19/20-02-2011 • Hellendoorn

Mannen lange cross, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Khalid ChoukoudHaag Atletiek39:04
2Abdi NageeyeNijmegen Atletiek39:10
3Thomas PoesiatHaag Atletiek39:15
4Ronald SchröerHera39:32
5Erik NegermanGAC Hilversum39:51
6Gerwin van den HurkPrins Hendrik40:05
7Michel ButterAV Castricum40:42
8Rens DekkersHera41:07
9Wouter WarndorffTHOR41:15
10Jeroen MaasSprint41:20
11Wesley van der GouwPrins Hendrik41:22
12Wesley PauelAV Castricum41:28
13Casper DirksPhanos41:38
14Jarno van MiltenburgHellas41:39
15Pascal van TroostHaag Atletiek41:40
16Christiaan van BeusichemLoopgroep Aart Stigter41:48
17Michiel van NispenSprint41:55
18Erik NiemeijerSprint42:04
19Rob MaasSprint42:09
20Rik van LaarhovenRK HAV42:12
21Noël KeijsersPrins Hendrik42:15
22Timothy KaranuEindhoven Atletiek42:18
23Wim NieuwkerkTHOR42:21
24Harm SengersEindhoven Atletiek42:28
25Koen VossersHanzesport42:33
26Yennick WolthuizenDOKEV42:52
27Werner GentleLopersgroep Deurne43:06
28Caimin StevensLoopgroep Aart Stigter43:14
29Ronald BassaPrins Hendrik43:19
30Bart van AalstPrins Hendrik43:29
31Niels de JongSprint43:32
32Wouter DillingSeven Hills Running Team43:35
33Ralph ApeldoornDEM43:40
34Alex van der MeerPrins Hendrik43:46
35Maarten JumeletLeiden Atletiek43:48
36Mart SolleveldHaag Atletiek43:50
37Maikel van EekelenAchil '8744:10
38Ruud van der WalAV '3444:18
39Michiel SnuverinkMarathon Pim Mulier44:22
40Martijn van RijnTriathlon44:29
41Vincent MaalderinkHanzesport44:34
42Erwin HarmesDynamica44:35
43Jeroen ZeinstraPallas '6744:41
44Frans PasmansLoopgroep PK44:48
45Thijs TheunissenMarathon Pim Mulier45:03
46Daan van den EndeAtletiek Maastricht45:05
47Ron KosterScopias45:13
48Riekele KobesAV Heerenveen45:23
49Jelle KemperPrins Hendrik45:36
50Emiel SpeltPijnenburg46:03
51Vincent TrinthamerSparta46:05
52Joost BouwmanEindhoven Atletiek47:18
53Joshua GroenTriathlon47:40
54Stefan PostmaAV Heerenveen48:11
55Erik van den BroekTriathlon48:15
56Tjeerd PopkemaNOP48:21
57Kevin SchaapLAAC Twente48:34
58Joeri BeetzOss '7849:20
59Jasper MulderAV Heerenveen49:40

Vrouwen lange cross, 7990 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Miranda BoonstraNijmegen Atletiek29:21
2Inge de JongTrias30:27
3Andrea DeelstraAV Heerenveen31:00
4Jolanda VerstratenScopias31:41
5Corine SpaansEindhoven Atletiek31:48
6Lindsay van MarrewijkHaag Atletiek31:51
7Reina VisserNijmegen Atletiek31:53
8Ingrid VersteeghSprint32:06
9Barbara Tesselaar-ZuttHera32:09
10Jeanine vd KlashorstU-Track32:15
11Jacelyn GruppenHAC '6332:25
12Leonie BalterAVON32:55
13Marisa HopmansSpado33:55
14Evelien BroekeTriathlon34:36
15Laura HuijbregtsAsterix35:16
16Tatjana CernochovaHellas35:41
17Maartje BastingsAsterix35:56
18Maaike ZuiderwijkLycurgus36:00
19Lesley SmitIphitos36:29
20Vanessa LorkeersAtletics Nijverdal36:46
21Rose-Minke SchureTriathlon41:25

Mannen korte cross, 2685 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Dennis LichtAV '348:21
2Guus JanssenNijmegen Atletiek8:22
3Gert-Jan WassinkArgo8:36
4Tijs GroenDe Liemers8:37
5Niels VerwerAV Castricum8:39
6Ron van DiepenHera8:39
7Luc SchoutGAC Gemert8:46
8Wouter JansenNijmegen Atletiek8:49
9Jurjen PoldermanClytoneus8:50
10Ruud BoomAtletics Nijverdal8:55
11Rik HeijnenAtletiek Helden8:56
12Menno ZuidemaPhoenix8:56
13Jorrit CleijNijmegen Atletiek9:00
14Guus ReijngoudHellas9:00
15Robert PlantingTempo9:01
16Lars Paardekooper (JA)AV '569:05
17Yunis abu StitanNoordkop9:07
18Niels de RijkDe Sperwers9:08
19Marcel de JongAKU9:08
20Dave KlinkLeiden Atletiek9:09
21Mark BuiksSprint9:10
22Ron SzigettiGAC Gemert9:11
23Mathias MeijerClimax9:12
24Koen VeldhuisAtletics Nijverdal9:12
25Nout JansenTartlétos9:13
26Guido JonkersSprint9:14
27Jeroen EngelsPrins Hendrik9:16
28David VonkZuidwal9:18
29Evert van NigtevechtSprint9:20
30Jeffrey van der ParkHera9:20
31Jeroen van den BiggelaarGAC Gemert9:21
32Jorian DamenCiko '669:22
33Sam LavrijsenSeven Hills Running Team9:22
34Fulco de HeusAV '239:23
35Joep van OorschotSeven Hills Running Team9:28
36Vincent MensenLeiden Atletiek9:28
37Robbin PietermanIlion9:29
38Dennis van EschGAC Gemert9:29
39Erwin MeijerClimax9:30
40Ard VlooswijkAV '349:30
41Jelmer de VriesHanzesport9:31
42Jack van AvendonkAttila9:32
43Arjen HartHera9:33
44Sam de VorGAC Hilversum9:35
45Arnout SaloméPrins Hendrik9:39
46Joey BlangéSpirit Oud Beijerland9:39
47Ruud BlikmanAtletics Nijverdal9:41
48Jeroen HabersDe Spartaan9:43
49Vincent HofmannPijnenburg9:44
50Rik GroenendijkHaarlemmermeer9:46
51Marco van der StelUnitas9:47
52Bart KlaverHera9:48
53Jaro Bellekom (JA)Hanzesport9:50
54Camiel KruiswijkBAV9:50
55Arjen VenemaClimax9:52
56Seb Wiggemans (JA)Daventria9:54
57Oscar MulderEindhoven Atletiek9:55
58Zilvester WemmersNijmegen Atletiek10:00
59Remco HoetmerGAC Hilversum10:03
60Dennis VanderstappenEnergie10:04
61Jens VerschurenGAC Gemert10:07
62Luke Heijnen (JA)Atletiek Helden10:08
63Geert TuinstraSISU10:10
64Corné VerboomLoopgroep PK10:18
65Greg van der VeldeHercules10:20
66Jeen NautaStart '7810:24
67Edwin van LaarDe Sperwers10:26
68Cosmo van BerkelAV Gouda10:34
69Vincent Hocq [BM]Phanos10:45
70Maurice KosterEnergie10:47
71Dennis de GrootAltis10:47
72Richard HolstegeAV '4010:54

Vrouwen korte cross, 2685 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Lesley van MiertSprint9:36
2Anne van Es-van den HurkPrins Hendrik9:38
3Lotte JacobsHAC9:41
4Yvonne HakHera9:53
5Karin NieuwenhuijsenHellas10:01
6Evelien RuijtersAtletiek Maastricht10:05
7Jamie van LieshoutAttila10:14
8Brechtje KraanSeven Hills Running Team10:20
9Esther ArtsLopersgroep Deurne10:26
10Lisanne WeverNEA Volharding10:29
11Lotte van den BoomSprint10:33
12Ingrid GruttersAtverni10:35
13Chantal BaartsePrins Hendrik10:36
14Kim FairleyNijmegen Atletiek10:36
15Ilse PullenACO Van Elderen10:42
16Rian van der BurgtGVAC10:44
17Marieke van LeeuwenRotterdam Atletiek10:47
18Nicole van AmstelNijmegen Atletiek10:47
19Laurien BuffartPhanos10:52
20Hester LingsmaRotterdam Atletiek10:53
21Christine VenhuizenSeven Hills Running Team11:02
22Karen WijlaarsPrins Hendrik11:11
23Lotte van DintherNijmegen Atletiek11:13
24Renee van HoofTION11:15
25Marije Wever (MA)NEA Volharding11:23
26Cindy van de AvoortGAC Gemert11:27
27Roos SminkTriathlon11:29
28Nathalie LotthrinkxEindhoven Atletiek11:34
29Loes LavrijsenHellas11:48

Jongens junioren A, 7990 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Timothy VergauwenLoopteam Velocitas27:22
2Edwin de VriesAlmere '8127:27
3Hans DillingSeven Hills Running Team27:35
4Wouter PloegerAAC '6127:45
5Wouter HeinrichAKU28:05
6Jordi BaarsAV Aalsmeer28:12
7Juul van de KruijsAsterix28:13
8Milan StawickiPrins Hendrik28:41
9Tom KoetsenruijterTHOR28:44
10Bas van HoorenAtletiek Maastricht28:45
11Hans van HaterenDe Spartaan28:57
12Alwin RooversLoopteam Velocitas28:58
13Jesse van de VenSpado29:03
14Jesse NijboerStart '7829:05
15Neal BouterseAV '5629:08
16Tim BolinkHellas29:17
17Olivier SchäffersPijnenburg29:26
18Maico SuijkerbuijkTHOR29:34
19Richard DoumaZaanland29:39
20Roel WijmengaUnitas29:45
21Ivo BijlPassaat29:49
22Jim RothweilerKAV Holland29:50
23Derrick KazemierVAV29:58
24Fenno PoldermanClytoneus30:03
25Lars RademakerHaarlemmermeer30:15
26Cas LutzGAC Hilversum30:27
27Bram KocxAttila30:34
28Wouter DoesburgASV30:39
29Jordi HoekLoopteam Velocitas30:40
30Tom RademakerHAC30:40
31Thomas KoolsLoopteam Velocitas31:04
32Erik van RijsewijkSeven Hills Running Team31:12
33Erik van BallegoojienAV '4031:18
34Wouter JansenAV Holten31:20
35Hugo van den HaakSparta31:57
36Timon NagelkerkenIlion32:04
37Simeon WeedaAtverni32:26
38Daan SchalkAAC '6132:36
39Omar CornelisAV Holten32:40
40Jan-Arie PortegijsDOKEV32:50
41Dimitri HeskesSparta32:55
42Marthijn DuelRotterdam Atletiek33:03
43Eduard GrobGAC Hilversum33:13
44Jeffrey SmetsersDe Keien33:26
45Jesper MannieTHOR33:34
46Khalid MokhtariRotterdam Atletiek33:43
47Luuk OudendijkSuomi35:07

Meisjes junioren A, 5865 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Maureen KosterAV '4722:50
2Marlin van HalDe Keien23:34
3Celine de WildTHOR23:43
4Marleen LomanNOP24:47
5Marije PetersSeven Hills Running Team25:00
6Giselle SlotboomDe Spartaan25:20
7Anouk EvertsAAC '6126:12
8Irene van der ReijkenAntilope26:42
9Sanne SibbaldRunning200026:54

Jongens junioren B, 5865 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jorik van EgdomVAV20:50
2Frank TijdinkCaesar20:54
3Niek BlikslagerGroningen Atletiek20:59
4Rik van der SteenPrins Hendrik21:06
5Lucas NieuweboerKAV Holland21:11
6Bart van NunenPassaat21:23
7Roy van EekelenSprint21:29
8Bryan de KrakerAlmere '8121:35
9Noah SchutteLeiden Atletiek21:35
10Tim vd BroekeDynamica21:42
11Olivier NassOlympus '7021:46
12Yared StifanosHellas21:47
13Simon GrannetiaDe Spartaan21:50
14Jop van der SteenTilburg Road Runners22:11
15Ivo MeijerMarathon Pim Mulier22:14
16Freek LierHanzesport22:16
17Milco HahuryNijmegen Atletiek22:18
18Rob ter BurgNoordkop22:19
19Sjoerd WeijersNijmegen Atletiek22:19
20Luc AltorfAV Standdaarbuiten22:22
21Milan RoelofsAV '5622:24
22Justin van BentenPhoenix22:25
23Bradley GroenesteinAltis22:34
24Yorben RuiterPAC22:35
25Bas de WaalAlmere '8122:35
26Rik PalingsTHOR22:38
27Joeri SlagterHera22:44
28Carliho SuijkerbuijkTHOR22:48
29Niels AarnsNijmegen Atletiek22:52
30Mark te BrakeAVA '7022:53
31Arend van der ReijkenAntilope22:53
32Jordi StamAV Heerenveen22:59
33Casper van WellNijmegen Atletiek23:04
34Steef SeverijnIlion23:06
35Davey KaakDe Spartaan23:10
36Jordy DikkersDe Sprinter23:11
37Robbert WijtenDe Spartaan23:21
38Mathijs WilleTHOR23:24
39David van BergenArgo23:43
40Remco SmitsDe Keien23:43
41Arne te NijenhuisMarathon Pim Mulier23:59
42Thijs WiggersMarathon Pim Mulier24:15
43Martijn de VriesAV Heerenveen24:21
44Berend SwatersAtletics Nijverdal24:29
45Ashwin WemmersNijmegen Atletiek24:35
46Thomas WamstekerAtletics Nijverdal24:40
47Dennis SebregtsSprint24:52
48Jari van RavensteinAV Heerenveen24:53
49Jordin BijstraZuidwal25:02

Meisjes junioren B, 3990 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jip VastenburgAV '3415:16
2Julia van VelthovenAttila15:30
3Tirza van der WolfSC Reeuwijk15:59
4Hannah RegeerLeiden Atletiek16:19
5Saskia WeinansAtletico '7316:20
6Anne LuijtenOlympus '7016:27
7Larissa SchutSpado16:27
8Fenna van BurgPrins Hendrik16:31
9Judi BecxAttila16:32
10Jolien de WaardGroningen Atletiek16:33
11Laura WientjensTHOR16:48
12Femke van der PalZaanland16:48
13Sophie van der MostDe Liemers17:02
14Lysanne WilkensOss '7817:04
15Laura RijversPrins Hendrik17:14
16Jeske van der Pal (MC)Zaanland17:17
17Charissa ZijlstraFriesland17:28
18Shehrazade de ZwagerDaventria17:36
19Mirthe OverkampHanzesport17:44
20Anouk van den OuwelandAVV17:48
21Saskia LensinkHanzesport17:50
22Karlijn van EsPAC17:58
23Kirsty JacobiAVON17:59
24Lisanne KeetDOKEV18:18
25Willemijn MoerbeekSeven Hills Running Team18:26
26Katja SlangewalAltis18:38
27Britt de WaalAlmere '8118:56
28Zahera AminboruTriathlon20:14

Mannen 35, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Remco GrasmanRunning200043:16
2Ronnie DuinkerkenRotterdam Atletiek43:35
3Jan PaalmanAV Rijssen43:57
4Peter HeusschenGAC Gemert44:12
5Raimond van der BoomLoopgroep PK44:45
6Shayne RookhuyzenVeluwe45:05
7Cor DatemaPrins Hendrik45:09
8Jean-Pierre HoeboerSprint45:10
9Maarten KleinSparta46:02
10Ibrahim ElsiddigSparta46:02
11Arnold KlieverikLAAC Twente46:22
12Ronald DerksenVeluwe46:45
13Murk FalkenaSpirit Lelystad47:50
14Peter GnoddeNOP48:05
15Andre KorpelshoekNSL48:09
16Andy OskamSparta48:18
17Arnoud van GarderenTriathlon49:23
18Anil GoneshSparta49:56
19Marco ScholtenTriathlon50:23
20Tjerk DijkstraNOP50:37
21Vincent SloterwijkAltis51:33
22Rogier KoopmanNOP52:39
23Arian AdriaansCifla52:52
24Ralph SmitsSparta53:10
25Remco KapteijnAV '5653:33

Mannen 40, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Oskar de KuijerLeiden Atletiek42:49
2Michiel OttenPrins Hendrik42:59
3Björn GeerdinkMarathon Pim Mulier43:31
4Jeroen PollenPegasus43:40
5Jack HopmansSpado44:19
6Maykel GeerdinkMarathon Pim Mulier44:38
7Johan KatsDaventria44:50
8Alex van TilburgSpado44:59
9Nico AltorfNSL45:21
10Peter BruinsmaAtletics Nijverdal45:58
11Jeroen MachielsenAtletics Nijverdal46:02
12Marcel FieringPallas '9346:14
13Alfred RoelenNSL46:23
14Eric KorverHellas46:24
15Stefan van der PolsNSL46:26
16Maurice WintermanVeluwe47:58
17JanWillem NieboerTriathlon48:25
18Corné van KempenDaventria48:31
19Mar-Hein van de WielDAK49:04
20Erik StrikkerSV Sportlust50:15
21Marlon VoornSparta50:21
22Bas PootAtos50:27
23Erik van LeeuwenLeiden Atletiek52:39
24Patrick de ReusRon Clarke57:07

Mannen 45, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Abraham ZewdieLoopgroep Aart Stigter41:51
2Peter VisserStart '7843:27
3John AalbersavVN43:28
4Tonnie StoutenVeluwe45:59
5Bertil KrukkertAtletics Nijverdal46:22
6Anton van den HeuvelGAC Gemert46:51
7Gerard DroogRotterdam Atletiek46:58
8Jan KortekaasLeiden Atletiek47:08
9Dick ElzengaVeluwe47:36
10Bart ClaessensCaesar48:00
11Dick Leseman Ciko '6648:15
12René KorpershoekHera48:27
13Dirk HoekmanAV Holten48:37
14Daan NoteboomNSL48:55
15René van de WeijenbergEindhoven Atletiek49:30
16Ronald de RoosHellas49:34
17Savio StrikAtletics Nijverdal49:42
18Geert PeetersEindhoven Atletiek49:57
19Egon MeulemanDe Keien49:59
20Rubert RietkerkAltis50:05
21René van WeezepAtletics Nijverdal50:07
22Paul ValkDaventria50:16
23Peter SchipperTriathlon50:31
24Addy VersluisAtverni50:43
25Jan van den BroekDaventria50:55
26Adri DeemterSpurt '8851:28
27Ron van der LindenStatina51:42
28Marcel BellekomHanzesport52:36
29Wolter van der VeenStart '7854:22
30Willem-Jan de RuijterLeiden Atletiek55:02
31Peter HoncoopSpiridon55:13
32Hugo de BestNSL56:09
33Chris ZaalSparta56:13
34Kees BoonAltis56:29
35Jebbe WesterbeekStart '781:00:46
36Theo BaljonCiko '661:05:23

Mannen 50, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Sjaak LuteijnLoopgroep PK33:19
2Chris HenetRunning200033:31
3Hans WesselingLeiden Atletiek33:45
4Rudy WoordTHOR33:54
5Jack NiessenATV Venray34:02
6Jan ten CateHAC '6334:24
7Hans SmitsTriathlon34:36
8Bert van NunenDe Keien34:52
9Henk van EckGAC Gemert35:03
10Willem de RuijterAltis35:12
11Albert OldehinkelSpurt '8835:16
12Jan de WildeAV '5635:17
13Arnold van SonsbeekOss '7835:22
14Klaas van der VeenStart '7835:35
15Hans de VeerOss '7836:04
16Roelof HuttenSpurt '8836:08
17Rob KleywegTriathlon36:19
18Fer BouwensAV '5636:49
19Jaap VlamingNOP36:52
20Henk OldehinkelSpurt '8836:57
21Hans RaweeTriathlon36:58
22Jaap van RietHanzesport37:53
23Egbert MeilinkSpurt '8838:14
24Jan-Hendrik HuttenSpurt '8838:27
25Arie van HeerenParthenon39:02
26Jan JacobsAVO 198339:19
27Jos GelukDelta Sport39:52
28Henk BraadNSL39:56
29Gerard van de BovenkampavVN40:26
30Willem de VriesNOP40:28
31Jan TijhuisAV Rijssen41:59
32Herman WegerifCifla45:19
33Gerrit BultmanLAAC Twente46:50

Mannen 55, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Willem de WeerdtCialfo33:59
2Hennie PuntTrias35:26
3Ad BuijsPhoenix35:28
4Gijs van den HurkavVN35:52
5Henk MolenhuisOss '7836:05
6Harry DijkTION36:07
7Paul VosTriathlon36:09
8Hans JanssenOss '7836:43
9Frank SchneijderbergAltis36:50
10Nico van LentOss '7837:02
11Wil RindtEindhoven Atletiek37:30
12Frans GoversOss '7838:21
13André KoeslagTriathlon38:29
14Henk van DuurenSpurt '8838:36
15Frans van HakGAC Gemert38:42
16Toon VerkerkavVN38:50
17Frans WijlensIphitos43:10
18Marinus BaltusAV Holten44:48
19Johan van SantenavVN52:30

Mannen 60, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Cees StolwijkAltis35:37
2Bert JanssenCifla36:10
3Drikus HaalboomavVN38:10
4Hans van KampenNSL39:14
5Franz van BarneveldAltis40:29
6Wim de JongeAV '5641:12
7Benno BraamhaarAV Rijssen41:50
8Ronald BeetzOss '7842:23
9Bauke de JongavVN42:31
10Arie SnoekHera42:32
11Eddy van EssenLAAC Twente42:45
12Theo KostersGoor '7544:10
13Arie SmedingaFriesland48:07
14Piet WijnsemaEnergie49:31
15Aad VinkEnergie50:50

Mannen 65, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Bert StreumerHellas36:41
2Joop LasseurDelta Sport37:59
3Jac BeekersAchilles39:00
4Hans WindtRunners Stadskanaal41:20
5Ruud NieuwenhuisKombijsport42:02
6Gerard SminkTriathlon42:03
7Frans DijkmanGeneraal Michaelis42:09
8Jac van RijnavVN46:09

Mannen 70, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Herman ten BroekeIphitos43:10
2Rinus JoosseAV '5644:58
3Piet LoverboschLopersgroep Deurne45:32
4Gillis BosmanTHOR46:12
5Piet WintermansClimax48:22

Vrouwen 35, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Claudia van RijnLeiden Atletiek19:50
2Manon MensinkCiko '6620:18
3Marjon de KokPrins Hendrik20:18
4Rian van der BurgtGVAC20:20
5Mirjam KoersenGAC Hilversum20:49
6Ester Eikendal-ZijderlaanAvantri21:00
7Judy van den BergSV Sportlust21:42
8Esther BosSV Sportlust25:11
9Miranda Mulder-VerbruggeSV Sportlust25:29
10Margreet WagteveldStart '7825:55

Vrouwen 40, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Agnes SchipperHellas21:02
2Lucienne GroenendijkSV Sportlust21:03
3Hilde De BoerAttila21:09
4Bertha BruggenkampAAC '6121:23
5Angeli BlankersGAC Hilversum22:27
6Nicoline HeemskerkLeiden Atletiek22:37
7Astrid van VeldenSpurt '8822:44
8Mira BloklandAltis23:27
9Giny DunnewindACO Van Elderen23:40
10Sylvia Kok-de VriesLeiden Atletiek24:12
11Carla van DijkEindhoven Atletiek24:40
12Janneke WillemsSpurt '8824:55
13Ineke NawijnSpurt '8826:22

Vrouwen 45, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Marlien van BeekLADB20:38
2Marianne van de LindeAAC21:28
3Maaike HornstraFriesland21:58
4Haike NillesenATC '7522:17
5Cora SistermansZaanland22:34
6Liset van OosterhoutAVO 198322:40
7Marijke de WijsSV Sportlust22:41
8Anja HofmanLAAC Twente23:24
9Saskia AppelsLeiden Atletiek23:27
10Yke SchouwstraHorror23:55
11Jeanine van OverveldTHOR23:57
12Jacoba MarinusSV Sportlust24:15
13Roelie LennipsSpurt '8824:40

Vrouwen 50, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Carla OphorstOlympus '7020:43
2Ella WitjesAltis20:57
3Eveline BotterDe Spartaan22:40
4Diana LuijrinkASV23:33
5Josien van den BergCifla23:44
6Elly VisserAltis24:18
7Rita van NunenDe Keien24:37
8Gerda WillemsACO Van Elderen25:16

Vrouwen 60, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Els RaapKombijsport24:08
2Anne van DijkavVN24:46
3Mieke ToorenaarCifla25:43
4Martha van HalEnergie26:38
5Marianne Renckens-KlokCifla28:48

Mannen senioren lange cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Haag AtletiekDen Haag55
2SprintBreda64
3Prins HendrikVught67

Mannen senioren korte cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Nijmegen AtletiekNijmegen81
2GAC GemertGemert98
3HeraHeerhugowaard131

Mannen 35/40/45, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1VeluweApeldoorn107
2NSLNoordwijkerhout121
3Atletics NijverdalNijverdal125
4SpartaDen Haag146
5DaventriaDeventer188
6Leiden AtletiekLeiden188
7TriathlonAmersfoort220

Mannen 50+, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Oss '78Oss83
2TriathlonAmersfoort91
3Spurt '88Hardenberg106
4AltisAmersfoort113
5avVNHilversum154
6AV '56Goes167

Vrouwen 35+, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Leiden AtletiekLeiden81
2SV SportlustDen Helder84
3Spurt '88Hardenberg151
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl