39 |
23 | Paul Korver | Spark | 22:40 |
24 | Maarten van Zeggeren | Parthenon | 22:45 |
25 | Nico Tilburgs | AV Helden | 22:54 |
26 | Corné Boutham | Typhoon | 22:58 |
27 | Marijn de Jonge | Atletics Nijverdal | 23:02 |
28 | Kevin de Pagter | Dynamica | 23:03 |
29 | Kevin Groningen | Hellas | 23:04 |
30 | Justin Mannot | ACO Touwen | 23:12 |
31 | Iordache Voicu | De Gemzen | 23:23 |
32 | Anton Hunt | Leiden Atletiek | 23:43 |
33 | Sander Groot | Hera | 23:47 |
34 | Rutger van Oosterwijck | Loopteam Ed Sligchers | 23:51 |
35 | Remco Verveer | Hera | 24:01 |
36 | Rob Marissink | AV Holten | 24:08 |
37 | Stephan Jager | De Liemers | 24:40 |
38 | Tim van den Berg | Prins Hendrik | 25:25 |
39 | Bart de Vries | Marathon Pim Mulier | 28:56 |
BM | Dionisio Docx | Archeus | 20:58 |
Meisjes junioren B, 4000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Manon Kruiver | NOVA | 15:05 |
2 | Sharon de Knegt | Oss '78 | 15:08 |
3 | Rouka Lenarts | Hera | 15:16 |
4 | Simone Gouw | Zuidwal | 15:24 |
5 | Fanny van Maanen | Rotterdam Atletiek | 15:40 |
6 | Mandy van Es | DOKEV | 15:49 |
7 | Lieke Bouwens | Oss '78 | 15:56 |
8 | Hilde Pape | AVV | 15:58 |
9 | Merel Franken | Loopteam Ed Sligchers | 16:00 |
10 | Nadine de Wilde | AV '56 | 16:01 |
11 | Corelien Kloek | NOP | 16:01 |
12 | Lotte van den Boom | THOR | 16:16 |
13 | Ashley van de Leemkolk | AV '34 Apeldoorn | 16:19 |
14 | Nieneke van den Akker | Leiden Atletiek | 16:20 |
15 | Lisanne Groen | NOVA | 16:25 |
16 | Ilona Schra | De Sprinter | 16:30 |
17 | Ilonka van den Hengel | Athlos | 16:37 |
18 | Lotte Spraakman | Groningen Atletiek | 16:58 |
19 | Laura van den Hout | Attila | 17:04 |
20 | Kristel van Es | DOKEV | 17:05 |
21 | Nikki van Oorsouw | Oss '78 | 17:17 |
22 | Tessa Pross | Iphitos | 17:38 |
23 | Yvonne Kiers | De Liemers | 17:52 |
24 | Mireille Ploegmakers | Oss '78 | 17:57 |
25 | Kelly Koppelaar | Parthenon | 17:58 |
26 | Saskia Uittenbosch | VAV | 18:24 |
27 | Amrita Nijhoff | De Gemzen | 18:41 |
28 | Marije Dangremond | AV Holten | 18:51 |
Mannen 40, 9000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Peter Visser | Start '78 | 29:43 |
2 | Henry Tibben | AAC '61 | 30:00 |
3 | Hans Wubben | AAV '36 | 30:00 |
4 | Hub Kurvers | Caesar | 30:06 |
5 | Nico Hamers | STB | 30:23 |
6 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 30:44 |
7 | Leo van Gent | Sprint | 31:11 |
8 | Fred Sluijs | Atletics Nijverdal | 31:18 |
9 | Jan Willemse | Tilburg Road Runners | 31:25 |
10 | Wim Traanman | Seven Hills Running | 31:29 |
11 | Heerke Postma | Start '78 | 31:34 |
12 | Brahim Ait Rahou | Atos | 31:50 |
13 | Chris Henet | Ciko '66 | 31:56 |
14 | Edwin van Dort | Phanos | 31:58 |
15 | Theo Peeters | AVV | 32:01 |
16 | Bart Tabor | Veluwe | 32:05 |
17 | Cock van der Hulst | Hera | 32:14 |
18 | Corné Haast | Spado | 32:39 |
19 | Arno Hulshof | Sprint | 33:03 |
20 | Paul Valk | AV Daventria 1906 | 33:03 |
21 | Paul van Rooyen | Ciko '66 | 33:03 |
22 | Jan Groot | HAC '63 | 33:09 |
23 | Hans Rawee | Triathlon | 33:17 |
24 | Wolter van der Veen | Start '78 | 33:21 |
25 | Jan Poortman | AV Rijssen | 33:25 |
26 | Lucas Buikema | Groningen Atletiek | 33:26 |
27 | Fridthjof Koomen | Trias | 33:33 |
28 | Dirk Hoekman | AV Holten | 33:36 |
29 | Pim Veeger | Phanos | 33:52 |
30 | Ron Jansen | Phanos | 33:59 |
31 | Bart Claessen | Caesar | 34:06 |
32 | Chris Daanen | Phoenix | 34:08 |
33 | Jan Hollestelle | Flevo Delta | 34:22 |
34 | Sjaak van Kampen | Hera | 34:23 |
35 | Erik van den Elsen | AV Wijchen | 34:48 |
36 | Erwin de Kovel | TION | 34:57 |
37 | Bert Klein Haneveld | De Cloese | 35:01 |
38 | René Bouwmeester | Zaanland | 35:07 |
39 | Jacob van der Meulen | Groningen Atletiek | 35:11 |
40 | Evert Spijkerboer | Cialfo | 35:19 |
41 | Wieger Wiggemans | AV Daventria 1906 | 35:24 |
42 | Rien de Wilde | AV '56 | 35:27 |
43 | Hans Vugts | Scorpio | 36:22 |
44 | Johan van Breda | Typhoon | 36:41 |
45 | Gerard Reimink | ACO Touwen | 37:18 |
46 | Jebbe Westerbeek | Start '78 | 39:30 |
47 | John Pelgröm | AV Daventria 1906 | 39:37 |
48 | Martin Kreeft | HAC '63 | 40:05 |
49 | Benny Haverkort | ACO Touwen | 40:36 |
50 | Johan Beintema | Friesland | 40:40 |
51 | Marco Vlaming | ACO Touwen | 41:05 |
52 | Andre Nieuwenhuis | Atletics Nijverdal | 41:40 |
53 | Jaap Liefting | Lionitas | 43:49 |
Mannen 45, 9000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ruud Woord | THOR | 30:49 |
2 | Wil Pepels | Caesar | 31:06 |
3 | Peter Huls | Loopgroep PK | 31:18 |
4 | LJ Tummers | Unitas | 31:23 |
5 | Sjaak Luteijn | De Wielingen | 31:27 |
6 | Bert van Nunen | De Keien | 31:31 |
7 | Henk van Eck | GAC Gemert | 31:41 |
8 | Herman Akkerman | Hollandia | 32:09 |
9 | Harry Dijk | TION | 32:20 |
10 | Rob van Zanten | Fortuna | 32:22 |
11 | Alfons van Geel | Loopteam Ed Sligchers | 32:27 |
12 | Cees Kraaijeveld | Cialfo | 32:40 |
13 | Ger Kragten | Atos | 32:45 |
14 | John Fokkink | Veteranen Nederland | 32:54 |
15 | Jan van Heteren | AV Sliedrecht | 32:59 |
16 | Klaas van der Veen | Start '78 | 33:06 |
17 | Ronald Schreuder | Spirit Lelystad | 33:23 |
18 | Adriaan Dekkers | GAC Gemert | 33:41 |
19 | Kees Wijts | NSL | 34:13 |
20 | Roel Raaijmakers | GAC Gemert | 34:16 |
21 | Herman Kemerink op Sch | LAAC Twente | 34:45 |
22 | Kees Denneman | AV Castricum | 35:00 |
23 | Jaap Kooiman | Cialfo | 35:04 |
24 | Jacob vd Ley | Lionitas | 35:13 |
25 | Carl Sas | Cifla | 35:23 |
26 | Pieter Jan Vlaming | NOP | 35:31 |
27 | Berend Drenth | Pijnenburg | 35:37 |
28 | René Jonkers | AV '23 | 35:37 |
29 | Peter Godschalk | THOR | 35:45 |
30 | Paul Jansen | AV Wijchen | 35:48 |
31 | Peter van den Boom | THOR | 35:55 |
32 | Teatse Tighelaar | Friesland | 37:03 |
33 | Andre Koeslag | Triathlon | 37:17 |
34 | Ruud Onderwater | Maasrunners | 37:48 |
35 | Gerard Gerritsen | AV Daventria 1906 | 38:06 |
36 | Herbert Doeve | Loopgroep PK | 38:33 |
37 | Frans de Waal | AV Nijmegen | 38:48 |
38 | Klaas Dekker | Lycurgus | 38:54 |
39 | Hans Koppelman | Almere '81 | 39:19 |
40 | Gerard van de Bovenkam | Loopgroep PK | 39:22 |
41 | Jan Steg | De Cloese | 39:41 |
42 | Hans Nagtegaal | Athleta | 40:15 |
43 | Ben van Vliet | Veteranen Nederland | 40:27 |
44 | Willem Korver | Voorne Atletiek | 40:51 |
45 | Toon Woertman | AV Daventria 1906 | 41:26 |
46 | Peter van Geijlswijk | Voorschoten '97 | 41:53 |
Mannen 50, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | John van de Wansem | LADB | 25:01 |
2 | Jan Cammeraat | Veteranen Nederland | 25:16 |
