29/01-03-2020 • Kraggenburg

Mannen lange cross, 10000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Noah SchutteLeiden Atletiek32:08
2Stan NiestenDEM32:40
3Niek BlikslagerGroningen Atletiek32:48
4Tom HendrikseAAC '6132:53
5Tim PleijteDynamica33:31
6Lucas NieuweboerKAV Holland33:33
7Job IJtsmaHAC '6333:57
8Frank FutselaarDe Liemers34:21
9Ruben SansomAtletiek Maastricht34:29
10Zac FreudenburgAV '2334:38
11Bas HollegienNOP34:44
12Wouter HeinrichPhanos34:58
13Koen van DijkTriathlon35:06
14Tim VerbaandertEindhoven Atletiek35:08
15Jorim ScheeleAtletiek Maastricht35:14
16Geart JorritsmaLichtlopen35:22
17Ricardo FlorisAtletiek Maastricht35:25
18Ties van den HurkNSAV 't Haasje35:28
19Ben VriendsEindhoven Atletiek35:32
20Mark te BrakeAVA '7035:46
21Luc VelzeboerAlmere '8135:51
22Roeland van der HarstLeiden Atletiek35:54
23Dominic BerseeOlympus '7035:58
24Constant HuiszoonTriathlon36:05
25Michael BeuwerEindhoven Atletiek36:15
26Corné TimmerAV Aalsmeer36:28
27Jan BerkhoutLeiden Atletiek36:48
28Marco van EttenRotterdam Atletiek36:49
29Joep van der ZandenPallas '6737:30
30Tim KragtenEindhoven Atletiek37:46
31Niels KerkhofTriathlon37:59
32Alex SmeetsCaesar38:07
33Pieter BakxRotterdam Atletiek38:25
34Thomas StraathofNOP38:33
35Remco AkseBB lopers38:35
36Vincent TasIlion39:04
37Jurrian van der ValkLeiden Atletiek39:31
38Thijs van AaltenKronos39:44
39Jeroen WoltingeNOP41:09
40Imro van SoestHellas41:16
41Niels van HoornBB lopers41:24
42Jordi DommerholtAV Heerenveen42:23
43Tom van TellingenHAC '6342:43

Vrouwen lange cross, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Diane van EsPAC29:28
2Ruth van der MeijdenCifla30:08
3Jasmijn BakkerTriathlon30:13
4Lotte van der PolLoopgroep PK30:20
5Jacelyn GruppenGroningen Atletiek30:45
6Bo UmmelsUnitas31:25
7Marijke de VisserCifla31:41
8Sanne MooldijkRotterdam Atletiek31:53
9Lotte KrauseAKU32:45
10Marije PetersCifla33:16
11Tess BoekemaPhanos33:22
12Emmie WeekersEindhoven Atletiek33:33
13Kathelijn LemmensEindhoven Atletiek33:49
14Silke JonkmanVitalis34:01
15Ilse LangevoortCialfo40:34

