06/07-03-2010 • Hellendoorn

Mannen lange cross, 12055 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Khalid Choukoud1986Haag Atletiek39:58
2Gerwin van den Hurk1986Prins Hendrik40:10
3Mohamed Ali Mohamed [BM]1989Eindhoven Atletiek40:14
4Jesper van der Wielen1991Nijmegen Atletiek40:47
5Thomas Poesiat1988Haag Atletiek40:57
6Jorit van Malsen1988Hellas41:30
7Tim Pleijte1985Dynamica41:52
8Rob Detert Oude Weme1978AAC41:58
9Joost van den Ende1988Seven Hills Running Team42:06
10Jeroen Veldhuis1975AAC42:12
11Michel Schrier1979Dynamica42:20
12Alwin Groen1989NOVA42:29
13Michiel van Nispen1982Sprint42:47
14Michiel Otten1968Prins Hendrik42:58
15Ronald Bassa1975Prins Hendrik43:00
16Peter Heusschen1976GAC Gemert43:03
17Noël Keijsers1973Prins Hendrik43:08
18Rik van Laarhoven1978RK HAV43:09
19Tom van Oorschot1989Seven Hills Running Team43:19
20Jorrit Pels1987Rotterdam Atletiek43:20
21Koen Vossers1989Hanzesport43:22
22Jelle Kemper1988Prins Hendrik43:26
23Jarno van Miltenburg1988Hellas43:46
24Pascal van Troost1985Haag Atletiek43:47
25Maikel van Eekelen1987Attila43:53
26Wesley van der Gouw1985Prins Hendrik43:57
27Wouter Dilling1990Seven Hills Running Team44:02
28Evert Scheltinga1987Seven Hills Running Team44:12
29Bart van Aalst1979Prins Hendrik44:16
30Ralph Apeldoorn1976DEM44:17
31Maarten Jumelet1989Leiden Atletiek44:19
32Tim Brouwer de Koning1961Leiden Atletiek44:37
33Michael Groeneweegen1983Loopteam Velocitas44:44
34Ruud van der Wal1978AV '3444:54
35Harmen Perk1979Rotterdam Atletiek44:59
36Oskar de Kuijer1966Leiden Atletiek45:06
37Jan-Jouke Vos1982AV Heerenveen45:13
38Frans Pasmans1978Loopgroep PK45:44
39Ronnie Overgaauw1985Dynamica46:08
40Dorus Arts1986Seven Hills Running Team46:13
41Elmer Jansen1985Haag Atletiek46:31
42Daan van den Ende1990Atletiek Maastricht46:47
43Arnold Klieverik1975LAAC Twente47:01
44Erwin Harmes1981Dynamica47:24
45Marcel Kwakkel1981Phoenix47:31
46Maarten Prins1985Hellas48:05
47Joost Bouwman1980Eindhoven Atletiek49:59
48Sander Hilferink1979Ciko '6653:07
49Harold van den Enk1976ACO Van Elderen54:28
50Cees van Reemst1953TION59:12

Vrouwen lange cross, 7990 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Miranda Boonstra1972Nijmegen Atletiek29:29
2Andrea Deelstra1985AV Heerenveen29:53
3Ruth van der Meijden1984Asterix30:24
4Sabine van de Reijt1981Sprint30:43
5Corine Spaans1976Eindhoven Atletiek31:12
6Sanne Broeksma1985PAC31:25
7Marieke Falkmann1987Groningen Atletiek31:29
8Jolanda Verstraten1983Scopias31:35
9Lindy Burgman1983Phanos31:59
10Reina Visser1985Nijmegen Atletiek32:10
11Stefanie Bouma1982Impala32:23
12Ingrid Versteegh1978Sprint32:28
13Annelies Homma1977Prins Hendrik32:53
14Marjolein Frietman1990Phoenix33:31
15Lisanne Groen1987Phanos33:33
16Kim Fairley1985Nijmegen Atletiek34:15
17Jacelyn Gruppen1989HAC '6334:22
18Laura Huijbregts1980Asterix34:31
19Renata Haring1974Rotterdam Atletiek34:50
20Hellen de Vries1979PEC 191035:22
21Kelly Schouten1988NOVA35:26
22Arenda Abbink1977Atletics Nijverdal36:14
23Juriena de Vries1988AV '4036:45
24Floor Perquin1975Ciko '6646:49