3 | Martien van der Hoorn | NSL | 25:23 |
4 | Jan Nienhuis | Artemis | 25:28 |
5 | Auke Postma | Lionitas | 25:43 |
6 | Paul Vos | Triathlon | 25:47 |
7 | Ad Buijs | Phoenix | 26:07 |
8 | Ad van der Kar | Pijnenburg | 26:23 |
9 | Frans Bekers | Sprint | 26:27 |
10 | Theo Schootman | ASV | 26:32 |
11 | Azelarab Alj | Typhoon | 26:43 |
12 | Theo den Herder | AV '56 | 26:53 |
13 | Mike Fairley | AV Nijmegen | 27:02 |
14 | Gerrit Jurjens | SISU | 27:15 |
15 | Kees Vermijs | Atledo | 27:17 |
16 | Cees Meijer | Hollandia | 27:20 |
17 | Nico Verstraten | Scopias | 27:23 |
18 | Koen Kiestra | Lionitas | 27:38 |
19 | Arie Snoek | Hera | 27:43 |
20 | Willem Houg | Parthenon | 27:44 |
21 | Ricardo Pengel | Cifla | 27:48 |
22 | Hans van Gils | Sprint | 27:49 |
23 | John Musterd | Sprint | 27:51 |
24 | Bert Zijlstra | Triathlon | 28:03 |
25 | Paul Coppus | Venray Regio | 28:06 |
26 | André Peer | GAC Hilversum | 28:14 |
27 | Hans Uittenhout | TION | 28:16 |
28 | Jan Wessels | Goor '75 | 28:29 |
29 | Evert ter Mors | TION | 28:37 |
30 | Herman Heideveld | ASV | 28:39 |
31 | LeoJM Marissink | AV Holten | 28:43 |
32 | Ton van Exsel | Veteranen Nederland | 28:49 |
33 | Willy Verbist | Dynamica | 29:02 |
34 | Ben Hermeler | Sprint | 29:28 |
35 | Cees Vermeulen | Voorschoten '97 | 29:56 |
36 | Aad van Arken | De Gemzen | 30:20 |
37 | Frans Govers | Oss '78 | 30:23 |
38 | Theo Kosters | Goor '75 | 30:51 |
39 | Dolf Bartels | Spirit Lelystad | 31:17 |
40 | Jos Boetzkes | Sprint | 31:40 |
41 | E Bos | AVV | 32:14 |
42 | Pieter Kuper | Cifla | 32:15 |
43 | Flip Nijhof | De Gemzen | 32:38 |
44 | Marinus Baltus | AV Holten | 33:13 |
45 | Piet Wijnsema | Energie | 33:47 |
46 | Ben Kersbergen | Pijnenburg | 34:14 |
Mannen 55, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Cor Zegers | Oss '78 | 26:17 |
2 | Jo van Waesberghe | RK HAV | 26:36 |
3 | Karst Anema | Friesland | 26:49 |
4 | Krimpe Jager | Friesland | 27:00 |
5 | Wil Sparreboom | Loopgroep PK | 27:04 |
6 | Gerard Joosten | ACW '66 | 27:13 |
7 | Dre de Wit | Leiden Atletiek | 27:35 |
8 | Harm Bakker | Start '78 | 27:42 |
9 | Jo Dat | Lopersgroep Deurne | 27:56 |
10 | Albert Horsman | Atletics Nijverdal | 28:01 |
11 | Hans van der Linden | Triathlon | 28:03 |
12 | Albert Stehouwer | AV Papendrecht | 28:10 |
13 | Frank Duking | Atletico '73 | 28:35 |
14 | Chris Driessen | GAC Hilversum | 29:00 |
15 | Arie Smedinge | Friesland | 29:07 |
16 | Ko van Kuijk | Sprint | 30:07 |
17 | Ron van Weezep | Spirit Lelystad | 30:22 |
18 | Michiel Bunnik | Triathlon | 30:50 |
19 | Frans Verheuvel | Triathlon | 30:53 |
20 | They Lückers | Unitas | 31:13 |
21 | Ed Zijl | the Hague Road Runne | 31:15 |
22 | Peter van Denzen | NSL | 31:36 |
23 | Choe Claessens | Loopgroep PK | 32:20 |
24 | Wim Verstappen | HAC | 32:30 |
25 | Jan Molegraaf | Veteranen Nederland | 33:01 |
26 | Hein Bodelier | STB | 33:27 |
27 | Anne Bartelds | Start '78 | 33:57 |
28 | Ruud Ambags | Pijnenburg | 36:09 |
29 | Wolter Schapelhouman | Start '78 | 39:32 |
Mannen 60, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Trynko Veenhuis | Artemis | 27:40 |
2 | Joop Lasseur | Delta Sport | 27:59 |
3 | Budzijn Zef | Unitas | 28:32 |
4 | Walter van Gelderen | Hera | 29:22 |
5 | Jan Keijzers | Sprint | 29:26 |
6 | Johan Engelhart | Veteranen Nederland | 29:37 |
7 | Rob Bos | AKU | 29:56 |
8 | Ruud Nieuwenhuis | Kombijsport | 30:15 |
9 | Bernard Bladel | Lopersgroep Deurne | 30:19 |
10 | Cor Hartsema | Veteranen Nederland | 30:43 |
11 | Christ Mulders | Flevo Delta | 31:28 |
12 | Henk Knapen | DES | 33:19 |
13 | Christiaan Mettrop | Spark | 35:22 |
Mannen 65, 7000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Jan Tenbult | LADB | 29:30 |
2 | Karel Leeuwangh | Fortuna | 29:51 |
3 | Niek Tromp | Trias | 29:55 |
4 | Jan Olieslagers | Gloria | 30:00 |
5 | Piet Loverbosch | Lopersgroep Deurne | 31:16 |
6 | Ko Elerie | Hanzesport | 31:37 |
7 | Kees van Gastel | Veteranen Nederland | 33:45 |
8 | Louis Vink | Atos | 34:43 |
9 | Caree Jonkers | HAC | 37:34 |
Vrouwen 35, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Anne-Mieke van der Pol | AV Nijmegen | 18:34 |
2 | Maaike Hornstra | Friesland | 18:48 |
3 | Marlien van Beek | LADB | 19:11 |
4 | Brigit Landewe | LAAC Twente | 19:35 |
5 | Angeli Blankers | GAC Hilversum | 20:02 |
6 | Anthoinette Molegraaf | GAC Hilversum | 21:20 |
7 | Ineke Burger | Astylos | 21:28 |
8 | Adele Smits | LAAC Twente | 22:06 |
9 | Esther van de Grift | Pijnenburg | 23:53 |
Vrouwen 40, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Florence van Rijsberge | THOR | 18:23 |
2 | Ingrid Prigge | LAAC Twente | 18:29 |
3 | Corina Dekker | Hera | 19:06 |
4 | Petra Raasveld | Sprint | 20:30 |
5 | Marijke van Campen | Loopgroep De Lutte | 20:36 |
6 | Marian Freriks | Atletics Nijverdal | 20:39 |
7 | V. Nijnanter | Loopgroep Aart Stigt | 21:03 |
8 | Margot de Nijs | RK HAV | 21:13 |
9 | Elise Elbert | LAAC Twente | 21:16 |
10 | Jeanine van Overveld | THOR | 21:34 |
11 | Josien van den Berg | Cifla | 22:06 |
12 | Rita van Nunen | De Keien | 22:25 |
13 | Dinie Pasman | AV Holten | 22:36 |
Vrouwen 45, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Ophorst | Olympus '70 | 19:03 |
2 | Ingrid Coster | Atos | 20:02 |
3 | Marianne van Velzen | Sprint | 20:47 |
4 | Jannet Vermeulen | Phoenix | 21:55 |
5 | Liesbeth van Haeringen | AV Haaksbergen | 22:30 |
6 | Els Gelok | Voorschoten '97 | 22:43 |
7 | Maria Dooyenburg | Prins Hendrik | 23:11 |
8 | Minke Oord | Friesland | 23:48 |
9 | Marie-Anne Vos-Ertel | Triathlon | 23:56 |
10 | Greet Dekker | Lycurgus | 24:38 |
11 | Marjet Marissink-Cents | AV Holten | 24:56 |
Vrouwen 50, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Sylvia Dingemans | Haag Atletiek | 20:42 |
2 | Tilly van de Laar | AV Weert | 20:43 |
3 | Marian Mijwaard | GAC Hilversum | 20:53 |
4 | Angnetta van 't Wout | Oss '78 | 21:08 |
5 | Ans van Veenendaal | Hellas | 21:21 |
6 | Godelieve Bouwes | Flevo Delta | 21:35 |
7 | Else Carriere | Cifla | 23:14 |
8 | Truus Joosten-Zwiers | ACW '66 | 23:39 |
9 | Rennie Talsma | Friesland | 24:27 |
10 | Dineke Kok | GAC Hilversum | 25:30 |
11 | Annie van Rossum | Veteranen Nederland | 39:14 |
Vrouwen 55, 5000 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Els Raap | Kombijsport | 21:49 |
2 | Marianne Knapen | Loopgroep PK | 21:58 |
3 | Ria van Weezep-Brusche | Spirit Lelystad | 23:02 |
4 | Martha van Hal | Pijnenburg | 23:45 |
5 | Marianne Renckens | Cifla | 24:22 |