Mannen korte cross, 2500 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Mahadi Abdi AliUnitas7:58
2Lars GerritsenPassaat8:07
3Kevin ViezeeAAC8:12
4Jeroen BakkerAtletiek Maastricht8:15
5Cas LutzAAC8:17
6Ralf NieuwenhuizenRotterdam Atletiek8:19
7Niels te PasLAAC Twente8:21
8Milco HahuryRotterdam Atletiek8:22
9Cas KopmelsLeiden Atletiek8:24
10Edwin SjerpsSAV8:25
11Thomas LewisPhanos8:26
12Samuel ChappleOlympus '708:30
13Gian OerlemansNSAV 't Haasje8:36
14Luuk WagenaarPhanos8:37
15Erik LeusinkHAC '638:37
16Twan PormesDOKEV8:38
17Zeb BeelenLeiden Atletiek8:40
18Ludo Van NieuwenhuizenAAC8:41
19Robin RuijterPrins Hendrik8:41
20Mart NijhuisMarathon Pim Mulier8:42
21Tomas van WijngaardenRotterdam Atletiek8:46
22Joeri SlagterTAS '828:49
23Robbin PietermanLeiden Atletiek8:49
24Wouter VerstraateGonzález Running Team8:51
25Marco van ErpLeiden Atletiek8:52
26Jippe LasschuijtAV '348:52
27Rick PaffenAtletiek Maastricht8:53
28Benjamin ManuelRotterdam Atletiek8:56
29Abdi HassanCifla8:56
30Van den HoogenPrins Hendrik8:56
31Kamiel JacobsNSAV 't Haasje8:57
32Milan van der MeerNSAV 't Haasje9:00
33Mitchell FrankenSpado9:02
34Jeroen EngelsPrins Hendrik9:04
35Ephrem BeenHAC '639:06
36Maarten van DoornikTartlétos9:08
37Wouter OlthofVitalis9:09
38William van EekenACO Van Elderen9:10
39Archie Hall [BM]U-Track9:10
40Bram RouwenBB lopers9:10
41Jelle van der SchootU-Track9:12
42Bart van AdrichemHAC '639:13
43Koen GrandiekAV Castricum9:15
44Ralf LoozePhanos9:16
45Maarten van DijkHAC '639:18
46Jaïr van WinkelPrins Hendrik9:18
47Robert GerritsenACO Van Elderen9:19
48Pepijn OronHellas9:19
49Manolito MustersAAC '619:20
50Bastiaan van GraafeilandRotterdam Atletiek9:28
51Leon ten KloosterPEC 19109:34
52Casper van der LuijtLeiden Atletiek9:36
53Rico KleineHAC '639:40
54Jeen NautaStart '789:42
55Jurian OnderdijkDe Gemzen9:47
56Sjors KampenGroningen Atletiek9:57
57Niels KokPEC 19109:58
58Jelle de RoonPrins Hendrik10:02
59David PrinsPEC 191010:12

Vrouwen korte cross, 2500 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Elisa de JongGroningen Atletiek8:59
2Jetske van KampenGroningen Atletiek9:10
3Irene van der ReijkenRotterdam Atletiek9:17
4Kristel van den BergFortuna9:25
5Dagmar SmidPrins Hendrik9:31
6Bregje SlootDe Liemers9:32
7Aline KootstraACO Van Elderen9:32
8Sarah PeerikHanzesport9:39
9Merel van der MarelHaarlemmermeer9:41
10Julia Samuelsson [BM]Nijmegen9:43
11Jennifer GulikersUnitas9:44
12Iris VeltingHAC '639:47
13Laura HoogersNSAV 't Haasje9:52
14Lieke MarijnenLeiden Atletiek9:57
15Sharon TrienesUnitas10:01
16Mariska TjeerdsmaAV '5610:04
17Eline LangeveldZaanland10:05
18Emma KokPhanos10:15
19Christine BoschGAC Hilversum10:18
20Mariska PoelDEM10:23
21Lianne van EsLeiden Atletiek10:30
22IJke MouritsPhanos10:40
23Lisa de RuiterRotterdam Atletiek10:43
24Iris van DriestFlevo Delta10:47
25Annet FledderusGroningen Atletiek10:49
26Margo HeurmanNSAV 't Haasje10:52
27Lindsey FakenEnergie10:57
28Tabitha BruinHellas11:17
29Jasmijn GielenCaesar11:23
30Jolanda RegoutPEC 191011:57
31Laura PrinsHAC '6312:00

Mannen U20, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jesse FokkenroodScorpio27:45
2Ilias El KhattabiRotterdam Atletiek27:56
3Djoao LoblesNoordkop28:09
4Mojalefa KloproggeU-Track28:36
5Bezuayehu PetersenAV '5628:38
6Noah BaltusSAV28:38
7Sander van ElkLeiden Atletiek28:54
8Stan SchipperenScorpio28:59
9Peer VoesenekScorpio28:59
10Jort BenzScorpio29:17
11Duncan SteenbakkerAV Castricum29:23
12Luuk VerbaandertEindhoven Atletiek29:23
13Tijmen BouwAV '3429:24
14Lars LarosScorpio29:33
15Tijn van ZijlKAV Holland29:48
16Jonatan VenemaStart '7830:14
17Kjell de GrootFlevo Delta30:20
18Jesse ScheltemaAV Castricum30:20
19Lucas van der LindenSpiridon30:26
20Gjalt PanjerVeluwe30:42
21Michiel WellinkAVA '7030:51
22Rob NijssenHylas30:54
23Niels BuitenhuisDaventria30:58
24Kibrom Hadgu KiflaiPEC 191031:03
25Wessel HeilAV Aalsmeer31:16
26Matthijs BuijsenCaesar31:20
27Daniël van GinkelLeiden Atletiek31:22
28Friso LyppensHaag Atletiek31:35
29Yordi DruijffTriathlon31:40
30Thijs ZoonFlevo Delta31:45
31Stefan de VriesStart '7832:01
32Per VelraedsCaesar32:18
33Nick KerkhofHAC '6332:27
34Soufian KoraichiCaesar32:55
35Tjalling GalemaGAC Hilversum33:08
36Jarno JansenPEC 191033:09
37Daan VeenhuizenPEC 191033:09
38Tim de MooijLeiden Atletiek33:30
39Jamie VerhagenGroningen Atletiek33:37
40Gijs van de WeteringDe Gemzen34:03
41Vincent PerquinLeiden Atletiek34:20
42Salle WieringaLeiden Atletiek34:53
43Jurre SoonsCaesar35:05
44Thomas GonggrijpAtletico '7336:47
45Daniël Huis in t VeldStart '7837:26

Vrouwen U20, 6000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Tess van RandtwijkAV '3423:07
2Renee SijbesmaEindhoven Atletiek23:23
3Vera de VriesHorror23:50
4Emmy van den BergPrins Hendrik24:33
5Amina MaatougLeiden Atletiek24:44
6Anna EikendalCiko '6624:57
7Zoe van DijkNederlandse Triathlonbond26:10
8Anne GeijtenbeekU-Track26:10
9Nienke van DokAV Aalsmeer26:42
10Femke PanjerAV '3427:06
11Frouke BenzScorpio28:46
12Robin BeijerAV '4029:03
13Sanne NiestijlAAC '6129:26
14Nikki Van GoolGloria31:47

Mannen U18, 6000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Tim de WildHellas21:00
2Mads MeijerDe Sprinter21:00
3Wouter van den AkkerATC '7521:11
4Stefan NillessenCifla21:25
5Ids van KorvenRunning Team Eindhoven21:57
6Thomas ReiningPEC 191022:07
7Pablo van HoornAltis22:32
8Niels PeetersVenloop Running Team22:37
9Ernson van den BosScorpio22:39
10Yohannes HienschPhanos22:59
11Mischa HermansUnitas23:06
12Merlijn van der VeldenEindhoven Atletiek23:13
13Twan DeumersLycurgus23:16
14Rens van BeekCifla23:17
15Bram van DrutenOlympus '7023:17
16William KnolU-Track23:22
17Douwe BentsinkArcheus23:23
18Wouter de RooHAC '6323:26
19Max SwabedissenAV Rijssen23:40
20Bas StamRotterdam Atletiek23:43
21Tim SchusselNijmegen Atletiek23:49
22Steyn PotuitScorpio23:52
23Jarik van de MastAltis23:53
24Ivar MeesenRotterdam Atletiek24:03
25Stach van der WindtKAV Holland24:03
26Seb WalsLycurgus24:03
27Ruben van GroenewoudUnitas24:05
28Stijn VerheijU-Track24:16
29Lenny HermansUnitas24:30
30Jip JanissenVenloop Running Team24:36
31Eyoël HienschPhanos24:42
32Filip HofstedePEC 191024:43
33Milo DekkerAV Castricum24:45
34Toon van VuurenAV Castricum24:46
35Wouter SteenstraCiko '6624:58
36Farhaan Abdi AliHanzesport25:05
37Sven DruijffTriathlon25:18
38Oscar MeijerAltis25:19
39Ioann LoblesNoordkop25:21
40Jasper van WezelCifla25:23
41Milan VeenstraTION25:38
42Wesley SteenbakkerAV Castricum25:45
43Leroy OostmanGroningen Atletiek25:46
44Twan BuijsHaag Atletiek25:55
45Sebastiaan HorselenbergHanzesport26:08
46Luke HiddinkArcheus26:13
47Duncan MulderPEC 191026:34
48Kai DeumersAV Castricum27:23

Vrouwen U18, 4000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Marit GriepScorpio16:18
2Tamar VeltmanAlmere '8116:35
3Bridget KoningsCiko '6616:44
4Fee MokSAV17:02
5Laura van LangenSAV17:05
6Bieke SchipperenScorpio17:10
7Tessa HarbrinkPEC 191017:32
8Joanne LehrPEC 191017:48
9Carlijn de BieAtverni18:05
10Lora Poposka [BM]Rotterdam Atletiek18:29
11Anne de JongAtledo18:33
12Elin SlagtAAC '6118:35
13Suze de VriesHorror18:52
14Tara OzingaAV Aalsmeer18:57
15Juul SchuitAV Castricum19:09
16Sativa WenkerCiko '6619:25
17Mare FrauenfelderCifla19:39
18Pipp PauzengaAV Castricum25:41

Mannen 35, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Joep EmmenBB lopers29:09
2Ton HettemaRotterdam Atletiek29:16
3Willard BredewoldBB lopers29:19
4Wynfrith MeijwesHaag Atletiek29:21
5Wesley KloosterboerAV '3429:54
6Falco OlivierBB lopers29:55
7Harm-Jan MartensHAC '6330:20
8Ruben PostmaAthlos30:38
9Oscar MulderEindhoven Atletiek30:52
10Erik SlompBB lopers31:09
11Wouter VisserRotterdam Atletiek31:38
12Jacob SnoekNOP32:34
13Hugo JongejanNOP36:25
14Wiebe YpingaNOP37:11

Mannen 40, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jeroen KramerZaanland28:11
2Erik DriesenNOP28:31
3Michiel LöschnerTriathlon29:22
4Bas MekkingCialfo29:50
5Ard VlooswijkAV '3430:01
6Ruud van der WalAV '3430:05
7Erwin AkkermanHAC '6330:29
8Tjeerd PopkemaNOP31:12
9Ron KosterAtletiek Helden31:41
10Bart van den HaakGAC Hilversum32:39
11Jan SinkeNOP32:39
12Ivo LustenhouwerPallas '6732:45
13Mark HakbijlBB lopers33:02
14Jeroen ThalenHAC '6333:07
15Jan LoosmanNOP33:33
16Bas van SummerenDe Keien33:40
17Albert Pieter VenemaDe Sprinter34:03
18Erik RozeboomBB lopers37:11
19Erwin KreuleBB lopers38:12

Mannen 45, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Yke ZoetendalHorror29:37
2Marco DebetsCaesar30:12
3Patrick SmitPallas '6730:34
4Dirk WijnaldaHellas30:44
5Van der BoomLoopgroep PK31:17
6Foppe van der HeideImpala31:19
7Marcel DoornekampAthlos31:50
8Tycho ScholPallas '6732:22
9André KorpelshoekNSL32:57
10Ralph van DijkNederlandse Triathlonbond33:25
11Frankwin MusscheBB lopers33:27
12Jean-Pierre HoeboerDe Keien33:54
13Wim WolfCialfo34:01
14Murk FalkenaFlevo Delta34:46
15Paco LamadridHaag Atletiek34:50
16Harald van GilsLoopgroep Aart Stigter35:13
17Anjo SimonseNOP35:54
18Tjerk DijkstraNOP35:58
19Maikel MardjanAV '3443:40

Mannen 50, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Ruud BeerepootHera29:09
2Nico AltorfNSL29:19
3Abdelhamid MohammadiAV '2330:15
4Michiel OttenLeiden Atletiek30:32
5Pip TesselaarHera30:42
6Christian BakkerCifla31:16
7Jan ZijderlaanAvantri31:39
8Arjen DriesenNOP31:57
9Mark WesterhofNederlandse Triathlonbond32:14
10Ron LegemaateIlion32:51
11Michel DeckersAtletiek Maastricht33:08
12Frans JornaHellas33:44
13Roel van der SteegeIsala '9634:05
14Maurice MulderNOP35:07
15Eugene OlgersNOP35:24
16Rien JanseNOP35:58
17Ronnie KrulBB lopers38:29

Mannen 55, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Mark JillissenCifla31:43
2Henri VeldmanAV Heerenveen32:00
3Martijn HienschPhanos32:12
4Jan KortekaasLeiden Atletiek32:22
5Tim Brouwer de KoningLeiden Atletiek32:43
6Ad van BeekRoad Runners Etten-Leur32:52
7Rob van de GraafLoopgroep PK33:12
8Bart ClaessensCaesar33:14
9Hans PaterHera33:21
10Willem de RuijterAltis33:21
11Robert ReitsemaIsala '9633:38
12Wim RitsemaGelre34:04
13Maurits de RuiterGAC Hilversum34:07
14Henk WolfSpirit Lelystad34:22
15Fred SmitHera35:00
16Frank BoonSAV37:47
17Jebbe WesterbeekStart '7842:51

Mannen 60, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Johan NeveKAV Holland33:11
2Wim KuijpersAltena Road Runners33:30
3Jos RuijterNOP35:21
4Arno ŠkrabanjaCaesar36:05
5Wil PepelsCaesar36:11
6Theo BoekemaBB lopers36:28
7Jaap VlamingNOP37:20
8Pieter Jan VlamingNOP37:37
9Peter MarcelisTaxandria Atletiek38:39
10Roelof SondaarDe Sprinter41:23
11Gerard van de BovenkampavVN44:35

Mannen 65, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Gijs van den HurkavVN35:23
2Gerard WoutersSpiridon35:45
3Oscar SmitavVN35:50
4Jan KreukSAV36:27
5Jan RuijterNOP37:29
6Toon VerkerkavVN39:29
7Leo van LeeuwenAV '4041:19

Mannen 70, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Cees StolwijkAltis35:39
2Martien van de VenAtletiek Oirschot40:35
3Peter NuyensAV Edam41:36
4Ruud NieuwenhuisAV Badhoevedorp44:44

Vrouwen 35, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Bertine de VriesMarathonPlus32:30
2Saskia van VugtNederlandse Triathlonbond32:50
3Ingrid KlaassenRunning Holland vereniging33:31
4Jacolien RuizendaalNOP34:34
5Linda OomsHanzesport34:35
6Gerja ZielmanBB lopers35:26
7Lieve Tollet [BM]BB lopers35:40
8Hester LingsmaRotterdam Atletiek37:11
9Corien van der BijlVeluwe37:29
10Angelique van Ommen-WiekensDe Gemzen40:04

Vrouwen 40, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Yvonne MeijerACO Van Elderen35:04
2Maureen HoutmanDe Gemzen36:56
3Erna van Es-KeenDe Gemzen37:37
4Hannelore Van der SpekDe Sprinter38:35
5Annemiek DekkerNOP38:40
6Krista van OsBB lopers39:45

Vrouwen 45, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Mirjam KoersenGAC Hilversum32:18
2Saskia SchutteCialfo36:27
3Claudia van TellingenBB lopers39:09

Vrouwen 50, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Agnes SchipperHellas34:29
2Petra HasperDe Sprinter35:31
3Annet BultmanDe Gemzen36:11
4Agnes OlgersNOP39:53
5Annet BuitenhuisDe Gemzen45:13
6Ria van WeezepSpirit Lelystad48:16

Mannen lange cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Atletiek MaastrichtMaastricht41
2Leiden AtletiekLeiden50
3Eindhoven AtletiekEindhoven58
4TriathlonAmersfoort68
5NOPEmmeloord84

Mannen korte cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1AACAmsterdam26
2Rotterdam AtletiekRotterdam35
3Leiden AtletiekLeiden49
4PhanosAmsterdam69
5NSAV 't HaasjeNijmegen76
6Prins HendriksVught83
7HAC '63Hoogeveen92
8PEC 1910Zwolle167

Mannen U20, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1ScorpioOosterhout Nb18
2Leiden AtletiekLeiden72
3CaesarBeek Lb92
4Start '78Steenwijk92
5PEC 1910Zwolle97

Mannen U18, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1CiflaNijmegen58
2UnitasSittard67
3AltisAmersfoort68
4PEC 1910Zwolle85
5AV CastricumCastricum109

Mannen masters, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1BB LopersZwolle23
2AV '34Apeldoorn41
3NOPEmmeloord65
4HERAHeerhugowaard82
5HAC '63Hoogeveen88
6Leiden AtletiekLeiden106
7Pallas '67Wageningen107
8CaesarBeek Lb157
9AVVNHilversum260

Vrouwen masters, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1BB LopersZwolle40
2De GemzenHeerde43
3NOPEmmeloord47
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl