12/13-03-2016 • Oldenzaal

Mannen lange cross, 11600 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Tom WiggersAV Haarlem36:02
2Dennis LichtAV '3436:52
3Jurjen PoldermanClytoneus37:02
4Noah SchutteLeiden Atletiek37:15
5Edwin de VriesAV Castricum37:28
6Joeri WolfCifla37:39
7Niek BlikslagerGroningen Atletiek38:16
8Lucas NieuweboerKAV Holland38:29
9Wouter HeinrichPhanos38:32
10Arne MulderPEC 191038:34
11Daan ReintjesDe Liemers38:57
12Ralph van HouwelingenPrins Hendrik38:59
13Flores WeverlingLeiden Atletiek39:10
14Lauran BeijensTilburg Road Runners39:12
15Geart JorritsmaHorror39:13
16Tim BolinkAAC39:27
17Jop van der SteenTilburg Road Runners39:40
18Alwin GroenSprint39:46
19Paul ZwamaLeiden Atletiek40:10
20Wilbert van VlietVenloop Running Team40:19
21Christiaan BosselaarKAV Holland40:40
22Martijn de KokAV '5640:45
23Niels de JongSprint40:47
24Vincent MensenLeiden Atletiek40:50
25Mark te BrakeAVA '7040:58
26Michiel HullemanPhanos41:03
27Dennis de FreytasTilburg Road Runners41:17
28Mitchell FrankenSpado41:31
29Stefan van ThielPrins Hendrik41:35
30Mark MullerAV Holten41:46
31Wouter DoesburgASV42:03
32Arjen van der LogtPhoenix42:09
33Michel RiemersmaTriathlon42:17
34Caimin StevensLAAC Twente42:25
35Erik SlompBB lopers42:30
36Jordi van de SandenTilburg Road Runners42:45
37Harmen HoekKronos42:52
38Harald DerksLAAC Twente42:54
39Thijs TheunissenMarathon Pim Mulier42:58
40Michiel SnuverinkMarathon Pim Mulier43:24
41Michiel KallenbergCifla44:45
42Tjerk NottenAV '2345:11
43Richard HolstegeAV '4046:22
44Martijn KolkmanLAAC Twente47:08
45Thomas LuttikholdU-Track48:34

Vrouwen lange cross, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Ruth van der MeijdenCifla27:29
2Andrea DeelstraAV Heerenveen28:12
3Inge de JongTrias28:50
4Anouk ClaessensLeiden Atletiek29:16
5Jacelyn GruppenHAC '6329:17
6Marjon van der WansemDe Langstraat29:41
7Jolanda VerstratenAtletiek Helden30:20
8Nisrine MasrhalmiEnergie31:10
9Ellis BebselerLAAC Twente32:55

Mannen korte cross, 2500 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Wouter PloegerAAC '616:38
2Nils PennekampPhanos6:38
3Mike FoppenCifla6:39
4Tom KoetsenruijterTHOR6:39
5Sjoerd WeijersNijmegen Atletiek6:45
6Valentijn WeinansNijmegen Atletiek6:46
7Bas Van HoorenAtletiek Maastricht6:48
8Ronald SchroerZaanland6:49
9Roy van EekelenSprint6:51
10Jelmer van der LindenStatina6:54
11Luuk WagenaarPhanos6:55
12Simon GrannetiaDe Spartaan6:59
13Yorben RuiterPAC6:59
14Tom DisveldAAC7:02
15David HemstedeClimax7:02
16Yunis StitanHaag Atletiek7:03
17Jordy DikkersTION7:03
18Rik HeijnenAtletiek Helden7:04
19Gijs JacobsNijmegen Atletiek7:05
20Thomas LewisPhanos7:05
21Wouter DillingCifla7:06
22Jeroen BakkerTriathlon7:06
23Robbin PietermanIlion7:07
24Cas LutzGAC Hilversum7:11
25Jelle KemperPrins Hendrik7:12
26Seppe van 't WestendeLeiden Atletiek7:13
27Wilfred van HolstGroningen Atletiek7:13
28Bastian ZandbergenHAC '637:15
29Joeri SlagterHera7:16
30Mark BuiksSprint7:17
31Kamiel JacobsNSAV 't Haasje7:17
32Paul van der SluijsHaag Atletiek7:19
33Chris van HensbergenKAV Holland7:19
34Sten StoltenborgHaarlemmermeer7:20
35Seb WiggemansDaventria7:22
36Nick MarsmanACO Van Elderen7:24
37Job van SteenkisteRotterdam Atletiek7:26
38Jelle NeeftLycurgus7:26
39Alwin HeijtingHAC '637:27
40Stephan SchriemerAAC '617:28
41Arne te NijenhuisMarathon Pim Mulier7:31
42Bart van ManenGAC Hilversum7:31
43Bart MaasCiko '667:32
44Jurriën Ten HoeveDaventria7:33
45Jan van den HoogenPrins Hendrik7:33
46Teun DuistersEindhoven Atletiek7:36
47Casper van LeeningenDaventria7:36
48Jasper SmitsPijnenburg7:36
49Alwin HoornHAC '637:39
50Alvin SeverijnIlion7:40
51Casper van LeeuwenPrins Hendrik7:40
52Maarten BakkerOlympus '707:41
53Daan Vos de WaelCiko '667:41
54Fenno PoldermanClytoneus7:41
55Tom de LeeuwAlmere '817:42
56Wesley OdenkirchenOlympus '707:43
57Hilco HuisjesACO Van Elderen7:44
58Lasse WiggemansDaventria7:45
59Nick AssinckMarathon Pim Mulier7:48
60Steef SeverijnIlion7:49
61Lennart KleinjansClytoneus7:52
62Mark JansoniusAV '347:56
63Ronald KuinDaventria7:56
64Jasper JanssenPrins Hendrik7:59
65Branco van MinnenMarathon Pim Mulier8:01
66Max van GerrevinkLeiden Atletiek8:01
67Rick WishauptAtletiek Maastricht8:03
68Fabiaan HendricksavVN8:04
69Stefan de VriesAAC8:08
70Jeroen van DijkAV Heerenveen8:10
71Michael van BaalStatina8:36
72Emiel RomboutsMarathon Pim Mulier9:49

Vrouwen korte cross, 2500 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Manon KruiverNOVA7:31
2Lotte KrauseAKU7:47
3Karin NieuwenhuijsenHellas7:51
4Julia van VelthovenCifla7:56
5Suzanne van WijckLeiden Atletiek8:05
6Marije PetersCifla8:07
7Irene van der ReijkenRotterdam Atletiek8:15
8Saskia WeinansAtletico '738:22
9Lieke MarijnenRotterdam Atletiek8:31
10Aniek AperRotterdam Atletiek8:34
11Karlijn van EsPAC8:40
12Annemiek KeijserDe Liemers8:41
13Fenna van BurgPrins Hendrik8:52
14Nadine WillemsDe Liemers8:56
15Rianne AarninkTION8:56
16Lotte van den BoomSprint9:06
17Tessa NieuwenhuizenRotterdam Atletiek9:10
18Astrid van VeldenSpurt '889:23
19Emma van MourikDelta Sport9:35
20Marleen StoelMarathon Pim Mulier9:40
21Jeske HoogeboomNOVA9:43
22Lynn van ToledoOlympus '7010:40

Jongens junioren A, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Kalid AminTriathlon25:54
2Bram AnderiessenAKU26:07
3Yahala Awal Aman [BM]Argo26:09
4Thaem MousPAC26:19
5Edwin SjerpsSAV26:37
6Ruben SansomPallas '6726:47
7Tom HendrikseAAC '6126:52
8Sem van den EijndeCiko '6626:53
9Robin HonebeckeATC '7527:08
10Tristan ValkenburgOlympus '7027:19
11Tom de GelderOlympus '7027:23
12Daan DirksAchilles27:28
13Stijn van GeeneOSS-VOLO27:31
14Sven SchoonebeekLycurgus27:37
15Peter-Jan de JongHorror27:43
16Stef DirksAchilles27:54
17Djurre HoeksemaAAC '6128:13
18Luc VelzeboerAlmere '8128:15
19Corné TimmerAV Aalsmeer28:16
20Thijs van AaltenAtletico '7328:16
21Thomas CremersCiko '6628:16
22Simon VosPEC 191028:47
23Menno WilhelmLoopgroep Visie28:56
24Piet WiersmaJahn II28:57
25Koen WiggersMarathon Pim Mulier28:59
26Alexander BronsPAC29:30
27Rowan VeenhuizenAAC '6129:33
28Bouke van BeloisCiko '6630:00
29Tim VerbeekCifla30:11
30Gerwin In t VeldGroningen Atletiek30:31
31Ids BiemansAtverni30:49
32Thijs OnsteinLAAC Twente31:06
33Rens SimonsVenloop Running Team31:22
34Joost de KleuverClimax32:05
35Julien van DijkAV Heerenveen34:01
36Milan VerheugenCiko '6634:38

Meisjes junioren A, 5900 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Veerle BakkerTriathlon22:06
2Josien ScheepensKAV Holland22:26
3Susan van WeperenLSV Invictus22:29
4Diane van EsPAC22:42
5Ashley MelchertsEnergie22:44
6Eline de JongDe Liemers22:49
7Kristel van den BergEnergie22:49
8Ellen van der KolkTION22:59
9Corinde van EsPAC23:43
10Sanne van GilsSpado23:51
11Leonie GlazenborgSV Veendam24:00
12Marjet GroenLycurgus24:00
13Annemarie SlangewalTriathlon24:36
14Evelien HooijmanGAC Hilversum24:49
15Silke JonkmanVitalis25:14
16Sanne MooldijkPAC25:21
17Gerber LomanMarathon Pim Mulier25:39
18Jeske van der PalZaanland25:57
19Iris van DriestFlevo Delta26:01
20Laura PrinsHAC '6326:21
21Eline ZomerHAC '6327:39
22Sophie de GraafEnergie28:33

Jongens junioren B, 6900 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Robin van RielAttila19:59
2Tim VerbaandertEindhoven Atletiek20:00
3Benjamin SchurinkCifla20:00
4Maikel PeemanFlakkee20:01
5Mark NaaijerEnergie20:18
6Robin KlamerLAAC Twente20:31
7Loek JanmaatAKU20:37
8Illian MartensCifla20:42
9Hielke HilbertsGAC Hilversum20:49
10Gian OerlemansTriathlon20:58
11Troy de JunckerAttila21:07
12Alae EabdenbitsenPhanos21:09
13Jaïr van WinkelAtledo21:10
14Thijs BorcheldGroningen Atletiek21:10
15Jan BouwknegtHAC '6321:12
16Stan JansenRotterdam Atletiek21:13
17Cain RutgersAlmere '8121:16
18Luc BeuckensNOP21:20
19Lars van der KnaapCiko '6621:25
20Sam KraaijeveldPassaat21:29
21Luuk NusselderArgo21:30
22Sareje BulalePhanos21:30
23Jelle de RoonAtledo21:34
24Samuel HofmanBB lopers21:35
25Joep VermeulenCifla21:40
26Allard van BeloisCiko '6621:43
27Hugo Jan BosscherAV Heerenveen21:49
28Jan OldhoffLionitas21:50
29Abdi HassanCifla21:50
30Leon HuiszoonTriathlon21:50
31Janco RijpstraLionitas22:10
32Ephrem BeenHAC '6322:15
33Jasper van der ElstHellas22:21
34Wilbert DennekampAV Rijssen22:32
35Brent CuijpersPrins Hendrik22:44
36Pepijn BartelsCifla22:45
37Aron KoningDe Keien22:57
38Marc RoesClytoneus23:00
39Jens DijkstraNOP23:08
40Victor van der WelPAC23:20
41Roy van OsAtletics Nijverdal23:21
42Koen KampsCiko '6623:34
43Daan van der VeldenGVAC24:03
44Chaske van RijnsoeverHellas24:21
45Sybren KiewietHellas25:49
46Stijn JansoniusAV '3426:43

Meisjes junioren B, 4000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jasmijn LauCiko '6614:22
2Jasmijn BakkerTriathlon14:28
3Roos BlokhuisPassaat14:36
4Merel van der MarelHaarlemmermeer14:45
5Marije HijmanPAC14:47
6Emmie WeekersPrins Hendrik15:12
7Elke PronkAtletics Nijverdal15:13
8Floor DoornwaardDe Gemzen15:18
9Evelien KuiperGroningen Atletiek15:19
10Ynte BiemansAtverni15:40
11Anouk PropSpado15:45
12Madelief KokTriathlon15:47
13Silke BrakkeePAC15:48
14Anouk van GilsSpado15:55
15Ilse RooksLSV Invictus15:55
16Lotte PröpperPhanos15:59
17Danique VerdellenVenloop Running Team16:01
18Lydia van DijkKAV Holland16:03
19IJke MouritsKAV Holland16:11
20Anne van HeeckerenVenloop Running Team16:12
21Christel HeuseveldtClimax16:13
22Carlijn van KersenAtletiek Maastricht16:15
23Fenne JanssenVenloop Running Team16:17
24Eva RiemeijerCifla16:19
25Iris VeltingHAC '6316:22
26Naomi RenssenU-Track16:23
27Shanna StrijkerFlevo Delta16:57
28Cheryl KonijnAV Castricum17:01
29Emma KokPhanos17:02
30Irene BijmanIsala '9617:19
31Annabelle KrebbersHellas17:25
32Marit van der SchaafGroningen Atletiek17:26
33Lisanne WiggersMarathon Pim Mulier17:32
34Amina SchellekensPhanos18:07
35Sam WenninkTION18:13
36Hannah Clercx't Jasper Sport18:27
37Lichelle ScholingMarathon Pim Mulier20:55

Mannen 35, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Colin BekersTilburg Road Runners25:45
2Erik DriesenBB lopers25:58
3Henry RutgersHAC '6326:26
4Jeroen van AkenHaag Atletiek26:41
5Eltjo van MechelenTHOR26:47
6Erwin AkkermanHAC '6326:52
7Harm Jan MartensHAC '6327:20
8Ruud van der WalAV '3427:36
9Rob Detert Oude WemeVeluwe27:43
10Ron KosterScopias27:51
11Martijn van RijnTriathlon28:25
12Tjeerd PopkemaNOP28:28
13Pim QuistHaag Atletiek28:44
14Joshua GroenTriathlon28:55
15Frans PasmansAVR '6929:01
16Bram van DongenHaag Atletiek29:16
17Arnout SalomePijnenburg29:22
18Rob van BokhovenHaag Atletiek29:34
19Jan LoosmanNOP29:59
20Jesse van van StraatenHaag Atletiek30:09
21Bart van AalstPrins Hendrik30:28
22Ton RijsdijkDiomedon30:41
23Jeroen LamfersVeluwe30:47
24Sven DuitsTriathlon30:53
25Tariq van RooijenHaag Atletiek32:06
26Leendert HakvooortNOP34:58

Mannen 40, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Roger SmeetsCaesar26:57
2Jean-Pierre HoeboerSprint27:13
3Marc RotsaertDe Koplopers27:24
4Arnold KlieverikLAAC Twente27:54
5Henk SmalbruggeBB lopers28:08
6Maikel van GemertHaag Atletiek28:15
7Arie OwenCiko '6628:17
8Shayne RookhuyzenVeluwe29:13
9Ton SweepGAC Hilversum29:14
10Michel BesselingTriathlon29:31
11Ronald DerksenVeluwe29:46
12Maarten KoleCiko '6629:55
13Paco lamadrid VrolijkHaag Atletiek30:02
14Roland BesslinkVeluwe30:18
15Simon van den EndenPhoenix30:32
16Peter GnoddeNOP30:38
17Tjerk DijkstraNOP32:43
18Dolf van de VoortPAC32:59
19Remco KapteijnAV '5633:28

Mannen 45, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Peter van der VeldenEindhoven Atletiek26:22
2Coen de WitCiko '6627:15
3Wim OptenSV Veendam27:18
4Ton VerbaandertEindhoven Atletiek27:30
5Gaby van CaulilCiko '6627:46
6Rachid MohammadiAtos28:11
7Lamko HulzebosHAC '6328:28
8Frank ReintjesDe Liemers28:31
9Michiel OttenPrins Hendrik28:47
10Arjen DriesenBB lopers29:04
11Jan ZijderlaanAvantri29:06
12Josue BergervoetLoopgroep Aart Stigter29:09
13Jack HopmansSpado29:22
14Michiel StiemerGAC Hilversum29:36
15Robin van de MastAltis29:52
16Merlijn TrouwCifla30:20
17Joop VriendLAAC Twente31:20
18Camiel VerweijHellas32:30
19Maurice MulderNOP32:32
20Arné OplaatGoor '7535:07

Mannen 50, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Tonnie StoutenVeluwe28:18
2Peter MijsbergEindhoven Atletiek28:23
3Kees LazeromsAchilles28:24
4Richard van OosterhoutAVR '9028:32
5Jan KortekaasLeiden Atletiek28:37
6Dick ElzengaVeluwe28:57
7Harmen de VriesHAC '6329:34
8Ad PeetersEindhoven Atletiek30:09
9Aje NiksSportlust/Loopgroep de Zandstuve30:16
10Henk WolfSpirit Lelystad30:39
11Hans HendrickxNOP30:42
12Dirk HoekmanAV Holten31:04
13Wim RitsemaGelre31:11
14Martijn HienschPhanos31:19
15Piet van MourikDelta Sport31:30
16Robert ReitsemaIsala '9631:40
17Rubert RietkerkAltis32:01
18Alfred RekersPEC 191032:07
19Erik NijhofMarathon Pim Mulier32:49
20Harald WiggersMarathon Pim Mulier35:42

Mannen 55, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Arie van HouwelingenEindhoven Atletiek28:52
2Tim Brouwer de KoningLeiden Atletiek29:06
3Willem de RuijterAltis29:33
4Ruud WoordTHOR29:46
5Alex StienstraLAAC Twente29:49
6Johan NeveKAV Holland30:03
7Marcel KlamerLAAC Twente30:08
8Peter van RavenswaaijavVN30:38
9Ton SjerpsSAV31:02
10Arnold van SonsbeekOss '7832:21
11Jaap VlamingNOP32:24
12Jan ten CateHAC '6333:13
13Ronald RumawatineMarathon Pim Mulier34:40
14André ReindersAtletiek Maastricht37:46
15Jan BonLeiden Atletiek38:05
16Sjef Olde ScholtenhuisLAAC Twente38:34
17Gerrit BultmanLAAC Twente40:05

Mannen 60, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Her TesselaaravVN30:53
2Ad BuijsPhoenix31:23
3Henk MolenhuisOss '7831:53
4Cor HoebekeDe Koplopers32:21
5Tjibbe de VriesBB lopers32:30
6Bert van ExselSprint33:08
7Theo van der VeerClimax34:32
8Dirk WigmansavVN36:09

Mannen 65, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Cees StolwijkAltis30:44
2Martien van de VenAtletiek Oirschot35:15
3Theo SchootmanASV35:36
4Guido PietersmaHanzesport37:00
5Onne HaitsmaLAAC Twente37:25
6Ko van KuijkSprint39:03
7Bauke de JongavVN39:16
8Frank DukingAtletico '7339:24
9Theo KostersGoor '7539:39
10Eddy van EssenLAAC Twente41:51

Mannen 70, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jan KeijzersSprint37:12
2Ruud NieuwenhuisKombijsport38:58
3Theo WeegerinkLAAC Twente39:32
4Anne BarteldsStart '7842:43

Vrouwen 35, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Paddy HerijgersDJA30:28
2Yvonne MeijerACO Van Elderen32:32
3Laura HuijbregtsEindhoven Atletiek33:27
4Dione ScheutenLAAC Twente34:35
5Marja KramerNOP38:52

Vrouwen 40, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Sandra de JongeCiko '6631:23
2Gwynny HamiltonEindhoven Atletiek31:53
3Laura KotteLAAC Twente34:35
4Esther LabohmVeluwe38:04

Vrouwen 45, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Agnes SchipperHellas30:52
2Lia WijnbergerCiko '6631:55
3Hilde de BoerAttila32:53
4Agnes OlgersNOP34:35
5Anna MazereeuwNOP36:06

Vrouwen 50, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Ingrid PriggeLAAC Twente31:57
2Marlien van BeekDe Langstraat32:43
3Nicole LoeveEindhoven Atletiek34:02
4Jeanine van OverveldTHOR37:10

Vrouwen 55, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Eveline BotterDe Spartaan35:49
2Jannet Vermeulen-StulenPhoenix36:59
3Anne RindtEindhoven Atletiek37:06
4Elly VisserAltis39:20
5Gerda ScholtenLAAC Twente42:48

Vrouwen 65, 7800 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Els RaapKombijsport39:01
2Anne van DijkAV Gouda40:11
3Trees RuttenNijmegen Atletiek41:10

Mannen korte cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1DaventriaDeventer184
2Prins HendrikVught185
3Marathon Pim MullierHengelo237

Mannen masters, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1HAC '63Hoogeveen51
2Eindhoven AtletiekEindhoven77
3Haag AtletiekDen Haag105
4CIKO '66Arnhem107
5VeluweApeldoorn120
6BB LopersZwolle155
7TriathlonAmersfoort188
8LAAC TwenteOldenzaal217
9NOPEmmeloord230
10AlitsAmersfoort266
11SprintBreda336
12avVNHilversum372
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl