Mannen lange cross, 10200 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Michel Butter | AV Castricum | 31:17 |
2 | Patrick Stitzinger | Pegasus | 32:08 |
3 | Sander Schutgens | Pegasus | 32:32 |
4 | Gerwin van den Hurk | Prins Hendrik | 32:39 |
5 | Marco Gielen | Scopias | 32:47 |
6 | Dennis Licht | Phanos | 33:27 |
7 | Michel Basemans | DES | 33:30 |
8 | Dennis Weijers | Phoenix | 33:36 |
9 | Joost van den Ende | Seven Hills Running | 33:50 |
10 | Colin Bekers | Loopgroep PK | 33:53 |
11 | Erik Negerman | GAC Hilversum | 33:58 |
12 | Raymon van den Berg | Prins Hendrik | 34:05 |
13 | Gert-Jan Wassink | Argo | 34:09 |
14 | David Hemstede | Climax | 34:13 |
15 | Rens Dekkers | Hera | 34:18 |
16 | Alex van der Meer | Prins Hendrik | 34:22 |
17 | Jorrit Pels | Rotterdam Atletiek | 34:32 |
18 | Noël Keijsers | Prins Hendrik | 34:38 |
19 | Edgard Creemers | Leiden Atletiek | 34:43 |
20 | Pim Molenaar | Trias | 34:46 |
21 | Jorit van Malsen | Hellas | 34:47 |
22 | Jeroen Veldhuis | AAC | 34:53 |
23 | Tim Pleijte | Dynamica | 34:57 |
24 | Wim Nieuwkerk | Tilburg Road Runners | 35:04 |
25 | Olfert Molenhuis | Groningen Atletiek | 35:11 |
26 | Thomas Poesiat | Haag Atletiek | 35:19 |
27 | Niels de Bruin | BAV | 35:33 |
28 | Yennick Wolthuizen | DOKEV | 35:36 |
29 | Tim Brouwer de Koning | Leiden Atletiek | 35:37 |
30 | Peter Res | AV Castricum | 35:44 |
31 | Renzo Roumen | Caesar | 35:53 |
32 | Peter Heusschen | GAC Gemert | 35:54 |
33 | Thijs Feuth | Leiden Atletiek | 35:57 |
34 | Maikel van Eekelen | Attila | 36:10 |
35 | Ruud van der Wal | AV '34 | 36:14 |
36 | Hidde Tangerman | AAC | 36:17 |
37 | Jeroen van Dijke | Leiden Atletiek | 36:27 |
38 | Bart van Aalst | Prins Hendrik | 36:27 |
39 | Allan van Hulst | Nijmegen Atletiek | 36:33 |
40 | Niels Govers | Oss '78 | 36:37 |
41 | Milco Driessen | Almere '81 | 36:44 |
42 | Tom Bellord | Hylas | 37:04 |
43 | Michael Groeneweegen | Waterweg | 37:10 |
44 | Ferdy van der Heide | Hera | 37:11 |
45 | Samuel Nadaj [BM] | Ciko '66 | 37:15 |
46 | Vincent Trinthamer | Sparta | 37:20 |
47 | Frank Wouters | Typhoon | 37:26 |
48 | Alfi Damen | Sprint | 37:31 |
49 | Ralph Apeldoorn | Leiden Atletiek | 37:35 |
50 | John van Bussel | Pegasus | 37:39 |
51 | Jarno van Miltenburg | Hellas | 37:49 |
52 | Arno van Doorn | Haag Atletiek | 37:51 |
53 | Bas Bodewes | Parthenon | 38:19 |
54 | Jan jouke Vos | AV Heerenveen | 38:32 |
55 | Harmen Korfage | Hera | 38:37 |
56 | Bernard Heshof | Typhoon | 38:42 |
57 | Kevin Schaap | LAAC Twente | 38:46 |
58 | Jamal Malik | Altis | 38:47 |
59 | Simon van den Enden | Phoenix | 39:00 |
60 | Frank van Eijk | 't Jasper Sport | 39:05 |
61 | Frans Pasmans | Loopgroep PK | 39:15 |
62 | Gideon Kok | Hera | 39:21 |
63 | Mark Ravesloot | Tartlétos | 39:34 |
64 | Bart Gerrits | Tartlétos | 39:59 |
65 | Wouter Nijkerk | AV '34 | 40:37 |
66 | Mark Dackus | Atletiek Maastricht | 40:49 |
67 | Ramon Holtus | Phanos | 41:01 |
68 | Ronald Reiche | Sparta | 41:17 |
69 | Mark Voermans | Spiridon | 41:54 |
70 | Koen Voermans | Spiridon | 41:56 |
71 | Steven Wolhoff | Sparta | 42:16 |
72 | Roy Eversteijn | Olympus '70 | 42:22 |
73 | Richard Holstege | AV '40 | 42:22 |
74 | Johan Baas | Hollandia | 43:14 |
75 | Frank de Graeff | Veluwe | 43:39 |
76 | Tim van Leeuwen | Olympus '70 | 43:53 |
Vrouwen lange cross, 6300 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Adrienne Herzog | Groningen Atletiek | 23:59 |
2 | Miranda Boonstra | Nijmegen Atletiek | 24:00 |
3 | Jolanda Verstraten | Scopias | 24:28 |
4 | Daphne Panhuysen | Cifla | 24:41 |
5 | Andrea Deelstra | AV Heerenveen | 25:06 |
6 | Miriam van Reijen | Phanos | 25:57 |
7 | Lindy Burgman | Nijmegen Atletiek | 26:07 |
8 | Pauline Claessen | Nijmegen Atletiek | 26:17 |
9 | Laura Huijbregts | Asterix | 26:21 |
10 | Inge de Jong | Trias | 26:24 |
11 | Ingrid Versteegh | Sprint | 26:29 |
12 | Corelien Kloek | NOP | 26:39 |
13 | Mechtild Panhuysen | Atletiek Maastricht | 26:44 |
14 | Esther Schipper | AV Castricum | 26:46 |
15 | Marlot Maas | No-Limits | 26:58 |
16 | Karin Gorter | Kronos | 27:01 |
17 | Marisa Hopmans | Spado | 27:42 |
18 | Renske Weeda | Nijmegen Atletiek | 28:09 |
19 | Corine Spaans | Olympia Eindhoven | 28:16 |
20 | Karien Coppens | Attila | 28:43 |
21 | Marloes van Loon | ACW '66 | 28:46 |
22 | Judith van Leeuwen | Caesar | 28:52 |
Mannen korte cross, 3300 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Gert-Jan Liefers | AV '34 | 10:29 |
2 | Guus Janssen | Nijmegen Atletiek | 10:32 |
3 | Tom Wiggers | AV Castricum | 10:35 |
4 | Ronald Bassa | Prins Hendrik | 10:51 |
5 | Johan de Koning | Sprint | 10:53 |
6 | Erik Sanders | Nijmegen Atletiek | 10:55 |
7 | René Stokvis | TION | 10:55 |
8 | Tijs Groen | De Liemers | 11:03 |
9 | Gijs Jacobs | HAC | 11:03 |
10 | Rob Detert Oude Weme | AAC | 11:11 |
11 | Marijn vd Putten | Haarlemmermeer | 11:12 |
12 | Wouter de Boer | TION | 11:14 |
13 | Michiel de Ruiter | Hera | 11:14 |
14 | Fulco de Heus | AV '23 | 11:15 |
15 | Roy van Son | Sprint | 11:18 |
16 | Erik Niemeijer | Sprint | 11:22 |
17 | Jeroen Maas | Sprint | 11:24 |
18 | Gijs Peters | Attila | 11:29 |
19 | Marcel Wouters | Nijmegen Atletiek | 11:31 |
20 | Werner Wessels | AV Rijssen | 11:33 |
21 | Michiel Hulleman | Phanos | 11:35 |
22 | Jan Roos | Tartlétos | 11:38 |
23 | Jeroen Zeinstra | Prins Hendrik | 11:40 |
24 | Sven Ros | Rotterdam Atletiek | 11:43 |
25 | Wouter Jansen | Attila | 11:44 |
26 | Casper Dirks | Phanos | 11:44 |
27 | Tjerk Conijn | Lycurgus | 11:46 |
28 | Sven Grundeken | Leiden Atletiek | 11:46 |
29 | Seran Nijkamp | Veluwe | 11:47 |
30 | Mark Buiks | Loopteam Ed Sligcher | 11:47 |
31 | Michel van de Wall | Pegasus | 11:48 |
32 | Dave Klink | Leiden Atletiek | 11:48 |
33 | Christiaan Bosselaar | KAV Holland | 11:49 |
34 | Erwin Meijer | Climax | 11:50 |
35 | Joep Dekkers | Sprint | 11:50 |
36 | Ron Szigetti | Attila | 11:51 |
37 | Marcel Kuijntjes | De Liemers | 11:52 |
38 | Vincent Anker | Leiden Atletiek | 11:52 |
39 | Jelle Kemper | Prins Hendrik | 11:52 |
40 | David Bronsveld | Leiden Atletiek | 11:58 |
41 | Roel van Opdorp | Leiden Atletiek | 12:01 |
42 | Jordy Smilde | Attila | 12:01 |
43 | Jelle Kok | Phanos | 12:02 |
44 | Mathias Meijer | Climax | 12:05 |
45 | Bas Gevaert | AV Haarlem | 12:06 |
46 | Arnout Salome | Prins Hendrik | 12:06 |
47 | Ronald Droppert | AV '40 | 12:09 |
48 | Sam Krop | Asterix | 12:10 |
49 | Marcel de Jong | AKU | 12:12 |
50 | Dennis van Esch | GAC Gemert | 12:12 |
51 | Bart Wamelink | Trias | 12:13 |
52 | Paul Dekkers | GAC Gemert | 12:15 |
53 | Pascal Noort | Leiden Atletiek | 12:16 |
54 | Andre Diemeer | Lycurgus | 12:17 |
55 | Werner Gentle | Lopersgroep Deurne | 12:18 |
56 | Michiel Molevelt | Leiden Atletiek | 12:22 |
57 | Janwillem Testerink | Leiden Atletiek | 12:22 |
58 | Jacques Wouda | Nijmegen Atletiek | 12:23 |
59 | Stijn Peeters | Sprint | 12:23 |
60 | Rik Minkjan | ACO Van Elderen | 12:25 |
61 | Martijn Arnoldussen | Achilles-Top | 12:25 |
62 | Guus Reijngoud | Hellas | 12:26 |
63 | Remco Beckers | Asterix | 12:28 |
64 | Evert van Nigtevecht | Sprint | 12:33 |
65 | Sander Steijvers | AV Weert | 12:36 |
66 | Maarten Haegens | Pijnenburg | 12:39 |
67 | Marco Vermond | Prins Hendrik | 12:40 |
68 | Remco Hoetmer | AV '23 | 12:41 |
69 | Alfred Rekers | PEC 1910 | 12:41 |
70 | Jan-Joris van de Riet | Road Runners Etten-L | 12:42 |
71 | Christiaan van Os | Suomi | 12:42 |
72 | Stijn Hoogwout | Groningen Atletiek | 12:44 |
73 | Tim van Wechem | Phanos | 12:46 |
74 | Niels Ros | Rotterdam Atletiek | 12:46 |
75 | Jack van der Walle | Suomi | 12:47 |
76 | Ernst Hulsman | PEC 1910 | 12:49 |
77 | Florian Lichtendonk | Hellas | 12:51 |
78 | Leon van Hamersveld | AV Nijkerk | 12:52 |
79 | Gerdjan Kipping | Atledo | 12:58 |
80 | Thom Heijnen | Unitas | 13:00 |
81 | Jelle Hanswijk | Climax | 13:00 |
82 | Paul Könings | Unitas | 13:10 |
83 | Bart van den Brule | Sprint | 13:15 |
84 | Maikel Stolwijk | Leiden Atletiek | 13:19 |
85 | Wilko Zuidema | Olympus '70 | 13:19 |
86 | Wilco Steenwijk | PEC 1910 | 13:23 |
87 | Simon Nijland | AV Haarlem | 13:26 |
88 | Jeroen Simons | Attila | 13:39 |
89 | Olof Woltil | Vitalis | 14:11 |
90 | Hoss Wilstra | Lopersgroep Deurne | 16:48 |
Vrouwen korte cross, 2100 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Anne van den Hurk | Prins Hendrik | 7:37 |
2 | Sabine van de Reijt | Sprint | 7:38 |
3 | Nina Mathijssen | Phanos | 7:52 |
4 | Yvonne Hak | Hera | 8:06 |
5 | Ingrid Grutters | Prins Hendrik | 8:10 |
6 | Esther Vermue | Rotterdam Atletiek | 8:15 |
7 | Raika Lenaarts | Hera | 8:25 |
8 | Karin Schelle | Prins Hendrik | 8:29 |
9 | Corine van Beek | Athlos | 8:30 |
10 | Monique Burger | Ciko '66 | 8:36 |
11 | Diana Spaargaren | AV Castricum | 8:36 |
12 | Hester Lingsma | Rotterdam Atletiek | 8:37 |
13 | Eva Thomas | Attila | 8:38 |
14 | Karen Wijlaars | Prins Hendrik | 8:40 |
15 | Liesbeth Voorthuijsen | Haag Atletiek | 8:47 |
16 | Anne Vergunst | Scorpio | 8:48 |
17 | Rian van der Burgt | AVV | 8:50 |
18 | Ilse Pullen | ACO Van Elderen | 8:51 |
19 | Nikki Godschalk | THOR | 8:53 |
20 | Larissa Scholten | AV Haarlem | 9:03 |
21 | Caressa Toonstra | Phanos | 9:16 |
22 | Birgit Vanson | Prins Hendrik | 9:33 |
23 | Eline van den Broek | Phoenix | 9:41 |
24 | Esther Habers | De Spartaan | 9:49 |
25 | Romy Kraaijeveld | Phanos | 9:54 |
Jongens junioren A, 6300 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Abdi Nageeye | Loopgroep Aart Stigt | 21:38 |
2 | Wesley Pauel | Almere '81 | 22:12 |
3 | Wilbert van Vliet | Seven Hills Running | 22:19 |
4 | Alwin Groen | NOVA | 22:37 |
5 | Tom van Oorschot | Seven Hills Running | 22:48 |
6 | Nout Jansen | Tartlétos | 22:51 |
7 | Jeroen Reintjes | Atletico '73 | 23:00 |
8 | Vito Verbeek | Hellas | 23:16 |
9 | Wouter Dilling | Seven Hills Running | 23:26 |
10 | Maarten Jumelet | Leiden Atletiek | 23:44 |
11 | Sjoerd van Marrewijk | Olympus '70 | 23:46 |
12 | Rob Tijdink | Caesar | 23:49 |
13 | David Vonk | Zuidwal | 23:52 |
14 | Thomas van der Heijden | Sprint | 24:01 |
15 | Elmar Ruiter | AV Heerenveen | 24:07 |
16 | Emiel Admiraal | Trias | 24:15 |
17 | Quinten Hennekam | Parthenon | 24:23 |
18 | Mark Nouws | Loopteam Ed Sligcher | 24:28 |
19 | Erik Roeloffs | Loopteam Ed Sligcher | 24:34 |
20 | Nick van Tol | GAC Hilversum | 24:42 |
21 | Arnold Vreeker | Trias | 24:45 |
22 | Joost Hummelink | Nijmegen Atletiek | 25:01 |
23 | Jeroen Verboom | Triathlon | 25:12 |
24 | Jochem Pansier | Oss '78 | 25:12 |
25 | Hielke Schurer | Energie | 25:25 |
26 | Robin Teunissen | Venray Regio | 25:29 |
27 | Lennart van der Burg | AVV | 25:29 |
28 | Thomas Luttikhold | AVA '70 | 25:30 |
29 | Tim van Dongen | Scorpio | 26:01 |
30 | Adriaan Fransen | AAC '61 | 26:01 |
31 | Willem Dudink | SAV | 26:11 |
32 | Arne Mulder | PEC 1910 | 26:14 |
33 | Camiel Kruiswijk | BAV | 26:14 |
34 | Fabian Vergne | Ilion | 26:33 |
35 | Robby van Reeuwijk | Ilion | 26:53 |
36 | Joeri Baarda | Tilburg Road Runners | 27:00 |
37 | Wilbert Grooters | Pallas '67 | 27:06 |
38 | Tim van der Hoeven | Pijnenburg | 27:14 |
39 | Stef Verwaaijen | AVA '70 | 27:59 |
40 | Robbin Pieterman | Ilion | 29:46 |
41 | Frank Wouda | AV Haaksbergen | 30:28 |
Meisjes junioren A, 4500 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Margriet Berkhout | NOVA | 17:44 |
2 | Rachel Klamer | LAAC Twente | 18:28 |
3 | Jessica Oosterloo | AAC '61 | 18:44 |
4 | Esther Arts | Venray Regio | 19:00 |
5 | Marit Tegelaar | PAC | 19:25 |
6 | Lisa Driessen | Olympus '70 | 19:34 |
7 | Marrijtje Molenhuis | AAC '61 | 19:43 |
8 | An Lenders | Venray Regio | 20:01 |
9 | Kimba ten Kampe | Daventria | 20:03 |
10 | Suzanne Verwegen | Oss '78 | 20:27 |
11 | Aniek Aper | RK HAV | 20:40 |
12 | Lisanne Bruijsten | Seven Hills Running | 20:54 |
13 | Jitske van Heeswijk | AV Heythuysen | 21:01 |
14 | Elke Wouters | Loopteam Ed Sligcher | 21:07 |
15 | Robi van Leersum | Rotterdam Atletiek | 21:08 |
16 | Hilde Pape | SISU | 21:14 |
17 | Maaike Zuiderwijk | Lycurgus | 21:16 |
18 | Bethlehem Teklemedhin[BM] | KAV Holland | 21:36 |
19 | Sonja Bemelmans | Nijmegen Atletiek | 22:00 |
20 | Tiny Poortinga | Impala | 23:08 |
21 | Marcella Roks | THOR | 23:29 |
Jongens junioren B, 5700 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Jurjen Polderman | Clytoneus | 20:16 |
2 | Jesper van der Wielen | Nijmegen Atletiek | 20:20 |
3 | Olaf Mesman | PAC | 20:45 |
4 | Hans Dilling | Seven Hills Running | 21:01 |
5 | Sten van den Thillart | DAK | 21:06 |
6 | Oussama el Kharraz Alami | Phanos | 21:14 |
7 | Maikel van der Steen | Lopersgroep Deurne | 21:19 |
8 | Niek den Exter | Scheldesport | 21:20 |
9 | Timothy Vergauwen | Loopteam Ed Sligcher | 21:20 |
10 | Melvin Franken | Loopteam Ed Sligcher | 21:20 |
11 | Leon Koch | Almere '81 | 21:22 |
12 | Joeri Wolf | Spirit Lelystad | 21:33 |
13 | Florentijn Proost | Zuidwal | 21:33 |
14 | Dean Salwegter | Parthenon | 21:37 |
15 | Gijs van Rooij | DAK | 21:40 |
16 | Wouter Timmermans | Unitas | 21:59 |
17 | Wouter Warndorff | AV Standdaarbuiten | 22:03 |
18 | Jordi Baars | AV Aalsmeer | 22:05 |
19 | Melvin Hazeleger | Hellas | 22:09 |
20 | Thijs van Tetering | Groene Ster | 22:11 |
21 | Juri van Lierop | 't Jasper Sport | 22:16 |
22 | Milan Stawicki | Gloria | 22:20 |
23 | Jeroen Habers | De Spartaan | 22:20 |
24 | Lex Sinnige | AV Weert | 22:22 |
25 | Laurens Stam | Venray Regio | 22:32 |
26 | Gertin Roke | ACO Van Elderen | 22:42 |
27 | Alwin Roovers | Loopteam Ed Sligcher | 22:47 |
28 | Pieter van Oirschot | Generaal Michaelis | 22:50 |
29 | Maico Suijkerbuijk | THOR | 22:51 |
30 | Vincent Maalderink | Hanzesport | 22:59 |
31 | Frank Futselaar | Ciko '66 | 23:03 |
32 | Tim Bolink | Hellas | 23:15 |
33 | Vincent Aengevaeren | Nijmegen Atletiek | 23:25 |
34 | Joey van Thuijl | Atverni | 23:38 |
35 | Jelmer de Vries | Hanzesport | 23:46 |
36 | Daan Crombach | Generaal Michaelis | 23:53 |
37 | Jolan Knol | Venray Regio | 23:57 |
38 | Emiel Rutgers | AAC '61 | 24:05 |
39 | Carlo Struik | NEA Volharding | 24:06 |
40 | Sven ten Wolde | 't Jasper Sport | 24:14 |
41 | Julian Berlie | Nijmegen Atletiek | 24:18 |
42 | Ayoub Benchaabane | Atos | 24:28 |
43 | Bram Haver | HAC | 24:35 |
44 | Edwin de Vries | Almere '81 | 24:36 |
45 | Jasper Smits | Pijnenburg | 24:42 |
46 | Erik vd Heijden | Tilburg Road Runners | 24:50 |
47 | Chiljen Velvis | Groningen Atletiek | 24:51 |
48 | Nick Sinnige | AV Castricum | 25:00 |
49 | Joep van Campfort | Nijmegen Atletiek | 25:04 |
50 | Krijn Schagen | AV Castricum | 25:13 |
51 | Robin Loef | Zuidwal | 25:14 |
52 | Ruben van der Waals | BAV | 25:15 |
53 | Lars Buit | Energie | 25:16 |
54 | Imber van Dijk | Oss '78 | 25:31 |
55 | Niels Fliervoet | AV Wijchen | 25:59 |
56 | Fraol Feleke | KAV Holland | 26:15 |
57 | Erwin Wamelink | AVA '70 | 26:20 |
58 | Merijn de Klerk | BAV | 26:45 |
59 | Roy Molenaar | Zuidwal | 26:50 |
60 | Jeroen Haver | HAC | 26:51 |
61 | Arjen Vogel | Almere '81 | 28:40 |
Meisjes junioren B, 3900 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Maureen Koster | AV '47 | 16:01 |
2 | Wilmke Boersma | Horror | 16:14 |
3 | Marije Hulzebos | HAC '63 | 16:17 |
4 | Martje de Jong | Trias | 16:45 |
5 | Elisa de Jong | Groningen Atletiek | 16:46 |
6 | Anne van Loon | Oss '78 | 16:49 |
7 | Bo Klaassen | AV '56 | 16:51 |
8 | Celine de Wild | THOR | 16:52 |
9 | Marleen Loman | NOP | 16:53 |
10 | Sanne Woertink | HAC '63 | 17:03 |
11 | Juul Lavrijsen | Seven Hills Running | 17:10 |
12 | Lisanne Drost | Athlos | 17:14 |
13 | Lisa te Molder | Atletico '73 | 17:19 |
14 | Ashley Schouwenaar | SV Sportlust | 17:22 |
15 | Daisy Kusters | GAC Gemert | 17:23 |
16 | Lisanne Wever | NEA Volharding | 17:27 |
17 | Jeanine van de Klashorst | Atverni | 17:29 |
18 | Esther Bosboom | Zuidwal | 17:42 |
19 | Inge Sengers | AVV | 17:58 |
20 | Stijntje Mertens | Nijmegen Atletiek | 18:11 |
21 | Anouk Molenaar | Trias | 18:11 |
22 | Marise Hop | BAV | 18:12 |
23 | Marjolein van Marrewijk | Olympus '70 | 18:14 |
24 | Bianca Luteijn | De Wielingen | 18:15 |
25 | Maud Schijven | Nijmegen Atletiek | 18:28 |
26 | Diekje van Heeswijk | AV Heythuysen | 18:29 |
27 | Lisa Habermehl | Energie | 18:42 |
28 | Sanne Sibbald | AV Zeewolde | 19:24 |
29 | Lotte Visser | Energie | 19:30 |
30 | Mayke Paap | Triathlon | 19:52 |
31 | Jasmijn Rost | AV '40 | 20:40 |
32 | Nikki Tromp | GVAC | 20:42 |
33 | Danique Ploegmakers | Oss '78 | 21:10 |
34 | Lotte Sibbald | AV Zeewolde | 21:32 |
Mannen 35, 10200 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Huub Maas | THOR | 34:29 |
2 | Edo Baart | Atos | 34:57 |
3 | Armand van der Smissen | Tilburg Road Runners | 35:18 |
4 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 35:29 |
5 | Jan de Ruiter | Avantri | 36:02 |
6 | Luis Pearson | NOP | 36:03 |
7 | Jan van Ommen | Cialfo | 36:16 |
8 | Addy de Kort | Prins Hendrik | 36:23 |
9 | Ruud Beerepoot | Hera | 36:29 |
10 | Ron Wijnen | Caesar | 37:15 |
11 | Erik Bakker | De Spartaan | 37:16 |
12 | Maykel Geerdink | Marathon Pim Mulier | 37:27 |
13 | Marco van Dongen | Sprint | 37:34 |
14 | Rob Bravenboer | Prins Hendrik | 37:46 |
15 | Mar-Hein van de Wiel | DAK | 38:39 |
16 | Rob van Cromvoirt | ACW '66 | 38:50 |
17 | Frans Jorna | Hellas | 39:03 |
18 | Dennis van Doorn | Phoenix | 39:30 |
19 | Egbert Vink | Start '78 | 41:16 |
20 | Roger Cuijpers | Caesar | 41:48 |
21 | Job Zijderlaan | Avantri | 42:04 |
22 | Harry Beekmans | DAK | 42:06 |
23 | Gerard Kroes | Cialfo | 42:20 |
24 | Jacco van Gils | Sprint | 42:20 |
25 | Harald de Rooij | ACW '66 | 42:34 |
26 | Mart Meijboom | Typhoon | 43:19 |
27 | Anton Bogers | Atledo | 44:00 |
28 | Johann-Frederick te Peele | Phanos | 45:11 |
29 | Maikel Mardjan | AV '34 | 45:50 |
30 | Jean-Antoin vd Rijzen | Spado | 52:18 |
Mannen 40, 10200 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | John Aalbers | Prins Hendrik | 35:16 |
2 | Rachid Mohammadi | Atos | 35:51 |
3 | Frans Roelofs | Prins Hendrik | 36:13 |
4 | Jack Hopmans | Spado | 36:27 |
5 | Jack van Avendonk | Attila | 36:33 |
6 | Richard van Oosterhout | AVR '90 | 36:45 |
7 | Lamko Hulzebos | HAC '63 | 37:13 |
8 | Jan Kortekaas | Leiden Atletiek | 37:19 |
9 | Eric Borg | Marathon Pim Mulier | 37:47 |
10 | Henk Buesink | Loopteam Ed Sligcher | 37:55 |
11 | Peter Mijsberg | Cifla | 38:28 |
12 | Toon Heeren | Loopteam Ed Sligcher | 38:33 |
13 | Robert Vlug | Loopgroep PK | 38:34 |
14 | Abdelhamid Mohammadi | AV '23 | 38:37 |
15 | Kees van Helmond | Scorpio | 38:47 |
16 | Ad van Beek | Road Runners Etten-L | 38:51 |
17 | Ad Peeters | AVV | 39:00 |
18 | Toin van den Broeck | Sprint | 39:08 |
19 | Ronald de Roos | Hellas | 39:17 |
20 | Jan Zijderlaan | Avantri | 39:23 |
21 | Jos Schinkel | Avantri | 39:39 |
22 | Gerard Lensvelt | Spiridon | 39:53 |
23 | Aardenburg Ron | avVN | 40:34 |
24 | Corné van Kempen | PAC | 40:40 |
25 | Jan-Willem Mennink | Parthenon | 40:57 |
26 | Michel van den Bos | Delta Sport | 41:12 |
27 | Ramon Mannie | Sprint | 41:17 |
28 | Erik van Leeuwen | Leiden Atletiek | 42:34 |
29 | Bert de Roon | Atledo | 42:41 |
30 | Ad Verboven | DJA | 42:47 |
31 | Peter Scheutjens | Marvel | 43:04 |
32 | Michiel Houdijk | PAC | 43:24 |
33 | Sjaak Betjes | Lycurgus | 43:51 |
34 | Jan Fidder | Atos | 44:06 |
35 | Bernhard Kootstra | ACO Van Elderen | 45:37 |
36 | Harry Veldkamp | Cialfo | 46:50 |
37 | Johan Stokkel | Attila | 50:05 |
Mannen 45, 10200 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Peter van Egdom | Loopgroep PK | 36:11 |
2 | Jan Willemse | Tilburg Road Runners | 36:22 |
3 | Hub Kurvers | Caesar | 36:36 |
4 | Brahim Rahou Ait | Atos | 36:38 |
5 | Henri Havinga | AV '40 | 37:24 |
6 | Didier Senay | SV Veendam | 37:30 |
7 | Adri Deemter | Spurt '88 | 37:50 |
8 | Jacques Wouda | Nijmegen Atletiek | 38:18 |
9 | George Eichhorn | Haag Atletiek | 38:26 |
10 | Hans Wesseling | Leiden Atletiek | 38:35 |
11 | Edwin Aardenburg | DEM | 38:58 |
12 | Marcel Klamer | LAAC Twente | 39:19 |
13 | Frans Deenen | Venray Regio | 39:29 |
14 | Ben Kerkvliet | Leiden Atletiek | 39:32 |
15 | Jan van Heteren | Passaat | 39:46 |
16 | Jan Menssen | Cifla | 40:02 |
17 | Veron Lust | NEA Volharding | 40:07 |
18 | Nico van den Berg | Olympus '70 | 40:49 |
19 | Henk Uitslag | Cialfo | 41:22 |
20 | Hans Ravensbergen | Leiden Atletiek | 41:32 |
21 | Fred Hazeleger | Loopgroep PK | 41:53 |
22 | Hans Schilders | DAK | 42:05 |
23 | Erik-Jan van de Voort | 't Jasper Sport | 42:10 |
24 | Pieter-jan Vlaming | NOP | 42:15 |
25 | Carel Hesselberth | Atledo | 43:14 |
26 | René van der Pas | Scorpio | 43:17 |
27 | Peter Honcoop | Spiridon | 43:27 |
28 | Ruud van Breukelen | Hollandia | 43:36 |
29 | John Coster | avVN | 44:15 |
30 | Jos van Gils | Atledo | 44:28 |
31 | Johan Flipsen | Scorpio | 44:42 |
32 | Wim Both | PAC | 46:12 |
33 | Ger Jan Onrust | HAC | 46:31 |
34 | Jack Goossens | DJA | 46:32 |
35 | Jebbe Westerbeek | Start '78 | 46:58 |
36 | Jos Hilberding | PAC | 47:04 |
37 | Theo Daamen | AV Weert | 50:01 |
38 | Theo Baljon | Ciko '66 | 52:01 |
Mannen 50, 7900 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Izaak de Bruyne | Altis | 28:44 |
2 | Ruud Woord | THOR | 28:47 |
3 | Rob van Zanten | Fortuna | 29:05 |
4 | Sjaak Luteijn | Loopgroep PK | 29:13 |
5 | Bert van Nunen | De Keien | 29:14 |
6 | Jack Niessen | Swift Atletiek | 29:41 |
7 | Wim de Weerdt | Cialfo | 29:55 |
8 | Roelof Hutten | Spurt '88 | 30:09 |
9 | Herman Akkerman | Hollandia | 30:14 |
10 | Adriaan Dekkers | GAC Gemert | 30:16 |
11 | Ton van 't Veer | Sprint | 30:19 |
12 | Martien van der Hoorn | De Spartaan | 30:21 |
13 | Ger Kragten | Atos | 30:24 |
14 | Wout Graafmans | Spiridon | 30:30 |
15 | Leo Jansen | PAC | 30:31 |
16 | Paul Fergus | Lopersgroep Deurne | 30:33 |
17 | Henk Bruijns | Loopvereniging TOF | 30:45 |
18 | Henk van Eck | GAC Gemert | 30:54 |
19 | Jaap Vlaming | NOP | 31:00 |
20 | Tjibbe de Vries | Cialfo | 31:03 |
21 | Frank Falkmann | Hanzesport | 31:07 |
22 | Jan Henk Oldehinkel | Spurt '88 | 31:10 |
23 | Henk Flipsen | AV Weert | 31:12 |
24 | Nico Vlaar | PAC | 31:22 |
25 | Frank Schneijderberg | Altis | 31:28 |
26 | Albert Oldehinkel | Spurt '88 | 31:41 |
27 | Kees Denneman | AV Castricum | 31:59 |
28 | Jaap Jan van der Weel | Spiridon | 32:01 |
29 | Carl Sas | Cifla | 32:03 |
30 | Klaas van der Veen | Start '78 | 32:04 |
31 | Tini de Laat | DAK | 32:34 |
32 | Nico van Lent | Oss '78 | 32:44 |
33 | Harry Gerritse | Parthenon | 32:48 |
34 | Hans Bos | Triathlon | 33:02 |
35 | Andre Koeslag | Triathlon | 33:02 |
36 | Luud Rutten | Atledo | 33:03 |
37 | Henk van Duuren | Spurt '88 | 33:29 |
38 | Jaap Kooiman | Cialfo | 33:42 |
39 | Frans van Hak | GAC Gemert | 33:51 |
40 | Ruud Kouijzer | PAC | 33:58 |
41 | Gerard van de Bovenkamp | avVN | 34:44 |
42 | Jan van Liempt | Atledo | 34:51 |
43 | Rob de Swart | Spirit Lelystad | 34:54 |
44 | Luuk Gijselhart | Altis | 35:07 |
45 | Hans Drijvers | Attila | 35:46 |
46 | Reyer Demoet | Loopgroep Aart Stigt | 35:50 |
47 | Thom van Dinther | GAC Gemert | 36:07 |
48 | Peter Bartels | Atos | 36:20 |
49 | Leo Mouws | DJA | 38:09 |
Mannen 55, 7900 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | John van der Wansem | LADB | 28:26 |
2 | Henk van Velzen | Leiden Atletiek | 29:08 |
3 | Frans Govers | Oss '78 | 30:07 |
4 | Ad Buijs | Phoenix | 30:23 |
5 | Cees Stolwijk | Altis | 30:31 |
6 | Gerard Wouters | Spiridon | 30:56 |
7 | Cor Zegers | Oss '78 | 31:06 |
8 | Frans Bekers | Sprint | 31:18 |
9 | Theo den Herder | AV '56 | 31:43 |
10 | Arie van den Akker | Olympia Eindhoven | 31:45 |
11 | Paul ten Hag | Triathlon | 31:59 |
12 | Hans Janssen | Oss '78 | 32:11 |
13 | Piet Jaspers | 't Jasper Sport | 32:25 |
14 | Klaas Tanis | Friesland | 32:46 |
15 | Wim van Teutem | Phoenix | 33:00 |
16 | Dorus Breidenbach | PAC | 33:04 |
17 | Piet Wijster | Avantri | 33:06 |
18 | Jo Dat | Lopersgroep Deurne | 33:13 |
19 | Albert Stehouwer | Passaat | 33:19 |
20 | Ad de Jong | Atledo | 33:22 |
21 | Gerard Joosten | ACW '66 | 33:41 |
22 | Ton van Exsel | Loopvereniging TOF | 33:53 |
23 | Ben Ellenbroek | PAC | 34:05 |
24 | Ed de Wit | Voorne Atletiek | 34:06 |
25 | Ben Hermeler | Sprint | 37:29 |
26 | Rob de Jager | Lopersgroep Deurne | 37:48 |
27 | Dolf Bartels | Spirit Lelystad | 38:03 |
28 | Piet Wijnsema | Energie | 42:12 |
Mannen 60, 7900 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Bert Streumer | Hellas | 31:13 |
2 | Kees Schaap | Sprint | 31:46 |
3 | Harm Bakker | Start '78 | 32:26 |
4 | Jac Beekers | Achilles | 32:39 |
5 | Drikus Haalboom | avVN | 32:48 |
6 | Rob Kruis | Typhoon | 32:55 |
7 | Keimpe Jager | Friesland | 33:18 |
8 | Henk Schaap | Haarlemmermeer | 33:20 |
9 | Roel Timmers | avVN | 33:23 |
10 | Karst Anema | Friesland | 33:27 |
11 | Lau Joosten | Lopersgroep Deurne | 34:09 |
12 | Ko van Kuijk | Sprint | 34:40 |
13 | Rini Marijnissen | THOR | 35:00 |
14 | Tom Hessels | avVN | 36:05 |
15 | Frits Claassens | Attila | 36:25 |
16 | Hans Harmsen | Spirit Lelystad | 36:55 |
17 | Hendrik van Gerven | Atledo | 37:02 |
18 | Ruud Nieuwenhuis | Kombijsport | 37:22 |
19 | Piet de Wildt | Cialfo | 38:18 |
20 | Ed Zijl | the Hague Road Runne | 38:21 |
21 | Ron van Weezep | Spirit Lelystad | 38:27 |
22 | Han Ruigrok | PAC | 39:01 |
23 | Frank Duking | Atletico '73 | 39:10 |
24 | Aad Vink | Energie | 40:05 |
25 | Mari Kastelijns | Scorpio | 40:23 |
26 | Jack Stuifmeel | Sprint | 40:38 |
27 | Arie Smedinga | Friesland | 41:12 |
28 | Ad van Limpt | DES | 41:26 |
29 | Ton van der Kroon | Hardloopclub Amsterd | 42:04 |
30 | Henk Knapen | DES | 42:51 |
31 | Anne Bartelds | Start '78 | 44:20 |
Mannen 65, 7900 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Joop Lasseur | Delta Sport | 32:54 |
2 | Sjef Schellekens | Atledo | 33:08 |
3 | Johan Engelhart | avVN | 34:36 |
4 | Trijnko Veenhuis | Artemis | 35:33 |
5 | Herman ten Broeke | Iphitos | 35:48 |
6 | Bernard van Bladel | Lopersgroep Deurne | 37:32 |
7 | Cor Hartsema | avVN | 38:49 |
8 | Rinus Joosse | AV '56 | 39:14 |
9 | Gillis Bosman | THOR | 40:32 |
10 | Henk Moesman | Haag Atletiek | 41:09 |
11 | Henk van de Langerijt | AV Weert | 41:44 |
Mannen 70, 7900 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Joop Ruter | PAC | 35:36 |
2 | Herman den Boer | Spado | 40:36 |
3 | Carel Jonkers | HAC | 46:39 |
4 | Ad van Hees | Sprint | 47:21 |
5 | Henk Huijskens | Generaal Michaelis | 47:42 |
Vrouwen 35, 5600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Danièle Huikeshoven | PAC | 22:19 |
2 | Petra Sloots | Voorne Atletiek | 22:49 |
3 | Angeli Blankers | GAC Hilversum | 22:58 |
4 | Fa Adda | AV '23 | 23:08 |
5 | Claudia van Rijn | Leiden Atletiek | 23:09 |
6 | Ilonka Betjes | Lycurgus | 23:19 |
7 | Marianne de Kok | Dynamica | 23:20 |
8 | Maria Evora Almeida | PAC | 23:36 |
9 | Elise Versteeg | PAC | 24:36 |
10 | Giny Dunnewind | ACO Van Elderen | 25:40 |
11 | Ingrid Klunne | PAC | 29:22 |
Vrouwen 40, 5600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marlien van Beek | LADB | 22:10 |
2 | Anneke de Wolff | Leiden Atletiek | 22:24 |
3 | Elisabeth de Nooijer | Altis | 23:12 |
4 | Corina Voorn | De Koplopers | 23:26 |
5 | Winifred Broeder | PAC | 24:35 |
6 | Tanja de Groot | Atos | 24:43 |
7 | Astrid Glorie | Loopgroep PK | 24:45 |
8 | Birgit Voorn | Road Runners Etten-L | 25:11 |
9 | Rian Peeters | Atledo | 26:30 |
10 | Jacoba Marinus | SV Sportlust | 26:57 |
11 | Regine van Boxel | Atledo | 27:01 |
12 | Mirjam gerssen Gerrritsen | SV Sportlust | 32:17 |
Vrouwen 45, 5600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Carla Ophorst | Haag Atletiek | 22:52 |
2 | Marianne van de Linde | AAC | 23:22 |
3 | Annie van Hoek | Spiridon | 23:34 |
4 | Susan Hagevoort | Triathlon | 23:41 |
5 | José Nouws | THOR | 24:02 |
6 | Karin Klamer | LAAC Twente | 24:03 |
7 | Haike Nillesen | ATC '75 | 24:30 |
8 | Rita van Nunen | De Keien | 24:50 |
9 | Jeanine van Overveld | THOR | 25:03 |
10 | Josien van den Berg | Cifla | 25:42 |
11 | Wilma Bos | Hanzesport | 26:14 |
12 | Francien Lenssen | GAC Gemert | 26:36 |
13 | Toos de Vries | Start '78 | 27:07 |
14 | Karien Reichgelt-Musters | Sprint | 28:12 |
15 | Jantine Tjeerdsma | PAC | 28:58 |
16 | Carolien Smilde | Atledo | 29:05 |
17 | Joke van Gils | Atledo | 30:56 |
18 | Karin Katuk-Jonkers | SV Sportlust | 32:58 |
19 | Jeannette Dirven | Atledo | 33:10 |
Vrouwen 50, 5600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Ella Witjes | Altis | 23:36 |
2 | Ingrid Coster | avVN | 24:14 |
3 | Marja Mulder | SV Sportlust | 24:42 |
4 | Angnetta van 't Wout | Oss '78 | 25:05 |
5 | Gerda Willems | ACO Van Elderen | 25:14 |
6 | Nellie van Beers | AV Oirschot | 25:47 |
7 | Els Rovers | Caesar | 25:55 |
8 | Helmie Caris | AV Weert | 26:20 |
9 | Tiny Rutten | Atledo | 27:51 |
10 | Beppie Tielemans-Broeders | Olympia Halsteren | 29:57 |
Vrouwen 55, 5600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Joleen Jansen-Melse | Spado | 24:16 |
2 | Tilly van de Laar | AV Weert | 24:33 |
3 | Anne van Dijk | avVN | 25:34 |
4 | Nettie Frenken | AV Weert | 27:41 |
5 | Wendy Houben | Atletiek Maastricht | 27:55 |
Vrouwen 60, 5600 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Marianne Knapen | Loopgroep PK | 26:25 |
2 | Keijsers Corrie | AV Weert | 28:19 |
3 | Martha van Hal | Pijnenburg | 28:30 |
4 | Marianne Renckens-Klok | Cifla | 29:27 |
5 | Annie de Jong-Joosen | Sprint | 30:16 |
6 | Trees Rutten | Nijmegen Atletiek | 30:27 |
Mannen senioren lange cross, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Prins Hendrik | Vught | 50 |
2 | Leiden Atletiek | Leiden | 118 |
3 | HERA | Heerhugowaard | 176 |
Mannen senioren korte cross, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Sprint | Breda | 53 |
2 | Nijmegen Atletiek | Nijmegen | 85 |
3 | Prins Hendriks | Vught | 112 |
4 | Attila | Tilburg | 121 |
5 | Leiden Atletiek | Leiden | 138 |
6 | Phanos | Amsterdam | 163 |
Mannen 35/40/45, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Prins Hendriks | Vught | 31 |
2 | ATOS | Amsterdam | 115 |
3 | Leiden Atletiek | Leiden | 178 |
4 | Avantri | Schoonhoven | 178 |
5 | Sprint | Breda | 212 |
6 | Cialfo | Epe | 249 |
7 | Atledo | Dongen | 338 |
8 | PAC | Rotterdam | 340 |
Mannen 50+, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | OSS '78 | Oss | 130 |
2 | Altis | Amersfoort | 139 |
3 | Spurt '88 | Hardenberg | 144 |
4 | Sprint | Breda | 163 |
5 | PAC | Rotterdam | 186 |
6 | GAC | Gemert | 199 |
7 | Cialfo | Epe | 208 |
8 | Lopersgroep Deurne | Deurne | 258 |
9 | Atledo | Dongen | 266 |
10 | AVVN | Hilversum | 277 |
11 | Friesland | Sint Jacobiparochie | 296 |
12 | Spirit | Lelystad | 380 |
Vrouwen 35+, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | PAC | Rotterdam | 66 |
2 | AV Weert | Weert | 161 |
3 | Atledo | Dongen | 189 |
4 | SV Sportlust | Den Helder | 193 |