06/07-03-2010 • Hellendoorn

Mannen lange cross, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Khalid ChoukoudHaag Atletiek39:58
2Gerwin van den HurkPrins Hendrik40:10
3Mohamed Ali Mohamed [BM]Eindhoven Atletiek40:14
4Jesper van der WielenNijmegen Atletiek40:47
5Thomas PoesiatHaag Atletiek40:57
6Jorit van MalsenHellas41:30
7Tim PleijteDynamica41:52
8Rob Detert Oude WemeAAC41:58
9Joost van den EndeSeven Hills Running Team42:06
10Jeroen VeldhuisAAC42:12
11Michel SchrierDynamica42:20
12Alwin GroenNOVA42:29
13Michiel van NispenSprint42:47
14Michiel OttenPrins Hendrik42:58
15Ronald BassaPrins Hendrik43:00
16Peter HeusschenGAC Gemert43:03
17Noël KeijsersPrins Hendrik43:08
18Rik van LaarhovenRK HAV43:09
19Tom van OorschotSeven Hills Running Team43:19
20Jorrit PelsRotterdam Atletiek43:20
21Koen VossersHanzesport43:22
22Jelle KemperPrins Hendrik43:26
23Jarno van MiltenburgHellas43:46
24Pascal van TroostHaag Atletiek43:47
25Maikel van EekelenAttila43:53
26Wesley van der GouwPrins Hendrik43:57
27Wouter DillingSeven Hills Running Team44:02
28Evert ScheltingaSeven Hills Running Team44:12
29Bart van AalstPrins Hendrik44:16
30Ralph ApeldoornDEM44:17
31Maarten JumeletLeiden Atletiek44:19
32Tim Brouwer de KoningLeiden Atletiek44:37
33Michael GroeneweegenLoopteam Velocitas44:44
34Ruud van der WalAV '3444:54
35Harmen PerkRotterdam Atletiek44:59
36Oskar de KuijerLeiden Atletiek45:06
37Jan-Jouke VosAV Heerenveen45:13
38Frans PasmansLoopgroep PK45:44
39Ronnie OvergaauwDynamica46:08
40Dorus ArtsSeven Hills Running Team46:13
41Elmer JansenHaag Atletiek46:31
42Daan van den EndeAtletiek Maastricht46:47
43Arnold KlieverikLAAC Twente47:01
44Erwin HarmesDynamica47:24
45Marcel KwakkelPhoenix47:31
46Maarten PrinsHellas48:05
47Joost BouwmanEindhoven Atletiek49:59
48Sander HilferinkCiko '6653:07
49Harold van den EnkACO Van Elderen54:28
50Cees van ReemstTION59:12

Vrouwen lange cross, 7990 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Miranda BoonstraNijmegen Atletiek29:29
2Andrea DeelstraAV Heerenveen29:53
3Ruth van der MeijdenAsterix30:24
4Sabine van de ReijtSprint30:43
5Corine SpaansEindhoven Atletiek31:12
6Sanne BroeksmaPAC31:25
7Marieke FalkmannGroningen Atletiek31:29
8Jolanda VerstratenScopias31:35
9Lindy BurgmanPhanos31:59
10Reina VisserNijmegen Atletiek32:10
11Stefanie BoumaImpala32:23
12Ingrid VersteeghSprint32:28
13Annelies HommaPrins Hendrik32:53
14Marjolein FrietmanPhoenix33:31
15Lisanne GroenPhanos33:33
16Kim FairleyNijmegen Atletiek34:15
17Jacelyn GruppenHAC '6334:22
18Laura HuijbregtsAsterix34:31
19Renata HaringRotterdam Atletiek34:50
20Hellen de VriesPEC 191035:22
21Kelly SchoutenNOVA35:26
22Arenda AbbinkAtletics Nijverdal36:14
23Juriena de VriesAV '4036:45
24Floor PerquinCiko '6646:49