Mannen korte cross, 2685 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Guus Janssen1981Nijmegen Atletiek8:29
2Tom Wiggers1987AV Castricum8:31
3René Stokvis1987TION8:37
4Tijs Groen1985De Liemers8:43
5Michiel de Ruiter1986Hera8:50
6Jesse van Burg1988Ilion8:50
7Ron van Diepen1970Hera8:50
8Ate van der Burgt1978Tartlétos8:52
9Luc Schout1987GAC Gemert8:56
10Wouter Jansen1987Nijmegen Atletiek9:00
11Dennis Weijers1986Phoenix9:01
12Gijs Groen1987Haag Atletiek9:02
13Robert Planting1981Sprint9:03
14Erik Niemeijer1979Sprint9:03
15Marcel Mangnus1986RK HAV9:07
16Mark Buiks1985Sprint9:08
17Gijs Peters1985Nijmegen Atletiek9:11
18Jan Roos1986Tartlétos9:12
19Ron Szigetti1987GAC Gemert9:13
20Guido Jonkers1988Sprint9:14
21Marijn van der Putten1975Haarlemmermeer9:14
22Michiel Hulleman1981Phanos9:14
23Simon Beemsterboer1981Cialfo9:16
24Joost de Klerk1980Leiden Atletiek9:16
25Guus Reijngoud1988Hellas9:17
26Stefan Wessel1987De Sperwers9:20
27Ferdy van der Heide1985Hera9:22
28Sven Grundeken1979Leiden Atletiek9:23
29Niels Verwer1989AV Castricum9:24
30Marinus Winters1987KAV Holland9:24
31Jorrit Cleij1987Nijmegen Atletiek9:25
32Christiaan Bosselaar1982KAV Holland9:25
33David Bronsveld1980Leiden Atletiek9:25
34Jeroen vd Biggelaar1976GAC Gemert9:26
35Solomon van Blokland1988VAV9:26
36Dave Klink1984Leiden Atletiek9:27
37Sjoerd Engels1986AV Helden9:28
38Michael van der Kroon1990De Liemers9:28
39David Vonk1990Zuidwal9:32
40Marcel de Jong1986AKU9:33
41Sjoerd van Marrewijk1989Olympus '709:34
42Jens Verschuren1990GAC Gemert9:35
43Maarten Blokland1987Antilope9:36
44Nout Jansen1989Tartlétos9:36
45Imo Muller1980AAC9:39
46Laurens den Ouden1987Nijmegen Atletiek9:40
47Cor Datema1971Prins Hendrik9:41
48Willem Dudink1990SAV9:42
49Werner Helvensteyn1979Rotterdam Atletiek9:43
50Florentijn Proost1990Zuidwal9:44
51Nils Daas1990Atverni9:44
52Arnout Salome1979Prins Hendrik9:44
53Mischa Petie1988Tartlétos9:44
54Jorian Damen1992Ciko '669:45
55Roel van Opdorp1987Leiden Atletiek9:45
56Dennis van Esch1986GAC Gemert9:45
57Bart Uiterwijk1984Hellas9:48
58Arne Mulder1990PEC 19109:49
59Seran Nijkamp1982Veluwe9:50
60Koen Voermans1987Spiridon9:51
61Sam Krop1983Asterix9:51
62Dirk-Jan Demkes1973De Liemers9:53
63Bas van Oorschot1989Seven Hills Running Team9:57
64Camiel Kruiswijk1990BAV9:57
65Sam de Vor1991GAC Hilversum9:59
66Bart Klaver1977Hera9:59
67Björn Kristian Nat1977Hera10:01
68Evert van Nigtevecht1981Sprint10:02
69Ernst van Beekhuizen1981AV '2310:03
70Lennart Kleinjans1986Tartlétos10:05
71Tariq van Rooijen1980Haag Atletiek10:05
72Dirk-Jan Linsen1981Eindhoven Atletiek10:07
73Jorim Scheele1988Nijmegen Atletiek10:08
74Gideon Kok1986Hera10:08
75Kelvin Hilgeholt1984Tartlétos10:10
76Michiel Molevelt1973Leiden Atletiek10:10
77Cosmo van Berkel1990AV Gouda10:12
78Wouter van der Graaf1990Atverni10:15
79Arjen Hart1986Hera10:22
80Frank van Haastrecht1989Antilope10:23
81Remco Sprenger1990AKU10:28
82Sebastiaan Boertien1978Haag Atletiek10:29
83Greg van der Velde1988Hercules10:31
84Wilco Steenwijk1980PEC 191010:35
85Emiel Harder1982Vitalis10:47
86Richard Holstege1985AV '4011:17
87Frans van den Hoek1974Waterweg12:01

Vrouwen korte cross, 2685 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Yvonne Hak1986Hera9:42
2Manon Kruiver1988NOVA9:44
3Marije te Raa1984AAC9:46
4Lotte Jacobs1988HAC9:48
5Helen Hofstede1980Atverni9:58
6Machteld Mulder1989Hollandia10:05
7Lotte van den Boom1987THOR10:39
8Esther Albers1982Prins Hendrik10:41
9Ingrid Grutters1974Prins Hendrik10:48
10Hester Lingsma1982Rotterdam Atletiek10:54
11Brechtje Kraan1989Seven Hills Running Team10:55
12Chantal Baartse1973HAC10:57
13Rian van der Burgt1975Eindhoven Atletiek10:59
14Karin Nieuwenhuijsen1987Hellas11:01
15Marieke van Leeuwen1982Rotterdam Atletiek11:06
16Lotte van Dinther1984Nijmegen Atletiek11:22
17Cindy vd Avoort1990GAC Gemert11:32
18Ellen Kuiper1982Haag Atletiek11:34
19Mirjam van Ouwerkerk1990AV Aalsmeer11:44
20Rianne Breedijk1990Zaanland11:53
21Robi van Leersum1990Rotterdam Atletiek12:00
22Marije Wever1990NEA Volharding12:09
23Bianca van Osch1979Haag Atletiek12:18
24Loes Lavrijsen1989Hellas12:21
25Lotte Spraakman1989Rotterdam Atletiek12:22
26Alicia van Doorn1990Vitalis12:24

Jongens junioren A, 7990 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Wouter Warndorff1991THOR27:42
2Timothy Vergauwen1992Loopteam Velocitas27:55
3Hans Dilling1992Seven Hills Running Team28:06
4Jordi Baars1992AV Aalsmeer28:22
5Frank Blikslager1992Groningen Atletiek28:25
6Alwin Roovers1992Loopteam Velocitas28:28
7Wouter Timmermans1991Unitas28:44
8Vincent Maalderink1991Hanzesport29:02
9Joeri Wolf1991Flevo Delta29:11
10Jeffrey timothy Spaltman1992Hylas29:16
11Gerben Tiekstra1991De Sperwers29:17
12Edwin de Vries1992Almere '8129:27
13Milan Stawicki1992Prins Hendrik29:28
14Jeroen Habers1991De Spartaan29:32
15Hans van Hateren1992De Spartaan29:34
16Tony Mauritz1992Haag Atletiek29:38
17Roel Wijmenga1992Unitas29:42
18Lex Sinnige1992AV Weert29:45
19Thijs Theunissen1991Marathon Pim Mulier29:50
20Tim Bolink1992Hellas29:55
21Maico Suijkerbuijk1992THOR30:08
22Lars Paardekooper1992AV '5630:14
23Arjen Venema1991Climax30:15
24Jim Kruiver1992NOVA30:32
25Seb Wiggemans1992Hanzesport30:46
26Bram Kocx1992Attila30:52
27Marwin Iedema1992Impala30:54
28Ayoub Benchaabane1992Atos31:11
29Wietse Bouwknegt1991AV '3431:13
30Arjan Weijenborg1992AVA '7031:18
31Frank Futselaar1991Ciko '6631:22
32Gertin Roke1991ACO Van Elderen31:22
33Lars Cazander1992Hellas31:27
34Koen Veldhuis1991Atletics Nijverdal31:37
35Simeon Weeda1992Atverni31:48
36Sander van Alphen1991Phoenix31:51
37Bart van Gent1992De Spartaan32:28
38Jorrit B A Welling1992Trias33:16
39Jasper Smits1992Pijnenburg33:28
40Krijn Schagen1992AV Castricum33:43
41Erwin Wamelink1991AVA '7035:07

Meisjes junioren A, 5865 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Maureen Koster1992AV '4722:50
2Marjon van der Wansem1991LADB23:30
3Celine de Wild1992THOR23:38
4Marleen Loman1992NOP23:46
5Neiske Becks1991ATV Venray23:50
6Jeanine vd Klashorst1991U-Track24:03
7Merel van Steenbergen1992AV '4724:39
8Lisanne Wever1991NEA Volharding25:02
9Inge Sengers1992AVV25:28
10Renée Tijdink1991Seven Hills Running Team25:37
11Suzanne van Wijck1992U-Track26:11
12Lisa te Molder1991Atletico '7326:19
13Lindsey Faken1992Energie26:39
14Maud Schijven1992Nijmegen Atletiek27:08
15Ashley Schouwenaar1992SV Sportlust27:58
16Lotte Krause1992AKU28:16

Jongens junioren B, 5865 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Brian Kamstra1993AAC '6120:46
2Tom Koetsenruijter1993THOR20:46
3Tommy Staal1994AV '5620:54
4Ivo Bijl1993Passaat21:15
5Neal Bouterse1993AV '5621:16
6Freek Lier1994Hanzesport21:37
7Nick Hoogedoorn1994Running200021:45
8Cas Lutz1993GAC Hilversum21:46
9Jesse van de Ven1993Spado21:54
10Sander Brouwers1994Prins Hendrik22:01
11Jelle Sijm1994KAV Holland22:05
12Curtis Burks1994GAC Hilversum22:09
13Lucas Nieuweboer1994KAV Holland22:09
14Jesse Nijboer1993Start '7822:11
15Daan Reintjes1993De Liemers22:12
16Mitchell Thiel1994Pijnenburg22:14
17Bob Heersping1993Hellas22:17
18Ewout Kraakman1993Hera22:18
19Fenno Polderman1993Clytoneus22:20
20Wouter Jansen1993AV Holten22:23
21Simon Grannetia1994De Spartaan22:26
22Richard Douma1993Zaanland22:28
23Ivo Meijer1994Marathon Pim Mulier22:29
24Jim Rothweiler1993KAV Holland22:31
25Frank Tijdink1994Caesar22:32
26Yared Stifanos1994Hellas22:33
27Tim Klaassen1994THOR22:34
28Jordy Vijfschaft1994Groningen Atletiek22:40
29Joris Warndorff1993AV Standdaarbuiten22:41
30Melvin Seevinck1994De Liemers22:50
31Casper van Well1994Nijmegen Atletiek22:52
32Lion van Egmond1993Loopteam Velocitas22:52
33Jorin Kamps1993Hellas23:07
34Rens Veeke1993Sprint23:08
35Rik van der Steen1994Lopersgroep Deurne23:16
36Jaro Bellekom1993Hanzesport23:18
37Bas de Waal1994Almere '8123:21
38Tomas Baars1994AV Aalsmeer23:22
39Erik van Rijsewijk1993Seven Hills Running Team23:33
40Jordi Hoek1993Loopteam Velocitas23:35
41David Hofstee1993Impala23:36
42Frank Schumm1994Rotterdam Atletiek23:37
43Erik Tesselaar1994Hera23:41
44Milan Mazurel1994AV Edam23:48
45Tim Koenis1994Hera23:48
46Enno Kivits1994DAK23:53
47Houd Benyahya1994Suomi23:55
48Joran Klaver1994Hera23:55
49Daan Vos1993PEC 191023:55
50Ashwin Wemmers1994Nijmegen Atletiek23:57
51Luke Heijnen1993AV Helden24:07
52Omar Cornelis1993AV Holten24:12
53Olaf van den Bergh1994Prins Hendrik24:15
54Remco Smits1994De Keien24:16
55Jurriaan Vogel1993Dynamica24:16
56Daniël Andriessen1993AV Castricum24:20
57Niels Aarns1994Nijmegen Atletiek24:24
58Sjuul Postulart1994Seven Hills Running Team24:27
59Jesper Mannie1993THOR24:28
60Thomas Wamsteker1994Atletics Nijverdal24:36
61David van Bergen1994Argo24:40
62Thomas Beelen1993AV '5624:42
63Jeffrey Smetsers1993De Keien24:44
64Luuk Wagenaar1994Phanos25:03
65Daan Schalk1993AAC '6125:05
66Arjan broer Feenstra1994AV Heerenveen25:20
67Dennis Habers1994De Spartaan25:30
68Stijn Uijen1994AV Holten25:33
69Arne te Nijenhuis1994Marathon Pim Mulier25:48
70Bas Vreugdenhil1993Olympus '7025:48

Meisjes junioren B, 3990 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Marlies Huigen1994Hanzesport15:16
2Marlin van Hal1993De Keien15:42
3Irene van Lieshout1993De Keien15:45
4Jip Vastenburg1994GAC Hilversum16:01
5Laura Wientjens1994THOR16:11
6Anne Luijten1994AV '4016:25
7Hannah Regeer1994Leiden Atletiek16:27
8Anouk Trooster1993AAC '6116:33
9Tirza van der Wolf1994SC Reeuwijk16:40
10Lysanne Wilkens1994Oss '7816:41
11Marit Plat1994AV Aalsmeer16:43
12Jolien de Waard1994Groningen Atletiek16:51
13Saskia Weinans1994Atletico '7316:53
14Judi Becx1994Attila16:55
15Marije Hulzebos1993HAC '6317:10
16Marlijn van der Mei1994AV Heerenveen17:13
17Anke de Boer1994Almere '8117:13
18Femke van der Pal1994Zaanland17:13
19Kirsty Jacobi1994AVON17:21
20Tinka Offereins1993Startbaan17:22
21Anouk Everts1993AAC '6117:22
22Irene van der Reijken1993Antilope17:23
23Marijke Brilman1994Triathlon17:32
24Rebecca Atteveld1993Atverni17:32
25Mirthe Overkamp1994Hanzesport17:33
26Suzanne Timmermans1993Unitas17:53
27Pauliena Rooijakkers1993't Jasper Sport17:57
28Anna Wientjens1994THOR18:14
29Ruby Wantia1994ASV18:14
30Charissa Zijlstra1994Friesland18:31
31Rianne van Slooten1993AVV18:34
32Daphne Everhard1994TION19:03
33Anne van der Put1994Leiden Atletiek19:03
34Wenke Brouns1993AV Weert19:22
35Sanne van Mourik1994Delta Sport19:23
36Anouk van den Ouweland1994AVV19:34
37Elise van den Berg1994HAC '6319:35
38Marije Peters1993Seven Hills Running Team19:35
39Loes Oudenhuijsen1994AV '3419:49
40Ilona Hogenkamp1994ACO Van Elderen20:48
41Elke Brouwer de Koning1994Leiden Atletiek21:10

Mannen 35, 12055 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Remco Grasman1972Running200042:58
2Michel van der Klein1974PAC43:05
3Björn Geerdink1970Marathon Pim Mulier43:44
4Peter Bruinsma1971Atletics Nijverdal44:39
5Maarten Klein1974Sparta45:07
6Fouad Fertoute1973Spirit Oud Beijerland45:46
7Jean-Pierre Hoeboer1972Spado46:14
8Henk hj Smalbrugge1973PEC 191046:19
9Jan Albert Veenema1974Horror46:49
10Marcel Fiering1970Pallas '9347:14
11Ronald Oostdam1974NSL48:00
12Peter Gnodde1974NOP49:11
13Arnoud van Garderen1972Triathlon49:50
14Sicco Bus1973Altis49:54
15Job Zijderlaan1971Avantri51:16
16Dolf van de Voort1974PAC51:36
17Manfred Kooy1970Ciko '6652:00
18Vincent Sloterwijk1971Altis52:53
19Dennis Lambalk1971Atos53:36
20Gerard Kroes1970Cialfo54:02
21Maikel Mardjan1971AV '3457:46

Mannen 40, 12055 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Simon Vroemen1969Groningen Atletiek41:59
2Michiel Otten1968Prins Hendrik42:44
3Rachid Mohammadi1967Atos43:12
4Wim Opten1966SV Veendam43:39
5John Aalbers1965avVN43:47
6Richard Clevett1966Zuidwal44:20
7Peter van der Velden1968AVV44:47
8Jack van Avendonk1967Attila45:03
9Jack Hopmans1967Spado45:35
10Eric Borg1967Marathon Pim Mulier45:39
11Abdoel Mohammadi1967Atos46:03
12Stefan van der Pols1967NSL46:07
13Ad Peeters1966AVV46:18
14Bertil Krukkert1965Atletics Nijverdal46:19
15Nico Altorf1967NSL46:23
16Peter Mijsberg1965Cifla47:01
17Alfred Roelen1968NSL47:26
18Harry van Elk1968Leiden Atletiek47:49
19Eric Korver1969Atverni48:11
20Corné van Kempen1967PAC48:47
21Paul de Brie1967Phanos49:19
22Addy Versluis1965Atverni50:32
23Ton Berghout1970Veluwe50:50
24Rob Verploegh1966PAC51:42
25Jan Jansen1967AV Rijssen51:46
26Erik van Leeuwen1967Leiden Atletiek54:09
27Bernhard Kootstra1966ACO Van Elderen54:58
28Johann-Frederick te Peele1969Phanos55:53
29Harry Veldkamp1967Cialfo59:36
30Egbert Vink1970Start '781:00:34

Mannen 45, 12055 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Abraham Zewdie1964Loopgroep Aart Stigter42:41
2Peter van Egdom1961Loopgroep PK45:29
3Theo Peeters1961AVV45:51
4Hans van de Mortel1961Lopersgroep Deurne46:09
5Jan Kortekaas1963Leiden Atletiek46:30
6René Korpershoek1963Hera47:29
7Daan Noteboom1964NSL47:43
8Mark Jillissen1964Cifla48:00
9Bart Claessens1964Caesar48:08
10Anton van de Heuvel1964GAC Gemert48:22
11Dirk Hoekman1962AV Holten48:31
12Marijn Michels1963Altis48:39
13Marcel Klamer1961LAAC Twente49:07
14Jeen Kempenaar1963Phanos49:26
15Jacques Wouda1962Nijmegen Atletiek49:41
16Kor van der Kooi1960Groningen Atletiek50:02
17Lucas Buikema1961Groningen Atletiek50:04
18Erik-Jan van de Voort1962't Jasper Sport50:44
19Ron Aardenburg1964avVN51:07
20Hans Rawee1960Triathlon51:11
21Dick Leseman1961Ciko '6651:20
22Ron van der Linden1964Statina51:22
23Rubert Rietkerk1961Altis51:34
24Archie Staal1964Delta Sport51:51
25Piet van Mourik1963Delta Sport51:54
26Jan Groot1963Spurt '8852:03
27Fer Bouwens1960AV '5652:07
28Bert Kamphorst1960Phoenix52:09
29Rian v.d. Broeke1961Dynamica53:18
30Hilbrand van de Belt1963Spurt '8853:26
31Freddie Bouma1961Start '7853:52
32Jos Hilberding1961PAC55:06
33Harry Breukelman1963Spurt '8855:14
34Peter Honcoop1962Spiridon55:35
35Leo Meijerink1965ACO Van Elderen57:30
36Norbert Piket1962Eindhoven Atletiek59:01
37Ruud Verhoef1960Ron Clarke59:40
38Theo Baljon1961Ciko '661:07:00

Mannen 50, 8770 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Aart Stigter1956Loopgroep Aart Stigter32:46
2Didier Senay1958SV Veendam33:06
3Chris c.j.a.l. Henet1959Running200033:17
4Wim De Weerdt1955Cialfo33:30
5Bert van Nunen1957De Keien33:42
6Jack Niessen1958ATV Venray33:44
7Peter Witlox1959Oss '7834:23
8Jan de Wilde1957AV '5634:23
9Klaas Talma1959Impala34:32
10Adriaan Dekkers1956GAC Gemert34:52
11Harry Dijk1955TION34:58
12Peter Huls1958Cifla35:22
13Roelf Hutten1957Spurt '8835:28
14Rudy Woord1957THOR35:29
15Gerrit van Diepen1958Hera35:30
16Albert Oldehinkel1956Spurt '8835:38
17Paul Fergus1957Lopersgroep Deurne35:40
18Jose Hoppenbrouwers1959PAC35:44
19Chris Daanen1959Phoenix35:48
20Leo Jansen1957PAC35:52
21Arnold van Sonsbeek1958Oss '7836:00
22Ger Kragten1955Atos36:08
23Izaak de Bruijne1958Altis36:15
24Sjaak Smetsers1959Loopgroep PK36:23
25Dirk Ekkelboom1957Atos36:27
26Rob van Zanten1956Fortuna36:40
27Klaas van der Veen1958Start '7836:41
28Piet Stroek1956PAC36:44
29Hans de Veer1959Oss '7836:49
30Henk Flipsen1957AV Weert36:59
31Pieter jan Vlaming1959NOP37:10
32André Roelofs1956Loopgroep Aart Stigter37:22
33Egbert Roodbol1957PAC37:39
34Jan-Hendrik Hutten1957Spurt '8837:47
35Sander Rietveld1959Atos38:07
36Adri Groen1960Atos38:40
37Egbert Meilink1958Spurt '8839:19
38Jaap Vlaming1956NOP39:21
39Henk Braad1956NSL39:29
40Willem de Vries1956NOP39:43
41Arie van Heeren1959Parthenon40:02
42Jan Jacobs1959AVO 198340:15
43Nico Vlaar1956PAC40:49
44Gerard van de Bovenkamp1956avVN41:11
45Will Conijn1957Lycurgus42:24
46Jan Tijhuis1956AV Rijssen44:41
47Herman Lenferink1959Phoenix45:25

Mannen 55, 8770 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1John van der Wansem1950LADB33:46
2Ad Buijs1952Phoenix35:20
3Hennie Punt1954Trias35:58
4Gijs vanden Hurk1955avVN36:06
5Gerard Wouters1951Spiridon36:34
6Frank Schneijderberg1954Altis36:50
7Leo van Leeuwen1952AV '4036:59
8Theo den Herder1952AV '5637:05
9Dick Ramerman1953LAAC Twente37:22
10Wim Liefers1954AV '3438:18
11Hans Janssen1951Oss '7838:41
12Nico van Lent1954Oss '7838:57
13André Koeslag1954Triathlon39:00
14Carl Sas1954Cifla39:20
15Dirk Wigmans1954avVN39:27
16Kees de Crom1951Spado39:59
17Henk van Duuren1953Spurt '8840:02
18Ed de Graaf1954Spark40:25
19Eppie Oosterhuis1954Friesland40:33
20Rob de Swart1954Spirit Lelystad43:36
21Peter Bartels1953Atos43:47
22Dolf Bartels1950Spirit Lelystad46:38
23Herman Hommen1951Wieringermeer48:01
24Marinus Baltus1951AV Holten48:47

Mannen 60, 8770 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Cees Stolwijk1950Altis36:15
2Cor Zegers1948Oss '7836:43
3Bert Streumer1945Hellas36:57
4Arie van den Akker1949Eindhoven Atletiek37:44
5Gerard Joosten1948ACW '6638:55
6Dick Bravenboer1950Energie39:02
7Hans van Kampen1947NSL39:43
8Jaap - Vallentgoed1946Altis39:50
9Bertus Vrielink1947De Veenlopers40:33
10Frank Duking1947Atletico '7341:06
11Arie Snoek1949Hera41:09
12Ko van Kuijk1946Sprint41:24
13Karst Anema1946Friesland41:37
14Eddy van Essen1948LAAC Twente42:32
15Theo Kosters1949Goor '7543:14
16Friedhelm Claassens1945GVAC44:57
17Cor Boeijen1946Nijmegen Atletiek45:49
18Arie Smedinga1947Friesland47:20
19Piet Wijnsema1949Energie48:50
20Fred van der Raaf1949Spark49:15
21Klaas Nienhuis1946HAC '6349:29
22Anne Bartelds1945Start '7850:50

Mannen 65, 8770 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Joop Lasseur1942Delta Sport38:49
2Jan Keijzers1942Sprint40:44
3Frans Dijkman1944Generaal Michaelis42:53
4Ruud Nieuwenhuis1943Kombijsport45:13
5Bertus Schutte1942ACO Van Elderen46:07
6Hans Klomp1943LAAC Twente46:09
7Wolter Schapelhouman1944Start '7850:30

Vrouwen 35, 5060 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Ester Eikendal-Zijderlaan1974Avantri20:43
2Mirjam Koersen1974GAC Hilversum20:50
3Sandra de Jonge1973Ciko '6620:57
4Judy van den Berg1972SV Sportlust21:04
5Claudia van Rijn1972Leiden Atletiek21:24
6Annet van der Linde1970AV '5623:03
7Jannemien Bosman1970Ciko '6623:43
8Geke Tempelman1970Spurt '8829:40

Vrouwen 40, 5060 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Agnes Schipper1968Hellas20:38
2Marlien van Beek1965LADB20:51
3Lucienne l Groenendijk1969SV Sportlust21:22
4Sabine de Vries1969Altis22:21
5Marleen Heemels1969Zaanland22:28
6Astrid van Velden1967Spurt '8822:36
7Anita van den Bogert1967Altis22:39
8Patricia Heijmen1965Cifla23:28
9Mira Blokland1968Altis23:55
10Marietta van Anrooij1967AV '5624:11
11Giny Dunnewind1968ACO Van Elderen24:13
12Janneke Willems1968Spurt '8824:18
13Jacoba Marinus1965SV Sportlust25:43
14Brigitte Hoekstra1965SV Sportlust26:12
15Ineke Nawijn1969Spurt '8826:58
16Lisette van Zundert1965Altis27:12

Vrouwen 45, 5060 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Petra Hasper-ten Kate1963De Sprinter21:23
2Liset van Oosterhout1964AVO 198322:13
3José Nouws1961THOR22:25
4Haike Nillesen1963ATC '7522:33
5Karin Klamer1961LAAC Twente22:59
6Florence van Rijsbergen1964THOR24:08
7Jeanet Overweg-Rosink1962Spurt '8824:39
8Astrid Glorie1963Loopgroep PK25:00
9Rita van Nunen1960De Keien25:02
10Roelie Lennips1964Spurt '8825:31
11Toos de Vries1960Start '7825:43
12Esther Zaat1962Tilburg Road Runners29:00

Vrouwen 50, 5060 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Carla Ophorst1958Olympus '7021:15
2Ella Witjes1957Altis21:57
3Ingrid Coster1957AV '2322:05
4Eveline Botter1959De Spartaan23:01
5Bernadette Schuurman1958Aquilo23:30
6Marja Mulder1957SV Sportlust23:35
7Anne Rindt1958Eindhoven Atletiek23:46
8Ineke Visser1955ASV24:56

Vrouwen 55, 5060 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Tilly van de Laar1952AV Weert23:07
2Angnetta van 't Wout-merkx1953Oss '7823:23
3Joke van Bruggen1953Wieringermeer23:40
4Jeannine Liebrand1953Cifla25:01

Vrouwen 60, 5060 meter
PlNaamGbJrVerenigingTijd
1Anne van Dijk1949avVN23:50
2Els Raap1947Kombijsport24:41
3Ria Hoksbergen1949Arena25:02
4Martha van Hal1946Pijnenburg27:04
5Mieke Toorenaar1947Cifla27:18
6Trees Rutten1947Nijmegen Atletiek27:43
7Marianne Renckens-Klok1947Cifla28:56

Mannen senioren lange cross, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1Prins Hendrik Vught48
2Haag Atletiek Den Haag71
3Seven Hills Running Team Nijmegen83
4Dynamica Vlissingen101

Mannen senioren korte cross, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1Nijmegen Atletiek Nijmegen59
2Sprint Breda63
3GAC Gemert Gemert104
4Hera Heerhugowaard105
5Leiden Atletiek Leiden121
6Tartlétos Wageningen123

Mannen 35/40/45, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1NSL Noordwijkerhout114
2PAC Rotterdam173
3Altis Amersfoort224

Mannen 50+, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1OSS '78 Oss102
2PAC Rotterdam122
3Spurt '88 Hardenberg137
4Atos Amsterdam154
5Altis Amersfoort156

Vrouwen 35+, clubkampioenschap
PlVereniging PlaatsPunten
1Altis Amersfoort76
2SV Sportlust Den Helder86
3Spurt '88 Hardenberg135
4Cifla Nijmegen170
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl