Mannen senioren, 11190 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Getaneh Tessema | Achilles | 35:01 |
2 | Fransua Woldemariam | PSV | 35:10 |
3 | Tadesse Wholdemeskel | PSV | 35:13 |
4 | Marcel Versteeg | Haag Atletiek | 35:25 |
5 | Greg van Hest | Schuurmans | 35:42 |
6 | Woldeslassa Milkessa | PSV | 35:50 |
7 | Peter vd Velden | PSV | 35:55 |
8 | John Vermeule | Dynamo'70 | 36:06 |
9 | Aart Stigter | Hellas | 36:13 |
10 | Marcel Laros | Sprint | 36:19 |
11 | Marti ten Kate | Tion | 36:22 |
12 | Stan Rijken | Prins Hendrik | 36:28 |
13 | Tonny Dirks | Schuurmans | 36:33 |
14 | Patrick Aris | Haag Atletiek | 36:34 |
15 | Robert Smits | Argo'77 | 36:37 |
16 | Herman Hofstee | DOS Dwingeloo | 36:42 |
17 | Robin Punt | RRA | 36:46 |
18 | Marc van Rooy | AAC | 36:54 |
19 | Ronald Schut | PSV | 36:59 |
20 | Casper Vroemen | Haag Atletiek | 37:12 |
21 | Mark Hilberts | GAC Hilversum | 37:15 |
22 | Paul Hagedoren | Unitas | 37:16 |
23 | Dennis Klasen | Sprint | 37:18 |
24 | Koos Verweij | OSS-Volo | 37:22 |
25 | Peter Jansen | Sprint | 37:27 |
26 | Joost la Lau | Bataven | 37:30 |
27 | Peter Hopman | TRIAS | 37:33 |
28 | Mark van Maaren | Haag Atletiek | 37:36 |
29 | Jan Korevaar | Avantri | 37:39 |
30 | Remco de Bree | Hellas | 37:43 |
31 | Hans Wubben | AAV'36 | 37:55 |
32 | Reyer Klopman | Rapiditas | 37:55 |
33 | Martin Lauret | Typhoon | 37:58 |
34 | Michael Stiemer | Altis | 38:01 |
35 | Johan de Koning | Sprint | 38:03 |
36 | Michiel Otten | Prins Hendrik | 38:05 |
37 | Evert Gielen | Achilles-Top | 38:08 |
38 | Wilbert Touw | Achilles | 38:11 |
39 | Erik Bakker | De Spartaan | 38:14 |
40 | Fred van Zoest | AV'47 | 38:18 |
41 | Jaap de Knegt | Rotterdam Atletiek | 38:19 |
42 | Rachid Mohammadi | Atos | 38:20 |
43 | Jan Kortekaas | Bataven | 38:20 |
44 | Jo Ferket | Bataven | 38:23 |
45 | Robert Jongh | Sprint | 38:26 |
46 | Han Kulker | Bataven | 38:29 |
47 | Tim de Brouwer de Koning | Holland Leiden | 38:31 |
48 | Bert van Nunen | De Keien | 38:33 |
49 | Henk van Velzen | Bataven | 38:35 |
50 | Roel de Jong | AV'55 | 38:35 |
51 | Michael Meyler | AAC | 38:36 |
52 | Abdulm Mohammadi | Atos | 38:37 |
53 | Joost Vollaard | AAC | 38:45 |
54 | Cock vd Hulst | Hera | 38:48 |
55 | Danny Hendrix | Unitas | 38:58 |
56 | Michel Hodenius | Achilles-Top | 39:00 |
57 | Edo van Uchelen | Altis | 39:00 |
58 | Jeroen van Damme | Thor | 39:05 |
59 | Martin Delleman | Typhoon | 39:09 |
60 | Edwin Alferink | Ciko'66 | 39:12 |
61 | Jaap van Duyvenvoorde | Bataven | 39:13 |
62 | Wil Goessens | Unitas | 39:13 |
63 | Sip Stal | Hellas | 39:15 |
64 | Dennis van Bakel | AAC | 39:18 |
65 | Theo Rabout | Atletica | 39:18 |
66 | Andries Nelemans | Sprint | 39:21 |
67 | Remco Kortenoeven | Hellas | 39:25 |
68 | Marcel de Groot | Sparta | 39:27 |
69 | Taco Wehrung | Unitas | 39:34 |
70 | René van Dijke | Parthenon | 39:37 |
71 | Jeroen van Schayik | AAC | 39:39 |
72 | Louis Dam | AAC | 39:43 |
73 | Leo Herijgers | Sprint | 39:43 |
74 | Pieter Oldenhove | AAC | 39:44 |
75 | Gerard Klein | Zaanland | 39:45 |
76 | Jielis Visser | Avantri | 39:48 |
77 | Marcel Kijkuit | Typhoon | 39:48 |
78 | Taco Spanbroek | Zuidwal | 39:48 |
79 | Marco van Dongen | Sprint | 39:50 |
80 | Leon vd Meijden | AAV'36 | 39:55 |
81 | Hylke vd Gaast | Bataven | 40:04 |
82 | Pascal Vroemen | Caesar | 40:06 |
83 | Michel Doeser | Typhoon | 40:07 |
84 | Edwin van Port | AAC | 40:12 |
85 | Marcel Boor | Hollandia | 40:12 |
86 | Ernest Kox | DES | 40:13 |
87 | Tiddo Ekens | Sisu | 40:13 |
88 | Ad Peeters | PSV | 40:15 |
89 | Peter Jongsma | Rotterdam Atletiek | 40:22 |
90 | Bernard Heshof | AVO'83 | 40:23 |
91 | Peter Bergmans | Sprint | 40:25 |
92 | Gert van Bergen | AAC | 40:27 |
93 | Erik van Tooren | AAV'36 | 40:27 |
94 | Remko Riebeek | PSV | 40:29 |
95 | Dave Rost | De Komeet | 40:32 |
96 | Noël Keijsers | Weert | 40:35 |
97 | Hein Hurkmans | AAC | 40:40 |
98 | Bert de Boer | AAV'36 | 40:47 |
99 | Sjaak van Tilborg | Typhoon | 40:50 |
100 | René Gielen | Scopias | 40:53 |
101 | René vd Bosek | Achilles | 40:54 |
102 | Henk Ravensbergen | Bataven | 40:55 |
103 | Ronald Verten | Achilles | 40:59 |
104 | David vd Linden | PSV | 41:03 |
105 | Rob van Schooten | AAV'36 | 41:05 |
106 | Walter Zuyderduin | AAC | 41:09 |
107 | Fred Regeer | Holland Leiden | 41:10 |
108 | Kees Wijts | NSL | 41:13 |
109 | Nico vd Heuvel | Avantri | 41:15 |
110 | Nico Plaatzer | Bataven | 41:20 |
111 | Jan-Willem Baselmans | GVAC | 41:27 |
112 | Marc Wijsman | Sparta | 41:32 |
113 | Paul Lange | De Keien | 41:36 |
114 | Toine vd Broeck | Sprint | 41:39 |
115 | Ron Jansen | Blauw-Wit | 41:50 |
116 | Paul Kaldenberg | Typhoon | 42:06 |
117 | Jan van Hellemomd | Sprint | 42:09 |
118 | Peter de Rooden | Holland Leiden | 42:13 |
119 | Jos Sukel | Prins Hendrik | 42:14 |
120 | Camiel Verweij | Hellas | 42:23 |
121 | Martin vd Zwet | De Spartaan | 42:25 |
122 | Joep Barten | Sparta | 42:35 |
123 | Hassan Jaray | Atos | 42:44 |
124 | Aschwin Vermeulen | AAV'36 | 42:49 |
125 | Ronald Gordijn | De Koplopers | 42:51 |
126 | Marinus van Meeteren | Lycurgus | 42:58 |
127 | Ron vd Pol | Prins Hendrik | 43:02 |
128 | Jos Schinkel | Avantri | 43:05 |
129 | Jempy vd Veeken | AVO'83 | 43:07 |
130 | Robert Boer | Rotterdam Atletiek | 43:21 |
131 | Jos Karstanje | Hellas | 43:55 |
132 | Harm Zijlstra | NOP | 43:56 |
133 | Chris vd Neut | Starbaan | 43:56 |
134 | Leo Nobel | Spark | 44:06 |
135 | Raymond Oorthuis | Altis | 44:19 |
116 | Theo vd Veek | De Spartaan | 44:26 |
137 | Ad Straub | AV'40 | 45:11 |
138 | Stan Klink | Holland Leiden | 45:25 |
139 | Jeroen Hilhorst | GAC Hilversum | 45:48 |
140 | Rob van Rooijen | De Spartaan | 45:59 |
141 | Marijn Frijters | Spiridon | 46:12 |
142 | Nico Volker | Holland Leiden | 46:14 |
143 | Dick Aanen | Typhoon | 46:36 |
144 | Johan Stokkel | Attila | 46:56 |
145 | Seth Dijkstra | Lionitas | 47:07 |
146 | Marcel Vlot | Sliedrecht | 47:59 |
147 | Johan te Peele | AAC | 48:07 |
148 | Arno Kok | Holland Haarlem | 48:51 |
149 | Wolter Schapelhouman | Start'78 | 49:01 |
150 | Raymond Goddijn | Bataven | 50:48 |
151 | Hendrik Lens | Zaanland | 51:28 |
152 | Theo Baljon | Holland Leiden | 53:19 |
153 | Jan Tiemens | Sparta | 54:20 |
Vrouwen senioren, 6065 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Helle Vullings | PSV | 21:59 |
2 | Mieke Aanen | Haag Atletiek | 22:08 |
3 | Marianne vd Linde | Haarlem | 22:16 |
4 | Silvia Kruijer | Nova | 22:23 |
5 | Annelieke vd Sluis | Haag Atletiek | 22:35 |
6 | Hennie Zantinga | AV'55 | 22:43 |
7 | Carla Beurskens | Scopias | 22:55 |
8 | Elise Zijderlaan | Avantri | 23:11 |
9 | Marlien van Beek | LADB | 23:13 |
10 | Elise Elbert | LAAC | 23:16 |
11 | Marja Verhoef | Phoenix | 23:23 |
12 | Vivian Ruijters | PSV | 23:34 |
13 | Joke Spikman | Argo'77 | 23:37 |
14 | Annet Bezemer | De Keien | 23:45 |
15 | Erika vd Bilt | AAC | 23:48 |
16 | Corina Dekker | Hera | 23:50 |
17 | Christin Toonstra | AAC | 24:01 |
18 | Haike Lemmink | Argo'77 | 24:08 |
19 | Irmgard Goud | PSV | 24:08 |
20 | Sonja Klein | AV'47 | 24:17 |
21 | Jolanda Vos | Sprint | 24:22 |
22 | Suze Woud | Bataven | 24:31 |
23 | Loes Delleman | Nijmegen | 24:38 |
24 | Karin Harmelink | Rapiditas | 24:41 |
25 | Monique Bruins | Bataven | 24:44 |
26 | Hanneke vd Velde | Blauw-Wit | 24:46 |
27 | Leny vd Plas | Bataven | 24:51 |
28 | Carla Bouwhuis | PEC 1910 | 24:52 |
29 | Marja Hoogenboom | Bataven | 24:57 |
30 | Majelle Laman | Castricum | 24:58 |
31 | Jenny Commandeur | Haag Atletiek | 25:05 |
32 | Florence Rijsbergen | Thor | 25:11 |
33 | Rian vd Burgt | Valkenswaard | 25:15 |
34 | Petra Serne | AKU | 25:20 |
35 | Ariëlle van Meurs | Lycurgus | 25:22 |
36 | Ilja Bolderdijk | AAC | 25:24 |
37 | Rita van Nunen | De Keien | 25:26 |
38 | Bianca Winkel | Hera | 26:04 |
39 | Liesbeth Vergeer | NSL | 26:11 |
40 | Hedi van Hest | Attila | 26:25 |
41 | Brigitte Wassenaar | Sprint | 26:54 |
42 | Miranda Janssen | LRRC | 27:19 |
43 | Auke van Heuzen | Holland Haarlem | 27:22 |
44 | Jaqueline Hassink | Hellas | 27:32 |
45 | Ada de Bruin | Bataven | 27:35 |
46 | Marijke Kegge | Reeuwijk | 28:15 |
47 | Claudia Grundel | Iphitos | 28:29 |
48 | Sandy Hundepool | Haag Atletiek | 28:36 |
49 | Ine vd Oetelaar | De Keien | 29:53 |
Jongens junioren A, 7540 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Gert-Jan Liefers | AV'34 Apeldoorn | 25:02 |
2 | Ralph Zeetsen | Caesar | 25:35 |
3 | Jeroen van Dijke | Typhoon | 25:37 |
4 | Marcel van Langen | Argo'77 | 25:41 |
5 | Ramses Bekkenk | Sporting Walcheren | 25:59 |
6 | Ralf Courage | Caesar | 26:08 |
7 | Hakim Najib | Sparta | 26:29 |
8 | Raymond Lotz | Caesar | 26:35 |
9 | Jaco Luyendijk | Energie | 26:39 |
10 | Thijs Abbiak | Argo | 26:45 |
11 | Hugo vd Broek | Castricum | 26:47 |
12 | Niels van Veen | NOP | 26:48 |
13 | Ruud Moelands | Sprint | 26:50 |
14 | Hans Kerkhofs | PSV | 27:03 |
15 | Jeroen vd Bos | Sliedrecht | 27:13 |
16 | Erik Jans | De Keien | 27:19 |
17 | Bob Winter | Lycurgus | 27:25 |
18 | Johan Gerrits | HAC'63 | 27:27 |
19 | Mohammed Raggani | AAC | 27:50 |
20 | Martijn vd Meij | AV'47 | 27:56 |
21 | Achmed Sajid | AAV'36 | 28:00 |
22 | Samson Berami | Altis | 28:03 |
23 | Twan Lensen | Venray Regio | 28:07 |
24 | Arno Herrewegh | RKHAV | 28:10 |
25 | Gijs Termeer | Tilburg RR | 28:12 |
26 | Joost van Stralen | Hera | 28:14 |
27 | Roelof Flierman | Sliedrecht | 28:15 |
28 | Edward vd Heyden | Zaanland | 28:21 |
29 | Marijn Bogels | Altis | 28:23 |
30 | Willem Bouwhuis | Goor'75 | 28:52 |
31 | Rik Rardon | Sisu | 29:13 |
32 | Klaas Molenaar | NOP | 29:18 |
33 | Huub Tankink | Haaksbergen | 29:28 |
34 | Dennis Middelaar | Altis | 29:44 |
35 | Jeroen Dierkes | NOP | 30:08 |
36 | Jurg Portengen | GAC Hilversum | 30:26 |
37 | Jan van Tol | AAV'36 | 30:27 |
38 | Joris Jonker | Castricum | 30:38 |
39 | Daniel Hake | Castricum | 30:49 |
40 | Rob de Moor | AV'34 Apeldoorn | 31:12 |
41 | Dennis Froon | Atverni | 32:40 |
42 | Marcel Weber | AAA | 34:35 |
Meisjes junioren A, 4400 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Eva Janssen | Pijnenburg | 16:52 |
2 | Daphne Panhuysen | Kimbria | 16:59 |
3 | Emily van Hagen | Rotterdam Atletiek | 17:14 |
4 | Karin Dekkers | Prins Hendrik | 17:33 |
5 | Anjolie Wisse | AV'56 | 17:54 |
6 | Anja Bunthof | GAC Gemert | 18:30 |
7 | Ellen de Groot | Sparta | 18:45 |
8 | Kirsten Snijder | Sprint | 18:52 |
9 | Marloes van Lierop | HAC Helmond | 19:00 |
10 | Monique Mathijssen | OSS-Volo | 19:05 |
11 | Nicole Taalman | Caesar | 19:14 |
12 | Nienke Gosens | Atverni | 19:18 |
13 | Myke Bruijn | Castricum | 19:24 |
14 | Fietan Marisa | HAC'63 | 19:25 |
15 | Olga Zwikker | Ciko'66 | 19:26 |
16 | Miriam van Hees | Sprint | 20:23 |
Jongens junioren B, 6065 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Michel Schrier | Atletica | 21:10 |
2 | Raymond Pet | AAV'36 | 21:13 |
3 | Rob Detert | Goor'75 | 21:24 |
4 | René Stentel | Zuidwal | 21:30 |
5 | Melvin Deugd | Lycurgus | 21:49 |
6 | Robin de Geus | Tilburg RR | 21:58 |
7 | Raymond Ploem | PSV | 22:11 |
8 | Jelle Sietsma | AV'34 Apeldoorn | 22:20 |
9 | Patrick Jansen | Nijmegen | 22:34 |
10 | Menno Kooman | Almere'81 | 22:39 |
11 | Rogier Rijkenberg | Lycurgus | 22:46 |
12 | Pim Vergunst | Scorpio | 22:48 |
13 | Rik van Laarhoven | RKHAV | 22:51 |
14 | Rafik Boulaabi | Sparta | 22:53 |
15 | Werner Helvensteijn | AAA | 23:15 |
16 | Guy Schurgers | Valkenswaard | 23:21 |
17 | Jeroen Meijer | GAC Hilversum | 23:25 |
18 | Patrick Vleghels | Spado | 23:27 |
19 | Remco Pouwels | Cifla | 23:28 |
20 | Ger Baron | Invictus | 23:31 |
21 | Luc Smeets | Swift | 23:38 |
22 | Jain Somers | Atverni | 23:38 |
23 | Walter van Soest | Atverni | 23:42 |
24 | Vincent Trinthamer | Sparta | 23:42 |
25 | Stef Jacobs | OSS-Volo | 24:00 |
26 | Nico van Leeuwen | Gouda | 24:05 |
27 | Ronald Boomkamp | ASV | 24:08 |
28 | Berry Mostert | Altis | 24:36 |
29 | Ruud van Gerven | Prins Hendrik | 25:34 |
30 | Nordin Machichy | Bataven | 25:38 |
31 | Sander Bos | Altis | 25:43 |
32 | Jacques van Drumpt | Altis | 26:36 |
Meisjes junioren B, 2940 meter | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Paulina Rath | Tilburg RR | 11:06 |
2 | Stefanie Nijenhuis | De Liemers | 11:15 |
3 | Marleke Muskens | HAC | 11:17 |
4 | Brenda vd Laan | AAV'36 | 11:21 |
5 | Imen Laroussi | Gouda | 11:25 |
6 | Willemien Broeze | Altis | 11:32 |
7 | Leonie vd Berg | De Liemers | 11:34 |
8 | Maaike van Dijk | Sporting Walcheren | 11:36 |
9 | Ardien Weterings | OSS-Volo | 11:39 |
10 | Anita Simons | Scopias | 11:43 |
11 | Marlies Jongerius | Rotterdam Atletiek | 11:47 |
12 | Charissa Kokx | LADB | 12:02 |
13 | Marieke Coppens | De Keien | 12:05 |
14 | Paula Notenboom | AAV'36 | 12:08 |
15 | Sonja Schalker | Hera | 12:20 |
16 | Rachel Wouters | Achilles | 12:28 |
17 | Marieke Hoeksma | DVA-HtW | 12:39 |
18 | Nathalie Volwater | Bataven | 12:45 |
19 | Femke Morsch | Castricum | 12:58 |
20 | June Goossens | OSS-Volo | 13:02 |
21 | Ilona Meter | HAC'63 | 13:06 |
22 | Gaby Schouten | HAC | 13:13 |
23 | Hanneke Voskuilen | Altis | 13:22 |
Vrouwen senioren, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | PSV Eindhoven | Eindhoven | 13 |
2 | Haag Atletiek | Den Haag | 18 |
3 | AAC | Amsterdam | 27 |
4 | De Bataven | Leiden | 30 |
5 | De Keien | Uden | 38 |
Mannen korte cross, 5240 meter (onofficieel) | |||
---|---|---|---|
Pl | Naam | Vereniging | Tijd |
1 | Rik Bisschop | AV'40 | 16:56 |
2 | Mark van Bel | Bataven | 17:00 |
3 | Patrick Bouten | Scopias | 17:16 |
4 | Stijn Boek | Hellas | 17:25 |
5 | Eelco de Voogt | Ilion | 17:29 |
6 | Roeland de Waerdt | Altis | 17:34 |
7 | Stefan Hulisz | Bataven | 17:35 |
8 | Daan Hoek | Rotterdam Atletiek | 17:36 |
9 | Marijn vd Ploeg | Hellas | 17:42 |
10 | Erik Negerman | Horror | 17:43 |
11 | Ad vd Plas | Bataven | 17:45 |
12 | Chris Henet | Ciko'66 | 17:47 |
13 | Jeroen Punt | RRA | 17:48 |
14 | Danny Paardekooper | Bataven | 17:49 |
15 | Leo van Houten | Thor | 17:54 |
16 | Arnold van Atten | Bataven | 17:58 |
17 | Erik van Heijningen | Olympus'70 | 18:05 |
18 | Stefan Beerepoot | Hollandia | 18:09 |
19 | Christian Loeffen | Oss'78 | 18:12 |
20 | Stephan Prael | AAC | 18:13 |
21 | Pascal Meerman | Atletica | 18:14 |
22 | Bob Schut | Athlos | 18:15 |
13 | Niels Steyn | Bataven | 18:15 |
24 | Harry van Elk | Bataven | 18:15 |
25 | Frans Jorna | Hellas | 18:17 |
26 | Jan Raaphorst | Olympus'70 | 18:20 |
27 | Michel Drijfhout | Zaanland | 18:20 |
28 | Alfred Rekers | PEC 1910 | 18:22 |
29 | Matthijs Riemens | Rotterdam Atletiek | 18:25 |
30 | Ted Smit | Nova | 18:29 |
31 | Roderick van Rens | Scopias | 18:30 |
32 | Arnoud Seldenhuis | Argo'77 | 18:39 |
33 | Dennis Lambalk | Atos | 18:40 |
34 | Hans Wesseling | Bataven | 18:45 |
35 | Patrick van Dop | Olympus'70 | 18:50 |
36 | James Lawrence | De Delvers | 18:58 |
37 | Erwin Weber | Rottredam Atletiek | 18:58 |
38 | Joël Geurts | Parcival | 19:06 |
39 | Ernst Hulsman | PEC 1910 | 19:08 |
40 | Hans Molenaar | AV'40 | 19:11 |
41 | Jeroen van Korte | Holland Haarlem | 19:12 |
42 | Pieter van Dam | Nijmegen | 19:17 |
43 | Martien Hoogenboom | Bataven | 19:18 |
44 | Robbert Kamphorst | Parthenon | 19:19 |
45 | Michel Jehae | Attila | 19:22 |
46 | Eric van Zessen | De Delvers | 19:23 |
47 | Gerrit vt Land | Hellas | 19:24 |
48 | Mark van Elk | Holland Haarlem | 19:25 |
49 | Bert van Galen | Bataven | 19:28 |
50 | Sjirk Koekebakker | De Delvers | 19:28 |
51 | Kees Haasnoot | Bataven | 19:31 |
52 | Richard de Kok | Rotterdam Atletiek | 19:31 |
53 | Fransesco Lamadrid | Rotterdam Atletiek | 19:31 |
54 | Jeroen Looyen | Ciko'66 | 19:35 |
55 | Arno Hulshof | Horror | 19:40 |
56 | Eric de Putter | Haag Atletiek | 19:41 |
57 | Jan de Groot | Bataven | 19:44 |
58 | Arie van Tol | Bataven | 19:58 |
59 | Gertjan Schaatsbergen | Bataven | 20:11 |
60 | Marcel Obermeijer | Sisu | 20:25 |
61 | Remi Kolf | Holland Haarlem | 20:27 |
62 | Jeroen Keizer | Ciko'66 | 20:28 |
63 | Manfred Kooy | Ciko'66 | 20:34 |
64 | Martien van Vliet | Bataven | 20:38 |
65 | Jaco vd Brink | LGPK | 20:41 |
66 | Arnold Schipper | Bataven | 20:44 |
67 | Dick vd Sijs | Hellas | 20:45 |
68 | Marco Jansen | Hellas | 21:01 |
69 | Machiel Pronk | Holland Haarlem | 21:13 |
70 | Bert van Lith | Bataven | 21:18 |
71 | Jan Verlind | Bataven | 21:54 |
Mannen senioren, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | PSV | Eindhoven | 18 |
2 | Sprint | Breda | 58 |
3 | De Bataven | Leiden | 84 |
4 | AAC | Amsterdam | 109 |
5 | Hellas | Utrecht | 130 |
6 | Typhoon | Gorinchem | 157 |
7 | AAV'36 | Alphen aan den Rijn | 188 |
8 | Holland | Leiden | 252 |
Jongens junioren A, clubkampioenschap | |||
---|---|---|---|
Pl | Vereniging | Plaats | Punten |
1 | Caesar | Beek | 6 |
2 | Altis | Amersfoort | 22 |
3 | NOP | Emmeloord | 23 |
4 | AV Castricum | Castricum | 27 |