Mannen korte cross, 2685 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Guus JanssenNijmegen Atletiek8:29
2Tom WiggersAV Castricum8:31
3René StokvisTION8:37
4Tijs GroenDe Liemers8:43
5Michiel de RuiterHera8:50
6Jesse van BurgIlion8:50
7Ron van DiepenHera8:50
8Ate van der BurgtTartlétos8:52
9Luc SchoutGAC Gemert8:56
10Wouter JansenNijmegen Atletiek9:00
11Dennis WeijersPhoenix9:01
12Gijs GroenHaag Atletiek9:02
13Robert PlantingSprint9:03
14Erik NiemeijerSprint9:03
15Marcel MangnusRK HAV9:07
16Mark BuiksSprint9:08
17Gijs PetersNijmegen Atletiek9:11
18Jan RoosTartlétos9:12
19Ron SzigettiGAC Gemert9:13
20Guido JonkersSprint9:14
21Marijn van der PuttenHaarlemmermeer9:14
22Michiel HullemanPhanos9:14
23Simon BeemsterboerCialfo9:16
24Joost de KlerkLeiden Atletiek9:16
25Guus ReijngoudHellas9:17
26Stefan WesselDe Sperwers9:20
27Ferdy van der HeideHera9:22
28Sven GrundekenLeiden Atletiek9:23
29Niels VerwerAV Castricum9:24
30Marinus WintersKAV Holland9:24
31Jorrit CleijNijmegen Atletiek9:25
32Christiaan BosselaarKAV Holland9:25
33David BronsveldLeiden Atletiek9:25
34Jeroen vd BiggelaarGAC Gemert9:26
35Solomon van BloklandVAV9:26
36Dave KlinkLeiden Atletiek9:27
37Sjoerd EngelsAV Helden9:28
38Michael van der KroonDe Liemers9:28
39David VonkZuidwal9:32
40Marcel de JongAKU9:33
41Sjoerd van MarrewijkOlympus '709:34
42Jens VerschurenGAC Gemert9:35
43Maarten BloklandAntilope9:36
44Nout JansenTartlétos9:36
45Imo MullerAAC9:39
46Laurens den OudenNijmegen Atletiek9:40
47Cor DatemaPrins Hendrik9:41
48Willem DudinkSAV9:42
49Werner HelvensteynRotterdam Atletiek9:43
50Florentijn ProostZuidwal9:44
51Nils DaasAtverni9:44
52Arnout SalomePrins Hendrik9:44
53Mischa PetieTartlétos9:44
54Jorian DamenCiko '669:45
55Roel van OpdorpLeiden Atletiek9:45
56Dennis van EschGAC Gemert9:45
57Bart UiterwijkHellas9:48
58Arne MulderPEC 19109:49
59Seran NijkampVeluwe9:50
60Koen VoermansSpiridon9:51
61Sam KropAsterix9:51
62Dirk-Jan DemkesDe Liemers9:53
63Bas van OorschotSeven Hills Running Team9:57
64Camiel KruiswijkBAV9:57
65Sam de VorGAC Hilversum9:59
66Bart KlaverHera9:59
67Björn Kristian NatHera10:01
68Evert van NigtevechtSprint10:02
69Ernst van BeekhuizenAV '2310:03
70Lennart KleinjansTartlétos10:05
71Tariq van RooijenHaag Atletiek10:05
72Dirk-Jan LinsenEindhoven Atletiek10:07
73Jorim ScheeleNijmegen Atletiek10:08
74Gideon KokHera10:08
75Kelvin HilgeholtTartlétos10:10
76Michiel MoleveltLeiden Atletiek10:10
77Cosmo van BerkelAV Gouda10:12
78Wouter van der GraafAtverni10:15
79Arjen HartHera10:22
80Frank van HaastrechtAntilope10:23
81Remco SprengerAKU10:28
82Sebastiaan BoertienHaag Atletiek10:29
83Greg van der VeldeHercules10:31
84Wilco SteenwijkPEC 191010:35
85Emiel HarderVitalis10:47
86Richard HolstegeAV '4011:17
87Frans van den HoekWaterweg12:01

Vrouwen korte cross, 2685 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Yvonne HakHera9:42
2Manon KruiverNOVA9:44
3Marije te RaaAAC9:46
4Lotte JacobsHAC9:48
5Helen HofstedeAtverni9:58
6Machteld MulderHollandia10:05
7Lotte van den BoomTHOR10:39
8Esther AlbersPrins Hendrik10:41
9Ingrid GruttersPrins Hendrik10:48
10Hester LingsmaRotterdam Atletiek10:54
11Brechtje KraanSeven Hills Running Team10:55
12Chantal BaartseHAC10:57
13Rian van der BurgtEindhoven Atletiek10:59
14Karin NieuwenhuijsenHellas11:01
15Marieke van LeeuwenRotterdam Atletiek11:06
16Lotte van DintherNijmegen Atletiek11:22
17Cindy vd AvoortGAC Gemert11:32
18Ellen KuiperHaag Atletiek11:34
19Mirjam van OuwerkerkAV Aalsmeer11:44
20Rianne BreedijkZaanland11:53
21Robi van LeersumRotterdam Atletiek12:00
22Marije WeverNEA Volharding12:09
23Bianca van OschHaag Atletiek12:18
24Loes LavrijsenHellas12:21
25Lotte SpraakmanRotterdam Atletiek12:22
26Alicia van DoornVitalis12:24

Jongens junioren A, 7990 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Wouter WarndorffTHOR27:42
2Timothy VergauwenLoopteam Velocitas27:55
3Hans DillingSeven Hills Running Team28:06
4Jordi BaarsAV Aalsmeer28:22
5Frank BlikslagerGroningen Atletiek28:25
6Alwin RooversLoopteam Velocitas28:28
7Wouter TimmermansUnitas28:44
8Vincent MaalderinkHanzesport29:02
9Joeri WolfFlevo Delta29:11
10Jeffrey timothy SpaltmanHylas29:16
11Gerben TiekstraDe Sperwers29:17
12Edwin de VriesAlmere '8129:27
13Milan StawickiPrins Hendrik29:28
14Jeroen HabersDe Spartaan29:32
15Hans van HaterenDe Spartaan29:34
16Tony MauritzHaag Atletiek29:38
17Roel WijmengaUnitas29:42
18Lex SinnigeAV Weert29:45
19Thijs TheunissenMarathon Pim Mulier29:50
20Tim BolinkHellas29:55
21Maico SuijkerbuijkTHOR30:08
22Lars PaardekooperAV '5630:14
23Arjen VenemaClimax30:15
24Jim KruiverNOVA30:32
25Seb WiggemansHanzesport30:46
26Bram KocxAttila30:52
27Marwin IedemaImpala30:54
28Ayoub BenchaabaneAtos31:11
29Wietse BouwknegtAV '3431:13
30Arjan WeijenborgAVA '7031:18
31Frank FutselaarCiko '6631:22
32Gertin RokeACO Van Elderen31:22
33Lars CazanderHellas31:27
34Koen VeldhuisAtletics Nijverdal31:37
35Simeon WeedaAtverni31:48
36Sander van AlphenPhoenix31:51
37Bart van GentDe Spartaan32:28
38Jorrit B A WellingTrias33:16
39Jasper SmitsPijnenburg33:28
40Krijn SchagenAV Castricum33:43
41Erwin WamelinkAVA '7035:07

Meisjes junioren A, 5865 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Maureen KosterAV '4722:50
2Marjon van der WansemLADB23:30
3Celine de WildTHOR23:38
4Marleen LomanNOP23:46
5Neiske BecksATV Venray23:50
6Jeanine vd KlashorstU-Track24:03
7Merel van SteenbergenAV '4724:39
8Lisanne WeverNEA Volharding25:02
9Inge SengersAVV25:28
10Renée TijdinkSeven Hills Running Team25:37
11Suzanne van WijckU-Track26:11
12Lisa te MolderAtletico '7326:19
13Lindsey FakenEnergie26:39
14Maud SchijvenNijmegen Atletiek27:08
15Ashley SchouwenaarSV Sportlust27:58
16Lotte KrauseAKU28:16

Jongens junioren B, 5865 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Brian KamstraAAC '6120:46
2Tom KoetsenruijterTHOR20:46
3Tommy StaalAV '5620:54
4Ivo BijlPassaat21:15
5Neal BouterseAV '5621:16
6Freek LierHanzesport21:37
7Nick HoogedoornRunning200021:45
8Cas LutzGAC Hilversum21:46
9Jesse van de VenSpado21:54
10Sander BrouwersPrins Hendrik22:01
11Jelle SijmKAV Holland22:05
12Curtis BurksGAC Hilversum22:09
13Lucas NieuweboerKAV Holland22:09
14Jesse NijboerStart '7822:11
15Daan ReintjesDe Liemers22:12
16Mitchell ThielPijnenburg22:14
17Bob HeerspingHellas22:17
18Ewout KraakmanHera22:18
19Fenno PoldermanClytoneus22:20
20Wouter JansenAV Holten22:23
21Simon GrannetiaDe Spartaan22:26
22Richard DoumaZaanland22:28
23Ivo MeijerMarathon Pim Mulier22:29
24Jim RothweilerKAV Holland22:31
25Frank TijdinkCaesar22:32
26Yared StifanosHellas22:33
27Tim KlaassenTHOR22:34
28Jordy VijfschaftGroningen Atletiek22:40
29Joris WarndorffAV Standdaarbuiten22:41
30Melvin SeevinckDe Liemers22:50
31Casper van WellNijmegen Atletiek22:52
32Lion van EgmondLoopteam Velocitas22:52
33Jorin KampsHellas23:07
34Rens VeekeSprint23:08
35Rik van der SteenLopersgroep Deurne23:16
36Jaro BellekomHanzesport23:18
37Bas de WaalAlmere '8123:21
38Tomas BaarsAV Aalsmeer23:22
39Erik van RijsewijkSeven Hills Running Team23:33
40Jordi HoekLoopteam Velocitas23:35
41David HofsteeImpala23:36
42Frank SchummRotterdam Atletiek23:37
43Erik TesselaarHera23:41
44Milan MazurelAV Edam23:48
45Tim KoenisHera23:48
46Enno KivitsDAK23:53
47Houd BenyahyaSuomi23:55
48Joran KlaverHera23:55
49Daan VosPEC 191023:55
50Ashwin WemmersNijmegen Atletiek23:57
51Luke HeijnenAV Helden24:07
52Omar CornelisAV Holten24:12
53Olaf van den BerghPrins Hendrik24:15
54Remco SmitsDe Keien24:16
55Jurriaan VogelDynamica24:16
56Daniël AndriessenAV Castricum24:20
57Niels AarnsNijmegen Atletiek24:24
58Sjuul PostulartSeven Hills Running Team24:27
59Jesper MannieTHOR24:28
60Thomas WamstekerAtletics Nijverdal24:36
61David van BergenArgo24:40
62Thomas BeelenAV '5624:42
63Jeffrey SmetsersDe Keien24:44
64Luuk WagenaarPhanos25:03
65Daan SchalkAAC '6125:05
66Arjan broer FeenstraAV Heerenveen25:20
67Dennis HabersDe Spartaan25:30
68Stijn UijenAV Holten25:33
69Arne te NijenhuisMarathon Pim Mulier25:48
70Bas VreugdenhilOlympus '7025:48

Meisjes junioren B, 3990 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Marlies HuigenHanzesport15:16
2Marlin van HalDe Keien15:42
3Irene van LieshoutDe Keien15:45
4Jip VastenburgGAC Hilversum16:01
5Laura WientjensTHOR16:11
6Anne LuijtenAV '4016:25
7Hannah RegeerLeiden Atletiek16:27
8Anouk TroosterAAC '6116:33
9Tirza van der WolfSC Reeuwijk16:40
10Lysanne WilkensOss '7816:41
11Marit PlatAV Aalsmeer16:43
12Jolien de WaardGroningen Atletiek16:51
13Saskia WeinansAtletico '7316:53
14Judi BecxAttila16:55
15Marije HulzebosHAC '6317:10
16Marlijn van der MeiAV Heerenveen17:13
17Anke de BoerAlmere '8117:13
18Femke van der PalZaanland17:13
19Kirsty JacobiAVON17:21
20Tinka OffereinsStartbaan17:22
21Anouk EvertsAAC '6117:22
22Irene van der ReijkenAntilope17:23
23Marijke BrilmanTriathlon17:32
24Rebecca AtteveldAtverni17:32
25Mirthe OverkampHanzesport17:33
26Suzanne TimmermansUnitas17:53
27Pauliena Rooijakkers't Jasper Sport17:57
28Anna WientjensTHOR18:14
29Ruby WantiaASV18:14
30Charissa ZijlstraFriesland18:31
31Rianne van SlootenAVV18:34
32Daphne EverhardTION19:03
33Anne van der PutLeiden Atletiek19:03
34Wenke BrounsAV Weert19:22
35Sanne van MourikDelta Sport19:23
36Anouk van den OuwelandAVV19:34
37Elise van den BergHAC '6319:35
38Marije PetersSeven Hills Running Team19:35
39Loes OudenhuijsenAV '3419:49
40Ilona HogenkampACO Van Elderen20:48
41Elke Brouwer de KoningLeiden Atletiek21:10

Mannen 35, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Remco GrasmanRunning200042:58
2Michel van der KleinPAC43:05
3Björn GeerdinkMarathon Pim Mulier43:44
4Peter BruinsmaAtletics Nijverdal44:39
5Maarten KleinSparta45:07
6Fouad FertouteSpirit Oud Beijerland45:46
7Jean-Pierre HoeboerSpado46:14
8Henk hj SmalbruggePEC 191046:19
9Jan Albert VeenemaHorror46:49
10Marcel FieringPallas '9347:14
11Ronald OostdamNSL48:00
12Peter GnoddeNOP49:11
13Arnoud van GarderenTriathlon49:50
14Sicco BusAltis49:54
15Job ZijderlaanAvantri51:16
16Dolf van de VoortPAC51:36
17Manfred KooyCiko '6652:00
18Vincent SloterwijkAltis52:53
19Dennis LambalkAtos53:36
20Gerard KroesCialfo54:02
21Maikel MardjanAV '3457:46

Mannen 40, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Simon VroemenGroningen Atletiek41:59
2Michiel OttenPrins Hendrik42:44
3Rachid MohammadiAtos43:12
4Wim OptenSV Veendam43:39
5John AalbersavVN43:47
6Richard ClevettZuidwal44:20
7Peter van der VeldenAVV44:47
8Jack van AvendonkAttila45:03
9Jack HopmansSpado45:35
10Eric BorgMarathon Pim Mulier45:39
11Abdoel MohammadiAtos46:03
12Stefan van der PolsNSL46:07
13Ad PeetersAVV46:18
14Bertil KrukkertAtletics Nijverdal46:19
15Nico AltorfNSL46:23
16Peter MijsbergCifla47:01
17Alfred RoelenNSL47:26
18Harry van ElkLeiden Atletiek47:49
19Eric KorverAtverni48:11
20Corné van KempenPAC48:47
21Paul de BriePhanos49:19
22Addy VersluisAtverni50:32
23Ton BerghoutVeluwe50:50
24Rob VerploeghPAC51:42
25Jan JansenAV Rijssen51:46
26Erik van LeeuwenLeiden Atletiek54:09
27Bernhard KootstraACO Van Elderen54:58
28Johann-Frederick te PeelePhanos55:53
29Harry VeldkampCialfo59:36
30Egbert VinkStart '781:00:34

Mannen 45, 12055 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Abraham ZewdieLoopgroep Aart Stigter42:41
2Peter van EgdomLoopgroep PK45:29
3Theo PeetersAVV45:51
4Hans van de MortelLopersgroep Deurne46:09
5Jan KortekaasLeiden Atletiek46:30
6René KorpershoekHera47:29
7Daan NoteboomNSL47:43
8Mark JillissenCifla48:00
9Bart ClaessensCaesar48:08
10Anton van de HeuvelGAC Gemert48:22
11Dirk HoekmanAV Holten48:31
12Marijn MichelsAltis48:39
13Marcel KlamerLAAC Twente49:07
14Jeen KempenaarPhanos49:26
15Jacques WoudaNijmegen Atletiek49:41
16Kor van der KooiGroningen Atletiek50:02
17Lucas BuikemaGroningen Atletiek50:04
18Erik-Jan van de Voort't Jasper Sport50:44
19Ron AardenburgavVN51:07
20Hans RaweeTriathlon51:11
21Dick LesemanCiko '6651:20
22Ron van der LindenStatina51:22
23Rubert RietkerkAltis51:34
24Archie StaalDelta Sport51:51
25Piet van MourikDelta Sport51:54
26Jan GrootSpurt '8852:03
27Fer BouwensAV '5652:07
28Bert KamphorstPhoenix52:09
29Rian v.d. BroekeDynamica53:18
30Hilbrand van de BeltSpurt '8853:26
31Freddie BoumaStart '7853:52
32Jos HilberdingPAC55:06
33Harry BreukelmanSpurt '8855:14
34Peter HoncoopSpiridon55:35
35Leo MeijerinkACO Van Elderen57:30
36Norbert PiketEindhoven Atletiek59:01
37Ruud VerhoefRon Clarke59:40
38Theo BaljonCiko '661:07:00

Mannen 50, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Aart StigterLoopgroep Aart Stigter32:46
2Didier SenaySV Veendam33:06
3Chris c.j.a.l. HenetRunning200033:17
4Wim De WeerdtCialfo33:30
5Bert van NunenDe Keien33:42
6Jack NiessenATV Venray33:44
7Peter WitloxOss '7834:23
8Jan de WildeAV '5634:23
9Klaas TalmaImpala34:32
10Adriaan DekkersGAC Gemert34:52
11Harry DijkTION34:58
12Peter HulsCifla35:22
13Roelf HuttenSpurt '8835:28
14Rudy WoordTHOR35:29
15Gerrit van DiepenHera35:30
16Albert OldehinkelSpurt '8835:38
17Paul FergusLopersgroep Deurne35:40
18Jose HoppenbrouwersPAC35:44
19Chris DaanenPhoenix35:48
20Leo JansenPAC35:52
21Arnold van SonsbeekOss '7836:00
22Ger KragtenAtos36:08
23Izaak de BruijneAltis36:15
24Sjaak SmetsersLoopgroep PK36:23
25Dirk EkkelboomAtos36:27
26Rob van ZantenFortuna36:40
27Klaas van der VeenStart '7836:41
28Piet StroekPAC36:44
29Hans de VeerOss '7836:49
30Henk FlipsenAV Weert36:59
31Pieter jan VlamingNOP37:10
32André RoelofsLoopgroep Aart Stigter37:22
33Egbert RoodbolPAC37:39
34Jan-Hendrik HuttenSpurt '8837:47
35Sander RietveldAtos38:07
36Adri GroenAtos38:40
37Egbert MeilinkSpurt '8839:19
38Jaap VlamingNOP39:21
39Henk BraadNSL39:29
40Willem de VriesNOP39:43
41Arie van HeerenParthenon40:02
42Jan JacobsAVO 198340:15
43Nico VlaarPAC40:49
44Gerard van de BovenkampavVN41:11
45Will ConijnLycurgus42:24
46Jan TijhuisAV Rijssen44:41
47Herman LenferinkPhoenix45:25

Mannen 55, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1John van der WansemLADB33:46
2Ad BuijsPhoenix35:20
3Hennie PuntTrias35:58
4Gijs vanden HurkavVN36:06
5Gerard WoutersSpiridon36:34
6Frank SchneijderbergAltis36:50
7Leo van LeeuwenAV '4036:59
8Theo den HerderAV '5637:05
9Dick RamermanLAAC Twente37:22
10Wim LiefersAV '3438:18
11Hans JanssenOss '7838:41
12Nico van LentOss '7838:57
13André KoeslagTriathlon39:00
14Carl SasCifla39:20
15Dirk WigmansavVN39:27
16Kees de CromSpado39:59
17Henk van DuurenSpurt '8840:02
18Ed de GraafSpark40:25
19Eppie OosterhuisFriesland40:33
20Rob de SwartSpirit Lelystad43:36
21Peter BartelsAtos43:47
22Dolf BartelsSpirit Lelystad46:38
23Herman HommenWieringermeer48:01
24Marinus BaltusAV Holten48:47

Mannen 60, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Cees StolwijkAltis36:15
2Cor ZegersOss '7836:43
3Bert StreumerHellas36:57
4Arie van den AkkerEindhoven Atletiek37:44
5Gerard JoostenACW '6638:55
6Dick BravenboerEnergie39:02
7Hans van KampenNSL39:43
8Jaap - VallentgoedAltis39:50
9Bertus VrielinkDe Veenlopers40:33
10Frank DukingAtletico '7341:06
11Arie SnoekHera41:09
12Ko van KuijkSprint41:24
13Karst AnemaFriesland41:37
14Eddy van EssenLAAC Twente42:32
15Theo KostersGoor '7543:14
16Friedhelm ClaassensGVAC44:57
17Cor BoeijenNijmegen Atletiek45:49
18Arie SmedingaFriesland47:20
19Piet WijnsemaEnergie48:50
20Fred van der RaafSpark49:15
21Klaas NienhuisHAC '6349:29
22Anne BarteldsStart '7850:50

Mannen 65, 8770 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Joop LasseurDelta Sport38:49
2Jan KeijzersSprint40:44
3Frans DijkmanGeneraal Michaelis42:53
4Ruud NieuwenhuisKombijsport45:13
5Bertus SchutteACO Van Elderen46:07
6Hans KlompLAAC Twente46:09
7Wolter SchapelhoumanStart '7850:30

Vrouwen 35, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Ester Eikendal-ZijderlaanAvantri20:43
2Mirjam KoersenGAC Hilversum20:50
3Sandra de JongeCiko '6620:57
4Judy van den BergSV Sportlust21:04
5Claudia van RijnLeiden Atletiek21:24
6Annet van der LindeAV '5623:03
7Jannemien BosmanCiko '6623:43
8Geke TempelmanSpurt '8829:40

Vrouwen 40, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Agnes SchipperHellas20:38
2Marlien van BeekLADB20:51
3Lucienne l GroenendijkSV Sportlust21:22
4Sabine de VriesAltis22:21
5Marleen HeemelsZaanland22:28
6Astrid van VeldenSpurt '8822:36
7Anita van den BogertAltis22:39
8Patricia HeijmenCifla23:28
9Mira BloklandAltis23:55
10Marietta van AnrooijAV '5624:11
11Giny DunnewindACO Van Elderen24:13
12Janneke WillemsSpurt '8824:18
13Jacoba MarinusSV Sportlust25:43
14Brigitte HoekstraSV Sportlust26:12
15Ineke NawijnSpurt '8826:58
16Lisette van ZundertAltis27:12

Vrouwen 45, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Petra Hasper-ten KateDe Sprinter21:23
2Liset van OosterhoutAVO 198322:13
3José NouwsTHOR22:25
4Haike NillesenATC '7522:33
5Karin KlamerLAAC Twente22:59
6Florence van RijsbergenTHOR24:08
7Jeanet Overweg-RosinkSpurt '8824:39
8Astrid GlorieLoopgroep PK25:00
9Rita van NunenDe Keien25:02
10Roelie LennipsSpurt '8825:31
11Toos de VriesStart '7825:43
12Esther ZaatTilburg Road Runners29:00

Vrouwen 50, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Carla OphorstOlympus '7021:15
2Ella WitjesAltis21:57
3Ingrid CosterAV '2322:05
4Eveline BotterDe Spartaan23:01
5Bernadette SchuurmanAquilo23:30
6Marja MulderSV Sportlust23:35
7Anne RindtEindhoven Atletiek23:46
8Ineke VisserASV24:56

Vrouwen 55, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Tilly van de LaarAV Weert23:07
2Angnetta van 't Wout-merkxOss '7823:23
3Joke van BruggenWieringermeer23:40
4Jeannine LiebrandCifla25:01

Vrouwen 60, 5060 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Anne van DijkavVN23:50
2Els RaapKombijsport24:41
3Ria HoksbergenArena25:02
4Martha van HalPijnenburg27:04
5Mieke ToorenaarCifla27:18
6Trees RuttenNijmegen Atletiek27:43
7Marianne Renckens-KlokCifla28:56

Mannen senioren lange cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Prins HendrikVught48
2Haag AtletiekDen Haag71
3Seven Hills Running TeamNijmegen83
4DynamicaVlissingen101

Mannen senioren korte cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Nijmegen AtletiekNijmegen59
2SprintBreda63
3GAC GemertGemert104
4HeraHeerhugowaard105
5Leiden AtletiekLeiden121
6TartlétosWageningen123

Mannen 35/40/45, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1NSLNoordwijkerhout114
2PACRotterdam173
3AltisAmersfoort224

Mannen 50+, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1OSS '78Oss102
2PACRotterdam122
3Spurt '88Hardenberg137
4AtosAmsterdam154
5AltisAmersfoort156

Vrouwen 35+, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1AltisAmersfoort76
2SV SportlustDen Helder86
3Spurt '88Hardenberg135
4CiflaNijmegen170
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl